Jsi hodný - odpověď

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Loser
Obdržel poděkování: 1 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Loser » 18 čer 2020, 21:17

Co byste napsali, když vám tohle holka napíše? Nebo byste to přešli, dali smajlík a jeli dál? :)

Princ
Poděkoval: 517 krát
Obdržel poděkování: 1526 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Princ » 19 čer 2020, 07:12

Studuj PROC to napsala.

Ono to muze mit 10 vyznamu...

Panelák
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 78 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Panelák » 19 čer 2020, 07:42

Loser píše:
18 čer 2020, 21:17
Co byste napsali, když vám tohle holka napíše? Nebo byste to přešli, dali smajlík a jeli dál? :)
Asi bych poděkoval, to je slušnost když mi někdo dá kompliment.
Nový instruktor
Zápas s Princem bude koncem září
Pak přebírám sektu

#Dave
Poděkoval: 30 krát
Obdržel poděkování: 9 krát
Kontaktovat uživatele:

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od #Dave » 19 čer 2020, 13:49

Loser píše:
18 čer 2020, 21:17
Záleží na kontextu. Můžeš si vymyslet cokoli jako třeba „Hodnej? To by <zrzku> stejně nebavilo“. Většinou poděkuji, nebo odpovím jako „Já vím“ a pokračuji v nějakém předchozím tématu.
Nikdy se nevysvětluj

Loser
Obdržel poděkování: 1 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Loser » 19 čer 2020, 14:22

Princ píše:
19 čer 2020, 07:12
Studuj PROC to napsala.

Ono to muze mit 10 vyznamu...
Kontext je ten, že jsem ji napsal: "Nevadí, to je v pohodě :)" když mi v den, kdy jsme měli mít rande, napsala, že se omlouvá, ale že zapomněla, že musí jít na návštěvu... když mi napsala, že jsem hodný, odepsal jsem jí: Děkuju, ale jak kdy :D ... myslíte, že je to dobrá reakce, nebo jsem vůl a měl jsem zůstat u toho: "Děkuju"?

Normálně takhle odpovídám jako na kompliment, ale nevím, jestli to náhodou není projev bety :D

Vito
Poděkoval: 55 krát
Obdržel poděkování: 20 krát
Kontaktovat uživatele:

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Vito » 21 čer 2020, 15:22

Úplně nejideálnější reakce by byla na to nereagovat, postnout na instáči na story krátkou ukázku, jakej máš skvělej život - 😁jak zrovna obracíš to luxusní hovězí na ty svojí jachtě 😁- nechat ji si uvědomit jakou obrovskou chybu udělala, když dala přednost nějaký jiný návštěvě pf 😁

Zaměřil bych se na efektivní budování přitažlivosti :)

Orb67

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Orb67 » 21 čer 2020, 18:45

Pokaždé, když mi někdo řekne, že jsem hodný, tak se mi obrátí vnitřnosti vzhůru nohama. Ať už v jakémkoliv kontextu. Hodný se říká psům a dětem a ani jedno nejsme.

V tomto kontextu, je to naprostá katastrofa. Moc bych si od teto holky nic nesliboval. Hraješ podle jejich not. Normálně bych ji napsal, aby mi už slovo “hodný” nikdy nerikala. A když by se ptala proč, tak bych ji napsal, že jsem muž a né pes nebo dítě, abych byl “hodný”.

Panelák
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 78 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Panelák » 21 čer 2020, 20:32

Orb67 píše:
21 čer 2020, 18:45
Pokaždé, když mi někdo řekne, že jsem hodný, tak se mi obrátí vnitřnosti vzhůru nohama. Ať už v jakémkoliv kontextu. Hodný se říká psům a dětem a ani jedno nejsme.

V tomto kontextu, je to naprostá katastrofa. Moc bych si od teto holky nic nesliboval. Hraješ podle jejich not. Normálně bych ji napsal, aby mi už slovo “hodný” nikdy nerikala. A když by se ptala proč, tak bych ji napsal, že jsem muž a né pes nebo dítě, abych byl “hodný”.
Tak černě bych to neviděl, občas je fajn byt na někoho hodný 😉 je to víc alfa 😂😜 ale zase ne moc nice boy ofc 🙃
Nový instruktor
Zápas s Princem bude koncem září
Pak přebírám sektu

Sabaton
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Sabaton » 21 čer 2020, 20:49

Orb67 píše:
21 čer 2020, 18:45

Chudák holka, řekne ti, že jsi hodný a ty bys jí zato div neurval hlavu. 😄
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

Orb67

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Orb67 » 21 čer 2020, 21:12

Úžasný. Skvělý. Perfektní. To jsou mnohem lepší přídavná jména. “Hodný” je jak na psa. Navíc většina lidi to slovo používá poté, co jsi pro ně něco udělal a slovo hodný použijí proto, aby jsi jim vyhověl i příště.

Stačí se podívat na příklad v tomto vláknu. Frajerka mu zruší schůzku, protože má něco lepšího na práci a když ji borec vyhoví, tak ho jako pejska pochválí, že je “hodný”.
Sabaton píše:
21 čer 2020, 20:49
Chudák holka, řekne ti, že jsi hodný a ty bys jí zato div neurval hlavu. 😄

Sabaton
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Sabaton » 21 čer 2020, 21:41

Holka může říct úplně cokoliv a může to mít různé významy. Spíš než co holka říká, je důležité sledovat, co dělá. Ano, slovo ”hodný“ je velmi často negativní, protože tím označením holky obvykle přikrášlují fakt, že dávají kluka do friendzonu. Vždy tak tomu být nemusí. Každopádně je důležité nenechat se vyvést z míry. Vztek a podrážděnost je nejhorší možná reakce, ať už holka řekne nebo udělá cokoliv.
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

Drdax
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Drdax » 23 čer 2020, 10:12

No moje poslední zkušenost je taková. Poznal jsem holku bylo pár rande a pořád opakovala, že jsem strašně hodný. Taky jsem si říkal tak to je jasný friendzone ale prostě nebudu se přetvařovat a dělat ze sebe něco co nejsem. Věděl jsem, že předtím byla se strašným ocasem co jen chlastal a hulil tak jsem se zeptal zda je to špatně, že jsem hodný :D No řekla, že ne a teďka spolu chodíme...Takže ne vždy to může být myšleno špatně :D

Lucas
Poděkoval: 245 krát
Obdržel poděkování: 129 krát
Kontaktovat uživatele:

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Lucas » 27 čer 2020, 14:57

Loser píše:
19 čer 2020, 14:22
Kontext je ten, že jsem ji napsal: "Nevadí, to je v pohodě :)" když mi v den, kdy jsme měli mít rande, napsala, že se omlouvá, ale že zapomněla, že musí jít na návštěvu... když mi napsala, že jsem hodný, odepsal jsem jí: Děkuju, ale jak kdy :D ... myslíte, že je to dobrá reakce, nebo jsem vůl a měl jsem zůstat u toho: "Děkuju"?

Normálně takhle odpovídám jako na kompliment, ale nevím, jestli to náhodou není projev bety :D
A v jaké souvislosti ti to napsala?
Hoď tady konverzaci. Bude se to líp analyzovat.
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Ladieslove
Poděkoval: 1 krát

Jsi hodný - odpověď

Příspěvek od Ladieslove » 30 čer 2020, 00:41

Já bych napsal...( za mě zapomenout v den domluveného rande na jakousi návštěvu...je minimálně projevem neslušnosti vůči Tobě nebo eventuelně i návštěvě - která možná v danou chvíli, kdy jste termín domlouvali, zase zak důležitá nebyla...:-)...takže za mne...nejspíš dočasná ztráta atraktivity ( jak by nejspíš k tomuto podotkl Princ....znovudobudovat )...protože i z mé zkušenosti...by napsala "zapomněla jsem, že babička má narozeniny...nebo nějaký jiný konkrétní důvod", pokud by skutečně zapomněla....a já v tomto případě píšu něco v duchu..."tak dneska mi zvývá jenom Vilma, Hedvika, Ulrike a Svatava ( to je sestavička...:-D:-D:-D )....aby to vzala s nadsázkou a úsměvem"...a zároveň se člověk před ní neshodí....kdysi jsem používal i jména celebrit...ale to spolehlivě odradilo....
...."mysl boha a pohled šelmy"..( citace a překlad ze slovenského originálu tracku od Kali ft. Majk Spirit - Nedotknutelný..:-) )

Odpovědět