Testy

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Testy

Příspěvek od petrpan »

Ok, díky. Protože se na to ptala už několikrát, takže posledně jsem už ani nereagoval a pokračovval dál v konverzaci jinak. Zatím to úplně otravný není, ale hezký taky ne, když se furt ptá a ujišťuje. Podle mě zjišťuje, jestli je pro mě dost dobrá, protože furt říká, jak je tlustá, přitom to není vůbec pravda :lol: možná bych ji měl říct až se zeptá, že mám rád tlusté hnusné upocené, jak s tím naloží, trochu si s ni pohrát :D

risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 26 x

Testy

Příspěvek od risktaker »

Krejcos píše: 27 lis 2020, 23:30 O:Jooo a kde jsi to prosim te slyšel ?
J:Volal mi kámoš a říkal, že hezky holky plnej prani klukum uz i pred vanoci (poslal jsem ji hlasovku)
O:Jo plním ale tobě ne :3
J:A co delam spatne ? 🙄
O:Hele vazne ti nejaka holka skočí na tenhle způsob balení?
J:Velkej s velkym to nemusi umet se slovama

Posral jsem to, jak lepe reagovat na zpravu "Jo plním ale tobě ne :3" (citim z toho zajem, ale me proste nic nenapadlo, a ta moje odpoved mela vyznit jako vtip, ale blbej smajlik k tomu.
Tohle jsi bohužel opravdu posral. :D Ta poslední věta byla hrozná, ale posralo se to mnohem dříve. 1. věc: "Plnění přání." - Pokud jsi alfa, nepotřebuješ holku "prosit" o plnění přání. Holky Ti plní přání automaticky, jsi výzva, jsi žádaný, nepotřebuješ si o to říkat. 2. věc: "A co dělám špatně?" - Přiznáváš, že Tvoje game nefunguje a chceš po holce, aby Ti poradila jak na ni, těžce beta. No a do třetice ten velkej s velkým. Nejen, že je to hodně špatná hláška, tak zde se absolutně nehodila. Ona Tě konfrontovala s tím, že se ji snažíš sbalit a ty si zareagoval úplně mimo. Budu to znít tvrdě, ale tuhle holku bych si škrtnul a přesunul se jinou a zapracoval na tom, aby si nepsal kraviny, byl si jistý tím co píšeš a nepodřizoval se. :-)
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Slyšel jsem, že plníš přání

Příspěvek od Princ »

Krejcos píše: 27 lis 2020, 23:30 J:Slysel jsem, ze plnis klukum na ig jejich prani
Tohle je rizikové, protože to může vypadat, že něco chceš. Ty přitom můžeš jen dávat.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Testy

Příspěvek od surfernamare »

petrpan píše: 11 pro 2020, 09:06 možná bych ji měl říct až se zeptá, že mám rád tlusté hnusné upocené, jak s tím naloží, trochu si s ni pohrát :D
To nerob, inak zistis, ako si s tebou "pohra" ona a pacit sa ti to nebude :lol:
emko
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 5 x

Test naruby

Příspěvek od emko »

Takový test naruby...

Jak vhodně zjistit/poznat ve skupině holek, která je zadaná a která ne?

Situace: Oslovíte více holek, všechny se vám nějak líbí a mají i zájem. Jenže pak si musíte "vybrat" tu jednu, se kterou chcete pokračovat.
Stalo se mi nějakou dobu zpátky, že řekla "Já někoho mám, ale ta a ta nikoho nemá". Pak je fakt blbý říct "Hele X, tady mi to nevyšlo, tak tě zkouším jako druhou" :)
Princ

Jak poznat, která žena ve skupině je zadaná

Příspěvek od Princ »

Nejde přímo o to, jestli je zadaná (velká množina). Vadilo by pouze, kdyby byla ve vztahu sexuálně monogamním (menší množina) + nechtěla přítele vůbec podvádět (ještě menší množina).

Je přímo charakteristické pro Práci ve skupině (Výcvik klubů), že házíš různé věci a empaticky vnímáš reakce. Během hry se nikdy žádné ženě zcela nevydáš, vše probíhá v pro svádění běžném rámci hravé popiratelnosti. Dokud nechceš tvrdý souhlas, který se snažíme eliminovat zcela (GamePlan), neměl bys na tento typ problémů narazit. Stačí tedy držet se co nejvíce principů Dávání a Nezávislosti na okolí.

Jakmile dosahuješ dobré Plynulosti a nikdy po žádné ženě nic velkého nechceš, celkově ti testů jako "Jsem zadaná" výrazně ubude.

Co se týče časového rámce, trénovaný streetař může mít danou situaci ve skupině vyřešenou během 90 vteřin od oslovení.

Samozřejmě jsou zejména v sociálních kruzích vídání lidé, kteří se s tím potýkají daleko déle, protože místo ověřeného systému jen mlátí kladivem všude kolem sebe, ale to už nesouvisí s naší věcí :)
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 109 x

Testy

Příspěvek od Woody »

Včerejší oslovení:

„Ahoj."

„Dobrý den?"

„Dobrý den PANE. Ale jsem rád že mi vykáš, čím jsem si to zasloužil?" :)

„Co potřebujete?"

*zásek asi 2 sekundy, protože jsem dlouho venku nebyl* „Tebe oslovují jen kluci co něco potřebují?"

„Já ale mám přítele"

„Hmm, no okej," řek jsem nechápavě a šel pár metrů s ní, dokud neodbočila. Že má přítele je mi úplně jedno, jen nevím, jak jí to mám vyjádřit. :D

Jak reagujete na otázku Co potřebujete? A jak dáváte najevo, že je vám u prdele, že s někým chodí?
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ

Testy

Příspěvek od Princ »

Podle atmosféry (co ta konverzace právě potřebuje) třeba:

"Co potřebujete?" "Lásku. :("

"Co potřebujete?" "Líbí se mi, že jdeš rovnou k věci. Jsi vždycky tak hrrr?"

"Co potřebujete?" "Potře-co?"
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 109 x

Testy

Příspěvek od Woody »

Princ píše: 16 pro 2020, 07:42 "Co potřebujete?" "Potře-co?"
Jak je tohle myšleno? Všechny ostatní chápu.
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ

Testy

Příspěvek od Princ »

Tak malokdy neco potrebuju, ze ani nevim, co to sloveso znamena
michalri
Udělil poděkování: 44 x
Obdržel poděkování: 3 x

Testy

Příspěvek od michalri »

Stává se mi, že mi holky šeptají: "chci být tvoje děvka"

Přijde mi, že si tím říkají o rychlejší eskalaci. Jak na to reagujete, myslím jestli na to přímo nějak navazujete nebo co zvedlo/snížilo hodnotu.
Take action!
surfernamare

Testy

"Moja děvka sa musi dobre bozkavat"
Je skoro nemozne, aby sa po tomto na teba nevrhla :D
surfernamare

Testy

Ahoj, ako je najlepsie reagovat na toto? Holka sa krásne chytila a potom rovno aj sabotovala

Obrázek
Saty
Udělil poděkování: 43 x
Obdržel poděkování: 87 x

Testy

Příspěvek od Saty »

surfernamare píše: 27 pro 2020, 22:07 Ahoj, ako je najlepsie reagovat na toto? Holka sa krásne chytila a potom rovno aj sabotovala

Obrázek
To dobre koncim, bych záměrně pochopil jako to, že končí s kralováním a vzdává se koruny a tím pádem už ji nic nebrání si dát skleničku vína s obyčejným rovnocenným surfernamarem. Nějak líp bych to formuloval ale nechce se mi to vymýšlet :)
surfernamare

Testy

Jasne chapem, vďaka :D
Odpovědět