Ujišťování?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Logan335
Poděkoval: 11 krát

Ujišťování?

Příspěvek od Logan335 » 05 led 2020, 20:10

Ahoj, ve fitku jsem se poznal s jednou slečnou, byli jsme na rande, pak to bylo takový komplikovaný ale pořád mi přijde že to mezi námi jiskří tak jsem ji pozval na ples a souhlasila, ale hned se ujišťovala že tam jdeme jako kamarádi. měl jsem dost práce tak jsem ji to jen zobrazil a hned znovu psala a byla zvědavá na odpověď. je to test nebo sama sebe ujišťuje že chce být kamarádka? díky!

Stenley
Poděkoval: 14 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Ujišťování?

Příspěvek od Stenley » 05 led 2020, 20:43

Klidně ji to potvrď..... Co říkáš a co děláš mohou být dvě odlišné věcy ;-)

23inho
Poděkoval: 3 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Ujišťování?

Příspěvek od 23inho » 05 led 2020, 22:16

Mne príde rozumné použiť taktiku hádzania jej kameňov = potvrď jej, že tam pôjdete ako kamaráti + hoď po nej kameň typu : "Dík, že si s tým prišla prvá, nechcem nič uponáhľať ;)" alebo niečo podobné čím hodíš do friendzone ty ju, zlepšíš svoju pozíciu, dáš jej trochu nezáujmu a potom ju balíš klasicky ďalej znova- udičky, dotyky, whatever.

Stenley
Poděkoval: 14 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Ujišťování?

Příspěvek od Stenley » 06 led 2020, 12:20

23inho píše:
05 led 2020, 22:16
Mne príde rozumné použiť taktiku hádzania jej kameňov = potvrď jej, že tam pôjdete ako kamaráti + hoď po nej kameň typu : "Dík, že si s tým prišla prvá, nechcem nič uponáhľať ;)" alebo niečo podobné čím hodíš do friendzone ty ju, zlepšíš svoju pozíciu, dáš jej trochu nezáujmu a potom ju balíš klasicky ďalej znova- udičky, dotyky, whatever.
To že nechceš spěchat bych nepsal. To je jako by jses bál a neměl koule.

TristanPRG
Poděkoval: 35 krát
Obdržel poděkování: 39 krát

Ujišťování?

Příspěvek od TristanPRG » 10 led 2020, 07:12

23inho píše:
05 led 2020, 22:16
Potvrdí to a potom klasicky ďalej znova- udičky, dotyky, whatever... čo ak príde na to a nastane to, že bude prekvapená, že "porušuje" čo povedal a dá otázku povedzme: veď sme sem šli len ako kamaráti, prečo toto robíš? :?: :)

Karel thoman

Ujišťování?

Příspěvek od Karel thoman » 13 led 2020, 21:02

:?:

charli
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 55 krát

Ujišťování?

Příspěvek od charli » 27 led 2020, 16:40

Ahoj,
nezapomeň na jednu prostou věc. Při tanci se můžeš i na "kamarádku" docela intimně tisknout. Pokud jsi dobrý tanečník a víš jak na to,
přivedeš při tanci "kamarádku" do stavu, kdy si ráda půjde s tebou popovídat domů.
Charli

Odpovědět