Patnáctileté panny

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Horrson
Poděkoval: 22 krát
Obdržel poděkování: 19 krát

Patnáctileté panny

Příspěvek od Horrson » 21 kvě 2020, 07:21

Adolte, dám ti opravdu poslední radu:

Nehledej holy grail. Nehledej ho, protože neexistuje. Holky nejsou nějaká fyzikální (matematická) struktura u kterých by platilo: Pustím tam tolik ampér o takovém napětí a stane se...( třeba se ta dioda rozsvítí)... a vedlejší efekt bude... (třeba usměrněnej proud na mínusovém pólu...) Každá holka funguje jinak, každá má nějaký svůj život, každá má jiné preference. Nejde, ani Princ to neumí (a jestli říká že umí tak lže :D) ÚPLNĚ každou holku. A už vůbec to nejde nějakou konkrétní sadou vět, přesným scénářem, kdy pustíš jednu hlášku holce se rozsvítí oči, pustíš druhou ona zvlhne a pustíš třetí + dotek a z holky lítá oblečení. Fakt to tak není ježiši.

A teď si představ model že kdyby to tak bylo, ta sada konkrétních vět, a Princ to našel a pustil mezi nás. My bysme to začali používat, měli bysme všichni hromady holek zadarmo, jenom že známe holy grail, ale co by z toho měly ty holky? Jak ony by si takhle filtrovaly kvalitní jedince? Jak bysme jim pak zlepšovali život? Sice znáš holy grail, ale u tý holky by sis stejně sed v papučích a teplácích na gauč, otevřel pivo a pustil fotbal... Po tom každá jedna touží, určitě. A co bys z toho měl ty?? Mně osobně nejvíc baví ten lov, to svádění, to balení, to objevování. A i ty neúspěchy, ty rejecty, ty selhání. I kdyby holy grail existoval, s díky bych jej odmítl

The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Gentleman se ženy nikdy nezeptá, jestli je zadaná. Slušně se představí a nechá ženu se samu rozhodnout, jak moc zadaná je.

holyPete
Poděkoval: 55 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Patnáctileté panny

Příspěvek od holyPete » 21 kvě 2020, 14:11

Horrson píše:
21 kvě 2020, 07:21
Adolte, dám ti opravdu poslední radu:

Nehledej holy grail. Nehledej ho, protože neexistuje. Holky nejsou nějaká fyzikální (matematická) struktura u kterých by platilo: Pustím tam tolik ampér o takovém napětí a stane se...( třeba se ta dioda rozsvítí)... a vedlejší efekt bude... (třeba usměrněnej proud na mínusovém pólu...) Každá holka funguje jinak, každá má nějaký svůj život, každá má jiné preference. Nejde, ani Princ to neumí (a jestli říká že umí tak lže :D) ÚPLNĚ každou holku. A už vůbec to nejde nějakou konkrétní sadou vět, přesným scénářem, kdy pustíš jednu hlášku holce se rozsvítí oči, pustíš druhou ona zvlhne a pustíš třetí + dotek a z holky lítá oblečení. Fakt to tak není ježiši.

A teď si představ model že kdyby to tak bylo, ta sada konkrétních vět, a Princ to našel a pustil mezi nás. My bysme to začali používat, měli bysme všichni hromady holek zadarmo, jenom že známe holy grail, ale co by z toho měly ty holky? Jak ony by si takhle filtrovaly kvalitní jedince? Jak bysme jim pak zlepšovali život? Sice znáš holy grail, ale u tý holky by sis stejně sed v papučích a teplácích na gauč, otevřel pivo a pustil fotbal... Po tom každá jedna touží, určitě. A co bys z toho měl ty?? Mně osobně nejvíc baví ten lov, to svádění, to balení, to objevování. A i ty neúspěchy, ty rejecty, ty selhání. I kdyby holy grail existoval, s díky bych jej odmítl
Pod to se podepisuju.

Člověk jako aldot chce momentálně pozornost a politovat, ne svůj stav skutečně vyřešit. Kdyby ano, míň by tu psal a víc konal
Everyone must suffer, but you can choose your suffering.

aldot
Poděkoval: 187 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Patnáctileté panny

Příspěvek od aldot » 26 kvě 2020, 18:16

Horrson píše:
21 kvě 2020, 07:21

to je Princov cieľ a prakticky som si myslel, že o tomto je kurz i vycviky. čiže tvrdis, že Princ klame, fajn, dik za ušetrené peniaze ;)
A i ty neúspěchy, ty rejecty, ty selhání. I kdyby holy grail existoval, s díky bych jej odmítl
keby bol občas úspech, tak by mi tie rejecty a neúspechy nevadili. žiaľ nemám ani uniformu ani dva metre aby som mal na čom stavať ;) a to je presne ten rozdiel medzi nami, ty už príťažlivosť budovať nemusíš, lebo ju máš takmer automaticky stačí si to správaním neposrať. takže zbytočne sa mi vysmievas, keďže sme na úplne iných pozíciách.

holyPete:
mal som 8 týždňov dovolenku, takže stíhal som velmi veľa. napr. osloviť cca 4000 holiek online a 50 naživo v 4 mestách(jedno bolo cca 150km od mojho mesta, dve po 40km).
čo sa týka písania, píšem/čítam denne, som zvyknutý rýchlo reagovať. takže vyvíjam aktivitu aby som bol v kontakte so ženami. žiaľ keď to nejde, tak to nejde. vyjadrovať sa v čom je problém sa nebudem, keďže mám niekoľko tisícovú skúsenosť že v čom to je.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2

aldot

Patnáctileté panny

Příspěvek od aldot » 26 kvě 2020, 20:05

Woody píše:
20 kvě 2020, 11:48
. Prostě někdy tam to ticho sedne, někdy si chceš o něčem povídat...

Jindy zas je taková pěkná atmoška, kdy se na sebe chcete jen koukat, stačí si uvědomit, že nemusíš nutně mluvit, tady nejseš u maturity. :)
ok, dobre teda. Pridem za ňou, hodím otvarak, dam kompliment a budem teda ticho. a budeme mať peknú atmosféru :)

p.s. viem že občas ticho nezaškodí, aj babu treba nechať rozprávať ale myslel som si že pri oslovení treba 80% (jirza zase bude hunfrat že to číslo je pofiderne) zo začiatku zaobstarať z mojej strany. nuž čo, zasa som sa sekol.

Princ
Poděkoval: 513 krát
Obdržel poděkování: 1518 krát

Patnáctileté panny

Příspěvek od Princ » 26 kvě 2020, 20:17

aldot píše:
26 kvě 2020, 20:05
ok, dobre teda. Pridem za ňou, hodím otvarak, dam kompliment a budem teda ticho. a budeme mať peknú atmosféru :)
Někdy to tak mám :)

On je právě velký problém, když to někdo vnímá, jako že musí mluvit, jinak holka odejde. Pak mluví rychle, přehnaně se snaží... A celkově má špatný mindset, kdy si není vědom své hodnoty a neužívá si to (majitelé Přitažlivosti vědí více).

(BTW majitelé Přitažlivosti teď mají nové chápání mnoha a mnoha mých příspěvků z posledního roku.)

JirKa123
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 77 krát

Patnáctileté panny

Příspěvek od JirKa123 » 27 kvě 2020, 07:42

aldot píše:
26 kvě 2020, 20:05

p.s. viem že občas ticho nezaškodí, aj babu treba nechať rozprávať ale myslel som si že pri oslovení treba 80% (jirza zase bude hunfrat že to číslo je pofiderne) zo začiatku zaobstarať z mojej strany. nuž čo, zasa som sa sekol.
Nenee, to cislo je spravne, nekdy to je i vic %, ale pak v prubehu to jde dolu i nekam k 20 treba, monology se uci na vycvicich a kurzech, je na to spoustu dobrych cviceni od prince, co muzes delat sam nebo s partakama :)
Sorry Martine.

aldot

Patnáctileté panny

Příspěvek od aldot » 27 kvě 2020, 08:44

Princ píše:
26 kvě 2020, 20:17

On je právě velký problém, když to někdo vnímá, jako že musí mluvit, jinak holka odejde. Pak mluví rychle, přehnaně se snaží...
včera som mal stretnutie z Badoo, z digi konverzácie sme mali niekoľko otvorených tém. na začiatku som tuším okrem úsmevu asi ani nepozdravil, holka mala 80% prvej časti, potom sa to časom vyrovnalo a vrátilo na 60-70 v prospech ženy. Ale proste ten začiatok bol dosť strnuly, cca 10-15 min som bol ako zarezany než som vyrovnal emócie zo strachu do normálu. čo ma podrzalo bolo práve to čo som vybudoval cez digi. ale pochybujem že keď ma žena prvý raz vidí tak mi to bude tolerovať, možno ak nejaká ukecana nejakou poznámkou a pak dovi dopo.

Princ

Patnáctileté panny

Příspěvek od Princ » 27 kvě 2020, 08:50

Problém nebyl v tom, žes nemluvil, ale že ses bál, byl jsi strnulý a zařezaný. Já nemluvím, protože se cítím jako král.

Jde tedy o to, PROČ člověk nemluví. Odkud to vychází.

holyPete

Názor

Příspěvek od holyPete » 28 kvě 2020, 23:11

Hošiii konečně využiji tohle vlákno :lol:

Chci znát vaše názory (výzory?).
V sociálním kruhu (gym bojových umění) je hezká patnáctka. Jestli je panna nevím, nicméně: jít do toho či nejít?
Jít rovnou po ní, nebo mě ještě napadlo nejdřív zkusit se přes ni dostat k jejím starším kámoškám (taky v gymu), a ji nechat čekat ve frontě. Aby chudák nedoufala, že s ní budu do konce života potom :)

Ten soc. kruh mi přijde relativně uvolněný, jde mi o to jestli by to nemohlo způsobit nějaký zbytečný damage.
Joo venku je holek dost, ale zase
žijeme jen jednou.

Hoďte mi to sem, nebo klidně sz.

Princ

Patnáctileté panny

Příspěvek od Princ » 29 kvě 2020, 06:42

Určitě se tam bav s každým a uvidíš ;)

holyPete

Patnáctileté panny

Příspěvek od holyPete » 29 kvě 2020, 07:35

Včera jsem to psal narychlo, trocha kontextu:

V tom gymu jsem začal nedávno dělat trenéra, a ona chce soukromku (tušil jsem že bude chtít), tak ať mám jasno, jestli ji zítra brát k sobě na oběd :D

Princ

Patnáctileté panny

Příspěvek od Princ » 29 kvě 2020, 07:47

Tak to záleží na tvých prioritách. Zas v sociálním kruhu každý nemusí mít hardcore street mindset :) Je to něco za něco.

#Dave
Poděkoval: 30 krát
Obdržel poděkování: 9 krát
Kontaktovat uživatele:

Patnáctileté panny

Příspěvek od #Dave » 30 čer 2020, 16:17

Abych se přidal. Teď se mi na jedné akci v Brně podařilo dělat vír zábavy a odešel jsem od tama s milou holkou. Ale. Dostat se k líbání trvalo moc dlouho povedlo se mi jí dát pusu skoro až když byla doma (měli jsme stejný směr takže to bylo fajn) obětí opětovala šťouchala do mě... prostě tak jak to má asi vypadat. Chtěla ona kontakt na mě a pozvala mě i na date, který už byl prolíbán (pak byl ještě další date, ale teď jsem pryč takže s ní jedu only v DiGi). A prý jsem první kluk se kterým se líbá... Rodiče ji drží zkrátka, ale cítím, že to pude takže pak mohu snad hodit report i se svým postupem.
Nikdy se nevysvětluj

Odpovědět