Když rande nevede k sexu

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Wixe »

Woody píše: 11 pro 2020, 13:28 Okej a když se necítím že bych ji píchal tak rychle? :D
Wait.. What da fuk? Jak to myslíš?? :D Pokud je žena pro tebe atraktivní, tak ji přece chceš do postele a to co nejdřív to je možné, to je snad přirozenost. Pokud necítíš, že ji chceš přehnout, tak se ti buď vzhledově nelíbí nebo nejsi na holky nebo ji z nějakého jiného důvodu prostě nechceš, takže běž do jiné rovnou :D. U ženy bych takové chování chápal, protože ty v jednu chvíli něco chtějí, ale v jiný moment už ne, záleží na načasování, hormonech, krámech, emocích.. Ale když chlap chce teď, tak bude chtít tu stejnou ženu přehnout i za měsíc.
Jinak sám jsem měl X krát sex na prvním rande. Není v tom rozdíl, zda na 1. nebo 2. si myslím, pokud to nebylo v prvních 10 minutách. Dokonce z jednoho sexu (lépe řečeno celonoční show) na prvním rande přes digi game z toho nakonec byla teď už ex-manželka :D.

surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od surfernamare »

Pokud je žena pro tebe atraktivní, tak ji přece chceš do postele a to co nejdřív to je možné
Ale iba v dokonalom svete, kde neexistuju rôzne insecurities a socialne bloky
Fuci
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Fuci »

Skvělé informace, se bude hodit 8-)
Woody
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 74 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Woody »

Mám teď ze včera fajný zážitek, a když na tohle téma myslím, tak si říkám, co jsem to před měsícem řešil za pičoviny :D
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Odpovědět