sex na veřejnosti při daygame

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Aragorn
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 120 krát

sex na veřejnosti při daygame

Příspěvek od Aragorn » 31 bře 2019, 18:56

Rozhodl jsem se přihodit trošku oleje do ohně na téma. Jaký byl nejbláznivější zážitek z Daygame? Jako nejúspěšnější.
Já když jsem byl na svém pick uperském vrcholu 3 roky zpět, tak jsem se dostal do fáze, kdy jsem zkoušel, kam až jde zajít a co je možné.
Podařilo se mi získat na zastávce kontakt na holku. Po kvalitní text game mi dokonce poslala nahé fotky, tak jsem do toho šel tvrdě.
Na 1. schůzce hned na uvítanou polibek na rty.. po 5 minutách jsem si ji posadil na lavičce na klín a začal ji hladit. Líbali jsme se stále více a více.
Sex na 1. rande? V lednu v mínus 10? Když jsou rodiče doma? Věděl jsem, že by to mohlo dopadnout, ale neměl jsem kde.
Nakonec jsme šli do obchoďáku a oba na WC a ještě jsme se líbali před převlíkárnou pro kojence. Zavedl jsem ji dovnitř, zamkl a ona už jen hluboce dýchala a nakonec jsme si to rozdali uvnitř. Nakonec jsme to zakončili pizzou v pizzerii. Druhý den jsem ji pozval k sobě domů a tam jsme pokračovali.
Dva týdny jsme spolu chodili. Pak se rozešli a za půl roku jsme se dali zase dohromady a chodili jsme spolu asi 9 měsíců. :)
Jaký byl Váš nejúspěšnější zážitek z daygame? Zkoušeli jste, kam až jde zajít?

Odpovědět