Nechce se líbat

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
kittzu
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Nechce se líbat

Příspěvek od kittzu » 06 zář 2020, 11:01

Čau, chvilku randím s holkou, jen se nějak nemůžu posunout k líbání. Byli jsme zatím 2x na rande. Já ji už na prvním jednou a dvakrát na dalším zkusil políbit, vždycky jsem cítil +-dobrý moment. Jenže vždy mě zastavila i když jsme to pak v dobrém zakecali a bavili se dál. Na druhý rande mě pozvala sama a došla fakt hot oblečená a vůbec vyzývavě, ale pak mi k tomu líbání řekla pár vět, jak to bere vážně a nechce s tím spěchat ... Já to jen utnul, že to nebudem rozebírat, že nad tím tolik nemyslím... Líbám se když to jednoduše cítím a pak jsme to nechali být. Já se nechtěl dlouze bavit o tom proč se nelíbáme :D:D
Takže se všehovšudy vlastně po 2 schůzkách nechtěla políbit i když doteků jsme už měli dost. Já párkrát i naznačil, že se mi líbí, docela s úspěchem. Taky docela cítím, že se ji Já líbím...
Jsou to nějáký testy? Nebo máte někdo podobnou zkušenost? Nějáký tip/trik jak na ni?
Ještě sám váhám, jestli prostě v klidu čekat. Protože až na ten 0 kiss kontakt se to vyvíjí docela dobře, i když 0 kontaktu je fail :D

surfernamare
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Nechce se líbat

Příspěvek od surfernamare » 06 zář 2020, 13:34

pak mi k tomu líbání řekla pár vět, jak to bere vážně a nechce s tím spěchat
Mal si jej povedat, ze ty sa libas az po svadbe
Ale musel si tam nieco dojebat celkovo, bozkavanie nie je skoro pre ziadnu velka vec
Já párkrát i naznačil, že se mi líbí
Toto si nemal napriklad, mozes jej dat kompliment, ale nie v zmysle: pacis sa mi. Skor: pacia sa mi tvoje saty, mas v nich super zadok

Orb67
Obdržel poděkování: 2 krát

Nechce se líbat

Příspěvek od Orb67 » 06 zář 2020, 13:48

kittzu píše:
06 zář 2020, 11:01
Čau, chvilku randím s holkou, jen se nějak nemůžu posunout k líbání. Byli jsme zatím 2x na rande. Já ji už na prvním jednou a dvakrát na dalším zkusil políbit, vždycky jsem cítil +-dobrý moment. Jenže vždy mě zastavila i když jsme to pak v dobrém zakecali a bavili se dál. Na druhý rande mě pozvala sama a došla fakt hot oblečená a vůbec vyzývavě, ale pak mi k tomu líbání řekla pár vět, jak to bere vážně a nechce s tím spěchat ... Já to jen utnul, že to nebudem rozebírat, že nad tím tolik nemyslím... Líbám se když to jednoduše cítím a pak jsme to nechali být. Já se nechtěl dlouze bavit o tom proč se nelíbáme :D:D
Takže se všehovšudy vlastně po 2 schůzkách nechtěla políbit i když doteků jsme už měli dost. Já párkrát i naznačil, že se mi líbí, docela s úspěchem. Taky docela cítím, že se ji Já líbím...
Jsou to nějáký testy? Nebo máte někdo podobnou zkušenost? Nějáký tip/trik jak na ni?
Ještě sám váhám, jestli prostě v klidu čekat. Protože až na ten 0 kiss kontakt se to vyvíjí docela dobře, i když 0 kontaktu je fail :D
Nech ji, ať si pro to přijde sama. Už se ji nesnaž políbit a nech to na ni. Bude úplně mimo z toho, že už se nesnažíš a přijde si sama.

kittzu

Nechce se líbat

Příspěvek od kittzu » 06 zář 2020, 19:30

Jo, Já se asi nechal semtam hodně unést krásou a zbytečně jsem asi moc lichotil ... jinak zkusím už být víc s nezájmem a uvidím. Jen Já se toho nezkoušet to plynule a přirozeně dál by mě poslalo do friendzoný.
Trochu v tom plavu, protože komunikace, schůzky i ten feel vypadá, že hraje se mnou ... jen od randění už se to moc neposunulo :shock:

surfernamare
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Nechce se líbat

Příspěvek od surfernamare » 06 zář 2020, 22:01

Ale ak nebude dominantny, spontanny, nepredvidatelny... Tak nic nebude

kittzu

Nechce se líbat

Příspěvek od kittzu » 09 zář 2020, 11:17

Dominantní jsem, ale včera jsem cítil, že ona trochu taky ... ale to byla spíš její povaha ;) Každopádně bezva rande, doteky byly, pár intimních momentů taky. Já se držel dál a zkoušel teda počkat na ni. Ale nic ... pořád oba sem tam nadhodíme intimní poznámku, ale mám z ní pocit, že by chtěla víc. Jenom to brzdí, asi mě zkouší a bojí se abych ji neotočil jen na jednu noc? Nebo si mě snaží vodit za nos aby měla hračku na ego? Docela jsem i zdusil kontakt. Máte na to nějáký recept nebo co myslíte?:D

Princ
Poděkoval: 520 krát
Obdržel poděkování: 1573 krát

Nastavení hlavy - láska k ženám

Příspěvek od Princ » 09 zář 2020, 11:46

Noooo dívej sexu už jsem měl fakt hodně. Mě baví ta hra, za 20 let budu furt každý den streetovat, je to prostě strašně super proces...

Celé mě to baví, takže když se mnou holka zrovna nechce spát, netrápím se tím - nejde mi o to si to "odškrtnout".

Sex se mnou vidím jako velkou výhru, velkou hodnotu pro holku. Nesnažím si nic splnit. Když k sexu nedojde, jsem úplně v pohodě, není v tom to ego, a právě proto k sexu častěji dochází.

(Třeba první dva roky jsi rád i za špatné sexy, protože chceš nabrat prvních pár čárek, nabírat sexuální dovednosti... Ale později už lituješ, pokud ti špatný sex ukrojí půl hodinu života, protože 30 vs 35 čárek nic nezmění.)

Stupňovat doteky - ano.
Trápit se, když to nejde - ne.

Ona chce, abys měl tah na branku a stupňoval to, nechce ale muže s nedostatkem sexu, kterému na tom strašně záleží.

A volby vyjádřené matematicky:

Sex pro mě mívá celkem vysokou zábavní hodnotu. Když se mnou holka nespí, přemýšlím, jestli mě to baví, abych pokračoval i tak, nebo jestli s jinou oslovenou holkou okamžitě zažiju více radosti.

Chápeš: máš omezený čas, holek na světě je strašně moc, takže hlavně řešíš, které si na té krátké cestě vybrat.

To je jako individuální. Kdyby mě holka nechtěla líbat hodinu, vím, že oslovím pár jiných a najdu nějakou, co mě políbí do 10 minut. Pak záleží, jak si to s ní celkově užívám. Jestli mi ten nesex právě pořádně vynahrazuje, nebo se rozloučím, hned jak kolem jde jiná kráska.

S přibývajícími zkušenostmi si můžeš líp a líp tipnout, kolik času tě bude stát sex s 1 hezkou holkou, a podle toho instinktivně volit.

Suma sumárum: nejde o to, jaký právě uděláš herní tah, ale o nastavení hlavy. O to, abys po sexu šel pro radost a ne z důvodu odškrtnout si ho. Když miluješ ženskou přítomnost, je ti celkem jedno, jestli to bude hodina dvacet nebo hodina čtyřicet...
3 hodiny 40 minut nejnovějšího materiálu pro případ korony: Jak sbalit ženu přes Instagram

Princ
Poděkoval: 520 krát
Obdržel poděkování: 1573 krát

Nechce se líbat

Příspěvek od Princ » 09 zář 2020, 11:57

Tys to totiž psal, jako bys ji musel sbalit, přitom volba je na tvé straně, síla je na tvé straně.

Ještě si představ nějakého čtyřicetiletého streetaře. Chce 4 hodiny denně pracovat, 4 hodiny být s rodinou, hodinu cvičit... a třeba 2 hodiny má na různé holky. Takže když je na rande bez líbání, musí hlavně dobře zvážit, jestli je to dobré využití těch 2 hodin.

A tak to doopravdy máme všichni - omezený počet hodin. Jen ta představa streetaře s rodinou pomáhá dobře si ten časový nedostatek představit.

Není to o tom sbalit nějakou holku, nějakou sbalíš vždycky, hlavně chceme prožít naplňující život.
3 hodiny 40 minut nejnovějšího materiálu pro případ korony: Jak sbalit ženu přes Instagram

kittzu

Nechce se líbat

Příspěvek od kittzu » 09 zář 2020, 19:20

Ano, to máš bezesporu v celým příspěvku dost pravdu:D, trochu mi to mění pohled ... ve velice dobrým ;) Já se cítím, že většinou se podobně sám chovám ... i když jak v čem :roll: ....
Jenže, co jsem vlastně nezmínil v celým příspěvku, Tahle je pro mě 10/10 :twisted: a vůbec je super). Navíc jsem tady fakt v začátcích, jo. Jinak bych to tolik nezkoumal, to je pravda:D

kittzu

Nechce se líbat

Příspěvek od kittzu » 09 zář 2020, 19:21

Tím pádem Jo je to zatím pro Mě skvělý využití pár hodin :)

Ladieslove
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Nastavení hlavy - láska k ženám

Příspěvek od Ladieslove » 15 zář 2020, 00:23

Princ píše:
09 zář 2020, 11:46
Noooo dívej sexu už jsem měl fakt hodně. Mě baví ta hra, za 20 let budu furt každý den streetovat, je to prostě strašně super proces...

Celé mě to baví, takže když se mnou holka zrovna nechce spát, netrápím se tím - nejde mi o to si to "odškrtnout".

Sex se mnou vidím jako velkou výhru, velkou hodnotu pro holku. Nesnažím si nic splnit. Když k sexu nedojde, jsem úplně v pohodě, není v tom to ego, a právě proto k sexu častěji dochází.

(Třeba první dva roky jsi rád i za špatné sexy, protože chceš nabrat prvních pár čárek, nabírat sexuální dovednosti... Ale později už lituješ, pokud ti špatný sex ukrojí půl hodinu života, protože 30 vs 35 čárek nic nezmění.)

Stupňovat doteky - ano.
Trápit se, když to nejde - ne.

Ona chce, abys měl tah na branku a stupňoval to, nechce ale muže s nedostatkem sexu, kterému na tom strašně záleží.

A volby vyjádřené matematicky:

Sex pro mě mívá celkem vysokou zábavní hodnotu. Když se mnou holka nespí, přemýšlím, jestli mě to baví, abych pokračoval i tak, nebo jestli s jinou oslovenou holkou okamžitě zažiju více radosti.

Chápeš: máš omezený čas, holek na světě je strašně moc, takže hlavně řešíš, které si na té krátké cestě vybrat.

To je jako individuální. Kdyby mě holka nechtěla líbat hodinu, vím, že oslovím pár jiných a najdu nějakou, co mě políbí do 10 minut. Pak záleží, jak si to s ní celkově užívám. Jestli mi ten nesex právě pořádně vynahrazuje, nebo se rozloučím, hned jak kolem jde jiná kráska.

S přibývajícími zkušenostmi si můžeš líp a líp tipnout, kolik času tě bude stát sex s 1 hezkou holkou, a podle toho instinktivně volit.

Suma sumárum: nejde o to, jaký právě uděláš herní tah, ale o nastavení hlavy. O to, abys po sexu šel pro radost a ne z důvodu odškrtnout si ho. Když miluješ ženskou přítomnost, je ti celkem jedno, jestli to bude hodina dvacet nebo hodina čtyřicet...
Princi....mluvíš mi z duše....perfektní post....dal bych ho někam do zlatého fóra nebo mezi povinnou četbu pro každého po registraci zde...super, super, super...
...."mysl boha a pohled šelmy"..( citace a překlad ze slovenského originálu tracku od Kali ft. Majk Spirit - Nedotknutelný..:-) )

kittzu

Nechce se líbat

Příspěvek od kittzu » 15 zář 2020, 18:48

Mhm, to je pravda. Vidím to podobně 8-)

Odpovědět