Jak z toho ven?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Fedajkin
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 29 led 2019, 22:00

Nn, tenhle je fakt ve čtvrtek, chodí tam už od ledna.

TristanPRG
Poděkoval: 52 krát
Obdržel poděkování: 45 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od TristanPRG » 29 led 2019, 22:04

Aha, tak potom je to irelelevantné :) To bude iný ako tie v skautskom tu v PRG. No potom keď tam chodíš, tak tam choďte spolu, chce tam ísť, ty tam chodíš tak to odmietne ťažko :)

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 404 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 30 led 2019, 09:49

Zkus si tu její zprávu detailněji rozebrat. Nejdřív uvádí důvod, proč nemůže. A pak píše: "a ani teda nevím, jestli s tebou chci někam jít". Tedy píše jenom, že neví, jestli chce. Nedala tam rovnou natvrdo, že nechce ;) Vypovídá to o její jisté mentální rezervaci. Jako kdyby na jednu stranu chtěla, ale nebyla si jistá, jestli by to po tom všem bylo "správné". A tak zkouší, jak na to zareaguješ.
Podle mě se na tom dá ještě stavět. I když dostat se z toho rozhodně nebude lehké. Asi bych se snažil jít směrem stimulace té části jejího vnitřního já, které by jít chtělo ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 30 led 2019, 15:30

Já napsal, že to by se teda asi měla rychle rozmyslet :) Nenavrhla jiný termín, ale psali jsme si dál nějak, buduju hodnotu, dneska jsem poslal pár fotek jak stojím v boxerském ringu připraven na FLoyda (nadsázka alá This is the Game :) no správně bych ted měl asi na chvíli ubrat a nepsat, ale nějak se mi nechce a dneska chci zkusit vytáhnout ji o víkendu na výlet někam do hor, protože jestli něco přebije její představu uplakaného píčánka co se urazil když nedostal sex, tak jedině pořádný trek zasněženými horami, v tom sem dobrej :D

BlackSin
Obdržel poděkování: 46 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od BlackSin » 30 led 2019, 17:11

Fedajkin píše:
29 led 2019, 21:51
Tak a teď babo rad. Jak to projít?

Obrázek
Rozhodni za ni, když neví. "Chceš :)". Maximálně tě pošle doprdele, což není taková tragédie
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Cookie
Obdržel poděkování: 21 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Cookie » 30 led 2019, 18:26

BlackSin píše:
30 led 2019, 17:11
Maximálně tě pošle doprdele, což není taková tragédie
Veď práve. Zistiť z konverzácie ako ženská, že je očividne rozhodnuté za mňa, tak poväčšine robím úplny opak a to nielen ja teda (čo poznám aj ženské okolo seba) :lol: a hlavne ak sa udialo niečo podstatné predtým :lol: . Skôr tá stimulácia verzie, že by chcela ísť, alebo to "rýchlo si rozmyslieť" je tiež fajn.
It's all lies, darling :evil: .

Scissors

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 30 led 2019, 19:05

BlackSin píše:
30 led 2019, 17:11
Rozhodni za ni, když neví.
Cookie píše:
30 led 2019, 18:26
Zistiť z konverzácie ako ženská, že je očividne rozhodnuté za mňa, tak poväčšine robím úplny opak a to nielen ja teda
Ano, říká se tomu opozice podvědomí. Tlak zkrátka vyvolává protitlak. Proto si nemyslím, že by to byl dobrý nápad.
Abraham Maslow

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 30 led 2019, 19:53

Hele ty nebudeš blbej ;) Opozice podvědomý, to si zapamatuju.

TristanPRG

Jak z toho ven?

Příspěvek od TristanPRG » 30 led 2019, 19:57

Ak by jej napísal na to "ty ale chceš ísť" tak dám ruku do ohňa za to, že nie maximálne, ale rozhodne ho rovno kopne, len preto lebo toto nebude situácia v ktorej by chcela aby rozhohol za ňu čo má ona chcieť :) Tie hory ako si navrhol mi prišli fajn nápad, ak je na outdoor tak to zaberie, ak nie tak sa jej predstava obliekať sa do snehu, boty, niekam cestovať mimo mesto a šlapať na horu, ako druhé rande moc pozdávať nebude:-)

Daj vedieť či zabralo, nakoniec ako som hovoril, obaja chodíte na mindfulness workshopy, kde ona naozaj chce ísť, takže nie je jediný dôvod prečo by si tam nemal s ňou ísť, z toho sa vyvliecť ani nemá moc ako, lebo tam sama chce;))

Scissors

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 30 led 2019, 21:56

Fedajkin píše:
30 led 2019, 19:53
Hele ty nebudeš blbej ;)
Neblázni, vždyť bych nepřelstil ani prasklou žárovku ;) :D :D
Abraham Maslow

Scissors

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 30 led 2019, 21:59

TristanPRG píše:
30 led 2019, 19:57
Tie hory ako si navrhol mi prišli fajn nápad
Zdá se mi, že nejdřív bude muset projít tou její zkouškou. Kdyby to najednou jen tak přešel, tak bych řekl, že nebude úplně vnitřně uspokojená.
Abraham Maslow

TristanPRG

Jak z toho ven?

Příspěvek od TristanPRG » 31 led 2019, 00:51

Tiež ma to napadlo, ale už jej mám za to, o tých horách napísal, alebo nie Fedajkin? Takže ak áno, už je kocka hodená :)
Ak by mala chuť testovať tak a to sa opakujem už po x-té kde lepšie ako na tom workshope ako sa učiť komunikovať aj vo vzťahu kam obaja radi chodia, to si o to ísť tam s ňou po test/vyriešenie toho pred horami samo hovorí :D

BlackSin
Obdržel poděkování: 46 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od BlackSin » 31 led 2019, 08:56

Scissors píše:
30 led 2019, 19:05
Ano, říká se tomu opozice podvědomí. Tlak zkrátka vyvolává protitlak. Proto si nemyslím, že by to byl dobrý nápad.
Možná jo a možná ne. Rozhodně je to nejkratší a nejjednodušší cesta, jak z toho ven. Ale mně to může být jedno. :D. Jinak by to bylo až moc složitý a to je z mého pohledu zcela zbytečné plýtvání časem. Sice to posral, příště to neposere a pokud tato bude dělat drahoty, tak bych jí poslal doprdele rychlostí blesku :D
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 31 led 2019, 09:28

Scissors píše:
30 led 2019, 21:59
Zdá se mi, že nejdřív bude muset projít tou její zkouškou. Kdyby to najednou jen tak přešel, tak bych řekl, že nebude úplně vnitřně uspokojená.
Je dost možný, že se tohle právě stalo. Já měl za to, že jsem už prošel ("Tak to by ses měla rychle rozmyslet jestli se chceš potkat, šup šup" před 3 dny), ale evidentně to jen odložilo, protože teď mi napsala (píšu jí at není uražená princezna, když jí řikam opice) "(Uražená) Jsem, ale ne kvůli tomuhle".

Takže evidetně ještě musím projít. Vidím ted dvě možnosti:

1) ignorovat to a přejít to
2) pustit se do toho zeptat se proč je uražená a pak moje chování nějak vysvětlit případně se omluvit

nebo nějaká další?

TristanPRG

Jak z toho ven?

Příspěvek od TristanPRG » 31 led 2019, 11:46

Rozhovor by mohol zabrať, komunikácia je niekedy základ, vykecat si to bez emócii, uzavrieť problém a môžete pokračovat.
Ak by som sa na skúsil pozrieť ženskou stranou, tak možnost 3 by bola: že čaka, že to napravíš sám od seba bez toho aby ti povedala čo presne/ako/mala s tebou i tom rozhovor.

Odignorovat, že je urazena by ju mohlo urazit este viac.
Rovnako robiť si z toho len prdel ju tiež len viac urazi.
Za mňa nájsť nieco medzi, nejaky spôsob ľahšej aktivity, kde nebude cítiť, že si vybral to najsilnejšie z rukáva, ako bol ten skialp. Niečo čo bude viac jej aktivita nez tvoja aby mala pocit, že si urobil niečo proaktivne a vyžehlil to u nej, ale zároveň tam bol v pohode a letmo vtipný :)

Odpovědět