Seznamovací párty - hezký holky?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Mirek9
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Mirek9 » 04 úno 2020, 11:02

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo z vás byl na nějaké "seznamovací párty" přímo určené k seznamování, jak tam jsou ty náramky: zadaný, nezadaný(chce vstah) nebo úlet(chce sex). Seznámili jste se někdy s nějakou holkou s náramkem na úlet? Ptám se proto že ty náramky hodně zjednodušujou situaci. Stačí na sebe kouknout a až oba ví co chcou. Jsou ty holky dobrý? Myslím že totiž atraktivní holky nemají ani zapotřebí tam chodit.

Princ
Poděkoval: 502 krát
Obdržel poděkování: 1482 krát

Příspěvek od Princ » 04 úno 2020, 12:17

Neber to úplně vážně - ony přesně neví, co chtějí ;)
Obrázek

Gargamel
Poděkoval: 47 krát
Obdržel poděkování: 17 krát

Příspěvek od Gargamel » 13 úno 2020, 22:22

Na jedné takové party jsem byl, ale už jsem to skoro vytěsnil z hlavy. Byl to fakt těžkej průser. Bylo to v jednom takovym tom hodně posh klubu, kam chodí převážně holky v lodičkách, s drahejma značkovejma kabelkama a vyhlíží sponzory. Kromě toho tam chodí hodně dobře oblečení cizinci, převážně Němci. Připadalo mi, že do toho klubu vůbec nezapadám, ale narozdíl od jiných podniků ve městě, tady bych si z těch holek alespoň vybral, to bych ale nesměl bejt socka, ošklivec a tlusťoch.

Ta seznamovací party byla průser už od začátku, vlastně od tý chvíle, co jsem tam vlezl. Přišel jsem tam chvíli po desáté. Hned u vstupu jsem dostal pořádnou sodu. Lehce nervózní blondýna u vstupu mě informovala o náramcích a jejich barvách. Bylo to tam rozdělené trochu jinak - zadaný, , nezadaný, gay/lesba/bi, flirt. Aniž bych se jí na to ptal, hned mě musela informovat, že na té party budou přítomní účastníci akce Gay roku. Nevím, jestli jsem vypadal na to, že tam jdu sbalit nějakého chlapce, nebo zda mě chtěla jen varovat. Po sdělení této informace jsem protočil oči v sloup. Šatnář se následně přiznal, že z toho není nadšený. Řekl jsem si o náramek pro nezadané, ten měl zelenou barvu. Ty ostatní barvy mi nevysvětlili, takže jsem musel pátrat. Na tom náramku ale byl i nápis. Horší bylo to, že jelikož se ta akce konala v zimě, spousta lidí měla dlouhý rukáv, takže člověk ani nevěděl.

V průběhu večera jsem zjistil, že červený pásek je gay/lesba/bi a bílý flirt. Dost blbé bylo, že tam bylo podezřele moc chlapů. Holek tam bylo dost málo a navíc ty pásky dost měnily barvu vlivem těch světel. Hudba tam byla tak příšerně nahlas, že člověk nedokázal téměř ani objednat pití na baru. Postupem času se tam objevily nějaké holky, ale všechny se tam zdržovaly ve skupinkách, samostatná tam byla akorát jedna velmi otrávená bruneta. Tehdy jsem ještě pil alkohol, ale neodvážil jsem se žádnou holku oslovit. Připadal jsem si tam dost trapně, nezapadal jsem tam. Ztráta času akorát.

Odpovědět