Holky s vyšším sociálním statusem

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
nethio
Poděkoval: 6 krát

Příspěvek od nethio » 15 led 2019, 21:31

Mám nějak až moc štěstí při streetgame narážet na holky s vyšším sociálním statusem např. různé sportovkyně, které ten sport už jedou na velké úrovni, klidně světové. Většinou to zjistím až po streetu při digigame po přidání na fb. Také mají třeba tisíce přátel.
Jak takovéhle holky balit? :D

Sám dělám nějaké sporty, ale ne na moc vysoké úrovni. A taky si na fb přidávám málokoho (jen lidi s kterýma opravdu kecám :D ) takže mám něco málo přes 100 přátel.
Mám si radši přidávat všechny které znám, abych pak působil, že mám vyšší sociální status?

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Příspěvek od Princ » 15 led 2019, 21:38

Počet přátel se sociálním statusem nemá moc co do činění. (Zvlášť při současném algoritmu facebooku. Pamatuju doby, kdy byl dosah 100% a každý fakt viděl na zdi vše, co jste tam dali.)

Celkově s každým nesoutěž v blbostech, nech je se taky snažit :)

whisky

Příspěvek od whisky » 15 led 2019, 22:30

Počet přátel lze skrýt - pro veřejnost, i pro přátelé.

LoArmistead
Poděkoval: 25 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Příspěvek od LoArmistead » 18 led 2019, 14:49

To, že má v přátelích 1000 lidí opravdu neznamená, že zná 1000 lidí a že má 1000 přátel :D je-li známá, možná si přidává všechny fanoušky co jí pošlou žádost, dost "celebrit" to tak dělá..soustřeď se na skutečný věci, tohle je blbost co Tě jenom rozptyluje. Nic ve zlým, každýho nás rozptyluje nějaká blbost.

Jde i o to, že když nad tim takhle přemýšlíš, je jasně vidět, že se jí chceš vyrovnat (mít stejně přátel), což je samozřejmě chyba. To se postupně projeví i v dalších (závažnějších) věcech a bude to na Tvůj úspěch mít dost neblahej dopad. A když by na to přišla řeč a ona by nějak naznačila, že máš málo přátel? Řekl bych jí, že jsem opravdu sám a opuštěnej, nikdo mě nechce a tak chodim po ulici a hledam holku, co se mě ujme a zahrne mě láskou takřka mateřskou.. :D Falešná diskvalifikace ;)
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

nethio
Poděkoval: 6 krát

Příspěvek od nethio » 18 led 2019, 18:57

Nikdo mi nic neřekl, ale už se těším až řekne :lol:
hoďně rád používám falešný diskvalifikace

martin123
Poděkoval: 346 krát
Obdržel poděkování: 187 krát

Příspěvek od martin123 » 19 led 2019, 14:18

Taky jsem dřív používal fakt hodně, ale nějak jsem to obrousil. Lidi na tebe fakt koukají jak na blázna když o sobě furt říkáš ty nejurazlivejsi věci :D taky to chce kalibrovat, no:D

alfasamice
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od alfasamice » 24 led 2019, 20:04

Pokud jsi z ní vymámil kontakt tak asi se ji líbí jak s ní jednáš v tu chvíli. Bacha na jednu věc, úspěšná žena si často hledá někoho méně ambiciózního, kdo s ní bude držt krok a hodně často se přizpůsobí. Což není pro každého. Nebo taky chce někoho adekvátně úspěšného či s možností potencionálního růstu. Ale tím nemluvím o sociálních médiích, pokud to pro ni není full time job.
Lepší 5 kamarádů, než jeden vysírač :lol:

Kvjat_RB
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od Kvjat_RB » 27 led 2019, 15:57

alfasamice píše:
24 led 2019, 20:04
úspěšná žena si často hledá někoho méně ambiciózního, kdo s ní bude držt krok a hodně často se přizpůsobí
Vážně? :o Koukám, že se mám o ženách ještě co učit. :mrgreen:

Odpovědět