Sex s lesbou ?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Ladislav

Sex s lesbou ?

Příspěvek od Ladislav » 07 led 2020, 20:05

Cau kluci jsem tady novy, prahnu po sebezlepsovani od loňskeho brezna jsem se zacal chovat trochu jinak vůči svemu okoli, zacal jsem prekonavat sve strachy, prinutil jsem se vic vyhledavat skupiny lidi, protoze driv jsem zil s pocitem, ze nikam nepatrim a vseho jsem se bal doslova. Na zakladce jsem mel veliky potíže s komunikací, ted je mi 23 a mezi klukama zvladnu mluvit jak dlouho chci, ale s holkama to znacne pokulhava, byť driv to bylo jeste horsi. A ted k veci. Kdo sleduje osobni rozvoj, urcite slysel slovo vizualizace. No a teď se drzte. Byl jeden krásný den, na konci srpna, jel jsem v praze autobusem ve kterem jsem oslovil mladou holku 15 let, napocital jsem (1..2..3 ) něco malo jsme si rekli, ale brzy vystupovala. Pozadal jsem ji o instagram, ten mi dala, psali jsme si docela casto, ale jak plynul cas, tak to skoro vysumelo do ztracena, na zacatku prosince ale slavila narozky a instagram me na to upozornil a od te doby jsem na ni casto myslel, protože bylo videt, ze ma zajem se mnou komunikovat a v te dobe jsem zacal s vizualizací (predstavuj si, ze to co si prejes už mas). Rekl jsem si, zkusím si ji predstavovat nahou v posteli, jak se ji dotykam, dva dny se mi o tom zdalo a pred 14 dny me trklo do hlavy, ze bych ji mohl napsat .... intuice ? :D zacli jsme si zase psat a ten vecer jsem sel brzy spat a kdyz jsem se druhy den prihlasil , mel jsem od ni zpravu, ze by se mnou chtela mit styk. Pres den jsem tomu nemohl uverit, co se stalo, ze se mi deje, to co jsem si pral, az ve me zamrazilo. Vecer jsme si psali, defacto jen o sexu, sama od sebe mi poslala nahy fotky, psala mi, jak me chce mit v sobe a dalsi veci, ze uz nechce byt panna a dalsi veci netreba popisovat :D ptal jsem se ji, proc zrovna ja mam byt jeji prvni a na to mi rekla, ze uz o tom delsi dobu premyslela. Na druhy den me ale zarazilo, ze ta holka me přestala sledovat, neodepisovala. Rekl jsem si, necham to plavat. Vcera mi napsala, ze se mi omlouva, ze to prehnala s tim co psala, vymluvila se na to, ze byla opila a ze je vlastně na holky....

Saty
Poděkoval: 28 krát
Obdržel poděkování: 25 krát

Sex s lesbou ?

Příspěvek od Saty » 07 led 2020, 22:23

Přes noc si rozmyslela to co ti psala, ženy jsou emocionální a už byla v jiném rozpoložení. Měl jsi jít hned, sednout do auta a jet když byla vzrušená.

Odpovědět