Jak z toho ven?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 404 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 31 led 2019, 12:25

Fedajkin píše:
31 led 2019, 09:28
1) ignorovat to a přejít to
2) pustit se do toho zeptat se proč je uražená a pak moje chování nějak vysvětlit případně se omluvit
Ad 1) To by šlo, pokud by to byl jen ryzí test. To ale není tento případ. Ignorovat její neuspokojení ji jen víc nasere. Nikam se s tím neposuneš. Akorát by ti to pořád předhazovala. Musíš to vyřešit.
Ad 2) Ty ale víš, proč je uražená. Když se jí na to budeš ptát, akorát zapůsobíš jako jedinec s nízkou sociální a emoční inteligencí. Když ses teď víc rozepsal o pozadí celé situace, tak už bych neřekl, že by ta omluva byla úplně vhodná. Působilo by to moc betoidně.
nebo nějaká další?
Jak už jsem zmiňoval, asi se soustředit na stimulaci toho, co ji k tobě táhne. Musíš to vyexponovat natolik, aby to přebilo tu negativní část jejího vnitřního rozpolcení. Jak konkrétně to udělat, na to už budeš muset příjít sám. Nikdo jiný než ty totiž neví, jak jsi váš vztah budoval, a co máte za sebou.

"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Fedajkin
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 31 led 2019, 12:39

Jedu těžký bombardování, střílím vším co mám :) no cítím že dobrý, odpovídá mi rychleji než v minulosti a pravidelně. Zkusim teď další nabídku rande do těch hor na den.

Fedajkin
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 31 led 2019, 16:05

Shit, šach mat. Prej se bojí, že bych jí v těch horách někde nechal. už fakt nevím . Ale aspon se kvalifikuje, že v Praze nemá žádné oblečení na zimu do sněhu. nevím co už. asi dám den pauzu v psaní. třeba mě něco napadne.

TristanPRG
Poděkoval: 52 krát
Obdržel poděkování: 45 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od TristanPRG » 31 led 2019, 17:07

Tak do tých hor chodíš rád ty predpokladám, ona by to možno aj hecla, ale na druhé rande to asi nebude úplne ženská predstava. Pre teba je to otázka chvíľe sa zbaliť a vyraziť (tiež to tak mám:) ale pre ženu eeeh... Takže ísť by tam šla, ale až budete mať toho zažehnané a budete sa spolu vydávať vtedy padne slovo hory a myslím, že to už nejspíš pôjde:)

Chce to niečo menej silené na to aby to zaujalo a žehlilo, vymysli nejakú aktivitu v meste, ktorá ako hovorím by mohla zaujať viac ju a úplne by nečakala, že tam pôjdete..a nie nemyslím nákupy! :D

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 89 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak z toho ven?

Příspěvek od Tygr » 16 úno 2019, 12:38

Fedajkin píše:
29 led 2019, 21:51
Tak a teď babo rad. Jak to projít?

Obrázek
Jasně ti teď napsala, že s tebou nechce jít. Dej si pauzu. Cokoliv teď napíšeš ti to posere ještě víc. Zkus to na jiné.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Odpovědět