Pusa jen na tvář

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Koci.Kocman
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Koci.Kocman » 21 kvě 2019, 21:30

A zkusil jsi to někdy? Není slovo divné spíš výmluva? Spousta lidí operuje v situaci, kdy mají zkusit něco nového tím, že je to divné, neznáš nikoho, kdo by to zkusil. S takovým přístupem se ale šlověk v životě daleko nedostane ;)

„Jsou věci známé a věci neznámé a mezi nimi jsou dveře. Stačí je otevřít.“
Jim Morrison

BlackSin
Obdržel poděkování: 41 krát

Pusa jen na tvář

Příspěvek od BlackSin » 22 kvě 2019, 09:42

kolumbus77 píše:
21 kvě 2019, 12:13
díky...

už mi tohle jednou udělala jedna holka, pokazil jsem asi třetí rande a odepsala mi po týdnu! měl jsem z ní podobné pocity jako z téhle, ale po tom týdnu co odepsala, jsem si řekl, že už mi za to nestojí a odepsal jí tříslovnou zprávu bez jakéhokoliv zájmu
Tak tos jí to teda natřel, ta z toho musela být úplně v hovnech
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

kolumbus77
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 5 krát

Pusa jen na tvář

Příspěvek od kolumbus77 » 22 kvě 2019, 10:19

Nic jsem jí natřít nechtěl, taková kráva mi za to nestála

Koci.Kocman

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Koci.Kocman » 22 kvě 2019, 10:39

kolumbus77 píše:
22 kvě 2019, 10:19
Nic jsem jí natřít nechtěl, taková kráva mi za to nestála
A kráva je to jenom proto, že si dovolila ti týden neodepsat nebo to má ještě nějaké opodstatnění? Upřímně, s tvým přístupem se divím, že odepsala vůbec. Nechápej to zle, ale sám píšeš, že jsi to posral a divíš se, že opačná strana ztratí zájem.
Jim Morrison

kolumbus77

Pusa jen na tvář

Příspěvek od kolumbus77 » 22 kvě 2019, 12:07

Koci.Kocman píše:
22 kvě 2019, 10:39
A kráva je to jenom proto, že si dovolila ti týden neodepsat nebo to má ještě nějaké opodstatnění? Upřímně, s tvým přístupem se divím, že odepsala vůbec. Nechápej to zle, ale sám píšeš, že jsi to posral a divíš se, že opačná strana ztratí zájem.
Ano hlavně kvůli tomu, není to pro mě kvalitní holka, když neumí odpovídat, já byl vychovanej tak, abych lidi neignrooval a nechci někoho takovýho mít v mym životě

kolumbus77

Pusa jen na tvář

Příspěvek od kolumbus77 » 22 kvě 2019, 12:14

ještě nakonec bude prosit

BlackSin

Pusa jen na tvář

Příspěvek od BlackSin » 22 kvě 2019, 12:15

kolumbus77 píše:
22 kvě 2019, 12:07
Ano hlavně kvůli tomu, není to pro mě kvalitní holka, když neumí odpovídat, já byl vychovanej tak, abych lidi neignrooval a nechci někoho takovýho mít v mym životě
Tak to máš asi vážnej problém

Nein!

kolumbus77

Pusa jen na tvář

Příspěvek od kolumbus77 » 22 kvě 2019, 12:21

no jako má to víc důvodů, dvě rande byly v poho, ale pak mi to třetí bylo špatně, i přesto jsem se překonal, hodinu za ní jel, nebyl jsem uplně příjemnej jelikož mi bylo špatně, tak jsem se jí pak dodatečně omluvil, na to odepsala asi po tejdnu... a když jsem prostě viděl, že nedokáže překousnout, když mi je jednou špatně, jaká by asi byla ve vztahu

Koci.Kocman

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Koci.Kocman » 22 kvě 2019, 12:28

kolumbus77 píše:
22 kvě 2019, 12:14
ještě nakonec bude prosit
Možná ano, ale rozhodně ne tebe :D Alespoň ne s takovým přístupem, který máš teď.
Jim Morrison

Sorrow
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 76 krát

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Sorrow » 22 kvě 2019, 12:28

Tak a teď přichází důležitá část :!: Podívej se na všechno, co jsi sem doteď o celé situaci napsal. Pořádně si to pročti, pomalinku, klidně i několikrát a zkus najít, kde jsi udělal chybu ;) Nikdy nezneužívej Steergame k manipulaci nebo k tomu, aby jsi se někomu pomstil! Tohle dělají jen bety a daleko horší lidi!
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

kolumbus77

Pusa jen na tvář

Příspěvek od kolumbus77 » 22 kvě 2019, 12:31

ale tak co je na tom za chybu, když se mi ta holka přestane líbit, prostě nesplnovala moje normy, tak má smůlu, nechci nějakou hysterku

BlackSin

Pusa jen na tvář

Příspěvek od BlackSin » 22 kvě 2019, 12:32

Podívej abych to tak nějak aspoň za sebe shrnul, idkyž věřím, že ostatní to taky tak budou mít, abych už nemusel číst tvoje neustálé kňučení o tom jaká je to kráva. Holky mě v minulosti zranily tolikrát a tak moc, že ty, kterej tu brečí kvůli tomu, že mu holka neodepsala, bys to neunesl. Nikdy jsem ty holky nenazval ani krávou ani kurvou ani ničím. Za to, že ti neodepíše, ji nazveš krávou a nekvalitní holkou? Kvůli čemu? Holka je tvým zrcadlem a ano jestli ti neodepisuje, tak nemá zájem, ale je to taky jenom TVOJE chyba, ne její. A nevymlouvej se prosímtě na výchovu a celkově rodiče , že tys byl vychovanej tak či onak. Co to má být doprdele za spojitost? :D Jak to vidím já, ty chceš ty holky na pohlazení vlastního ega, aby "vyřešily" tvoje problémy, aby z tebe byly úplně v hajzlu. Tak to nikdy nebude. A o co by tě měly prosit? :D (ano jisté věci mě napadají, ale to není stejná věc). To už je trochu narcistický/psychopatický/sociopatický jednání, možná zkus testy. Nebo si přečíst web, Handbook, IM atd. Seber se trochu a nebreč furt

Nein!

Sorrow
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 76 krát

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Sorrow » 22 kvě 2019, 12:38

Já si nemyslím, že by to byla její hysterie :)
Ještě jednou: Pořádně si přečti, co jsem o celé situaci napsal. Třeba od příspěvku, že se ti dva dny neozvala. Najdi chybu. Proč to svádíš na ni? To přece není nutný :) Nebo, že "nepochopila", že ti není dobře? A co? Ženy nechápou spoustu věcí. Proto jsou taky založeny emočně :) Vyser se na ego ;)
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Koci.Kocman

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Koci.Kocman » 22 kvě 2019, 12:40

kolumbus77 píše:
22 kvě 2019, 12:31
ale tak co je na tom za chybu, když se mi ta holka přestane líbit, prostě nesplnovala moje normy, tak má smůlu, nechci nějakou hysterku
Na tom by samozřejmě nic špatného nebylo, kdyby sis tady neustále nestěžoval, že ti nějaká holka někdy neodepsala na zprávu. Kdyby se ti přestala líbit, nesplňovala tvoje normy, tak ji prostě neřešíš a zapomeneš na to. Vyrovnaný člověk by si po takové době na tohle ani nevzpomněl, tobě to evidentně leží v žaludku. Nevidím jediný důvod, proč by tě ta holka měla o něco prosit nebo snad litovat. Působí to na mě, že si chceš jen stěžovat ale odmítáš na sobě pracovat a reálně něco změnit, jen hledáš výmluvy. S takovým přístupem to nemáš šanci daleko dotáhnout. Ale ať jenom nekritizuju, ale i poradím. Pročti si tohle vlákno ještě jednou a zkus se zamyslet nad tím, co ti tady lidi napsali. Některé rady jsou dost užitečné.
Jim Morrison

Princ
Poděkoval: 411 krát
Obdržel poděkování: 940 krát

Pusa jen na tvář

Příspěvek od Princ » 22 kvě 2019, 13:26

kolumbus77 píše:
21 kvě 2019, 20:31
ve společnosti je to divný prostě, jsou určitý sociální normy
Tohle mi říkala spousta lidí, když jsem se streetgame začínal. Jsem teď strašlivě vděčný, že jsem je neposlechl a šel jsem za svým snem.

Odpovědět