Baleni kamaradky

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Ian
Obdržel poděkování: 5 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od Ian » 13 led 2019, 06:31

Mam jednu moc hezkou kamaradku s kterou jsem se kdysi parkrat i vyspal. Delal jsem tzv. prevoznika kdy se rozesla s pritelem a ona ho proste potrebovala dostat z hlavy. Vim ze tohle byla chyba, ale byla to moje prvni zkusenost s takovym pripadem. Kazdopadne jsem si tohle uvedomil uz v te dobe a tak jsem to i bral. Po case si me dala uplne do friend zony. Mel jsem proste slabsi chvilku a zacla se mi moc libit.
Zkusil jsem na ni zapomenout mezi tim jsem mel nekolik holek, ale furt jsem ji nemohl dostat z hlavy, tak cas od casu jsme si napsali nebo zasli na pivko.
Ted je delsi dobu v zahranici a na jare se ma vratit. Obcas si napiseme a ja s ni obcad zkousim flirtovat nebo delat sexualni narazky. Jenze jak zjisti kam tim mirim hned me odpalkuje, ze si mam nekoho najit nebo mi nekoho najde sama.
Precetl jsem si knizky o baleni a ruzna videa od koucu a uz jsem z toho vseho, tak trochu zmatenej jestli to co delam je vubec spravne. Uz nevim co mam povazovat za shittest a co mysli vazne. A nekdy si prijdu, ze akorat sirim zlo. Kdyz si zpetne vezmu, tak si me dost testovala(nekdy jsem to podelal) a hraje to docela dost tvrde. Zatim si zkousim za vsim stat, nepodlejzat, neprodavat se, mit vlastni nazor, proste vsechny ty rady co jsem se docetl. Za tu dobu co se zname mame vybudovanej docela silnej "kamaradskej" vztah. Kolikrat mam pocit, ze si me udrzuje jako zalohu.
Jako kamaradku ji nechci to si pripadam jak mrtvola na pristrojich. Rekl jsem si, ze nemam co ztratit a proste bud a nebo. Ale mam jen jeden naboj a nerad bych minul. Takze az se vrati jak na ni nejlepe pusobit ? Kdyz neco zkusim bude me chtit zas odpalkovat. Mam to brat jako test ? Nebo kde mam zapracovat ?

Omlouvam se jestli tohle vypada vic jako zpoved nez rada o baleni, ale potreboval jsem vic popsat muj problem.

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od Scissors » 13 led 2019, 11:27

Ian píše:
13 led 2019, 06:31
Vim ze tohle byla chyba
V podstatě se tu podobný dotaz stále opakuje. A pokaždé se opakují i stejné chyby - fixace na jednu holku a přemíra motivace.
kde mam zapracovat ?
Nejjednodušší je vykašlat se na ni a rozjet hru s několika jinými. Díky tomu zjistíš, že tvá motivace byla jen iluze, protože ve skutečnosti zas až tak skvělá ta holka není ;)
Pokud bys na ní ale z nějakého důvodu přesto trval, pak jí musíš sebrat její výsadní postavení. Vzbudil jsi v ní asi přesvědčení, že tě má moc jistého. A to pro holky není sexy. Proto se k ní chovej tak, že jsi třeba přehodnotil svůj postoj a chceš ji jen jako kamarádku. Klidně jí to i řekni. Pak se podle toho ale musíš i chovat! To by ji mohlo znejistět. Bude si chtít vydobýt svoji pozici zpátky a začne se snažit. Když ji budeš pálkovat stejně, jako to dělá ona teď tobě (čímž v tobě možná akorát podněcuje tu motivaci), budeš mít zajímavý život apod., pak její zájem může vzrůst a ty s tím budeš moct lépe pracovat.
Raději ale fakt doporučuju na ni kašlat.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

martin123
Poděkoval: 415 krát
Obdržel poděkování: 257 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od martin123 » 13 led 2019, 11:40

Pokud máte vybudovanej silnej kamarádskej vztah, přijde mi zbytečný ho takhle ohrožovat, aby jsis zapíchal. Sama psala, že ti může někoho najít. Když tě ona vychválí, hrozně ti stoupne přitažlivost. Kamarádovo kamarádka si vždy v klubech zkamarádí všechny holky a pak ho jim představí jako "nejlepšího nejúžasnějšího nej nej kamaráda" - a bože...jde hned vidět, jak instatně to tu přitažlivost vybuduje, má to stokrát lehčí s nimi. Můžeš jí "využít" a píchat spoustu jiných místo toho.

Ian

Baleni kamaradky

Příspěvek od Ian » 14 led 2019, 09:21

Dobrý tak jsem ze sebe už udělal totálního blázna, tak je konec :D Aspoň na ni už můžu úplně zapomenout. Občas(spíše často) mi chyběj nějaký hranice kam až zajít. Nějak tohle neumím odhadnout a buď jsem moc pasivní nebo naopak až moc svůj. Myslím, že tohle jsem měl v dětství když se mi všichni smáli, tak jsem se radši uzavřel do sebe a moc se neprojevoval.

HolkaChceRadu
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od HolkaChceRadu » 14 led 2019, 15:58

Ian píše:
13 led 2019, 06:31
. Obcas si napiseme a ja s ni obcad zkousim flirtovat nebo delat sexualni narazky. Jenze jak zjisti kam tim mirim hned me odpalkuje, ze si mam nekoho najit nebo mi nekoho najde sama.

Uz nevim co mam povazovat za shittest a co mysli vazne. A nekdy si prijdu, ze akorat sirim zlo. Kdyz si zpetne vezmu, tak si me dost testovala(nekdy jsem to podelal) a hraje to docela dost tvrde.

Zatim si zkousim za vsim stat, nepodlejzat, neprodavat se, mit vlastni nazor, proste vsechny ty rady co jsem se docetl. Za tu dobu co se zname mame vybudovanej docela silnej "kamaradskej" vztah. Kolikrat mam pocit, ze si me udrzuje jako zalohu.
Jako kamaradku ji nechci to si pripadam jak mrtvola na pristrojich.
Pokud te dlouhodobe palkuje hned, jak na ni zkusis nejake sexualni narazky, tak bych to teda moc jako test nebrala, spise nezajem a v tom pripade te rozhodne nebude mit jako zalohu, ale jako kamarada na pokec. Zvlast kdyz jsi to nekolikrat podelal, jak sam rikas. Uprimne nevim, co by chlap, ktereho jsem odpiskala, musel udelat, abych to s nim jeste zkusila. Mozna snad jen zapracovat na tom, co mi na nem vadilo, takze pokud o ni stojis, cesta muze vest tudy.
Ale jinak je nejlepsi rada, co rikali kluci, kasli na ni a najdi si jine. :D

Jo a mimochodem, podlejzas uz jenom tim, ze s ni zkousis flirtovat, kdyz o to zjevne nema zajem. Tim, ze to zkusis podruhe, potreti, v ni zajem rozhodne nevzbudis, prave naopak. Toho nech. Okamzite.
Nechapu, proc si tolik muzu mysli, ze kdyz jim opakovane reknu, ze nemam zajem, tak to treba budu videt jinak, az se probudim do dalsiho dne.

Ian

Baleni kamaradky

Příspěvek od Ian » 22 led 2019, 09:24

Zajímavý, že když si z ní trochu utahuju a zdůrazňuji, že je kamarádka, tak mi najednou i sama volala a vyptávala se jak se mám. Sice má teď přítele, ale moc ho nezmiňuje.Navíc má prý i jiné plány než ona. Čert aby se v těch ženskejch vyznal. Snažím, že se teď randit s jinejma holkama a na ní kašlat. Jenže asi mám nějaký štěstí na slepice a po takovém tom kolečku randění občas sex mě to po chvíli přestane bavit. Holka nahodila moc vysokou příčku a nemůžu zaboha najít lepší :-(

Satch
Poděkoval: 170 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od Satch » 28 bře 2019, 19:59

Ta tvoje změna chování, to mi pomohlo skoro vždycky. Ale pozor!!! Je velmi těžké si to udržet. Bude se ti zdát, že už se nemusíš moc kontrolovat, ale každá malá chyba (projev, že ti na ní záleží víc, než jí na tobě) tě srazí zpět. Ber to jako skvělý trénink. Pokud nebudeš s jinejma holkama, abys na ni nemohl moc myslet, tak je to opravdu těžké zvládnout. Takže...Výzva! ;)

dark-1492
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 4 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od dark-1492 » 10 dub 2019, 22:09

Jak už bylo výše řečeno, pokud si myslíš, že má o tebe ještě nějaký minimální zájem, tak bys měl "friedzonout" ty ji, aby znejistila. Fondamentální je se scházet s jinýma holkama a nějakým způsobem, aby ta tvá kamarádka postřehla, že tě nemá jistého. Pokud na to bude reagovat, že se začne snažit, tak rozhodně zas nespadnout do frame, že ty chces ji 8-) furt musíš být nejistej a rozhodně zapracovat nad tím, co se jí na tebe nelibilo

Aragorn
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 118 krát

Baleni kamaradky

Příspěvek od Aragorn » 13 dub 2019, 21:48

Zkus se třeba seznámit s více holkama, aby si získal větší jistotu, tón řeči.. oční kontakt a sálalo z tebe silný charisma. ;)
Když se potom vrátíš za nějaký čas k té původní holce, tak už budeš zkušenější a poradíš si ve více situacích, to doporučuji za mě kamaráde.

Odpovědět