Testy

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Warrior
Poděkoval: 100 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Provokujte testy !

Příspěvek od Warrior » 23 lis 2018, 09:10

Hulk píše:
20 lis 2018, 00:05
V práci sa bavím s kolegyňou o dnešnom kastingu na modeling a ona že nejde lebo má tréning a robí si srandu že všetkým povie že idem, aj ked ja nechcem aby to vedeli :D Ja jej zadrem: "Ty si taká mrcha ?!" Ona začne hysterčit že: "On mi povedal že som mrcha!" :D Ja to beriem s nadhľadom a odchádzam so slovami: "Si milá keď sa zlostíš ;) " Potom sme sa už nebavili ;)
Testami žena testuje či ste silní, či som prešiel týmto neviem snád áno :lol:

V auparku streetujem bez úspechu, až keď odchádzam do mňa naráža slečna. Ja ju oslovujem, zastavujem, techniky, spojenie, dotyky. Vravím že sa ponáhľam na kurz a ona potom: Už sa neponáhľaš ? Ja že: Vyháňaš ma ? :D Ide do fitka, dá mi číslo a idem ďalej.

Čo na to poviete prešiel som ? :D

Treba sa naučiť nielen testami prechádzať, ale aj ich vedieť vyprovokovať.
Za mě dobrý 😁

Nikdy se necítíš tak živý, jako když můžeš každým okamžikem zemřít.

Hornet33
Poděkoval: 1 krát

Testy

Příspěvek od Hornet33 » 26 lis 2018, 19:30

Čau, jsem tu novej a všecky zdravím!

Hned ze startu, slušně zapeklitej příběh. Líbí se mi jedna holka z práce, jenže je zadaná, asi jim to nijak extra neklape. I ona ale projevila sympatie.
Nejsem žádné prase, že bych jel do vdaných nebo se snažil zničit šťastné vztahy to prr :lol:
Ještě než jsme si domluvili schůzku, tak se sešla s přítelem a prej to probrečela ale nějak se to vyřešilo :D
Je to test? Asi jsem udělal slušnou pič.ovinu, když jsem ji pak napsal, že k ní něco cítím. Má smysl to dál řešit?

Budu rád za Váš názor a docela mě street game zaujala, tak do toho asi půjdu. čus

martin123
Poděkoval: 346 krát
Obdržel poděkování: 187 krát

Testy

Příspěvek od martin123 » 26 lis 2018, 20:45

Projel bych nějakou teorču - články atd. Napsat, že k ní něco cítíš dřív, než ona je naprd. Nechal bych to být být tebou.

Stenley
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Testy

Příspěvek od Stenley » 02 pro 2018, 12:04

Je to test? Často se mi stává že když mám domluvený setkání tak napíšu ten abych to potvrdil že to platí. Tak mi chodí zprávy: "Ještě nápisu nevím zda stíhám" už mě to tak vytáčí že už na to ani nereaguju a prostě s tim nepočítám. Stava se vám to taky? Jak to řešíte?

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Testy

Příspěvek od Princ » 02 pro 2018, 12:14

Je to velice důležité, zvlášť když si někdo cení svého času a nemůže ho plýtvat na 10 rande týdně, když s 5 se nakonec nedomluví.

Byl jsi na jedné z předchozích dvou přednášek? Na obou jsem prezentoval hned 3 řešení, tak nevím, zda to sem psát, nebo je už znáš.

Jedno z řešení je plánovat rande blízko svého domu, a vůbec tam nechodit. Teprve jakmile ti holka sama začne psát/volat, že je na místě, obléct se a jít tam.

Rimmer
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Testy

Příspěvek od Rimmer » 02 pro 2018, 15:25

Teď se mi taky stalo, že holka na poslední chvíli odřekla rande. Jak reagujete?
Já jsem se rozhodl jí trochu potrestat a upřednostnit druhou holku, která tolik nezlobí. Ale stejně by mě zajímalo jak v takových situacích pokračujete vy.
Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

Sorrow
Poděkoval: 36 krát
Obdržel poděkování: 63 krát

Testy

Příspěvek od Sorrow » 02 pro 2018, 18:41

Rimmer píše:
02 pro 2018, 15:25
Teď se mi taky stalo, že holka na poslední chvíli odřekla rande. Jak reagujete?
Já jsem se rozhodl jí trochu potrestat a upřednostnit druhou holku, která tolik nezlobí. Ale stejně by mě zajímalo jak v takových situacích pokračujete vy.
Většinou reaguji s klidem a pro jistotu mám vymyšlenou nějakou alternativu v případě, že by to opravdu neklaplo. Potom se na nějakou dobu odmlčím. Třeba den dva. Většinou se ozve sama a dokonce je naštvaná, že neví, co se mnou je :D Což je v pořádku, protože tím si odpykala svůj ,,trest" :D Ale určitě reagovat v klidu a bez emocí :) Nebál bych se to mít trochu na háku, protože tohle je přece normální věc, kterou můžeš dělat i s jinou ;)
Some are bigger, some are small.
I don't care, I catch them all!

Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší!

Kdo popírá zákony Streetgame, ten popírá i zákony gravitace. Ovšem nikde jsem neviděl, aby lidi volně lezli po budovách.

Rimmer
Poděkoval: 6 krát

Testy

Příspěvek od Rimmer » 02 pro 2018, 20:39

Sorrow píše:
02 pro 2018, 18:41
Většinou reaguji s klidem a pro jistotu mám vymyšlenou nějakou alternativu v případě, že by to opravdu neklaplo. Potom se na nějakou dobu odmlčím. Třeba den dva. Většinou se ozve sama a dokonce je naštvaná, že neví, co se mnou je :D Což je v pořádku, protože tím si odpykala svůj ,,trest" :D Ale určitě reagovat v klidu a bez emocí :) Nebál bych se to mít trochu na háku, protože tohle je přece normální věc, kterou můžeš dělat i s jinou ;)
Taky hned jak jsem se dozvěděl, že nemůže tak jsem psal druhý :D. Bohužel taky nemohla tak s ní jdu příští týden :)
Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

Nash
Poděkoval: 73 krát

Testy

Příspěvek od Nash » 04 pro 2018, 13:47

zda se to proslo:

Ona(Pri brani kontaktu): Ale budeme jen kamaradi..
Ja: Ty jsi lesba?
Ona: Smich
Žij život tak, aby ti v každém okamžiku dával smysl.

Satch
Obdržel poděkování: 16 krát

Testy

Příspěvek od Satch » 04 pro 2018, 16:30

Nash píše:
04 pro 2018, 13:47
zda se to proslo:

Ty: Nová kamarádka se mi hodí... ;) Umíš vařit?

Satch
Obdržel poděkování: 16 krát

Testy

Příspěvek od Satch » 04 pro 2018, 16:36

Nash píše:
04 pro 2018, 13:47
zda se to proslo:

Ja: Ty jsi lesba?
Ona: Smich
Mám sexy kamarádky. Budou se ti líbit ;)

Hornet33

Testy

Příspěvek od Hornet33 » 04 pro 2018, 19:35

martin123 píše:
26 lis 2018, 20:45
Projel bych nějakou teorču - články atd. Napsat, že k ní něco cítíš dřív, než ona je naprd. Nechal bych to být být tebou.
JJ teorču čtu. No jsme stále v kontaktu, tak to ještě nevzdávám.. Šel jsem na ní moc rychle.

zahy

Testy

Příspěvek od zahy » 12 pro 2018, 12:51

Zdarec, mám tu něco z digigame. Jak by jste pokračovali? Mám teorii, ale zajímá mě jestli bych se trefil.

Já: V to taky doufám, taky bych konečně rád z těch trhů něco viděl. :-D.
Ona: No já tam byla taky jen 1x
Já: Ale, to jsem neřekl. :-D
ONA: Cože? :D

Hornet33

Testy

Příspěvek od Hornet33 » 12 pro 2018, 14:42

Pokračuj: Se mnou by jsi byla nejmíň 5x a pak si dejte sraz a mějte kupu dětí a pohádky je konec :lol:

martin123
Poděkoval: 346 krát
Obdržel poděkování: 187 krát

Testy

Příspěvek od martin123 » 12 pro 2018, 15:16

:D klasika, nedorozumění (já to teda taky nějak nechápu, ale to je jedno:D). Změnil bych téma nebo tam hodil nějaký vtip... Ale vysvětlovat nějakou nudnou věc na 3 zprávy s vyústěním "Aha." na konci je cesta do pekel, vyzkoušeno:D Nemusíš vysvětlovat, cílem není porozumění, ale budování emocí:)

Odpovědět