Testy

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Testy

Příspěvek od TristanPRG »

Saty píše: 19 srp 2020, 15:26 Kdybych to měl shrnout tak absolutně vůbec ji neodsuzovat (naopak pochopit její situaci a proč to dělá), dát jí najevo, že to zůstane jen mezi vámi (ne říct ale chovat se tak, že vám potom věří a ví, že to nevykecáte) a nejdůležitější logistika.
Dobre ty:) To mi silno pripomenulo, jedno moje encantré z roku 2019, keď som si s dotyčnou z Tindru, rozbehol úvodom dosť fajn a doberavú konv., (na moje tri naj činnosti: Varím, tančín, souložím..prý ideální partie:)) následne na messenger, sama do tej konverzácie dávala občas sexualizácie, narážky, trochu viac než ja..ale kecali fakt dlho a ja ju striedavo pozýval von, prechádzka/víno/ťahal na šport...(proste klasika) a nikdy nič..až som raz napísal:
Obrázek
A vtedy mi to ku.va došlo :) Celý ten čas čakala, že dám jednu jednoduchú vetu (a to som ju do postele vedome chcel) ale too late :D

To, že som potom zbadal na behu u ich fakulte v hlúčiku ju, jednu holku s ktorou som si skvelo rozumel, ale nikdy tiež nebalil a jednu čo balil 1x na tom behu, urobil si tuším renomé v celom ročníku/fakulty medicíny..ako no fuck guy :D nebyť debil mohli si to medzi sebou hovoríť práve naopak:)

theguywithclassytie
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Testy

Příspěvek od theguywithclassytie »

Už nějakou dobu si píšu s jednou holkou, byly jsme venku všechno ok..

- pozval jsem ji znovu ven, že někam zajdeme.
- nemůže, musí pomoct kamarádce s nábytkem (úplně to nerozvedla)

Fakt netuším, jak z toho ven... doteď byly nějaký testy, ale tohle mi vrtá hlavou..
Scénář 1. - Přihlásím se k tomu, že jí s tím pomůžu aby jsme tu schůzku mohli nějak vymyslet (friendzone incoming).
Scénář 2. - Nepomůžu, je to přecijen její kamarádka, ne ona, takže by mě to teoreticky mělo nechat chladným (úplně nevím jestli je tohle ta správná reakce jak bych chtěl působit).

Úplně nevím jak reagovat, ať nevypadám jak ignorant :roll:
suit up!
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Testy

Příspěvek od Princ »

Odmítla schůzku - za to ji nebudeš odměňovat zájmem / dále dotírat.
emko
Obdržel poděkování: 2 x

Testy

Příspěvek od emko »

Většinou vím, co napsat, ale tady jsem fakt váhal...

Kontext: Asi 3 týdny zpátky jsem si začal psát s jednou holkou na Tinderu, pak rovnou na IG. Normálně jsme si psali, s rozestupem po týdnu jsem se ji 2x zeptal/pozval někam. Oboje řekla, že toho má v práci, ve škole hodně a že dá vědět. Nijak to nedopadlo, tak jsme si ještě psali (reagovala v pohodě) ale nějak jsem to už neřešil a nikam ji nezval. Naposled jsme si napsali před týdnem a pak už jsem nic nepsal.

Včera mi napsala toto:
"Měla jsem 3 špatný rande :D Sprav mi náladu prosím"

Jako nevím co čeká a nejradši bych jí napsal, jestli to myslí vážně :D
surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Testy

Příspěvek od surfernamare »

To si az taka hrozna spolocnicka? :D
Orb67
Obdržel poděkování: 3 x

Testy

Příspěvek od Orb67 »

2x tě odmítla, ale a jinýma ven chodí a ještě ti napíše, aby jsi ji zabavil?😂😂😂

Next
emko píše: 05 říj 2020, 11:37 Většinou vím, co napsat, ale tady jsem fakt váhal...

Kontext: Asi 3 týdny zpátky jsem si začal psát s jednou holkou na Tinderu, pak rovnou na IG. Normálně jsme si psali, s rozestupem po týdnu jsem se ji 2x zeptal/pozval někam. Oboje řekla, že toho má v práci, ve škole hodně a že dá vědět. Nijak to nedopadlo, tak jsme si ještě psali (reagovala v pohodě) ale nějak jsem to už neřešil a nikam ji nezval. Naposled jsme si napsali před týdnem a pak už jsem nic nepsal.

Včera mi napsala toto:
"Měla jsem 3 špatný rande :D Sprav mi náladu prosím"

Jako nevím co čeká a nejradši bych jí napsal, jestli to myslí vážně :D
surfernamare

Testy

Nemyslim si, ze sa treba urazit. To ze ta odmietla, je tvoje zrkadlo, nie jej
#Dave
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 14 x

Testy

Příspěvek od #Dave »

Zdravím,
Díky Woody, ale nenapadlo by mě, že to v jakékoli podobě někdy řeknu i dívce

Kontext. Jsem v baru. sedám ke stolu hned vedle dvou dívek. (je tam ještě jeden kluk jeho holka nějakej kamarád asi vocásek chudák) Chvíli kecáme nějaké narážky. A pak se jedna důrazně zeptá.

Ona: „Streetgame?"
Já: „Teda (pauza) z lásky k řemeslu bych vás šukal obě”

K mému překvapení až neočekávaně dobrý výsledek.
Rodině řeknu, že jsme se seznámili v kostele
Woody
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 74 x

Testy

Příspěvek od Woody »

Oslovím holku, podávám ruku.

"Ruce nepodávám, je Covid," říká a odchází.

Dá se s tím něco dělat? Jak reagujete na tady ty rádoby-covid-paranoičky?
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Testy

Příspěvek od Princ »

Dobře děláš, taky bych nechtěl, aby má sestřenice podávala ruku každému nebezpečnému badboyovi...

Obětovat bitvu (dotek) a vyhrát válku (ženu).
hubertjezpet
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 71 x

Testy

Příspěvek od hubertjezpet »

Woody píše: 19 říj 2020, 01:12 Oslovím holku, podávám ruku.

"Ruce nepodávám, je Covid," říká a odchází.

Dá se s tím něco dělat? Jak reagujete na tady ty rádoby-covid-paranoičky?
Třeba ta holka už covid prodělala a ani o tom nevěděla. Tedy pokud neoslovuješ důchodkyně, ty to totiž asi bezpříznakové nemají.
Kup si kanystr dezinfekce a dezinfikuj si ruce před podáním. Holka nebude mít důvod říct, že se bojí.

To znamená, situace bude asi takto: "Ahoj, (dezinfikuješ si ruce a poté podáš ruku)".

Mám teorii: Oslovuj možná bez podání ruky, ale zároveň vybuduj přitažlivost, věř si, dej najevo tvým hlubokým příjemně hrubým hlasem, řečí těla a správnými slovy, že máš obrovskou hodnotu, mysli si, že jsi bůh, chovej se sebevědomě, ale zároveň ne nadřazeně.
Pokud vybuduješ dostatečně obrovskou přitažlivost a sympatii a pocit pro tu holku že tě potřebuje, budeš pro ni jako horká plotýnka na sporáku, bude to pro ni instinkt, holka instinktivně se nedotkne horké plotýnky, a rovněž, pokud vybuduješ dostatečnou přitažlivost, se tě bude chtít dotýkat sama a ani nebude vědět proč, jen ji to bude říkat instinkt. Myslím, že holka musí vycítit z tebe, že pro ni máš velkou hodnotu. To dle mě vše natrénovat streetováním, změnou myšlení, změnou životního stylu, zvyšováním sebevědomí.

Představ si, že jsi ta holka a na ulici tě osloví někdo boží, třeba jako Brad Pitt, nevím, ten dotyčný chlapec na tu holku tak zapůsobí, že úplně zapomene, že tu řádí nějaký ohavný čínský komunistický laboratorní virus.
Holka za den může potkat na ulici mraky kluků a my se musíme odlišit od těch průměrných a podprůměrných a dát holkám dojem naší výjimečnosti, dát jim najevo svým hlasem, řečí těla, oblečením, slovy, pachem, že hluboce vyčníváme našimi kvalitami z davu a že nikoho jiného, než nás, tak kvalitního, nenalezne. Chovej se tak, aby si jsi myslela, že jsi pro ni ten pravý, vyvolený, šlechtic, který přijel na bílém koni vysvobodit ji z jejího života.
surfernamare

Testy

Hubert bol zas na prednaske? :D
Hara

Testy

Příspěvek od Hara »

Ahoj, jsem v textingu docela nezkušený, zatím jsem se učil spíš z anglických stránek, takže potřebuji poradit.
Nevím jestli to byly testy, nezájem nebo pravda.

Oboje je z konverzace se stejnou holkou. Původně match na Tinderu, ale napsal jsem rovnou na insta (jediná věc co měla v popisku).

1) V konverzaci jsme došli k tomu, co vlastně hledáme na Tinderu
Ona: Jako já tam ani moc nechodím a Tinder jsem si nezakládala takže nevím 😂
Já: To ti ho někdo pomohl založit, nebo se tam za tebe někdo vydává?
Ona: Založily mi to kolegyně a chodily tam místo mě 😂
Já: To je dost zvláštní 😀 Takže bych se teď měl spíš bavit s tvojí kolegyní než s tebou
Ona: No to asio 🤔🤔😅 jako já na tohle nikdy nevěřila a oni mi to založily, abych se dostala ze vztahu, ale nakonec tam chodily jen ony za mě, protože v bývalé práci byla vždycky šílená nuda 😅
Já: A už jsi se dostala že vztahu?
Tak to tam asi chodí pořád no 😂
Ona: Jojo..už jo 😂

No to asi ne..já to mám v mobilu, ale byla jsem teď nedávno naposledy v práci 😂
Já: To si takhle klidně necháš krást mobil, nebo mi kecáš?! <<-- to bylo asi zbytečně hrubý
Ona: Ne to ne..se slušně zeptají vždy jestli můžou a já proti tomu nic nemám 😂 aspoň mám na chvilku klid a můžu si dělat to své 😂 jen pak se vždy nestačím divit 🤦😂
Já: To je dobrá skrytá urážka... 😀
Ona: Ne tak jsem to nemyslela 😂
Neznám te 😂

Byl to test nebo fakt jsem měl match od někoho jinýho?
Bylo vhodný po tom "neznám tě" navrhnout schůzku a poznat se? (pro info: neudělal jsem to)

Druhá situace se stejnou holkou:
Později jsem ji skutečně pozval na schůzku, i když úplně debilně, to rovnou uznávám:
Já: Nechci na to spěchat, ale jsi docela milá, chtěla by ses někdy sejít, třeba na procházku? 🙂
Vždycky odpovidala za chvíli nebo do půl dne, když zrovna nebyla online. Nyní zobrazeno a bez odpovědi.

Po cca čtyřech dnech jsem napsal znovu:
Já: Chtěl jsem jen naučit první pomoc 🤷‍♂️ <<-- studuje medicínu + je povolana na pomoc v covidu
Ona: Pardon..já zapomněla..byla jsem v práci, tak jsem si to přečetla a pak jsem zapomněla odpovědět no

Hah..😂
Já (poslal jsem takový ten GIF s tou confused ženou jak tam lítají ty vzorce z matiky a k tomu komentář): Já když se snažím přijít na to co bys řekla... kdybys nezapomněla...
Ona: 😂😂 a na cos přišel ? 🤔😂
Já: Musím si to dát do kalkulačky
Ona: Joo 😂 ta to snad spočítá 😂
Já: Tak prý 269, ale myslel jsem, že to je spíš slovní úloha 🤔 vybírám si první nápovědu
Jestli to teda funguje jako Chcete být milionářem 😃 <<-- nemám racionální vysvětlení proč jsem napsal 269 a ne 69
Ona: Tady funguje jen se zeptat nějakého kamaráda 🤔😂
Já: Bral bych spíš 50 na 50
Ona: To je vtipný...to stejný mi teď napsala moje nejlepší kamarádka 😂

Pak jsme odbočili od tématu, takže jsem odpověď na schůzku nedostal a znovu jsem se už neptal.

Byl to test nebo fakt zapomněla? Nebo nemá zájem? Chtěla to jen odložit, protože to bylo moc brzo?

A hlavně, reagoval jsem na oba možná testy přiměřeně správně? 😀

Sorry za dlouhý příspěvek a díky za tipy a poznatky.
Snad je to přehledný, příště radši budu screenovat.
surfernamare

Testy

V prvom rade, tema "preco si na tindri" patri k najnudnejsim vobec a nechces sa do nej dostat, ak nie si redaktor studentskeho casopisu.
Ale tym "zalozila mi to kolegyne" ti dala uzasnu sancu obvinit ju z toho, ze je urcite 50 rocny brylaty pupkac alebo nieco podobne. Hned by to uz malo ine grady ako ta dalsia slovna vata o tom, ze v praci bola silena nuda ci co.
Nechci na to spěchat, ale jsi docela milá, chtěla by ses někdy sejít, třeba na procházku?
To je uplne strasne pozvanie vonku :D musela by ta fakt chciet, aby to prijala. Ani po "neznam te" by to nebolo o nic vhodnejsie, je to strasne predvidatelne. Keby si ju obvinil z toho, ze je brylaty 50tnik, mozno by to navrhla ona sama, aby si sa presvedcil ze nie je. O krok vpred musis byt ty a nie ona.
Takze za mna si nepresiel :D Ak si este pisete, daj do toho viac stavy, nebud tak nudny. Pôsobi to, ako keby si odpisoval len preto aby ti zas odpisala ona, slovny pingpong :D Musis mat plan a podla toho volit taktiku, nie odpisovat nahodne vety
janek77

Testy

Příspěvek od janek77 »

Jak reagujete na test typu "tak za to budeš mít plusový bod"?
Odpovědět