Když rande nevede k sexu

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Attila
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 0

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Attila »

Téměř na začátku bonunsu od This is game je napsáno:

Když to totálně vypadá, že na rande nebudu mít sex, ruším rande a jdu na jiné. Protože to bude
rychlejší. Někdo, kdo má strašně slabé šance na jiné rande, se tam rozhodne spíše zůstat, ale pak
zase... TO, že nemá šance na jiné rande, mu právě kazí to současné rande.

Máš automaticky domluveno víc rand na večer, případně se pak ostatním omluvíš když se s jednou holčinou zdržíš. Nebo máš nachystané holky, které čekají každý večer jen na tvou zprávu a jakmile ukončíš rande píšeš jí a jde se na to...
Nebo už si jseš jistej, že si holku vystreetuješ, nabereš v klubu/baru...
Streetgame, kluby vše tohle dělám necelý rok a ještě nemám dostatečnou hojnost, na tom se ale pracuje.

Když už to rande takto ukončit, je dobré dát holce najevo, že jdu za jinýma?

Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1716 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Princ »

Attila píše: 02 říj 2020, 10:28 Když už to rande takto ukončit, je dobré dát holce najevo, že jdu za jinýma?
Já osobně to přímo neříkám, nepřijde mi to vkusné. Nicméně kdyby se snažila, určitě by se dopátrala, protože by mě s jinou viděla, nebo by viděla storiečka. Ale nechci se nějak chlubit nebo ji schválně zraňovat. Ona to dostatečně cítí i tak.
Lucas
Udělil poděkování: 272 x
Obdržel poděkování: 135 x
Kontaktovat uživatele:

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Lucas »

Attila píše: 02 říj 2020, 10:28
Když už to rande takto ukončit, je dobré dát holce najevo, že jdu za jinýma?
Nemusíš nutně za jinýma. Můžeš třeba do fitka, sraz s přáteli, byznys schůzka, prostě cokoliv. Není potřeba, když ti nevyjde sex na rande, mít automaticky domluvenou další holku. Sex můžeš mít jindy. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Wixe »

Pokud zjistíš, že máš možnost něčeho lepšího resp. že z aktuálního rande se asi nic ten den nevyvrbí, tak odejít dřív jinam je ideál a nejlíp odejít v nejlepším, když se bavíte, když se smějete něčemu atak - zkrátka nečekat na nějaké ticho a ukončit to v něm. Určitě bych neříkal, že jdu hoblovat jinou, ale stačí říct, že máš ještě něco jiného a spěcháš tam.
petrpan
Obdržel poděkování: 2 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od petrpan »

Vážně to takhle je? Já měl více rand, ale žádné k sexu nevedlo. Já nehledám nějaké jednorázovky, ale spíše něco vážnějšího na delší dobu, takže pro mě je důležitější se do začátku více poznat, zjistit jestli se k sobě vůbec hodíme, nějaké doteky, možná líbání, ale sex třeba později, až se sblížíme.
Já vám nevím, ale podle mě holka, která se s vámi vyspí hned na první rande nebude moc dobrá pro nějaký delší vztah a když to udělá s vámi, tak je dost pravděpodobný, že po vás má další rande a vyspí se s dalším :mrgreen:

Nechci nějak odsuzovat, ale takové typy holek mi přijdou jako levné ***** :D. Vy je třeba na něco pozvete, někdy ani nemusíte a jde se na věc. Pak je dost možný, že už se po akci ani neuvidíte a jdete za jinou.

Já když hledám, tak to mám většinou tak, že mám najednou třeba 5 holek domluvených, přitom jednu z nich beru vždy "vážněji" a na ostatní trochu kašlu. Když to nějak nevyjde tak hledám dál, ale prostě mám jistotu, že když to nevyjde u nějaké, vyjde to s jinou a jdeme na rande.

Mně nedělá problém dostat jakoukoliv holku ven, česku, slovenku, rusku atd., horší je pak dotáhnout to do konce. I když jsou doteky, líbání a tak.

Možná mám špatný názor, ale mně jednoduše připadá, že když hledám holku na nějakou delší dobu/vztahu, tak od ni nemůžu chtít hned sex, protože taková se ráda vyspí s kýmkoliv řekl bych :mrgreen:
Princ

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Princ »

Žiješ s klapkami na očích. Ženy SPÍ s lidmi na prvním rande. Když je za to odsuzuješ, nezměníš to. Akorát mnohé nebudou spát s TEBOU, aby ti udělaly radost a nebyly teda děvky před tebou... a budou mezi tím spát s někým jiným.

Zkráceně: sex na prvním rande tu je. Přijmeš to = můžeš se účastnit. Nepřijmeš to = probíhá to dál bez tebe.

Sex je super začátek vztahu, nic se tím nekazí. Naopak ti to umožní začít vztah podle tvých podmínek - ne jako když kluk s ženou "musí chodit, jinak by se s ním nevyspala" :)
petrpan píše: 09 pro 2020, 09:02 Mně nedělá problém dostat jakoukoliv holku ven, česku, slovenku, rusku atd., horší je pak dotáhnout to do konce. I když jsou doteky, líbání a tak.
Ode dneška víš proč :) Hlava, hlava.
petrpan píše: 09 pro 2020, 09:02když hledám holku na nějakou delší dobu/vztahu, tak od ni nemůžu chtít hned sex, protože taková se ráda vyspí s kýmkoliv řekl bych :mrgreen:
Když se vyspí se mnou, vyspala by se s kýmkoli - 1) špatný mindset, 2) proč by nakonec vadilo, že nezadaná holka spí s kýmkoli? Žena se sexem nespotřebovává.

Mimochodem už jsem hodně holek na prvním rande i odpanil.
Drew
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 22 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Drew »

Předseda má pravdu.

Naopak je mnohem lepší když vztah začíná sexem (nejpozději na druhém rande)
Pokud je hned sex:
1. Víš že se stebou cítí dostatečně komfortně
2. Při sexu si holka na tebe vytváří citovou vazbu, ten proces jim trvá déle (zamilovávání) než klukům.
3. Víš že stebou nemanipuluje, holky které odalují sex jsou vždy red flag.
4. Nejchceš přijít nato že vám sex nefunguje po dvou týdnech randění.
Woody
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 74 x

Sex jako manipulativní metoda

Příspěvek od Woody »

Tohle mě trochu domrdává. Vážný vztah začněte sexem and stuff, okey, ale když potom nějakou holku hrozně chci, chci ten sex vlastně kvůli tomu spojení. Skoro jako bych měl quest nad hlavou, že když s ní chci nějaký spojení, musím ji ošukat. Podobně jako když jsem chtěl něco ve škole říct nahlas, musel jsem zvednout ruku. Jako bych si nezasloužil být milován i bez sexu, jako bych bez sexu neměl žádnou hodnotu.

Se svojí ex jsem se jednou rozešel a den poté začal žebrat o návrat zpátky. Tušil jsem, že když ji ošukám a budu ji pravidelně šukat, tak budu mít silnější spojení. Jo, fungovalo to, sex jí přišel fajn. Jenže jak jsem chtěl sex pro spojení a né pro tu zábavu, tak jsem si to ani tolik neužil.
Drew píše: 09 pro 2020, 12:11 2. Při sexu si holka na tebe vytváří citovou vazbu, ten proces jim trvá déle (zamilovávání) než klukům.
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ

Problém není technika, ale trauma

Příspěvek od Princ »

Ten pocit, že ji musíš píchat, abys vyvolal spojení, za to nemůže tvé vědomí faktu, že sex buduje spojení, pouze ty nevyřešené problémy.
Woody píše: 09 pro 2020, 23:21 Jako bych si nezasloužil být milován i bez sexu, jako bych bez sexu neměl žádnou hodnotu.
Problém není v dělání nějaké techniky jako takové. Je třeba jen odstranit vnitřní problémy, které tě k takovým myšlenkám vedou. Pak můžeš techniky i netechniky používat svobodně.

Záleží, odkud to vychází.

Člověk není zničen technikami. Je zničen traumatem, které ho vede používat je kompenzačním způsobem, spoléhat na ně, bát se bez nich...

Protože když ti vadí, že sex bojuje spojení, to je jako by ti vadilo, že pes potřebuje občas nakrmit. To si nezasloužím lásku bez toho, aniž bych krmil psa? Lásku si určitě zasloužíš. To ale neznamená, že přestanou platit všechny zákonitosti světa.

Pokud ty se cítíš nemilován bez sexu, za to nemůže ta zákonitost, ten holý fakt, za to může to špatné vnitřní nastavení.

Nepoužívat techniky samo o sobě není terapeutické. Terapie je terapeutická!

Je třeba dělat vnitřní práci a pak jsi prostě svobodný. Zakazovat si techniky je stejné jako zakazovat si své autentické chování. Je to stejná patologická vina vedená traumatem. Je to forma vězení, kdy jednou kontroluješ, jestli máš cool techniky, a podruhé se zase kontroluješ, abys náhodou žádnou cool techniku neudělal.

O autenticitě máš studii i v knížce Přitažlivost. Jako existují otroci technik, existují i otroci netechnik. Já proboha nedělám žádné techniky, protože bych musel. Já pouze vím, že existuje omezená množina lidských komunikačních prostředků (například omezené množství schémat vtipů, kde neexistuje žádný vtipný vtip mimo tato schémata) a tyto prostředky jsem dokázal přesně popsat. Ale zábavní a poutaví lidé je často přirozeně dělají sami i bez učení.

Ty máš tu reakci ode zdi ke zdi, kdy jsi vlastně naštvaný na člověka, který ti popsal stav reality. Řešením ale není o realitě nevědět, zavírat oči, vyhýbat se informacím... Řešením je odstranit důvod, proč ti reálná realita vadí.

Když si o technice přečteš a reaguješ traumatizovaně ("Musím se to naučit a lidé mě budou mít rádi" nebo právě "Tohle už bych nebyl já, moje já je velice omezená věc, do které spadá jen 5 věcí, které dobře znám"), za to nemůže technika, za to může trauma. Máš tam i návod, jak to řešit.

Věř, že já jsem zcela svobodný chovat se autenticky a zcela svobodný hrát v divadelním představení někoho úplně jiného.

Miluj přirozenost, miluj přetvářku, miluj to vole všechno. ❤️

Jinak hoši tohle vždycky byla jedna z největších předností mé metody, takže pokud vás to hlouběji zajímá, určitě se mnou pracujte osobně.
Woody

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Woody »

Princ píše: 10 pro 2020, 09:26 Já pouze vím, že existuje omezená množina lidských komunikačních prostředků (například omezené množství schémat vtipů, kde neexistuje žádný vtipný vtip mimo tato schémata) a tyto prostředky jsem dokázal přesně popsat. Ale zábavní a poutaví lidé je často přirozeně dělají sami i bez učení.
Jo, tuhle množinu celej život hledám a když na něco přijdu sám, tak si toho vážím. Třeba když se na něco někoho zeptám, ten někdo je nepříjemnej a pak se zeptá o co jde, usměju se a řeknu "Ale nic," a zmizím ze scény místo toho, abych dolejzal a nechával ho být na mě hnusný. Nechá to toho člověka přemejšlet, že byl hnusnej.

Kdy bude ta Hubertova knížka o Humoru? Mohla by pokrýt aspoň ty vtipy :D
Princ

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Princ »

Hubert uz ma materialu dost, ale skryta rezistence mu brani to konecne poslat do sveta ;)
Wixe
Obdržel poděkování: 17 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Wixe »

petrpan píše: 09 pro 2020, 09:02 Vážně to takhle je? Já měl více rand, ale žádné k sexu nevedlo. Já nehledám nějaké jednorázovky, ale spíše něco vážnějšího na delší dobu, takže pro mě je důležitější se do začátku více poznat, zjistit jestli se k sobě vůbec hodíme, nějaké doteky, možná líbání, ale sex třeba později, až se sblížíme.
Já vám nevím, ale podle mě holka, která se s vámi vyspí hned na první rande nebude moc dobrá pro nějaký delší vztah a když to udělá s vámi, tak je dost pravděpodobný, že po vás má další rande a vyspí se s dalším :mrgreen:

Nechci nějak odsuzovat, ale takové typy holek mi přijdou jako levné ***** :D. Vy je třeba na něco pozvete, někdy ani nemusíte a jde se na věc. Pak je dost možný, že už se po akci ani neuvidíte a jdete za jinou.

Já když hledám, tak to mám většinou tak, že mám najednou třeba 5 holek domluvených, přitom jednu z nich beru vždy "vážněji" a na ostatní trochu kašlu. Když to nějak nevyjde tak hledám dál, ale prostě mám jistotu, že když to nevyjde u nějaké, vyjde to s jinou a jdeme na rande.

Mně nedělá problém dostat jakoukoliv holku ven, česku, slovenku, rusku atd., horší je pak dotáhnout to do konce. I když jsou doteky, líbání a tak.

Možná mám špatný názor, ale mně jednoduše připadá, že když hledám holku na nějakou delší dobu/vztahu, tak od ni nemůžu chtít hned sex, protože taková se ráda vyspí s kýmkoliv řekl bych :mrgreen:
Ehm pár faktů:
1. Vážný vztah vždy začíná a často i končí sexem.
2. Čím déle není první sex mezi vámi, tím je menší pravděpodobnost, že vůbec někdy k němu dojde.
3. Obecně nejlíp sex do 3. rande, ale nejpozděj do 5. Pak už hledat jinde.
4. Pokud neeskaluješ na sex včas, tak se prostě časem dostaneš do friendzone třeba i takové jako popisuješ - líbání, doteky, ale holka ti už nedá.
5. Mít sex na prvním rande nejspíš není vždy špatný signál, přece nebudeš dále investovat do zajíce v pytli a máš ji i pak jistější, pokud bys chtěl budovat vážný vztah.
6. Každá holka ti tohle vše samozřejmě vyvrátí, ale je úplně jedno co říká, důležité je, co opravdu dělá a jak to chodí.
7. Sex eskaluj vždy, ať ji chceš na vážný vztah nebo jen ONS/FWB.
Woody

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od Woody »

Wixe píše: 10 pro 2020, 15:31 Pokud neeskaluješ na sex včas,
Okej a když se necítím že bych ji píchal tak rychle? :D
risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 10 x

Když rande nevede k sexu

Příspěvek od risktaker »

Woody píše: 11 pro 2020, 13:28 Okej a když se necítím že bych ji píchal tak rychle? :D
Z čeho to vychází? Máš strach, že zklameš? Nebo potřebuješ být plně zamilovaný? Většina našeho chování vychází z různých vzorců, předsudků a zkušeností. I tohle bude mít svůj důvod. Já, s čím jsem se setkal, tak že kluci nechtějí tu holku dostat do postele brzo, aby si nemyslela, že jim šlo jen o to si užít. Jenže to neurčuje sex samotnej, ale to, jestli potom, co se uděláš, práskneš dveřma a měsíc se neozveš nebo budeš ten vztah dál rozvíjet...
Woody

Mít city k holce

Příspěvek od Woody »

Díky exce a díky svý nejlepší kámošce mám pocit, že píchám perfektně. Takže strach že zklamu to není.

Možná jde o nějaký to plný zamilování, potřebuju asi mít city k holce, abych ji chtěl opíchat. Ono i když bych se vydal opíchat třicet holek pro nakrmení ega, což bych se nevydal, protože je to podle mě blbost, tak bych stejně někde v hloubi cítil, že upřímně nechci.

Je to jako když máš rozjetejch a balíš 6 holek, pak tě jedna z nich zaujme víc než ostatní a těch pět tě najednou přestává zajímat a balíš je z nějaké povinnosti a nebaví tě to.
Odpovědět