Hovori o sebe

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Simonis
Poděkoval: 1 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Simonis » 19 led 2019, 22:55

Caute

Mal by som dotaz ako riesite situaciu ked zena hovori iba o sebe viem ze to je (asi dobre znamenie) ale ked sa ona nic neopyta vas a vy uz o nej viete skoro vsetko :lol: ... zacnete hovorit aj zaujimavosti zo svojho zivota dovolenky sport a rozne ? Ci vobec netreba o sebe rozpravat ked sa nepyta ? :D

Dakujem za rozne odpovede

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Princ » 19 led 2019, 23:28

Bud rad, odmenuj doteky a presuny az k sexu :)
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od TristanPRG » 20 led 2019, 14:29

Mne sa práve stalo, že keď takto sama kecala o sebe, svoje pribehy a ja som do toho chcel dať dotyk tak sa pauzla s: "čo robíš?". S či bez odpovede pokračovala ďalej v monológu.
Podľa mňa to moc dobré nie je, je to lepšie ako keby bola tá čo je ticho, ale zase je to tiež extrém ktorý moc nebuduje. Len vyrozpráva svoje dlhé eseje na ktoré niekedy nejde ani nadviazať. Mne to osobne vadí, preto jej do toho skáčem.
Bo spravidla ak nie a skončí tak sa spýta nejaku otázku uplne mimo to čo kecala a tým to zabije, lebo ja nejak spracovávam niečo zaujimavé z jej story..😀 Takže fakt neviem čo s tým robiť.

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Scissors » 20 led 2019, 17:32

Chlapi, já nevím, ale přijde mi, že když holka pořád jenom mele, tak je to pro vás jedině dobře. Holky se často potřebují prostě jen vykecat. Když jim k tomu budete občas přizvukovat stylem jako: "Opravdu?", nebo "A co jsi dělala pak, [jméno]?", popř. takřka královsky "A jak ses při tom cítila, [jméno]?", tak to ta holka možná dokonce i ocení. Navíc se tím skvěle buduje spojení.
Já byl takhle kdysi na rande s jednou, co taky pořád něco štěbetala. Já o sobě neřekl vůbec nic. Na konci pak vzdychla, zasněně se na mě podívala, a řekla: "S tebou se tak krásně povídá!" :D Chápete? Řekla to i přesto, že celou dobu mluvila jen ona ;) Není to paradox? :)
Vaším cílem by možná i mělo být, aby toho řekla holka o sobě víc než vy. Zůstanete díky tomu i nadále více tajemnými ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

TristanPRG

Hovori o sebe

Příspěvek od TristanPRG » 20 led 2019, 18:14

"S tebou se tak krásně povídá!" znie super, ale to mi holka ktorá takto kecala a kecala nepovedala nikdy :) Otázky sú super, snažím sa jej ich tam dávať, ale u niektorých ich prejde a ide príbeh ďalej. Ja osobne mám potom pocit, že tam je sama so sebou a ja tam len kráćam počúvam a pritakávam, keď potom skončí tak ani neviem čo jej nato povedať, lebo si z toho dlhéeeeho pribehu pamätám pri naj snahe tak tretinu než skončil:)

Takže príde odo mňa otázka na ktorú odpovie už odesknutím-krátko, alebo naopak začne zase druhý monológ, ak má to rande napríklad obmedzený čas na hodinu, dve..tak skôr než sa o nej niečo dozviem dokecá a musí ísť :D

Warrior
Poděkoval: 100 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Warrior » 20 led 2019, 19:44

"Ty jsi ta nejukecanejsi holka co znam!"
Nikdy se necítíš tak živý, jako když můžeš každým okamžikem zemřít.

TristanPRG

Hovori o sebe

Příspěvek od TristanPRG » 20 led 2019, 19:51

:idea: :D Ooo ďakujem a aby som nezabudla tak to pokračovalo takto ..... :lol:

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Princ » 20 led 2019, 20:00

Chces ni spat = prekousni ego, ze se nemuzes vykecavat ty, udelej z toho vyhodu.

Vadi ti to = neber takove holky do vztahu.
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Simonis
Poděkoval: 1 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Simonis » 20 led 2019, 20:03

Ako mne to nevadi ja sa tiez robim ze ju uplne pocuvam ale polovicu co povedala si nepamatam a nie vsetko nas zaujima :D ( napriklad o tom jak je nestastna jak ma tazky zivot a to ju poznam asi hodinu :geek: ) ... ale ako ste uz povedali pre SPOJENIE je to super a potom ju dalej gamovat

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

Hovori o sebe

Příspěvek od Scissors » 20 led 2019, 20:38

TristanPRG píše:
20 led 2019, 18:14
ja tam len kráćam počúvam a pritakávam, keď potom skončí tak ani neviem čo jej nato povedať, lebo si z toho dlhéeeeho pribehu pamätám pri naj snahe tak tretinu než skončil:)
Simonis píše:
20 led 2019, 20:03
tiez robim ze ju uplne pocuvam ale polovicu co povedala si nepamatam a nie vsetko nas zaujima :D
Však kdo říká, že si to pak musíte nezbytně nutně pamatovat? Nebo to dokonce vůbec vnímat, když se to dá jen předstírat? :) Takové holky obvykle mluví jen za účelem toho mluvení. Bývají rády, když to mají komu říct ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Odpovědět