Byl jsem obehrán

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
BlackSin
Obdržel poděkování: 18 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od BlackSin » 10 led 2019, 17:44

Ač to říkám nerad, mám pocit, že jsem byl obechcán. Na Vánoce mi napsala jistá dívka, o které jsem tu už párkrát psal, že mi přeje krásné Vánoce a bla bla. Potom psala něco o tom, že mi chtěla už několikrát napsat (předtím mě celkem tvrdě nechala, ale musím říct, že zaslouženě) a další podobné kecy, z její strany byl zájem chtěla se se mnou vidět atd. Dohodli jsme se na dnešek, že dnes to půjde během zkouškového atd. Jenže ...
V chatu byly projevy zájmu, všechno jelo, ale v úterý mí napsala, že dostala ze zkoušky Ačko, o půl hodiny později jsem jí napsal, že je dobré. Zprávu si zobrazila dnes v 6:00, a to byla předtím furt online atd. Dneska jsem jí natvrdo napsal, že se uvidíme v šest, nacož mi odpověděla asi o 4 hodiny později (už to samotné mě dokáže NEUVĚŘITELNĚ nasrat a pošlapat moje ego) "Ahoj, jsem nemocná ..".

Mohli byste mi prosím napsat vaše názory a jak to vidíte, co znamená, že se najednou chová jako p*ča, neodepisuje atd.
Mám to házet za vinnu zkouškovému? Je to její první. Nebo jí mám fakt věřit že je nemocná?

Díky,

BlackSin

Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Changer
Poděkoval: 6 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od Changer » 10 led 2019, 18:01

V mojom digitálnom svete sa to stáva bežne. Tiež sa občas zamýšľam nad dôvodom.

Pravda je, že mám slabý profil, ale tak to je hádam jasné už na začiatku, nie? :)

Tak som sa rozhodol opustiť digigame. Budem reportovať výsledky :)

BlackSin

Byl jsem obehrán

Příspěvek od BlackSin » 10 led 2019, 18:02

Changer píše:
10 led 2019, 18:01
V mojom digitálnom svete sa to stáva bežne. Tiež sa občas zamýšľam nad dôvodom.

Pravda je, že mám slabý profil, ale tak to je hádam jasné už na začiatku, nie? :)

Tak som sa rozhodol opustiť digigame. Budem reportovať výsledky :)
jo to jo, ale toto nemá s profilem co dělat, znám jí půl roku spali jsme spolu víckrát než dovedu spočítat atd

Nein!

Changer

Byl jsem obehrán

Příspěvek od Changer » 10 led 2019, 18:07

BlackSin píše:
10 led 2019, 18:02
jo to jo, ale toto nemá s profilem co dělat, znám jí půl roku spali jsme spolu víckrát než dovedu spočítat atd
Tak asi je čas na inú holku, povedal by som

HolkaChceRadu
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od HolkaChceRadu » 10 led 2019, 18:14

podle me se vymlouva, protoze se ji nechce a ma te na haku. :D
Klidne bych si to dovedla predstavit takhle, behem vanoc mela depku, vzpomnela si na tebe, napsala ti, po par dnech ji to preslo a z toho vychazi i ta nasledna neaktivita na gratulaci ke zkousce a schuzku.

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od Princ » 10 led 2019, 18:23

Holky jsou labilní, zvykni si. Zimy jsou těžké, menstruační cyklus...

Neodměňuj taky nezájem zájmem. Když neodepisuje, nepokračuj návrhem rande.

BlackSin

Byl jsem obehrán

Příspěvek od BlackSin » 10 led 2019, 18:46

Princ píše:
10 led 2019, 18:23
Holky jsou labilní, zvykni si. Zimy jsou těžké, menstruační cyklus...

Neodměňuj taky nezájem zájmem. Když neodepisuje, nepokračuj návrhem rande.
Já vím, jenom jsem možná trochu zoufalej

Nein!

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od Princ » 10 led 2019, 20:55

No právě :)

Rimmer
Obdržel poděkování: 28 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od Rimmer » 10 led 2019, 21:02

Nedávno se mi stalo totéž. Holka zrušila rande kvůli čemu si osobnímu. Když jsem asi týden na to mluvil s jedním jejím kamarádem tak mu prý napsala, že měla někam jít s jedním klukem (se mnou) ale nechtělo se jí tak to zrušila. A co jsem tak pochopil tohle dělá často. Je to extrémně sexy holka a na její škole po ní prý pálí každej.
Myslím, že tím jak s klukama ruší schůzky a rande se je snaží donutit aby se snažili, škemrali a fňukali. Teď, ale narazil na špatnýho :twisted: Za trest jsem se jí asi měsíc neozval. Úplně se odřízl (ani ona se neozvala, vůbec se nesnaží). V pátek jí uvidím a dostanu do kolen :P
Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od shyguy » 10 led 2019, 22:21

Prečo ti na tejto konkrétnej tak strašne záleži? Tipoval by som že sa pravidelne nezoznamuješ s novými holkami a preto si "needy". Možno je fakt nemocná, možno si mal malú attraction. Nechaj ju ležať ladom a uvidíš, či sa po čase ozve sama.
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

BlackSin

Byl jsem obehrán

Příspěvek od BlackSin » 11 led 2019, 08:38

shyguy píše:
10 led 2019, 22:21
Prečo ti na tejto konkrétnej tak strašne záleži? Tipoval by som že sa pravidelne nezoznamuješ s novými holkami a preto si "needy". Možno je fakt nemocná, možno si mal malú attraction. Nechaj ju ležať ladom a uvidíš, či sa po čase ozve sama.
Más pravdu, poslední dobou je to bída. V profesním životě toho mám až nad hlavu a osobní jsem dlouho zanedbával. Vím že kdybych měl 4 další bylo mi to úplně u prdele. Jsem si vědom svých chyb a pracuji na nich

Nein!

BlackSin

Byl jsem obehrán

Příspěvek od BlackSin » 11 led 2019, 09:18

Princ píše:
10 led 2019, 20:55
No právě :)
I mistr tesař někdy utne :D

Nein!

LoArmistead
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od LoArmistead » 11 led 2019, 14:46

Rimmer píše:
10 led 2019, 21:02
Myslím, že tím jak s klukama ruší schůzky a rande se je snaží donutit aby se snažili, škemrali a fňukali. V pátek jí uvidím a dostanu do kolen :P
Možná jo, ale plno holek si takhle jenom zvedá sebevědomí - viděla že jí chceš na rande, to jí stačí, rande ve skutečnosti nechce, ego bylo polechtáno, už Tě nepotřebuje. Speciálně, je-li to nějaká .....náctka. Každopádně dneska držim palce a dej vědět ;)
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Byl jsem obehrán

Příspěvek od shyguy » 11 led 2019, 15:48

BlackSin píše:
11 led 2019, 08:38
Más pravdu, poslední dobou je to bída. V profesním životě toho mám až nad hlavu a osobní jsem dlouho zanedbával. Vím že kdybych měl 4 další bylo mi to úplně u prdele. Jsem si vědom svých chyb a pracuji na nich
Dôležité je zakomponovať zoznamovanie sa do tvojej bežnej rutiny. Vždy keď vidíš nejakú čo sa ti páči tak za ňou choď, daj jej direkt a do 2 minút vieš na čom si. Takto denne zvládneš osloviť aj 5 dievčat a nestojí ťa to viac ako 30 minút.
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

LoneWolf

Byl jsem obehrán

Příspěvek od LoneWolf » 19 led 2019, 23:02

Je pravda že holka klidně může ztratit zájem když zjistí že tě má jistýho, prostě se přesune a zkusí si získat dalšího a jenom si tím udělá dobře. Normální holka to nedělá ale i tak. Ale z toho že je online a nepřečetla si zprávu bych zas nic moc nevyvozoval, hodně lidí si zapne FB a dělá něco jinyho nebo de pryč, takže sou online ale vlastně tam nejsou.

Odpovědět