Metagame ve vlaku

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Aragorn
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 120 krát

Metagame ve vlaku

Příspěvek od Aragorn » 20 dub 2019, 20:44

Rozhodl jsem se napsat článek na zajímavý místo k seznamování - vlak.
Tohle místo je podle mě hodně opomíjené, protože je to v podstatě takové dating. Lidi sedí proti sobě v pohodlném prostředí a je dost času na to dohrát hru až do konce podle svých představ.

Tenhle článek je spíš takový experiment, který může mít vliv na streetování.
Jel jsem s holkou ve vlaku, měli jsme dobrý vibe, dala mi na sebe facebook. Pokoušel jsem se domluvit rande na další den, ono se jí to nehodilo,
napíšeme si a domluvíme se, takový ten klasický seznamovací model, ale chtěl jsem hru trošku zpestřit. Řekla mi, že jde za kamarádkami a proto jsem šel ještě kus s ní a když přišli kamarádky, tak jsem se snažil zaujmout alfa pozici a vtipně se seznámit s jejími kamarádkami a bavit všechny naráz. Ze situace pak bylo vidět, že měli soukromý program, tak jsem se pak odpojil, ale příště by to mohlo jít o něco dále. ;)
Na tuhle situace bych bral poučení - rozjet hru na maximum a potom hru utnout, že se musíš odpojit dříve, než to udělají oni.

Druhé seznamování v kupéčku cesta zpět - začal jsem se bavit s holčinou, která jela na nějakou party, byl jsem trošku fyzickej, ale přišlo mi, že jelikož se dostávám do fáze stagnace, tak jsem potřeboval svoji hru trošku rozpohybovat. Po chvíli si přisedla matka s dcerou a začal jsem se seznamovat najednou i s nimi.
Chvilku jsem se bavil s matkou a její dcerou, která seděla napravo ode mě a matku jsem zaujal a dcera mně potom sama poprosila o facebook. Mezitím jsem se bavil ještě se 2 týpkama naproti. Potom jsem se začal bavit zpět s první holkou, která seděla ode mě nalevo. Bylo to vidět jako zajímavý experiment. Cizí lidé na jednom místě a mezi nimi jeden, který jakoby tu jízdu měl pod kontrolou více než průvodčí. O chvilku později mi dala i holka nalevo kontakt bez sebe menších problémů. Nebála se, za odsuzování, protože jsem měl ve skupině alfa pozici.
Protože holka nalevo vystupovala na stejné stanici, tak jsem ji šel doprovodit do přípojnýho vlaku a trošku jsem doladil tu game z vlaku.

Výsledek tedy 2 facebooky v jednom kupé, jedno od holky nalevo a druhé od holky napravo, kterou jsem gejmil společně s její matkou.
Je zajímavé pozorovat, jak holky vnímají metagame. A to jsem byl na holku nalevo fyzickej a holce napravo jsem říkal, že je pěkná.

Myslím si, že když člověk dělá hru déle a snaží se být alfa, tak často selhává, protože jeho hra postrádá určité součásti.
Jedna je sociální inteligence - Ve skupině lidí vědět, kdy a jak se zachovat a kalibrovat to a ta druhá je konstantní empatie
a byť má kluk vůdčí pozici, tak se vcítí do té holky a ví, jaký bude pro ní společenský tlak dát kontakt tomu druhému, nebo pokročit seznamování o krok dál (polibek atd).

Mým experimentem je snaha zkoumat v různých situacích, jak holky reagují na to, že streeter oslovuje více holek. Pokud má společenskou hodnotu a lidi ho uznávají tak je to super, ale pokud je to v očích holek: "zoufalec, co to zkouší na každou" tak je to end game.

Taky zkoušíte metagame v různých prostředích? Good luck při streetování 8-)

Odpovědět