Testy

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 10 x

Testy

Příspěvek od risktaker »

surfernamare píše: 27 pro 2020, 22:07 Ahoj, ako je najlepsie reagovat na toto? Holka sa krásne chytila a potom rovno aj sabotovala

Obrázek
No nevím, jestli se chytila, spíš mi přijde, že Tě vtáhla do své hry. Jasný, že takhle "po bitvě" teď můžu dělat chytrého, ale asi bych nepřistupoval na to vzhlížení k ní jako k princezně, protože to vždycky zavání poddanou pozicí, což nedlouho na to sama potvrdila.

"Jsi princezna tohoto hradu?"'
"Ano."
"A kolik stovek let už tam strašíš?"

Prostě v tomhle případě bych se toho nebál a poslal jí tam trošku ostřejší reakci. Ale asi lepší hlasovka, kde člověk může použít hravou intonaci. Princeznu možná slyší každou chvíli, ale řekl bych, že moc často se nestává, že by ji někdo nepřímo nazval strašidlem 8-) :D Ano, je tu riziko, že se urazí, ale osobně bych nestál o holku, co nemá smysl pro humor.:)

surfernamare
Udělil poděkování: 102 x
Obdržel poděkování: 122 x

Testy

Příspěvek od surfernamare »

To je super :D
Je pravda, ze smerovat hru takto moze byt riskantne. Niekedy sa mi tak dari prebudit v nich tu dark side, neplanujem sa stat jej platonickym obdivovatelom zas. Neviem ale, ci to stoji za to
Jirkes
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Testy

Příspěvek od Jirkes »

Na instagramu jsem včera napsal holce, probíhalo to v pohodě, ona vedla konverzaci a já jsem vtipně reagoval.
Potom ale došlo k následující situaci.

Ona:Já mám radši moře.
Já: tak v tom se neshodneme
Ona: Já se v tom s tebou nepotřebovala shodnout (a dva smějící smajlíci).

Jak je správné v podobné situaci reagovat?
Hammer
Udělil poděkování: 35 x
Obdržel poděkování: 13 x

Testy

Příspěvek od Hammer »

Jirkes píše: 17 led 2021, 13:58 Na instagramu jsem včera napsal holce, probíhalo to v pohodě, ona vedla konverzaci a já jsem vtipně reagoval.

Změníš téma a pokračuješ dál v krasojízdě .
surfernamare

Testy

"tak v tom se neshodneme" je prilis chladne, co ti ma na to ine odpisat? Mne celkom vychadza: "tak to sa k sebe nehodime, ja mam radsej hory". Ak mas aspon trochu attraction, tak ta este ona zacne presviedcat o tom, ze hodite
Lucas
Udělil poděkování: 278 x
Obdržel poděkování: 139 x
Kontaktovat uživatele:

Testy

Příspěvek od Lucas »

Jirkes píše: 17 led 2021, 13:58 Na instagramu jsem včera napsal holce, probíhalo to v pohodě, ona vedla konverzaci a já jsem vtipně reagoval.

Spíš to od tebe vyznělo arogantně. A ona reagovala mile a snažila se odlehčit situaci. Je taky třeba vědět, jak se chováš ty sám osobně. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Fuci
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 1 x

Testy

Příspěvek od Fuci »

Ahoj, jak by se dalo správně zareagovat?
Napsali jsme si s jednou holkou na tinderu navzájem každý 20 zpráv, její zprávy byly obsáhlé a se smajlíky, což ve mě budilo dojem, že nějaký zájem má.
Potom došlo k následujícímu.

Já: Zítra odpoledne budu v centru a pak se stavím někam na jídlo, můžeš jít se mou jestli chceš.
Ona: Šla bych klidně rada, ale nejdříve preferují bližší seznámení a až pak se potkat.

Podle mě je to test, jak se tím dá hladce projít? Jak byste reagovali vy? Já jsem reagoval následovně, ale nevím, jestli to bylo správné. Každopádně se zdá, že to možná zabralo.

Já: Ty umíš člověka poznat, aniž bys ho viděla, jo? To chci taky umět 😂
Ona: To jsem asi napsala špatně, každopádně alespoň trošku přes zprávy a pak třeba něco podniknout. Když budeš podle mě fajn, což zatím jsi, a budeš chtít, příští týden bych měla mít praxe což znamená že volno, tak pak třeba.
Já: Jo takhle to mysliš, nemusiš se stydět za to, že nemáš čas, já taky pořád něco dělám.
Ona: To je pak strašný když člověk něco chce podniknout ale nemůže.

Potom jsme si napsali pár nepodstatných zpráv, vyměnili si instagramy.

Jaký na to máte názor? Byl to test? Jak byste na tohle reagovali?
surfernamare

Testy

V podstate ti tym povedala: nemas este dost attraction, nepojdem s tebou von
Moja reakcia by bola: Chces ma spoznat blizsie? Ty mas ale odvahu :D
Proste nieco, cim ukazes ze ta to nevyviedlo z miery a hlavne odviest tema od toho, ze ta odmietla. Urcite to nerozmazavat.
Já: Ty umíš člověka poznat, aniž bys ho viděla, jo? To chci taky umět 😂
Toto je dost pasivne agresivne, to nechces. Ona na to reagovala uzasne, osobne by som ti napisal: Ano :D
backingame
Udělil poděkování: 4 x

Testy na tinderu

Příspěvek od backingame »

Čau streetaři. Po rozchodu jsem si chtěl urychleně zapíchat s jinejma holkama, takže jsem na to šel dost zpříma (chyba). Jedna holčina na tindru byla nadějná a ikdyž jsem to párkrát posral, podařilo se mi pak vybruslit. Až na poslední zprávu, to už bylo buď-anebo a totálně jsem to pohřbil.

Dávala mi během celé konverzace testy, který jsem procházel tak napůl. Dokonce mě pochválila že na to jdu moc hezky. Pak jsem to zabil viz konverzace.

Obrázek
Jak byste řešili po 2. Zprávě?

Obrázek

Mezitím (pamatuju si jen útržky, takže to není doslovné :( ):
Neodpovídala, já po 3 dnech: ok, uznávám, že to šlo zahrát líp.
(Uznala to a konverzace se zase rozběhla)
Na základě 2. Zprávy jsem nadhodil něco ve stylu jestli se jí už stalo, že jí někdo řekl u sexu jiným jménem. Ona že ne a jestli já někomu jo. Já že pokud spím jen s natáliema, tak nemám takovej problém. Pak toto:
Obrázek

Tady jsem chtěl hrát na to že zajdem aspoň ven a tam už mi to půjde dohrát do konce, ale pak jsem to zase posral když jsem rovnou nenahodil pevný datum nedotáhl to. Zakecali jsme to zpátky k sexu. Byl jsem zase vtipnej s dvojsmyslama, ale nepamatuju si to.

O: jdeš na to moc pěkně ale asi neee😄
J: škoda, nevíš o co přicházíš
O: nepovideeeej😄
J: věř mi, že po 2 letech vztahu kdy jsem byl zvyklej mrdat každej den, mi to už trochu chybí. Takže si to hodlám pořádně užít a tebe z toho nevynechám.

Už neodepsala a ani se jí zpětně nedivim :D poslední větu bych si mohl nechat dát na hrob (napsal holce:...) Chtěl jsem to už dotáhnout a moc jsem tlačil na pilu. Nadruhou stranu jsem se řídil heslem radši to přepísknu, než nic a věta že na to jdu moc hezky mě k tomu vyprovokovala (nechtěl jsem na to jít hezky, ale dominantně jí ukázat že ji totálně rozmrdám :D) co byste napsali?

Budu rád za vaše tipy na zlepšení. Dík
backingame
Udělil poděkování: 4 x

Testy

Příspěvek od backingame »

Sorráč, 2. Fotka měla být až na 3. místě. Místo ní fotka která se původně z mobilu nenahrála.
Obrázek
surfernamare

Testy

Opener fakt pekny, odvazny a demonstrujuci hodnotu. Jej reakcia uplne uzasna.
Odpovedal by som napriklad: Aha, takze aj ty ma budes kazdy piatok brat na navstevy ku svokre?

Dalej nie je co rozoberat, ty si sa vlastne snazil domluvit si eskort bez platenia. Niecim si ju urcite zaujal, ked ti neustale odpisovala a dufala, ze konecne prestanes dookola pisat "chcem sex" a skusis pre to aj nieco urobit.
Nedal si jej vobec ziadny dôvod, preco by s tebou mala pichat, alebo sa co i len stretnut. Ziadna attraction, ani spojenie.
Fuci

Testy

Příspěvek od Fuci »

Nazdar borci.
Dostal jsem od holky na tinderu asi test, který zněl: „Ty musíš mít nudný život, viď 😉
Okamžitě jsem reagoval: „Vlastně ano 😱 nikdo si se mnou dneska nechce zachrát na schovku 😜😂

Co si o tom myslíte? Je to podle vás dobrá reakce? Jak byste reagovali vy?
surfernamare

Testy

Hrozne zalezi, preco ti take nieco napisala. Bol to opener, alebo si ju nastval, alebo co?
A menej smajlikov prosim :D
Fuci

Testy

Příspěvek od Fuci »

Odpovídala mi tím na moji zprávu:
Fotky ve výtahu jsou teď zase v módě, jo? 😀
PS: měla na profilu 4 fotky ve výtahu.
surfernamare

Testy

Aha :D tak to si ju chytil v nejakom dost zlom obdobi, ked reagovala tak podrazdene. Uz by som jej nepisal, mam svoju hrdost :D
Odpovědět