Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

O čem se holky bavì vs. realita

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
hubertjezpet
Poděkoval: 20 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 20 pro 2019, 17:09

Dnes jsem v autobuse slyšel bavit se 2 holky o klukách. Mluvily o tom, jak jim hrozně záleží, aby byl kluk hezký. Také o tom, jak nějaká jejich kamarádka odmítla nĕjakého, protože byl ošklivý a prý ho úplně ignorovala.

Jaká bude realita, pokud takové holky osloví ošklivý streetař (třeba já jsem hodnĕ ošklivý, ten, kfo mě viděl osobně, to ví), který oslovuje 10 hodin týdně?

Princ
Poděkoval: 491 krát
Obdržel poděkování: 1396 krát

Příspěvek od Princ » 01 úno 2020, 09:57

Moje holka taky občas říká: "Jéé, ten je pěkný, seznámíš nás? Můžu s ním jít ven?" Kdo jí ale reálně píchá? Já :) Oni jí totiž neosloví. Oni "neví, co říct". Oni nezačnou s doteky...

Narodit se krásnější bych bral, ale v tom mít dost holek mě to nelimituje.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Caesar
Poděkoval: 14 krát
Obdržel poděkování: 6 krát

Příspěvek od Caesar » 01 úno 2020, 20:55

Často jsem viděl kluky nespadajíc do ideálu krásy (někteří vyloženě oškliví) a přesto se vodili za ruku s krásnou holkou. Vždy měli výrazné oblékání nebo účes.

Princ

Příspěvek od Princ » 01 úno 2020, 20:56

Caesar píše:
01 úno 2020, 20:55
Vždy měli výrazné oblékání nebo účes.
A sakra, to mám taky! :)
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."

charli
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 55 krát

Příspěvek od charli » 04 úno 2020, 11:03

Ahoj všem,
ještě je jedna důležitá, často opomíjená vlastnost. Celá příroda je přizpůsobena vůním. Holky často zdůrazňují a rozpoznávají chlapy podle vůně jejich parfemu. Slušný chlapský parfem nekoupíš pod litr, ale pokud jej máš, je to třetina úspěchu. Prosím odlišovat vody po holení a různé jakoby voňavky za 300Kč. To je na nic. Vlastně parfemy vznikly jako mámidlo na chlapy a později i na ženy. Té by se při líbání měla z parfemu zatočit hlava do té míry, že se nechá odnést na nejbližší pohovku.
Charli

Stenley
Poděkoval: 15 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od Stenley » 04 úno 2020, 13:49

Jednou takhle jsem taky "omámil" holku, ale pravda měl jsem ji už posazenou na posteli. Do teď si na to vzpomenu. Něco na tom je

aldot
Poděkoval: 138 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Příspěvek od aldot » 04 bře 2020, 10:31

Caesar píše:
01 úno 2020, 20:55
Často jsem viděl kluky nespadajíc do ideálu krásy (někteří vyloženě oškliví) a přesto se vodili za ruku s krásnou holkou. Vždy měli výrazné oblékání nebo účes.
a keď nemôžem mať extra účes :? Zase je to o šťastí, že človek niečo má, na čom môže budovať svoju príťažlivosť a o šťastí, že stretne takú holku, pre ktorú to zrovna príťažlivé je.

Princ

Příspěvek od Princ » 04 bře 2020, 11:34

Oholená hlava = zajímavý účet :) Kdysi jsem holou hlavu nosil. Teď mám zase jiný zajímavý styl :) Ale vždy to bylo něco extra.

aldot

Příspěvek od aldot » 04 bře 2020, 11:53

Princ píše:
04 bře 2020, 11:34
Oholená hlava = zajímavý účet :) Kdysi jsem holou hlavu nosil. Teď mám zase jiný zajímavý styl :) Ale vždy to bylo něco extra.
no tu som aj ja kedysi nosil a že by som bol o to zaujímavejší pre ženy? no neviem či aj nie

mne kaderníčka povedala, že mám len dve možnosti, buď vlasy skrátiť alebo úplne dohola. žiadne iné štýly mi nehrozia. a to som bol aj v barber shop čo bolo kaderníctvo vyslovene pre pánov. gény aj vek urobia svoje. keby som mal len kúty? ajajajaáj, by som si inak spieval od radosti, že koľko mám vlasov.

Stenley

Příspěvek od Stenley » 04 bře 2020, 13:39

Ano řídké vlasy to je prostě průser. Jedině do hola. Některým holkám se to líbí jiným ne. Můžeš se i podívat na ženském fóru kde se na to taky někdo ptal. Sám to mám na hraně... řídké vlasy ale když nejsou mastné, což řídké jsou ráz dva, tak to jde. Do hola už jsem byl. Je to hrozně o zvyku. Blbý je, že to musíš udržovat nejlíp ob den, aby to bylo dobrý. Stejně to doroste, za zkoušku to stojí. V létě do toho jdu zase, jen doufám že do té doby naberu formu. Když jsi hodně hubený a bledý tak to může působit jakože jsi nemocný. Jinak o tom se píše všude. Myslím že i princ se o tom někde zmínil.

aldot

Příspěvek od aldot » 04 bře 2020, 14:45

Stenley píše:
04 bře 2020, 13:39
Ano řídké vlasy to je prostě průser. Jedině do hola. Některým holkám se to líbí jiným ne. Můžeš se i podívat na ženském fóru kde se na to taky někdo ptal. Sám to mám na hraně... řídké vlasy ale když nejsou mastné, což řídké jsou ráz dva, tak to jde. Do hola už jsem byl. Je to hrozně o zvyku. Blbý je, že to musíš udržovat nejlíp ob den, aby to bylo dobrý. Stejně to doroste, za zkoušku to stojí. V létě do toho jdu zase, jen doufám že do té doby naberu formu. Když jsi hodně hubený a bledý tak to může působit jakože jsi nemocný. Jinak o tom se píše všude. Myslím že i princ se o tom někde zmínil.
už rok chodím na koleno a ništ. hubeny nie som, 184cm/90kg postavu mám priemernú, síce brucho by sa zišlo trochu dať dole.

Stenley

Příspěvek od Stenley » 04 bře 2020, 14:57

Jak říkám, hlavní je to ob den oholit. Nejlíp koupit si vlastní strojek. A trochu chytnout opálení.

rádak

Příspěvek od rádak » 18 dub 2020, 14:40

Ale to je zajímavé o té vůní.. Princi napiš článek 😊

oldmajster
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 9 krát

Příspěvek od oldmajster » 18 dub 2020, 15:22

Naprosto souhlasím s Princem, ženy obvykle nehledají průměrného muže, ale něčím zajímavého. Samozřejmě se tvůj účes liší dle tvého povolání, zázemí a tvé povaze.

aldot

Příspěvek od aldot » 18 dub 2020, 15:22

Princ píše:
01 úno 2020, 09:57

Narodit se krásnější bych bral, ale v tom mít dost holek mě to nelimituje.
ako som si teraz otvoril túto tému, uvedomil som si, že vlastne môj problém nie je o tom že či som reálne škaredý, ale o tom, že používam dosť štýl balenia tých pekných. a že v tomto brzdim sám seba práve tiež kvôli tomu že čakám ako tí pekní ktorej bude stačiť môj výzor aby mi samé skočili do náručia.

ďakujem

Odpovědět