Zacatek

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Honza93
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Zacatek

Příspěvek od Honza93 »

Ahoj, jsem tu nový. Na web streetgame.cz jsem narazil náhodou před pár týdny, už jsem stačil přečíst snad všecky články a koupil jsem si Handbook. Tak jsem se dnes vyparádil a vyrazil do terénu. Zmohl jsem se jenom na dvě nepřímé oslovení, ptal jsem se na cestu. Na přímé oslovení teda zatím nemám odvahu. Pokaždé se mi přihodila taková blbá věc, oslovím holku, prohodíme pár vět a pak mam v hlavě vymeteno, konverzace vyšumí, pak jen nervozně stojím, koukám jak osel a nevím jak dál reagovat :( , přitom holka se usmívá, čeká co ze mne vypadne, ale ono nic :D. Co s tím? Dělat to častěji a pak ten blok zmizi? Je tohle normalní, když se začíná s streetem? Tak trochu si připadám, jak když mi chybí kus mozku, kde má být uložena komunikace s babama :D Vždicky když mluvím s nějakou alespoň ucházející holkou, tak jsem nějakej podivně zablokovanej. Pokaždé mám pocit, že bych měl udělat nebo říct něco úžasného abych se nějak předvedl, jenomže mě prostě nic napadne :(, tak se radši rozloučím a jdu pryč.

Jen pro zajímavost, vy zde na fóru, co už máte nějaký ten úspěch, jak jste na tom byli vy, když jste začali streetovat?

Viktor
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 56 x

Zacatek

Příspěvek od Viktor »

Vyfotil jsem kámoše se čtyřmi holkami převlečenými za anděly a pak přes půl roku skoro nic.
Mě osobně nejvíc nakopl street se zkušenějšími lidmi z fóra a pak to, že se známým, co filosofii SG nezavrhuje, jsme se vsadili, kdo se vyfotí s více hezkýma holkama. Sice taky ještě začínám, ale tohle by tě mělo celkem dobře zbavit počátečních nepříjemností. :)
Co s prázdnou hlavou ti poradí spíš někdo jinej.
Ten s plynovou maskou.
Viktor
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 56 x

Zacatek

Příspěvek od Viktor »

Hlavně doporučuju ty začátky dělat s někým, kdo to taky chce dělat, jinak se o samotě k počáteční akci celkem blbě přemáhá.
Ten s plynovou maskou.
Honza93

Zacatek

Příspěvek od Honza93 »

Jo to mas pravdu :D Me bylo i trochu blbe od zaludku nez jsem se do toho dal :D Přitom když si třeba kupuješ nový boty a prodavačka je pekna tak neni zadny problem s ni promluvit, zajimavy :P. No nic, je tu na Vysočině nějaký streetař se kterým bych mohl vyrazit do terenu? :)
Honza93

Zacatek

Příspěvek od Honza93 »

Anebo já si asi zaplatím za kurz do začátku, bude to nejlepší.
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Blok při oslovení

Příspěvek od Princ »

Honza93 píše:Pokaždé se mi přihodila taková blbá věc, oslovím holku, prohodíme pár vět a pak mam v hlavě vymeteno, konverzace vyšumí, pak jen nervozně stojím, koukám jak osel a nevím jak dál reagovat :( , přitom holka se usmívá, čeká co ze mne vypadne, ale ono nic :D. Co s tím? Dělat to častěji a pak ten blok zmizi? Je tohle normalní, když se začíná s streetem?
Je tu super časté, napíšu o tom brzy celý článek.
Steve
Obdržel poděkování: 0

Zacatek

Příspěvek od Steve »

Ahoj Princi,
napsal by jsi prosím v blízké době článek "Jak se zbavit bílého rytíře" (možná jsem ten článek přehlédl). Když mi někdo takový přijde do setu, tak se ho snažím ignorovat a nereagovat - prostě se nenechat vykolejit, ale vždy to nezabírá. Když je třeba výrazněji fyzicky vyspělejší než já - tak s ním nic moc nezmůžu, leda si ho spřátelit - nevím, jinak mě nic nenapadá.
Honza93

Blok při oslovení

Příspěvek od Honza93 »

Princ píše:Je tu super časté, napíšu o tom brzy celý článek.
aha takže řešení exustuje, sem s ním prosim :shock:
Alan
Obdržel poděkování: 0

Zacatek

Příspěvek od Alan »

Ahoj,

mám podobný problém jako ty, podle mě je to způsobené nervozitou a pomůže praxe, poprvé na kurzu jsem měl docela velký koktejl pocitů, které mě pak ještě provázely po zbytek dne a ten den vím, že kdybych někoho ještě oslovil tak bych na ní bezprostředně po oslovení koukal jako tele na nový vrata. Druhý den už pocity vymizely a když jsem to pak zkoušel za pár dní znovu sám, už ty pocity nebyly tak silné jako poprvé. Osobně se teď snažím trénovat "klid", tj: vést třeba co nejdelší rozhovor bez toho abych se cítil nepřirozeně či nervózně (většinou třeba po nepřímém oslovení).

Ještě bych dodal, že ono je jedno, co říkáš, pokud si připravíš rozhovor předem a pak ho vychrlíš v rychlosti světla, tak jsi ve slepé uličce. Ty se naopak musíš během toho rozhovoru uklidnit a reagovat na to co říká ona, můžeš i chvíli mlčet a spíše přemýšlet nad tím jak vybudovat nějakou přitažlivost.
Honza93

Zacatek

Příspěvek od Honza93 »

Aha, dik za odpověď Alane, takže bych se tedy měl snažit mluvit s co nejvíce lidmi na nejrůznější témata a nervozita by měla postupně ustupovat a bude to furt víc a víc v pohodě. :). Dáva to smysl, takže to asi bude ono. Takže tedy až se zbavím nervozity, problém s prázdnou hlavou by měl zmizet. Tak hurá do práce. Ono je víceméně ligické že tímhle problémem trpím, až do teď jsem žil způsobem života "alone wolf" :D.
Princ

Už dokážeme vše

Příspěvek od Princ »

Honza93 píše:aha takže řešení exustuje, sem s ním prosim :shock:
Dnes už v otázce svádění existuje řešení na všechno :) Některá jsem hledal rok, některá pět, a třeba technologii proti mužům, kterou představím v sobotu na Přednášce, jsem piloval osm let, ale konečně je tady.

Článek o bloku po oslovení vyjde v neděli.
Honza93

Zacatek

Příspěvek od Honza93 »

Děkuji moc Princi, těším se :).
Princ

Zacatek

Příspěvek od Princ »

Článek o tom, jak překonat zaseknutí, vyšel!
Honza93 píše:Anebo já si asi zaplatím za kurz do začátku, bude to nejlepší.
To nejlepší rozhodnutí :)
Honza93

Zacatek

Příspěvek od Honza93 »

Tak už jsem se prázdné hlavy zbavil, zdá se. Teda jak kdy, když mam dobrou náladu a holka mi je sympatická tak to většinou jde v pohodě. Jsem také o dost méně nervózní než na začátku, už se můžu normálně bavit i s hezkou holkou :D (to nebyl vtip, pro mne jako společenského hňupa to je skutečně úspěch :lol: :lol: ). Řešením tedy bylo oslovování holek(skoro vždy nepřímé) a držení co nejdelšího kontaktu s nimi a také jsem si našel pár kamarádek (za friendzone si můžu sám, nebudoval jsem spojení, v té nervozitě mi to moc nešlo, takže všechno nakonec sklouzlo jen na prázdnej/kamarádskej pokec v podstatě o ničem).

Také už jsem vyzkoušel přímé oslovení, minulý týden hned 6x (ze začátku to moc nešlo, chodil jsem po městě a bloumal po okolí namísto akce), byl jsem dost překlapený velmi milou reakcí na moje oslovení ;) ;), skoro pokaždé to vypadalo, že je ráda, že jí konečně někdo zastavil a oslovil :) a je v tom strašnej adrenalin, začíná se mi to líbit, jen většinou mam hold malý koule :D a vymlouvám se.
Pokaždé jsem ale slyšel větu "mám přítele" :/. Dá se nějak poznat, jestli to je pravda, nebo mě jen testuje? Nechci nikomu ničit vztah, ale chci holku :D. Možná jsem si jen vybíral zrovna samé zadané, nevím.
Odpovědět