Proč si myslím, že holky nechtěj hodné kluky

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
plysak20
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 69 x

Příspěvek od plysak20 »

To, co zde napíšu je pouze můj osobní názor, a vysledované věci, trošku si chci urovnat myšlenky, jsem připraven na kritiku.

Pracuji v IT, mám kamarády v IT, a když se s nima bavím, občas se přiznám, že ty holky chápu. Povídá kamarád: "no takže jsem to naroutoval do matrixu, a věřil bys tomu, ono to bylo spojené přes družici s marsem, ale pak padlo spojení na podmořské optice, no tý jo, haha, hehe, to je dobrý, ty se nesměješ?".

K tomuto, občas to vídám. Vaše logické souvislosti máte jenom vy, je potřeba si uvědomit, že někdo jiný vaše souvislosti nemusí pochopit, ale dále... Povídá kamarád: "no takže mám dobrý příjem, mám byt, no vlastně jsem spolehlivý"...

Víte co mi řekla před lety v Chorvatsku v klubu holka? Jsi nudný! Zpětně jí tak chápu, tak moc jí chápu. Strašně moc v poslední době začínám chápat jednu věc, lidi chtěj prožívat emoce, má to pro ně tu největší hodnotu. Tohle začínám postupně chápat, že prostě taková ta pohoda, že se cítíte dobře u krbu, přinesou vám kafíčko, hraje u toho vánoční hudba, sedíte v pohodlné sedačce, na zdi jsou obrázky - to má úplně jinou hodnotu, než když si koupíte kafe ze stánku na ulici! Proč? Možná to kafe chutná stejně, ale prožíváte u toho úplně jiné emoce.

Já jsem se bavil se svojí ex, a povídám, víš uvědomil jsem si, že já emoce neprožívám tak jako ostatní - a ona hned, jo přesně to jsem si o tobě vždy myslela, že jsi takový emočně plošší.

Abych tohle uvedl na pravou míru, přečtěte si něco o příbězích, jak se vypráví, jak se konstruují a zkuste napsat na seznamku, uvidíte, že rozdíl bude 5.000%.

Příběh bez emocí: Pracuji v IT, mám dobré peníze, dělám programátora pro Acme společnost a programuji v Pythonu.

S emocemi: "Víš, nikdy mi nešli řemeslné práce, ve škole jsem byl vždycky blbej na pamatování si letopočtů, údajů, z češtiny jsem skoro propadl, skoro jsem si myslel, že ze mě nikdy nic nebude, ale chytli mě počítače, a vyklubal se z toho lukrativní obor. Společnost, pro kterou pracuji, na tu jsem nenarazil náhodou, před tím jsem dělal pro 2 firmy, bylo to hrozné, buzerace, malé peníze, až se mi z toho skoro chtělo brečet, byl jsem úplně naštvaný, když jsem podával výpověď z posledního zaměstnání, nevěřil jsem, že najdu něco lepšího, ale pak se mi ozval kamarád co dělal pro Acme společnost, vysvětlil mi jak je to tam super, no a tak už tam jsem třetím rokem, a strašně mě to baví."
---
Někdo vám řekne, že ty příběhy vyprávíte tak, jak jste se cítili. To vám řekne emočně založenější člověk, protože on nechápe, že vy ty emoce tolik neprožíváte, moc si ani nepamatujete, jak jste se cítili, vy žijete ve svém logické světě a emoce tolik neprožíváte, takže je pro vás těžké vytvářet takovéto příběhy...

Mě strašně pomáhá si uvědomovat, že každý příběh se zakládá na nějakém konfliktu a jeho řešení. Primárně je potřeba do příběhu vložit nějaký KONFLIKT, ten vždy vyvolá emoce. Romeo a Julie - konflikt. Nejlepší filmy - konflikt. Vždy je to o nějakém konfliktu.
---
Sednul jsem si na seznamku na 30 minut a sepsal jsem svojí zprávu holkám jako konflikt, konflikt toho co chci, a nemůžu si vybrat. Co napíšete vy, hodní kluci:

"Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 27 let, jsem IT, miluji procházky, camping a cestování, hledám hodnou holku, možná i pro rodinu, která by chtěla žít se mnou v bytě"

co můžete napsat:
"Ahoj, vlastně ani nevím proč sem lezu, je mi 27 let, ale občas si říkám, že bych se snad měl dokázat seznámit normálně, jenomže pracuji v IT, a v práci na holku nenarazím, a přičemž si myslím, že bych dokázal lecjakou udělat šťastnou. Jistě ne každou, určitě né takovou, která chce jezdit jen po luxusních hotelech, takovou holku nemůžu potěšit, protože já miluji camping, procházky a přírodu, nikoliv sterilní hotely. Stejně tak mě úplně štvou holky, co nechtěj děti, ani nevíš, jak já bych si je přál, podle mě je strašné, když někdo na tomto světě za sebou nic nezanechá.

Chápu, určitě tímto neoslovím každou, možná ani tebe ne, ale pro mě je to ok, nicméně pokud bys alespoň v něčem měla pohled na svět stejný jak já, budu rád, když mi pískneš :)"
---
Vidíte ten systém, najdu protiklad, vytvořím konflikt, a hned to má šťávu, emoce z toho úplně kapou.
Úspěšnost takovýchto textů na seznamkách je minimálně 10x větší!
---
Na co přicházím já - holky chtěj zažívat emoce! Je omyl si myslet, že jde jen o prachy, můžete mít prachy, ale nebudete prožívat žádné emoce, a ani s těma penězma vás holky nebudou chtít.

Vůbec to není o tom, že je kluk "zlý", je to o tom, že se s klukem zažívají špatné i dobré emoce, jsou tam konflikty, romantika, hádky, usmiřování, láska, nenávist, prostě proměny emocí.

To je můj názor na to, proč to není o nějakém hodném nebo zlém klukovi, ale o úplně něčem jiném.

Tak a můžete kritizovat :lol:

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Příspěvek od Princ »

Jsem hodný, ale naučil jsem se vést, vyvolávat emoce, nedávat se zadarmo...

Ono to pravé zlo sídlí v betách, které jsou líné něco měnit, při streetgame chtějí brát a ne dávat, místo čerpání štěstí ze sebe se jej snaží čerpat od holky...
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
H.O
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od H.O »

Ale jak vytvořit emoce u někoho, kdo emoce nemá nebo je neumí používat či je dusí v sobě? Prostě si nejde jen tak říct teď budu tohle a tohle silně prožívat. Vidím to i třeba na sobě, mám prý pěkný úsměv ale nedokážu ho jen tak normálně použít pokud mě něco nerozesměje. Nedokážu se na holku usmát jen tak z ničeho nic. (nebo dokážu ale působí to strašně nepřirozeně, protože se mi i toho nesmějí i oči)
Princ

Příspěvek od Princ »

H.O píše: 15 pro 2019, 13:15 Ale jak vytvořit emoce u někoho, kdo emoce nemá nebo je neumí používat či je dusí v sobě? Prostě si nejde jen tak říct teď budu tohle a tohle silně prožívat.
Tohle přesně jsem taky řešil, býval jsem před lety vyloženě na autistickém spektru...

Otevírat emoce a vytvářet hlubší lidské bytosti je velkou součástí mé práce a mého zájmu. Není to jen o budování sebevědomí a dominance, jak si někteří myslí. Celkem extenzivně o tom přednáším. Takže ptáš se vlastně na jednu z hlavních náplní mé profese.
Princ píše: 18 zář 2019, 17:30Soustředil jsem se na tour, vyjeveně kulil oči, dělal: :o :o :o :o :o Hodně to testovala, ale nakonec to její zájem ještě zvedlo. To je něco, co spousta začátečníků nikdy nepochopí:

U některých žáků rychle rozklíčuju, že největším problémem není nedostatek sebevědomí nebo introverze, ale emoční oploštěnost a absence vyšších emocí. Takoví lidé nechápou, co je to hrdost, co je to loajalita, nedojme je skvělý film, nepoznají vynikající píseň... Jsou to inteligentní brouci v lidské kůži. A už vůbec nechápou, co tohle má co dělat s holkama. Jenže ta holka třeba zkousne, když si super kluk občas nevěří, když je někdo před novými lidmi tichý... Jakmile ale holka pochopí, že tyhle stroje mají všehovšudy 5 emocí, že každá diskuse s nimi bude vždy stejná, že co našly v první minutě už je veškerý jejich emoční potenciál... utečou z toho pekla.

Proto když holka viděla můj údiv, mou dětskou radost z místa, kde jsem se učil jezdit na kole... Viděla, že nejsem jednodimenzionální, dvoudimenzionální, ale že jsem opravdový živý člověk s bohatým vnitřním životem, masivně vzrostl její zájem.
Už nějakou dobu mám pro to vytvořený kompletní systém, který budu učit 22. února na přednášce Zakázaná emoční inteligence
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Vito
Udělil poděkování: 66 x
Obdržel poděkování: 27 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vito »

Princ píše: 15 pro 2019, 15:24 Tohle přesně jsem taky řešil, býval jsem před lety vyloženě na autistickém spektru...

Otevírat emoce a vytvářet hlubší lidské bytosti je velkou součástí mé práce a mého zájmu. Není to jen o budování sebevědomí a dominance, jak si někteří myslí. Celkem extenzivně o tom přednáším. Takže ptáš se vlastně na jednu z hlavních náplní mé profese.

Už nějakou dobu mám pro to vytvořený kompletní systém, který budu učit 22. února na přednášce Zakázaná emoční inteligence
Já to fakt nechápu. :D :D
Údiv a úžas mne přijde na opačný straně škály přitažlivosti 😃

Krásně to je vidět na takovým Dwayne Johnsonu. Většinou drsňák akčních filmů a pak si jednou střihnul Jumanjiho, kde se furt diví a je v úžasu a ja si říkal wtf?? :D

Vůbec nevím, jak to uchopit.
No očividně to o mě něco vypovídá vzhledem k předchozímu odstavci... :D
Princ

Rozvíjení emocí

Příspěvek od Princ »

Jsem zrejme nejzvedavejsi v komunite, a vysledky mam :)

Vem si Magica na prvnim kurzu: drsny uz jakztakz byl, ale nudil, neumel rozesmat, vse monotonni, upjate... Po tom, co jsme zacli pracovat na expresivite, je z nej mega vtipny a zajimavy vypravec.

Ruzne situace vyzaduji ruzne nastroje, je dobre mit velky inventar. Sasha Baron Cohen je taky mega alfa. Rock je herec, on je taky mega expresivni a nikoli priklad orezaneho cloveka.

Nekteri lide se leda boji jit do emoci, boji se ztratit tvar. A to jim ve hre, ktera je cela o radosti, lasce a sebevyjadreni, neprida.

Jak to uchopit neni hrat udiv, ale zacit opravdu pracovat na rozvijeni neuroplasticity a emocniho spektra.
Ďábelská posedlost
Princ

Láska k ženám

Příspěvek od Princ »

A víš, co vždycky bylo mou tajnou zbraní vedle zvědavosti: já prostě hrozně miluju holky. Můžu přemýšlet nad knížkou, nad vědou, nad filosofií, ale jak někde zavětřím holky, hned mě to vytrhne a jdu tam :)

Můžu někdy mít špatnou náladu, můžu někdy mít neuklizeno nebo vyjít z domu neupravený, ale když pomyslím na ženy, hned se napřímím, hned si vyperu, hned se zpřítomním. To je reflex. Někdo má jídlo, někdo má peníze, já mám holky :) Vždy mě zajímaly, takže jsem vždy měl dostatek motivace. Pro mě jakoby bylo vždycky zásadní být skvělý balič, a když mi někdo říkal, že na to nemám, protože jsem introvertní vědátor, citlivý astmatik, zjizvený hrbáč, tak to jsem musel ignorovat a hledat cesty.

Když někdo balí snad aby se neřeklo, nebo mu jde čistě o sex (takové lepší vyhonění), u mě je to nikdy nekončící láska, jako když skladatel miluje hudbu. Žeru. Celý. Ten. Proces.

A víš co bylo creepy? Zveřejnil jsem článek o tom, jak obrovská je šance nevěry, a lidi mi psali, že jim takové pomyšlení snižuje lásku k ženám :D Že je ohrožuje vědět o evoluční biologii a o sociologii... Přitom ženy je třeba milovat, jaké jsou! Ne milovat nějaký falešný obraz, zakrývat si uši a křičet: "Lalala, neslyším!"

A tyhle věci jdou rozvíjet! Já taky byl někdy naštvaný, když mi to s nimi nešlo, a teď je miluju víc a víc. Mám na to systém, roky, spolehněte se ;)
Ďábelská posedlost
alda66
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 0

Láska k ženám

Příspěvek od alda66 »

Princ píše: 19 pro 2019, 17:18 A víš, co vždycky bylo mou tajnou zbraní vedle zvědavosti: já prostě hrozně miluju holky.
Já to u sebe cítím podobně, taky mám holky hodně rád, taky jsem silný introvert a astmatik, od 17 se k tomu ještě přidala epilepsie. Celkově v životě jsem vždycky příliš přemýšlel a byl pro mě problém nějak komunikovat s okolím, ale teď po třícítce už začínám cítít, že se to pomalu zlepšuje.
Vito
Udělil poděkování: 66 x
Obdržel poděkování: 27 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vito »

Od te doby, co jsem si připustil, že mi to s holkami moc nejde ale zároveň, že to můžu ovlivnit určitým rozvojem, se mi stalo (a pravděpodobně i stává), že se chytnu sem tam do nějaké neurotické pseudoalfa spirály. :)

To, co tím chci říct, je, že předtím jsem měl dobré vztahy s lidmi, a to protože jsem je měl přirozeně rád. Takže věřím, že upřímná energie; láska k lidem (ženám konkrétně) je jádro tohohle všeho. Ze tahle energie dokáže spoustu myslitelných/i nemyslitelných situací vyřešit automaticky.

Co se mi stávalo a to, proč už to takhle nemám, je trocha zklamání. Obrovsky mne vycerpavalo, ze to pro lidi znamená míň, než jsem čekal. K holkám (důvod: beta charakteristiky, to už vím :D ), ale i k přátelům. Důležitější než můj důraz na přátelství mělo větší hodnotu pro ně úroveň respektu, sociální status, jakej mohli mít užitek apod. Na tuhle energii často zapomínali, když se lámal chleba.

Vůbec neříkám, že se to stávalo pořád, ale občas jo, a když jo, tak jsem z toho pak byl smutnej :)
A od té doby, to považuju ze nepřiměřenou investici, míň to bolí. Ale ono to má i druhou stranu mince - jsem víc uzavřenější a emočně utlumenej.

Je to tím principem o děravém kotlíku a o tajném braní na úkor dávání? Nebo že jsem jednoduše měkkej? :) Nebo ze láska/přátelství bez respektu je největší adept na nepřiměřenou investici? Nevím... :)
Princ

Příspěvek od Princ »

Ono je to na dlouhou kalibraci, kdyz se do toho clovek pusti sam.
Ďábelská posedlost
aldot
Udělil poděkování: 239 x
Obdržel poděkování: 43 x

Příspěvek od aldot »

môžeš mať sebalepsiu kalibraciu, keď nemáš na to vhodný výzor.
môžeš byť sebalepsi zabávač, keď to je jedine čo od teba holka chce
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Princ

Příspěvek od Princ »

Vole já jsem každý den na streetu už deset let, učil jsem to tisíce lidí, něco už jsem viděl a zažil... a cítím se fakt divně, když přijdu na internet a někdo tam píše tyhle šílené teorie :) Normálně se domluv s nějakým streetařem, který je škaredý a úspěšný zároveň, a jdi s ním ven. To je jediná studie, kterou potřebuješ, za hodinu budeš mít jasno.

Na vzhledu je dobré pracovat, ale abys měl hodně holek, nepotřebuješ super geny. Mám hrb, kouty (alopecii), zjizvenou tvář, ploché nohy, odstávající uši, a světe div se holek dost.
Ďábelská posedlost
aldot
Udělil poděkování: 239 x
Obdržel poděkování: 43 x

Příspěvek od aldot »

Neverím proste ani tomu, žeby som ju zbalil aj keby si mi ty sam osobne hovoril cez bluetooth slúchadlá/mikrofón, čo mám povedať, urobiť.
stačí že ženu idem osloviť a má zhrozený výraz na tvári a vidieť na nej, že by sa ma neopytala ani koľko je hodín.
aj kolegyne v práci si odo mňa držia odstup. môžem sa spýtať otvorenú otázku, ale odpovie kratko a maže odo mňa preč akoby som mal choleru. a keď niektoré vidia že idem k ním hoci len s pracovnou otázkou tak prevracaju očami. to sa nedá nevidieť.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
martin123
Udělil poděkování: 460 x
Obdržel poděkování: 302 x

Příspěvek od martin123 »

Ja jsem treba hezkej a zadna me nechce :((
Princ

Příspěvek od Princ »

Tady tema dlouhyma ubrecenyma postama o sobe jsi ten deficit EQ dobre demonstroval, diky :)

Kdybys s tim chtel pomoct, napis. Dlouhe texty o sobe ale kdyztak radeji davej do deniku, ne do nesouvisejicich temat.
Ďábelská posedlost
Odpovědět