Ako zbalit doktorku v ambulancii

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
surfernamare
Udělil poděkování: 82 x
Obdržel poděkování: 87 x

Příspěvek od surfernamare »

V tejto situacii je vhodne mat pripraveneho ineho doktora, ku ktoremu potom prestupis :lol:

Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1709 x

Příspěvek od Princ »

Naopak, ty nám teď budeš shánět všechny potřebné léky :D
asakura
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od asakura »

Zvláštní, když jsem ještě lítal nikdy to na ženskou nezapůsobilo, znal jsem několik dopraváků a ty mi vždycky říkali podívej se na mou manželku. Kamarádův táta mu říkal, jestli si myslíš, že na to letěj baby, tak se koukni na tvou mámu.

No jinak zrovna jsem chtěl založit téma, dneska jsem byl u doktorky (je to společnost co vydělává na mladých doktorech co nemají na vlastní ordinaci) tentokrát tam byla s doktorkou na zaučení medička, nejdřív se mi zastavil dech, že jsem tu holku kdysi dávno balil na ulici a pak s ní měl dvě rande. Po bližším pozorování, jí byla jen strašně podobná, no můj typ. Nevím o ní vůbec nic. Jediné do mě napadlo zavolat do ordinace (střídá se tam i dost sester) a zeptat se na ni. Třeba: "Můžete dát tý a tý moje číslo, včera ráno jsem u ní byl..." Jak moc je to zoufalý a jaká je šance úspěchu?
Princ

Příspěvek od Princ »

Jestli se všude takhle zamilováváš, budeš si muset vytisknout nějaké vizitky a rozdávat je :)
asakura píše: 18 led 2021, 15:22 Zvláštní, když jsem ještě lítal nikdy to na ženskou nezapůsobilo
Skipper ale má naboostovanou pasivní přitažlivost streetem :)
asakura
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od asakura »

Princ píše: 18 led 2021, 17:08 Jestli se všude takhle zamilováváš, budeš si muset vytisknout nějaké vizitky a rozdávat je :)
Na tom něco je :D Těžko to usměrnit, mám to s holkami dost on off.
Hammer
Udělil poděkování: 26 x
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od Hammer »

Za zkoušku nic nedáš , ale je to spíš takový výstřel do tmy :D
surfernamare
Udělil poděkování: 82 x
Obdržel poděkování: 87 x

Příspěvek od surfernamare »

Normalne ju oslov po pracovnej dobe, ked vyjde z ambulancie na ulicu
skipper
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 22 x

Příspěvek od skipper »

asakura píše: 18 led 2021, 15:22 Zvláštní, když jsem ještě lítal nikdy to na ženskou nezapůsobilo, znal jsem několik dopraváků a ty mi vždycky říkali podívej se na mou manželku. Kamarádův táta mu říkal, jestli si myslíš, že na to letěj baby, tak se koukni na tvou mámu.
Ja mám presne opačné skúsenosti. Zo začiatku som ani nechápal ako sa ženy roztápali, keď som náhodou spomenul že som pilot. Treba ale povedať, že je to síce silný booster pasívnej priťažlivosti, ale nič viac. Kvantum žien som nezbalil aj keď ich to úplne rozpálilo. Lebo som mal zlý mindset, neuhral som to logisticky, alebo som sa rovno sabotoval. Takže som si istý, že je množstvo pilotov čo majú škaredé manželky lebo majú zlú hru. Keď máš zlú hru nepomôže ti ani že si kozmonaut :D.
Per Ardua Ad Astra
Princ

Příspěvek od Princ »

skipper píše: 21 led 2021, 19:06 Keď máš zlú hru nepomôže ti ani že si kozmonaut :D.
:D
MindMess
Udělil poděkování: 18 x
Obdržel poděkování: 23 x

Příspěvek od MindMess »

asakura píše: 18 led 2021, 15:22 Nevím o ní vůbec nic. Jediné do mě napadlo zavolat do ordinace (střídá se tam i dost sester) a zeptat se na ni. Třeba: "Můžete dát tý a tý moje číslo, včera ráno jsem u ní byl..." Jak moc je to zoufalý a jaká je šance úspěchu?
Nechci kazit iluze, ale vím, o jakou "společnost" se jedná a musím říct, že tam volám třikrát, když potřebuji něco zařídit a je to v rámci jejich práce. :lol: Myslím, že šance, že by někdo hnul prstem mimo popis práce, navíc, že by Ti tam nějaká sestra takhle domlouvala randíčko je úplně nulová. Tohle chce ji vyhmátnout na přímo, jinak i kdyby se to nějakým zázrakem povedlo, tak je to jak když pošleš kámoše, aby holce řekl, že ty s ní chceš jít na rande." :lol:
skipper
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 22 x

Příspěvek od skipper »

V práci ma donútili zmeniť lekára na nášho armádneho. Takže som mal posledný pokus s mojou doktorkou, keď som si išiel vyzdvihnúť dokumentáciu. Zase bola veľmi milá, aj keď už nebolo cítiť vo vzduchu také napätie ako prvý raz. Tak som jej aspoň na záver poprial všetko dobré, že už sa asi nevidíme, jedine že by sme išli na kávu. Čo úplne odignorovala, len mi tiež popriala nech sa mi darí. Čiže tam nebol až taký záujem z jej strany, prípadne už vyšumel.

Podstatné ale je, že to nemalo žiadny negatívny efekt, ani sa nestal žiadny trapas. Naopak si myslím, že keby som bol viac drzý od začiatku bola by tam väčšia šanca na úspech. Takže všetci čo máte pekné lekárky a sestričky, treba skúsiť, nemáte čo stratiť.
Per Ardua Ad Astra
LoArmistead
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 74 x

Příspěvek od LoArmistead »

asakura píše: 18 led 2021, 15:22 ...Jediné do mě napadlo zavolat do ordinace (střídá se tam i dost sester) a zeptat se na ni. Třeba: "Můžete dát tý a tý moje číslo, včera ráno jsem u ní byl..." Jak moc je to zoufalý a jaká je šance úspěchu?
Hele já takhle jedný akci viděl krásnou záchranářku, která tam měla zdravotní dohled. Byl tam děsivej kravál a asi tak bambilion lidí a já měl
neskutečnou kocovinu a taky strach, co si budem povídat, tak jsem neudělal nic. Jenže mi to pak bylo líto, tak jsem normálně napsal mail na středočeskou záchranku, popsal jsem jí a poprosil je, jestli by jí nepředali kontakt na mně.. :D Ona se mi za dva dny sama ozvala a nakonec z toho byl docela pěknej vztah a do dneska jsme kamarádi :D Jasně, že jsem měl spíš kliku a v dalších dvaceti případech by to nevyšlo, ale jen tim chci říct, že občas vyjde i naprostej nesmysl, tak proč to nezkoušet.
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-
Hammer
Udělil poděkování: 26 x
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od Hammer »

LoArmistead píše: 07 dub 2021, 18:42 Hele já takhle jedný akci viděl krásnou záchranářku, která tam měla zdravotní dohled. Byl tam děsivej kravál a asi tak bambilion lidí a já měl
neskutečnou kocovinu a taky strach, co si budem povídat, tak jsem neudělal nic. Jenže mi to pak bylo líto, tak jsem normálně napsal mail na středočeskou záchranku, popsal jsem jí a poprosil je, jestli by jí nepředali kontakt na mně.. :D Ona se mi za dva dny sama ozvala a nakonec z toho byl docela pěknej vztah a do dneska jsme kamarádi :D Jasně, že jsem měl spíš kliku a v dalších dvaceti případech by to nevyšlo, ale jen tim chci říct, že občas vyjde i naprostej nesmysl, tak proč to nezkoušet.
Hej, tak to je mega bomba :D
Odpovědět