Nedokážem se domluvit na venku

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
nethio
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 4 krát

Nedokážem se domluvit na venku

Příspěvek od nethio » 13 srp 2019, 18:13

Zdravím, mám tady rozbor jedné digi (potřebuji názor jiných), mám trošku problém dotáhnout jednu holku ven i když předtím vše bylo úplně jiné.
S holkou jsme na prvním rande i na druhém hned na sebe vlítnuli + se přede mnou stydí a bez namalování se mnou na druhé rande ani nechtěla.
Pak jsem začal chodit na brigádu a zkrátka jsem měl čas jen víkendy, tak když jsem se chtěl sejít tak nejdřív 2x byla někde odcestovanná a potom právě přijela tak si potřebovala odpočinout. Z fotek vím, že v tom nelhala.

Když jsem se s ní chtěl domluvit posledně a psala mi že si teď tedy potřebuje odpočinout, tak jsem tam naházel nějaký falešný diskvalifikace, oba jsme se bavili :). Ale, že jsem nechtěl být úplně "klaun"
tak jsem napsal : Anyway. Jsem si tak dlouho s nikým nerozuměl a mám tě rád :) tak mě trošku mrzelo, že už ten venek nám párkrát nevyšel. Ale co se dá dělat, odpočívej :)

Ona si to zobrazila a pak v den co jsem hodil na svůj den fotku kamarádky jak jsme na horolezecké stěně. Mi z ničeho nic napsala:
ani nerozumím tomu, proč bys měl jezdit k nám, -moje jméno-
(Byla to dost opožděná reakce na zprávu, která byla několik zpráv předtím, že bych mohl přijet teďka já, když zatím za mnou jezdila jen ona)

Napadá mě napsat:
Máš pravdu, přijeď ty ke mě! :D

Žárlíš, že bych se zajimal o tvého kocoura a ne o tebe! :D

Nebo to prostě nechat dál zobrazené a pak se po čase věnovat jinému tématu, co by napadlo vás? :)

Odpovědět