Ako zbalit doktorku v ambulancii

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
skipper
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 22 x

Příspěvek od skipper »

Nedavno som isiel k obvodnej doktorke pre zdravotne potvrdenie. Vysla sestricka a povedala ze mame novu pani doktorku. Vobec som sa nad tym nepozastavil, az kym som nevosiel dnu a tam sedela za stolom mlada baba tak 8,5/10. Nenapadne si ma premeriavala, ale snazila sa tvarit nezaujato. Povedal som jej co potrebujem, zacala vypisovat potvrdenie a spytala sa ma na aku funkciu to je. Povedal som najsuchsie ako som vedel, ze pilot. Prestala pisat, hodila na mna dlhy pohlad a uplne sa roztopila. (Stale sice nechapem ako moze mat jedno slovo taky magicky ucinok, ale ked mas slabu hru ako ja, je to aj tak prd platne :D) Submisivny ton hlasu, iskry v ociach, siroky usmev. Prvy krat sa mi stalo ze ked ma doktorka pocuvala fonendoskopom tlacila ma kozami do tvare, dychal som jej rovno na ne. Ked mi merala tlak sadla si vedla mna jej stehno sa opieralo o moje. Pretiahol by som ju rovno na tom stole .... KEBY 3 metre od nas nesedela za stolom sestricka (cumela do pocitaca). Takze sme prehodili este par platonickych viet typu kde chodila do skoly a odisiel som s potvrdenim a erekciou.

A teraz mi poradte, ako som to mal vyriesit? Podotykam ze 60 rocnu sestricku do trojky nechcem :D. Stacilo by dohodnut si rande, ale ako spravit tak aby ma doktorka neodmietla len preto ze sa hanbi pred sestrickou, alebo sa boji porusit profesionalny odstup od pacienta? Este tam urcite pojdem, takze sanca tu stale moze byt.

Per Ardua Ad Astra
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Příspěvek od TristanPRG »

Vizitka? old school papierik way :)
skipper

Příspěvek od skipper »

Ona ma moje cislo, je v zdravotnej karte, ale sama od seba sa mi neozvala, aj by ma prekvapilo keby sama napisala. Ja ju potrebujem pozvat von a vypytat si jej sukromne cislo. Pred ocami sestricky, tak aby to nevyzeralo ze pani doktorka prekracuje profesionalnu hranicu medzi lekarom a pacientom. :?:
Per Ardua Ad Astra
Zeph
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 82 x

Příspěvek od Zeph »

skipper píše: 12 srp 2020, 21:44 Stacilo by dohodnut si rande, ale ako spravit tak aby ma doktorka neodmietla len preto ze sa hanbi pred sestrickou, alebo sa boji porusit profesionalny odstup od pacienta?
Silnější frame vyhrává. Navíc 60 letá sestřička bude mít haldu zkušeností a pochopení, pokud není kvůli něčemu zapšklá.

Hezký začátek erotické povídky, doufám, že to bude pokračovat.
>>Kdo je Zeph?<<

Let's go fail, I can't stand not taking action.
ityity95
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od ityity95 »

skipper píše: 13 srp 2020, 20:07 Ona ma moje cislo, je v zdravotnej karte, ale sama od seba sa mi neozvala, aj by ma prekvapilo keby sama napisala. Ja ju potrebujem pozvat von a vypytat si jej sukromne cislo. Pred ocami sestricky, tak aby to nevyzeralo ze pani doktorka prekracuje profesionalnu hranicu medzi lekarom a pacientom. :?:
Myslím že stou profesionalitou to bylo před dávnou dobu, dneska je to jiný. Všechno se mění , tak neotalej. Tak jsem zvedavej na další post :D
TristanPRG

S tou profesionalitou je to stale rovnako:) Lekari sakra moc riskuju, keby sa v ambulancii veselo zoznamuju, mohlo by sa im to ako muzovi/zene blbo vypomstit:)
Samože vždy záleží od toho daného človeka..ale všeobecne.

Dnu to su pacienti/klienti, muz/zena je to az za murmi nemocnice, preto, ze sa ti sama neozvala.na cislo podla karty chápem:) Pre ňu by to bol extremny vystup z pracovneho rezimu.

Čo teda s tym? No buď tesne pred naslednym odchodom nechat nieco na com bude tvoje čislo, alebo stručné jednovetné pozvanie, čo ju pobaví a napíše ti tam svoje :) alebo to riskni a normálne slovne nadhoď, nie zase nahlas aby to musela počuť tá sestra zaručene, ale ak aj bude tak risk-zisk. Možno to prejde, možno práve pre tú sestru tam odmietne a end of story. Ale veď akonsa tu hovori riskovat treba :)
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1809 x

Příspěvek od Princ »

Víš, jak se jmenuje - můžeš přidat na Facebooku a uvidíš.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Dr.Street
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Dr.Street »

Off Topic: skipper skutečně jsi pilot nebo milosrdná lež? :D
Princ

Příspěvek od Princ »

Je.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
skipper

Příspěvek od skipper »

Dr.Street píše: 27 srp 2020, 11:37 Off Topic: skipper skutečně jsi pilot nebo milosrdná lež? :D
Pisal som o tom v nejakom topicu o Kariernej zmene. Mam pilotnu licenciu ale momentalne este len riesim svoj prvy pilotny job, preto som potreboval aj to potvrdenie a doktorke som hovoril pravdu :)
Per Ardua Ad Astra
TristanPRG

Ono toto, trochu viac inteligentnejšia žena veľmi ĺahko prekukne (či pilot, lekár,..) a potom si mohol pôsobiť sebeviac dobre, ale padneš do stoky😂😂
Mám vyskúšané :)

A ako to dopadlo s lekárkou?
Jéňa
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Jéňa »

Řešil jsem podobný úkol na jaře se sestrou na rehabilitaci:
Vyprávěla mi o sobě, donesla cukroví, půjčila si knížku. Na posledním cvičení jsem jí dle situace plánoval navrhnout kafe nebo nechat Ferrero Rocher s vizitkou a vzkazem. Byly kolem další sestry a pacienti a došlo na druhé. Na vizitce stálo: Sestřičko, jste kouzelná a rád bych vás viděl bez roušky! Půjdete na kafe?
Za dva dny přišla SMS jak je potěšena, nicméně se v srpnu vdává a nemá na to čas.

Doufám, že mi aspoň vrátí tu knížku
Princ

Příspěvek od Princ »

Ono to chce ten street trénink, jak člověk furt balí prodavačky před celým obchodem, jak balí v těch malých obchůdcích jednu a zapojuje do toho kolegyně... Pak je zvyklý a snadno to přenese.
Ďábelská posedlost
skipper

Příspěvek od skipper »

Tak som bol po dlhej dobe pred Vianocami u doktorky, zase som potreboval nejake potvrdenie. Opat bola velmi mila, bavili sme sa o roznych sukromnych veciach, tak som ku koncu akoze zavtipkoval v zmysle ze by sme sa mali stretnut aj mimo ordinacie. Taktne odmietla, ze nema velmi cas. Vyznelo to cele velmi prirodzene, este sme sa chvilu bavili dalej, takze no harm done. Nabuduce dobudovat pritazlivost a mozem skusit znova :)

Este ma napadol jeden skript (skoda ze az doma), ktory by sa v takejto situacii dal vyuzit. Pri preventivnej prehliadke sa lekarka casto pyta aj ci je pacient slobodny, bezdetny. Da sa to pekne misinterpretovat odpovedou "Slobodny a bezdetny. A vy pani doktorka?". Opatovanim otazky naznacis ze si si to vylozil ako jej sukromny sexualny zaujema a nie ako sucast vysetrenia.
Ak odpovie, tak rovno navrhnut stretnutie. Ak sa ohradi, da sa hrat dalej napriklad "Aha, to je sucast vysetrenia. Ja som vas chcel obvinit ze prekracujete profesionalne hranice".
Per Ardua Ad Astra
Princ

Příspěvek od Princ »

:) :)
Ďábelská posedlost
Odpovědět