"Game" vs. přetvářka

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
aladin12
Obdržel poděkování: 1 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od aladin12 » 08 led 2019, 16:32

Ahoj,

už je mi 22 let a tak nějak se prokopávám životem. Měl jsem vážný vztah i nějaké zkušenosti s holkama, ale není to úplně to, co bych si přestavoval. Chtěl bych to rozjet trochu více.

Problém, který vidím ve všech těch vašich radách je následovný: přetvářka. Jsem člověk, který je spíše introvert a když si přečtu třeba ty openery, co doporučujete, uplně mi leze mráz po zádech a přemýšlím, jak by to od mojí osoby vyznělo trapně. Tenhle styl mi je uplně proti srsti a přijde mi povrchní. Stejně tak to, že chlap musí být ALFA a mít všechno v pi.. Dobře, i kdyby to byla pravda, tak jak to udělat bez přetvářky. Dokáže se člověk v nějakém krátkém časovém horizontu přetvořit na Alfu? podle mě těžko .. a aby se pořád jen přetvařoval, jak je mu všechno jedno, to mu štěstí do vztahu nepřinese, protože se před ženou dlouhou dobu přetvařovat prostě nevydrží.

Zajímalo by mě, jak tohle berete vy. Není prostě lepší být sám sebou a využívat svých silných stránek. Když je člověk introvert tak to bude "hrát" na tajemnost a podobně (příklad). A občas se prostě překoná a pozve někoho ven. Nebo má tupě respektovat rady, kterých je tu celé forum. Co si o tom myslíte?

martin123
Poděkoval: 403 krát
Obdržel poděkování: 241 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od martin123 » 08 led 2019, 17:18

Já mám zkušenost, že (hlavně extrovertní) holky fakt zboznuji. Chtějí se snažit, jsou zvědavé a introvert působí automaticky "tajemne". Z toho, co jsi psal si ale nejsem jistý, jestli si nepletes intraverzi s "nesebevedomim" - nevím, proč by se introvert musel překonávat víc, než extrovert, aby holku vzal ven. Podle mě máš problém spíš se sebesabotazi než s intraverzi.

aladin12

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od aladin12 » 08 led 2019, 17:35

O to nejde. Jde mi o to, jestli tyhle rady jsou aplikovatelné na každého bez ohledu na personalitu.

martin123
Poděkoval: 403 krát
Obdržel poděkování: 241 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od martin123 » 08 led 2019, 17:41

Promiň, že zase píšu víckrát- Alfa a intraverze se taky nějak nevylucuje podle mě. Alfa a mít všechno v pici? Může to tak vyznit z článků, ale to jen potvrzuje to, že ty články mohou být pro nováčka zavádějící a kdybych začínal já, ani bych je tolik nečetl, protože je těžké je vůbec doopravdy chápat.:D Můžeš si být jistý, že holky pretvarku poznají naprosto bezpecne. S pretvarkou moc holek mít nebudeš.

adalbe
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od adalbe » 08 led 2019, 17:47

Celkově mi přijde dělit lidi na extroverty a introverty trochu divný. To je spíš podle prostředí v kterém se pohybují a jejich potřeb. Někdo to prostředí má větší a někdo zase menší. Tvým úkolem je to prostředí tobě přátelské neustále zvyšovat. Samozřejmě to pro tebe možná bude přetvářka ze začátku než si to osvojíš a přijmeš za své. Nejlepší to máš zkusit než přemýšlet o tom jak by to asi dopadlo nebo podobné úvahy.

Scissors
Poděkoval: 103 krát
Obdržel poděkování: 383 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od Scissors » 08 led 2019, 18:08

Já jsem taky introvert. Myslím, že je nás tu dokonce spousta takových ;)
Zkus se zamyslet spíš nad tím, jestli nemáš problém s identitou či mind-settingem.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

BlackSin
Obdržel poděkování: 46 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od BlackSin » 08 led 2019, 19:32

Sice se budu opakovat, ale tebe nebrzdí to, že jsi introvertní, vyznívá to tak, jakoby jsi měl sociální fóbii z lidí. Ten, kdo má všechno v píči není alfasamec ale pičus. Samozřejmě že se před tou holkou nemáš přetvařovat, skončil bys dřív nebo později. Když se tak zeptám, co přesně ti jde proti srsti? " Ahoj, líbíš se mi, proto jsem se rozhodl seznámit, já jsem BlackSin". Jak je v článcích, toto není romantická komedie, nikdo ti neříká aby ses s ní do hodiny vyspal, ale prostě jenom seznámil na začátek. Jestli ti je proti srsti, že musíš někoho oslovovat, tak to se nikam neposuneš.
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Princ
Poděkoval: 423 krát
Obdržel poděkování: 1002 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od Princ » 08 led 2019, 19:42

No nevím, co bys dělal, kdybys třeba zažil ego death :)

Moc si zakládáš na vlastní identitě. Fakt si myslíš, že ty jsi svýma myšlenkama, a že bys měl jednat v souladu s tím, co ti říká tvůj vnitřní hlásek :)

Přitom nemáš žádnou povinnost být konzistentní vůči své minulosti a dělat věci znova takhle jen proto, že jsi je tak dělal už dříve. Můžeš je klidně od teď dělat úplně jinak.

Já věděl, že jsem na tom hrozně a dovedlo mě k tomu mé myšlení. Proto jsem radši vše dělal naopak, než abych dělal, co si já nerd myslím :)

Pokud nemáš Instruktorský manuál, přečti si aspoň jakoukoli knížku o spiritualitě, třeba Moc přítomného okamžiku.

Jak říkal Bruce Lee, buď jako voda. Ostatně evoluci vyhrává přizpůsobivost.

Zůstaň pozorný. Přehodnoť znova věci, které děláš. Možná tam najdeš pár, které nejsou maximálně efektivní, a děláš je jen tak ze zvyku. Stále se uč, vyvíjej, zůstaň zvědavý a tvárný jako dítě.

Na streetgame se chodím učit. Chodím zjistit, jak to vlastně je.

Pokud to mám říct suše vědecky, navyš neuroplasticitu svého mozku. A nebo zůstaň rigidní, akorát tě ostatní šíleně převálcují.

aladin12

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od aladin12 » 09 led 2019, 18:53

Rozumím a na tom, co píšete něco rozhodně je.

Myslím si, že moje sebevědomí, je v současné době celkem nízké a to se odráží i do mého života v balení holek. Přitom racionálně vím, co jsem dokázal - studium v zahraničí, časté chození do posilky, sport.. žádný flákání na rozdíl od ostatních. Na druhou stranu mě hlodá takový pocit, když balím holku, že já není nemám a radši to rovnou vzdám, než abych se namáhal. Mám se rád v tom, že dokážu tvrdě makat v práci, ve škole, v posilovně, ale nemám na sobě rád svou uzavřenost a to se pravděpodobně odráží do balení holek. Takže bych měl asi zapracovat na sebevědomí?

aladin12

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od aladin12 » 09 led 2019, 18:55

Občas mám třeba i strach z nesmyslnejch věcí, třeba hrozně dopředu řeším následky, místo toho abych se soustředil na konkrétní okamžik...např. pracuji na něčem, ale jelikož mám strach, že to poseru, furt mi v mozku naskakuje, co se stane, když to poseru a to se negativně odráží do mého pracovního výkonu

BlackSin
Obdržel poděkování: 46 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od BlackSin » 09 led 2019, 19:12

Podívej se na to z jiného úhlu. Jsi dostatečný, všichni jsme lidé, kteří dělají chyby. Kdo neriskuje, nehraje a kdo nehraje, nevyhraje. I ty nejvíc sexy ženský jaký si jen umíš představit, byly stejně jako ty jenom malé ubrečené děti, kterým máma utírala zadek do 2 let. při oslovení holky nemůžeš ztratit, jen získat
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

whiskyandsoda
Obdržel poděkování: 3 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od whiskyandsoda » 09 led 2019, 19:18

Mně je zase skoro 40 a vidím to asi takto:
Ve tvých letech jsem byl na tom asi úplně stejně. A v mezičase jsem za ta léta pochopil, že a) to nemusí být ani o sebevědomí (to mi snad nikdy nechybělo), ale mnohem víc o nějaké sociální otrkanosti, neumím to nazvat. A důležité je to, že se to dá praxí nacvičit. b) nevidím za tím jakoukoliv přetvářku. Prostě jenom sadu instrukcí, které vedou k výše uvedenému, jako vodítko pro ty, kteří to v sobě úplně nemají c) v takových sociálních interakcích je dobré se řídit zákonem velkých čísel, d) ženy (a muži taky) jsou různé, ale dá se zobecnit, že na převážnou většinu zabírá to stejné - vtip, zájem, to že je někdo prostě chlap apod. e) za x let jsem viděl tolik různých borců, co to různě zkoušeli a ti úspěšní, měli společné to předchozí. a hlavně f) nikdy jsem neviděl a nezažil, že by reakce ženy byla taková, že by se chlap cítil pokořený, ponížený, zesměšněný apod. Maximálně cítíš, že to prostě nejde, tak popřeješ hezký zbytek dne a jdeš dál. Win or Learn.

LordG
Poděkoval: 2 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od LordG » 10 led 2019, 18:31

aladin12 píše:
08 led 2019, 16:32
Ahoj,

už je mi 22 let a tak nějak se prokopávám životem. Měl jsem vážný vztah i nějaké zkušenosti s holkama, ale není to úplně to, co bych si přestavoval. Chtěl bych to rozjet trochu více.

Problém, který vidím ve všech těch vašich radách je následovný: přetvářka. Jsem člověk, který je spíše introvert a když si přečtu třeba ty openery, co doporučujete, uplně mi leze mráz po zádech a přemýšlím, jak by to od mojí osoby vyznělo trapně. Tenhle styl mi je uplně proti srsti a přijde mi povrchní. Stejně tak to, že chlap musí být ALFA a mít všechno v pi.. Dobře, i kdyby to byla pravda, tak jak to udělat bez přetvářky. Dokáže se člověk v nějakém krátkém časovém horizontu přetvořit na Alfu? podle mě těžko .. a aby se pořád jen přetvařoval, jak je mu všechno jedno, to mu štěstí do vztahu nepřinese, protože se před ženou dlouhou dobu přetvařovat prostě nevydrží.

Zajímalo by mě, jak tohle berete vy. Není prostě lepší být sám sebou a využívat svých silných stránek. Když je člověk introvert tak to bude "hrát" na tajemnost a podobně (příklad). A občas se prostě překoná a pozve někoho ven. Nebo má tupě respektovat rady, kterých je tu celé forum. Co si o tom myslíte?
Přetvářka by pro mě byla kdybych ze sebe dělal pilota nebo vysokého manažera Applu když jsem programátorská lopata. Jsem ve streetgame začátečník. Ale třeba si přisednout k osaměle sedící holce se u mě dá chápat jako přetvářka, protože je mi to totálně cizí, ale já to chápu jako formu sebeprezentace a učení se jinak komunikovat s lidmi. Pokrytectví mě taky odpuzuje, tak doufám, že to i nadále půjde bez toho. Zatím to byly jenom jiné polohy vlastní osobnosti, které jsem dosud moc nepoužíval. A když člověk nekecá moc, tak to za minutu poté je to irelevantní, když už nějakou drobnou lež řekne.

charli
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 50 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od charli » 11 led 2019, 12:13

Ahoj,
píšeš, že jsi programátor. To tě staví do vyšší pozice mezi smrtelníky.Abys věděl kde se nacházíš, a jak máš postupovat, doporučuji účastnit se kurzu u Prince. O´Pokud je pravdou, co píšeš, nevidím lepší řešení.
Charli

bixi
Poděkoval: 105 krát
Obdržel poděkování: 158 krát

"Game" vs. přetvářka

Příspěvek od bixi » 11 led 2019, 17:16

charli píše:
11 led 2019, 12:13
píšeš, že jsi programátor. To tě staví do vyšší pozice mezi smrtelníky
ah..ja porad uvazoval, jestli ty veci co pises myslis vazne nebo ne. ale po tomhle si jsem jisty, ze to jen trollis. jak te programovani stavi vyse nez treba delniky?

Odpovědět