Jsem omezený, demotivace, co s tím?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
plysak20
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od plysak20 » 07 úno 2020, 13:29

Ve finanční rovině jsem poměrně úspěšný týpek, kolikrát když sleduji lidi kolem mě, tak vidím, jak sou v jistých názorech strašně omezení - myslí si, že ČR je pupek světa kolem kterého se točí slunce. Sledování českých médií a názorů na FB je poměrně zábava, protože to jsou vysloveně sračky, kterým věří většina národa, a člověk chvílemi začíná uvažovat, jestli se ty lidi někdy vzdálili od nejbližšího českého rybníčku.

Na druhou stranu, ve vztazích tápu. Když poslouchám lidi kolem mě, tak vidím, že jsou úplně stejně omezení. Úplně typicky: "ta holka, ona má šílenýho vola, a ona nechce být se mnou, přičemž já k ní jsem hodný". Jsou věci, které mi dochází, na druhou stranu ten rozhled prostě nemám takový, furt taky tak nějak uvažuji nad kravinama, že té holce nebudu moc dobrý, že si s ní musím pořídit děcko a oženit se s ní, že jí musím všude zvát, a je tam spousta takových mých vnitřních nejistot.

Někde hluboko si uvědomuji, že jsem omezený, že to je můj velmi zjednodušený pohled na svět. Ano, chápu, že se to dá praxí změnit, ale mě logicky schází ta motivace, protože už si dopředu říkám, že mi to nic nepřinese.

Můj takový problém je, že prostě mám pocit, že spousta holek mě krom mizerného sexu a mizerné společnosti nemůže nic do života přinést. A vzhledem ke kvalitě některých mých kamarádů si uvědomuji, že celková ta kvalita holek nebude o nic lepší než kvalita mužů. Na druhou stranu člověk z mými zkušenostmi stěží dosáhne na kvalitní kusy, a i když jsem byl chvílemi schopný ten kvalitní kus udržet v mé blizkosti na 10 minut na rande, tak prostě to poseru.

Potřeboval bych nějakou radu. Nekvalitní kusy nechci (nejde mi jen o sex), ale na kvalitní kusy nemám, proto dost ztráta motivace to nějak řešit.

Princ
Poděkoval: 464 krát
Obdržel poděkování: 1243 krát

Příspěvek od Princ » 07 úno 2020, 13:59

Muj kamos Duch Vanoc chce hodne penez, ale je demotivovany vydelavat, protoze by zrejme ze zacatku delal malo. Tak ma smulu.

plysak20
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od plysak20 » 07 úno 2020, 18:30

Princ píše:
07 úno 2020, 13:59
Muj kamos Duch Vanoc chce hodne penez, ale je demotivovany vydelavat, protoze by zrejme ze zacatku delal malo. Tak ma smulu.
jasně, chápu pointu, to nebyl úplně můj dotaz. Hodně málo vydělávajích lidí se o víc nesnaží, protože věří sračkám, že kvůli víc penězům musíš víc pracovat (což není pravda), že za prachy si štěstí nekoupíš (což je sice pravda, ale můžeš si cestu k tomu štěstí značně zrychlit a usnadnit) atd...

dotaz je, co jsou takové ty běžné lži, kterým věříme u holek, takové ty limitující přesvědčení, proč neusilujeme o víc ve vztazích?

charli
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 55 krát

Příspěvek od charli » 13 úno 2020, 10:08

Ahoj,
Ty to asi nemáš jednoduché v životě. Na Tvém místě bych se přihlásil do kurzu k Princovi. Když nic jiného, tak Ti to zvedne sebevědomí
a zbavíš se ostýchavosti.
Charli

Odpovědět