Testy

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
surfernamare
Udělil poděkování: 248 x
Obdržel poděkování: 456 x

Testy

Příspěvek od surfernamare »

Mophar píše: 06 čer 2024, 07:39 Nevím co tady řešíte, jestli narážíte na mě. Seznamují se s pěti ženskými. Jedna z nich se mi líbí více. Tak to s ní jen chci udělat dobře a nedodupat to.
Je to ženská od vlaku které roky každej podlézá a jsem první komu se povedlo, že se do mě zabouchla. Co je na tom divnýho?
No podla toho co tu pises to s nou bude dost tazke. Nie som si uplne isty, ci za to vôbec stoji len preto, ze je pekna.
Skôr mi to pride, ze ti ide o to "vyhrat sutaz" ako o nu samotnu, kedze casto spominas, ako si prvy na svete kto ju zbalil.
Vo vztahu s nou to bude zrejme velmi tazke a v jednom kuse budes riesit taketo sračky
Professore
Udělil poděkování: 450 x
Obdržel poděkování: 225 x

Testy

Příspěvek od Professore »

andrew_d píše: 06 čer 2024, 07:08 To tak bohužel bývá a vždy bude. Budeš se divit, ale i světoví TOP seduceři, kteří mají velkou hojnost, tak mají holky, co mají tak nějak na háku a pak holky, se kterýma si rozumí víc a mají s nima spojení a blbnou kvůli nim. Neznamená, že by je stavěli nějak na piedestal, jako nějaký zamilovaný panic, ale prostě normálně se to děje a je to součást procesu a ne každý umí nebo chce tuhle část své osobnosti korigovat :twisted:
Vlastne som to zažil. Ale dávnejšie. Kolega, Srb, mi hovoril "keď nejakú holku nechcem tak mi ju ide zbaliť okamžite. Ale akonáhle chcem túto jednu, tak tú zrazu nedokážem."
Tito uživatelé poděkovali autorovi Professore za příspěvek:
surfernamare (07 čer 2024, 09:27)
Hodnocení: 2.9%
Lose your mind and come to your senses.
andrew_d
Udělil poděkování: 119 x
Obdržel poděkování: 78 x

Testy

Příspěvek od andrew_d »

Já se běžně zamilovávám, tak jednou ročně, do pro mě výjimečných žen.
Ale ne od začátku, až poté, co něco proběhne, trávíme nějaký čas spolu a pak se to posere.
Na začátku je mi úplně fuk jestli je holka nějaká průměrná nebo královna krásy, to na mě ještě dojem nedělá a nejsem z toho až tak nervózní a balení mi to až tak nerozhodí. U mě jde hodně o emoční spojení, pak to je průser.

Já bych si dovolil tvrdit, že je to jinak. Ono to většinou není o tom, že tu holku nechceš a proto jsi pro ní atraktivní a děláš něco dobře. Ono je to spíš o tom, že ona není atraktivní, ale třeba zrovna se jí líbíš první a líbil by ses jí i kdybys měl neatraktivní needy chování.
Já jsem opravdu zažil tolik situací, kdy jsem viděl, že týpek dělal úplně všechno blbě, ale holka na něj prostě měla crush, protože byl její typ.
Professore píše: 06 čer 2024, 18:44 Vlastne som to zažil. Ale dávnejšie. Kolega, Srb, mi hovoril "keď nejakú holku nechcem tak mi ju ide zbaliť okamžite. Ale akonáhle chcem túto jednu, tak tú zrazu nedokážem."
Odpovědět