Jak z toho ven?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Fedajkin
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 28 led 2019, 09:48

Ahoj, rád bych radu jak uhrát zdánlivě prohranou situaci.

Kamarádova žena mi dohodila kamarádku, neuvěřitelně sexy kočka. Měli jsme dvě rande, líbání, vše dobrý. Na třetím jsem ji vzal k sobě na film, ona po filmu prohlásila, "tak já jdu domů", což me naštvalo, měl jsem pocit, že si se mnou hraje, plus mam pravidlo, že když není sex do třetího rande, tak na to kašlu.

Teď jsem kecal s kámošem, který měl info od ženy co se stalo a prý jsem idiot. Ona se se mnou cítila dobře, těšila se na mě vždy, ten večer měla ještě oteklou hubu z trhání osmiček a antibiotika (což jsem věděl). Řekl jsem jí, že cestu na zastávku zná a šel mýt nádobí. Kamarád to z popisu od ženy interpretoval tak, že jsem se zachoval jak ubožák. Což teda když to zpětně vidím není zas tak daleko od pravdy.

Poradíte jak to jeste uhrát? Nechci si pokazit social circle. Mam ji zkusit ještě vytáhnout ven a tohle tema ignorovat, nebo ji napsat, že jsem měl pocit, že si se mnou jen hraje a proto jsem nebyl moc příjemný na konci toho večera. Zaměřit se teď spíš na spojení nebo atraktivitu? Dík

Princ
Poděkoval: 502 krát
Obdržel poděkování: 1481 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Princ » 28 led 2019, 10:14

Spíš ses s ní neměl dívat na celý film :)
Obrázek

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 28 led 2019, 13:11

Dobrý point, díky. To už teď ale neovlivnim, co dokážu ovlivnit je budoucnost. Nějaký tip?

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 404 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 28 led 2019, 14:42

Fedajkin píše:
28 led 2019, 09:48
Mam [...] ji napsat, že jsem měl pocit, že si se mnou jen hraje
Výčitkami na ni určitě nechoď. Docílíš akorát toho, že se ještě víc zatvrdí.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Sorrow
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 94 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od Sorrow » 28 led 2019, 16:06

Jak píše kolega výše, výčitky určitě ne. To je to poslední, o co by stála. Ženy si nejsou vědomé, že by v tomto případě udělaly něco špatně. Z toho, co píšeš, mám pocit, že se cítí trochu ublíženě. V podstatě se ti sama nabídne k tobě do bytu, kouká se s tebou na film a čeká, že nezůstane jen u toho. A ono zůstalo. Fuck off osmičky! :D Ženy dokáží přežít i horší věci, než osmičky a to u sexu není rozhodně problém ;) V dnešní době je ,,koukání na film" to stejné jako ,,sex". Je to záminka. Ženy potřebují záminky.
Chce to vytvořit sexuální napětí, doteky, přitažlivost. A až to bude na spadnutí, pusť film :D Bude to příjemná kulisa. A potom se něj můžeš v klidu podívat sám.
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 28 led 2019, 16:19

Od začátku se mi ta sexuální atmosféra budovala špatně, ukončovala líbání, ani se ji do toho moc nechtělo tak jako na předchozím rande, ono ji to asi fakt bolelo, měla tam modřinu. Kdybych měl hodně vyladěný skill na level master jasně že by to asi šlo, ale na mém levelu se to prostě nepovedlo a zvítězila její realita, že sex nechce.

Dle toho co říkala kamarádově ženě to tak bylo, prostě si chtěla zapíchat až nebude mít atb a hubu ready na čuráka :)

Já neřeším co jsem posral na tom večeru ted ale. Řeším, co dál teď. Od, žádný výčitky, takže prostě zkusit ji sbalit znova? Ona mě teď podle mě má za ubožáka, protože jednak to "tak já jdu domu" mohl být částečně test, kterým jsem neprošel a jednak viděla, že se urazím jak malé děcko, když nedostanu sex, což není moc atraktivní :)

adalbe
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 17 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od adalbe » 28 led 2019, 16:59

Tady pomůže upřímná omluva za svoje chování. Buď ti dá šanci nebo budeš muset jít dál, že to bylo od tebe prostě dětinské. Na každou situaci není zázračný lék na její uzdravení a že se jede s čistým štítem. V té holce už to zůstane a může ti to vpálit při první příležitosti.

Scissors

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 28 led 2019, 17:20

Sorrow píše:
28 led 2019, 16:06
Fuck off osmičky! :D Ženy dokáží přežít i horší věci, než osmičky a to u sexu není rozhodně problém ;)
Podle mě tohle roli hrát mohlo. Ženy občas do sexu nejdou i kvůli větším kravinám, než je rozřezaná pusa. Třeba že není oholená, oblékla si blbé kalhotky, na daný den to nevychází dobře v horoskopu... Tady si mohla docela objektivně říkat, že nebude moct dávat tak dobře francouzáky nebo kouřit. Bylo by zapotřebí ji fakt pořádně vzrušit, aby přešla takové důvody a vlítla na to.
Fedajkin píše:
28 led 2019, 16:19
Řeším, co dál teď.
Je to fakt dost zapeklitá situace.
Není to moc alfa přístup, ale asi bych se taky omluvil. To se dělá tehdy, když prostě člověk udělá chybu. Tvoji chybu vidím v tom, že jsi to v pro ni nekomfortní situaci až moc umanutě směroval k sexu. A pak se urazil, když jsi ho nedostal. Bacha ale, abys tou omluvou pak zbytečně nenastavil nežádoucí pozici pro váš případný budoucí vztah. Tady asi prostě couvni a doalfi to pak v něčem jiném, aby neměla pocit, že budeš jako každá beta, co se za všechno hned omlouvá.
Abraham Maslow

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 28 led 2019, 17:33

Scissors píše:
28 led 2019, 17:20
Tady asi prostě couvni a doalfi to pak v něčem jiném, aby neměla pocit, že budeš jako každá beta, co se za všechno hned omlouvá.
Mohl bych jí po sexu pořádně popleskat penisem přes obličej tam kde ji to trhali, ale i přes svůj necit ke společenským situacím mám pocit, že jsi tím doalfit myslel něco jiného :D

Scissors

Jak z toho ven?

Příspěvek od Scissors » 28 led 2019, 18:35

Fedajkin píše:
28 led 2019, 17:33
Mohl bych jí po sexu pořádně popleskat penisem přes obličej tam kde ji to trhali, ale i přes svůj necit ke společenským situacím mám pocit, že jsi tím doalfit myslel něco jiného :D
Jen nepatrně jiného :D :D :D
Abraham Maslow

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 89 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak z toho ven?

Příspěvek od Tygr » 28 led 2019, 20:12

Já bych se neomlouval, za co se chceš omlouvat?
Spíš s ní domluv další rande, jestli ju chceš a tam ju sbal podruhé.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Lucas
Poděkoval: 235 krát
Obdržel poděkování: 124 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak z toho ven?

Příspěvek od Lucas » 29 led 2019, 09:05

Princ píše:
28 led 2019, 10:14
Spíš ses s ní neměl dívat na celý film :)
Tohle je kámen celého úrazu. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 29 led 2019, 21:51

Tak a teď babo rad. Jak to projít?

Obrázek

Fedajkin

Jak z toho ven?

Příspěvek od Fedajkin » 29 led 2019, 21:53

Nejde edit, takže takhle - on to možná ani test nebude, vyhodil jsem ji ven, nevěděla kde je zastávka, byla už noc, možná bude fakt nasrana a mít mě za kokota :)

TristanPRG
Poděkoval: 52 krát
Obdržel poděkování: 45 krát

Jak z toho ven?

Příspěvek od TristanPRG » 29 led 2019, 21:58

Test? hmm, možno áno, možno nie, ale Mindfullness workshop je v Piatok 1.2, nie vo štvrtok to viem, lebo sa o to tiež zaujímam:) Zameriavasa to tam na rozvoj všímavosti v komunikácii aj vo vzťahoch. Takže vlastne si asi na svojej forme komunikácie dosť zakladá, keď sa chodí učiť ako na to:))

Odpovědět