Jak začít

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
whisky

Jak začít

Příspěvek od whisky » 13 led 2019, 12:45

Čaute,

jsem tu nově, nemám odemklé všechny témata, tak to píšu sem.

V unoru mi bude 24, v březnu to budou dva roky po rozchodu s ex a samozřejmě od rozchodu žádná jiná. Na to, že to byl první rozchod, tak po týdnu jsem byl v pohodě. Uklidnoval jsem se, že najdu další, hlavně lepší. No.. po třech měsících to začalo být děsivý, stále bez holky. Nikdy jsem to nikomu neřekl, ale ten strach, že si člověk už nenajde holku.. je obrovský a člověk už má dost špatné myšlenky.

Netuším, co dělám špatně. Teda, vím, že jsem introvert, nechodím s partou po klubech, zábavách,.. A i když jsem ted chodil rok s partou z práce všude možně, tak stejně není cíl někde balit holky. Jít na pivko, na steak, na motokáry, do kina,... příležitost nula a zkrátka už se těmto akcím vyhýbám. Raději chodím 2h po městě (Nový Jičín - jsem tu pracovně přes týden), ale jinak jsem kousek do Brna, kde mám pobočku - jako sídlo zaměstnavatele. Jenže Jičín má cca 22 tisíc obyvatel a po 17:00 hodině na ulici potkat holku, pěknou, samou, v mém věku,... Přijde mi, že když tu jdu cíleně na street, tak nepotkám. Ale když jdu z práce a duchem stále v práci, tak potkám i 5 holek. Jenže když to nečekám, nedokážu to využít a zkusit to. A i když to čekám, nepovede se vždy :/
A zkrátka mě ani moc nenapadá, kde, jak, kdy.. se seznámit. Pokud nepočítám ulici nebo kluby, kam nechodím. A to že "to přijde samo", "musíš přestat hledat a ona se najde" fakt neberu..

O Pickupu vím asi už hooodně dlouho, posun nula. Byl jsem na forum, ale zkrátka málo lidí je ochotno jít s nováčkem na street. Tak jsem to zkoušel sám. Za ty dva roky jsem oslovil... 2 polky na dovolené v Itálii, nebylo to ani oslovení, ale měl jsem radost, že jsem oslovil dvojici :D další 4 v obchodě/na ulici v NJ. Většinou jsem se musel hecovat dlouho, u té poslední to trvalo už tak 3s a nakonec mi dala číslo, šli jsme na kafe, ale nedopadlo to. Na konci cukla :D Ostatní tři prej zadané.

Chci se zeptat, jaký máte názor na moje oslovení, direct.. ale při oslovení jsem to vždy zatím řekl jinak :D ale mělo by vypadat cca takhle:
"Ahoj, potřebuju ti něco říct"
reakce holky - Ahoj, no? / No?
"Vypadáš jako sympatická holka a rád bych se s tebou seznámila"

Je to hodně špatné? :D Nebo.. napsali by jste vaše? :D

Také bych tu poznal nové kámoše - nejlépe z Brna. Nejlépe na street, kde by pomohli začátečníkovi a sráčpytlíkovi. Ale nemusí být cíl jen to, rád poznám nové kámoše, novou partu a třeba i začal chodit na akce.

A poslední dotaz, chystá se v Brně nějaká přednáška?

Díky

BlackSin
Obdržel poděkování: 23 krát

Jak začít

Příspěvek od BlackSin » 13 led 2019, 13:28

Podívej už se to tu řešilo mockrát, ale je úplně jedno, jak holku oslovíš. Doopravdy úplně jedno. Mám kamaráda, který někdy otvírá holku tak, že na ní zasyčí. Ač nevěřící, přísahám Bohu. JE JEDNO CO ŘEKNEŠ, DŮLEŽITÝ JE JAK TO ŘEKNEŠ.
To jestli jsi extrovert nebo introvert s balením nemá nic společného, nedávno se to tu řešilo a došlo se k závěru, že introverti to můžou mít lepší z hlediska "tajemnosti u žen". Zkrátka, oslovuj, přečti si nějaký knihy o pickupu (Handbook, This Is Game) možnosti jsou neomezené :D
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Jak začít

Příspěvek od shyguy » 13 led 2019, 16:21

1.Dôležité je pravidelne oslovovať
2. Zabudni na to, že zbalíš každú. Pokial vyzeráš dobre, tak rátaj s úspešnosťou tak 10 %, inak je to niekde okolo 1 až 5 % (z cold approachu)
3. Pokial aj holka nemá záujem, tak ti prinajhoršom povie že je zadaná, prípadne ťa bude úplne ignorovať (no big deal)
4. Nezáleží na tom, čo povieš. Ak sa holke páčiš, tak s tebou pôjde na dejt (ak teda nebudeš mlieť úplné sračky)
5. Číslo/FB nič neznamená, vela holiek ti ho dá len preto, aby sa ťa zbavila
6. Zamakaj na sebe, obliekaj sa čo najlepšie, pravidelne cvič, pokial si tlstý tak schudni
7. Maj aj iné záluby okrem pick-up, maj zaujímavý lifestyle

Drž sa a informuj nás o pokroku
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

Lucas
Poděkoval: 149 krát
Obdržel poděkování: 93 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak začít

Příspěvek od Lucas » 13 led 2019, 16:49

Důležité je, jak moc se chce člověk změnit a je ochotný na sobě pracovat. V tuhle chvíli se nemůžeme domlouvat na srazu. Ještě napiš 5 hodnotných příspěvků a pak není problém se v Brně sejít. Teď snad chápeš jak pokračovat... :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

LoArmistead
Poděkoval: 25 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Jak začít

Příspěvek od LoArmistead » 13 led 2019, 17:03

whisky píše:
13 led 2019, 12:45
Čaute,

jsem tu nově, nemám odemklé všechny témata, tak to píšu sem.

V unoru mi bude 24, v březnu to budou dva roky po rozchodu s ex a samozřejmě od rozchodu žádná jiná. Na to, že to byl první rozchod, tak po týdnu jsem byl v pohodě. Uklidnoval jsem se, že najdu další, hlavně lepší. No.. po třech měsících to začalo být děsivý, stále bez holky. Nikdy jsem to nikomu neřekl, ale ten strach, že si člověk už nenajde holku.. je obrovský a člověk už má dost špatné myšlenky.

Netuším, co dělám špatně. Teda, vím, že jsem introvert, nechodím s partou po klubech, zábavách,.. A i když jsem ted chodil rok s partou z práce všude možně, tak stejně není cíl někde balit holky. Jít na pivko, na steak, na motokáry, do kina,... příležitost nula a zkrátka už se těmto akcím vyhýbám. Raději chodím 2h po městě (Nový Jičín - jsem tu pracovně přes týden), ale jinak jsem kousek do Brna, kde mám pobočku - jako sídlo zaměstnavatele. Jenže Jičín má cca 22 tisíc obyvatel a po 17:00 hodině na ulici potkat holku, pěknou, samou, v mém věku,... Přijde mi, že když tu jdu cíleně na street, tak nepotkám. Ale když jdu z práce a duchem stále v práci, tak potkám i 5 holek. Jenže když to nečekám, nedokážu to využít a zkusit to. A i když to čekám, nepovede se vždy :/
A zkrátka mě ani moc nenapadá, kde, jak, kdy.. se seznámit. Pokud nepočítám ulici nebo kluby, kam nechodím. A to že "to přijde samo", "musíš přestat hledat a ona se najde" fakt neberu..

O Pickupu vím asi už hooodně dlouho, posun nula. Byl jsem na SD forum, ale zkrátka málo lidí je ochotno jít s nováčkem na street. Tak jsem to zkoušel sám. Za ty dva roky jsem oslovil... 2 polky na dovolené v Itálii, nebylo to ani oslovení, ale měl jsem radost, že jsem oslovil dvojici :D další 4 v obchodě/na ulici v NJ. Většinou jsem se musel hecovat dlouho, u té poslední to trvalo už tak 3s a nakonec mi dala číslo, šli jsme na kafe, ale nedopadlo to. Na konci cukla :D Ostatní tři prej zadané.

Chci se zeptat, jaký máte názor na moje oslovení, direct.. ale při oslovení jsem to vždy zatím řekl jinak :D ale mělo by vypadat cca takhle:
"Ahoj, potřebuju ti něco říct"
reakce holky - Ahoj, no? / No?
"Vypadáš jako sympatická holka a rád bych se s tebou seznámila"

Je to hodně špatné? :D Nebo.. napsali by jste vaše? :D

Také bych tu poznal nové kámoše - nejlépe z Brna. Nejlépe na street, kde by pomohli začátečníkovi a sráčpytlíkovi. Ale nemusí být cíl jen to, rád poznám nové kámoše, novou partu a třeba i začal chodit na akce.

A poslední dotaz, chystá se v Brně nějaká přednáška?

Díky
Čau Whisky,

v první řadě - to, že by sis už nikdy nenašel holku, je naprostá píčovina a přestaň se tim šikanovat :D fakt je to úplná blbost, doufam že to ani nemyslíš vážně.

Pickup není o tom, chodit 2 hodiny po městě, to umí "každej". Stejně tak jako čekat až Ti osud přihraje nějakou samotnou, hezkou, po 17. hodině jdoucí Novým Jičíném, hele nechtěl bys aby Ti jí vesmír ještě i svlíknul, pomazal olejem a přiopil? :D pickup je o dostání se do modu, že si dokážeš ty situace sám vytvářet, protože když jseš dobře nastavenej tak zjistíš, že svět je jedno velký instatní rande, holky se seznamujou rády, lidi spolu rádi mluví a ulice jsou plný příležitostí.

To že to přijde samo nebereš zcela správně, to je totiž taky kravina, je Ti už dost let, musíš se o sebe postarat sám. Navíc ani nechtěj aby to přišlo samo, protože kdyby Tě dejme tomu nějaká baba někde i sbalila sama, tak pokud nemáš dostatečný sebevědomí a sebejistotu pramenící mimo jiné i z toho, žes tu holku sbalil, stejně by to dost pravděpodobně rychle krachlo.

Tvoje oslovení neni vůbec špatný, je to upřímný a jdeš rovnou na věc, to znační sebejistotu. ALE! Jde hrozně moc o to jak se u toho tváříš a jak to podáš, nesmíš vypadat jako ztracený štěně. Posílám Ti odkaz na moje téma, takhle to v poslední době dělam já, čili bych řekl že máme k oslovení možná i podobnej přístup, tak se třeba inspiruješ.

viewtopic.php?f=7&t=3992
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

whisky

Jak začít

Příspěvek od whisky » 14 led 2019, 07:35

Nemusí to být hned sraz ohledně PU, ale jestli je v Brně nějaká parta, která se schází i mimo PU, tak bych se rád přidal = poznal nové lidi. Ale jo, chápu.

Vím, že je to blbost. Bohužel to vážně myslím. V práci v NJ jsem nejmladší, ale když tu znáte kolegy 35+, co jsou single, tak je to děsivý. Já měl holku po maturitě - když mě nechala, tak jsem se prvně hnal za lepší prací - víc peněz. Našel jsem si super práci - super peníze včetně firemního bytu - super kolektiv. S tím souvisí to, že si myslím, že samo nic nepřijde (= asi jsem to blbě napsal... nevěřím, že samo něco přijde... že se samo něco udělá). A když se vrátím k tomu, že tu znám kolegy 30+, kteří jsou na vyšší pozici, mají víc peněz... tak... wtf?! :D
Ale díky za reakce

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Jak začít

Příspěvek od Princ » 14 led 2019, 09:15

Přijď na kurz, strachu z oslovení tě zbavíme a budeš si moct oslovovat, jak budeš chtít ;)

A zrovna tuto sobotu je jediná přednáška v Ostravě, tam můžeš poznat brutálně moc lidí :)

whisky

Jak začít

Příspěvek od whisky » 14 led 2019, 10:23

Seznam přednášek jsem viděl, ale tento víkend musím do Brna. Kdybych forum našel o týden dřív :D

LoArmistead
Poděkoval: 25 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Jak začít

Příspěvek od LoArmistead » 14 led 2019, 10:26

Tak ale pokud to chápu správně, tak Whisky má taky ten problém, že nemá koho a kde oslovovat. Tohle já (naštěstí) neznám, Plzeň je velká dost. Asi teda budeš muset jezdit do Ostravy, nebo do nějakýho většího města co tam u vás máte.

Kolegy se vyděsit nenech, taky znám spoustu 30+ kluků, co si neumí najít holku, spíš je ber jako odstrašující příklad :) Ty už jsi udělal první krok v tom, že jsi sem napsal a uvědomuješ si to a něco s tim děláš. Nebude to hned, ale máš slušnou šanci to přeprat, jenom s tim bojuju.
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

whisky

Jak začít

Příspěvek od whisky » 14 led 2019, 10:52

No, zas se nechci vymlouvat, že je tu málo holek/příležitostí. :D Tak trochu srab jsem :D Pořád čekám na "perfektní moment" - holka půjde proti mě, nejlépe se podíváme do očí, jak projde, tak jí doběhnu.. a nejlépe prázdná ulice :D Nebo naopak hodně hlučná... Ale kdyby tam procházeli další dva, tři borci, tak radši jdu dál svojí cestou :D
Ale jsem rád, že jsem se už párkrát dokázal vyhecovat a oslovit, sice to trvalo přes rok a zatím jen párkrát.. ale tak :D
V práci jsem si domluvil, že od září chci být v Brně, začne školní rok... tak se těším :twisted:

whisky

Jak začít

Příspěvek od whisky » 14 led 2019, 10:56

Ted bývám v Brně víceméně jen v sobotu, většinou jsem s "nej" kámošem ze střední, ale není vůbec v oboru "PU".. už jsem mu párkrát navrhl, že bychom oslovili holky na ulici, ale je asi větší srab než já, takže on mě určitě nepopostrčí :D

Odpovědět