Jak na nepřímé oslovení

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Broker007
Obdržel poděkování: 2 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Broker007 » 06 led 2019, 21:03

Ahoj kluci, rád bych se vás zeptal, jak ideálně přejít z nepřímého oslovení (například v obchodě) k jinému tématu, které by se týkalo seznámení.
Díky

Simply
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Simply » 06 led 2019, 22:43

"budu upřímný, zeptal jsem se tě, protože jsi mi přišla sympatická a chtěl jsem se o tom přesvědčit"
Ona bude zvědavá jak zapůsobila a jedeš.. :twisted:
Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé,
ale víte co může být ještě děsivější...?
Litovat toho, že jsme něco mohli udělat a neudělali.

Scissors
Poděkoval: 98 krát
Obdržel poděkování: 340 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Scissors » 06 led 2019, 22:51

Simply píše:
06 led 2019, 22:43
"budu upřímný, zeptal jsem se tě, protože jsi mi přišla sympatická a chtěl jsem se o tom přesvědčit"
Ona bude zvědavá jak zapůsobila a jedeš.. :twisted:
Ano :) Nebo je taky dobré zakomponovat do toho Princovu techniku ve smyslu: "Chtěl jsem původně jen zjistit, jestli nejsi namyšlená. Teď ale vidím, že jsem ti křivdil. Namyšlená jsi jen trochu :)"
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Simply
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Simply » 07 led 2019, 13:48

Přesně z toho jsem to inspiroval, ale dal si to do své řeči, aby mi to více sedělo :D
Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé,
ale víte co může být ještě děsivější...?
Litovat toho, že jsme něco mohli udělat a neudělali.

Broker007

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Broker007 » 09 led 2019, 22:00

Scissors píše:
06 led 2019, 22:51
Ano :) Nebo je taky dobré zakomponovat do toho Princovu techniku ve smyslu: "Chtěl jsem původně jen zjistit, jestli nejsi namyšlená. Teď ale vidím, že jsem ti křivdil. Namyšlená jsi jen trochu :)"
A neurazí se ta holka? Jako že jí soudím? U baráku máme pumpu a je tam nová pumpařka, jak byste to na ní zkusili?

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Princ » 09 led 2019, 22:03

Tak to si dávám do podpisu :)

Broker007

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Broker007 » 09 led 2019, 22:44

Hele Princi, nedělej si ze mě prdel jo :-D
Tohle je seriozní dotaz, jak na pumpařky. Přece jenom po tom nedávném incidentu s tou pumpařkou, tak jsou pumpařky hodně obezřetné a neskočí Ti jen tak na lep.

Scissors

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Scissors » 10 led 2019, 10:50

Broker007 píše:
09 led 2019, 22:00
A neurazí se ta holka? Jako že jí soudím?
Asi záleží na podání. Já mám zkušenost takovou, že to ty holky spíš pobaví ;)
A i kdyby se holka urazila, tak co se stane? Přestane se točit zeměkoule? Spadne nám nebe na hlavu? Umře někde malý nebohý jezevec?
Pokud by k tomu přesto došlo, bude se jednat spíš o test. Nejpravděpodobněji to udělá holka, která je zvyklá, že se z ní kluci podělají. Pokud by ses začal hned omlouvat, akorát ukážeš, že nejsi konzistentní. Když ji ale místo toho začneš popichovat (např. "Á, Barnie se nám urazila!") a svedeš hovor jinam, aspoň se odlišíš. I kdyby ta holka udělala sebekyselejší obličej, stejně bude podvědomně vnímat, jak v jejích očích stoupáš ;) Takže to, že se urazí, pro tebe bude vlastně paradoxně jenom dobře ;)
Abraham Maslow

Broker007

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Broker007 » 10 led 2019, 11:21

Jako něco na tom určitě bude. Spíše si říkám, že když tohle té holce řekneš, tak podle mě její reakce bude, co? Já a namyšlená? A já bych potom mohlř říct, tak mi dokaž, že nejsi a mohl bych jí někam pozvat.
A tohle větu používáš, i když jedeš nepřímé oslovení? Že se o něčem bavíte, a potom jí řekneš tohle?

Scissors

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Scissors » 10 led 2019, 11:40

Broker007 píše:
10 led 2019, 11:21
A tohle větu používáš, i když jedeš nepřímé oslovení? Že se o něčem bavíte, a potom jí řekneš tohle?
Tuto větu používám prakticky jenom při nepřímém oslovení. Nevýhodou nepřímého oslovení je, že se jedná jen o běžný společenský hovor. Pokud chceš ale holku sbalit, musíš v nějakém okamžiku přehodit výhybku na svádění. A k tomu se dá využít právě tato věta.
Abraham Maslow

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Princ » 10 led 2019, 11:56

Nepřímé oslovení ti umožňuje vybudovat přitažlivost a základní spojení ještě před tím, než za odměnu odhalíš svůj zájem. Můžeš tedy používat pasivní přitažlivost, časové tísně, falešné diskvalifikace, vtipy... A jakmile se chytne na udičku (začne ukazovat zájem, plnit úkoly, sama obnovovat konverzaci, chlubit se), projevit jí zájem.

Tady je příklad, jak udělat udičku. Pochop ten vzorec, nečekej, že se to v reálu stane přesně takhle:

"Jak dlouho tady plánuješ pracovat?" nastavíš ji obruč k přeskočení.
"Je to jen brigáda, hlavně studuju výšku," začne se kvalifikovat.
"Líbí se mi, že jsi chytrá!" projevíš zájem. "Bohužel mám jen dvě tři minuty, a musím jet na trénink," vezmeš si zájem zpátky, aby se mohla snažit dál. "Do kolika se tady dá tankovat?" zjistíš její pracovní dobu.

Pokud tam ale přijdeš a začneš se s ní pět minut bavit, to není nepřímé oslovení - bude jasné, že ji balíš. To neznamená, že je to špatně, jen to není nepřímé.
Broker007 píše:
09 led 2019, 22:44
Tohle je seriozní dotaz, jak na pumpařky.
Jdi do nějakého velkého obchodního centra, jako je Chodov, a potrénuj na prodavačkách. Jakmile se dokážeš poprat s formálním odstupem, s lidmi čekajícími za tebou... Vzrostou tvé šance i na pumpařky :)

Broker007

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Broker007 » 10 led 2019, 12:08

No ale to je další věc, nemůžu tam přijít a hned jí tykat. Mně je 34, sice vypadám o něco mladší, ale i tak. Jak tohle máte zmáknutý, hned všem holkám tykáte?

HolkaChceRadu
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od HolkaChceRadu » 10 led 2019, 16:02

Scissors píše:
10 led 2019, 10:50
Pokud by ses začal hned omlouvat, akorát ukážeš, že nejsi konzistentní. Když ji ale místo toho začneš popichovat (např. "Á, Barnie se nám urazila!") a svedeš hovor jinam, aspoň se odlišíš. I kdyby ta holka udělala sebekyselejší obličej, stejně bude podvědomně vnímat, jak v jejích očích stoupáš ;) Takže to, že se urazí, pro tebe bude vlastně paradoxně jenom dobře ;)
Fakt by me zajimalo, uz te s tim nejaka holka poslala do kopru? S tou konzistentnosti souhlasim, ale ten zbytek s namyslenosti a barbie je pro me from hero to zero uprimne...

mnohem, mnohem sympatictejsi postup je ten princuv, ktery zminil TADY, typek specha na trenink = je aktivni, je celkem busy, nesedi doma na zadku a zaroven naznaci, ze mu to neni uplne ukradene. Aniz by se vuci ni jakkoli vyhranil, tohle by me hodne zaujalo.

Lucas
Poděkoval: 149 krát
Obdržel poděkování: 93 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Lucas » 10 led 2019, 16:21

Broker007 píše:
10 led 2019, 12:08
No ale to je další věc, nemůžu tam přijít a hned jí tykat. Mně je 34, sice vypadám o něco mladší, ale i tak. Jak tohle máte zmáknutý, hned všem holkám tykáte?
Ano pokaždé holce tykám, i když je ode mě starší. Jedna právnička mě třeba pořád opravovala, abych jí vykal, ale já se nenechal rozhodit a pořád jí tykal.
"Ale ono se vyká!" Říkám jí:"Dobře beru tě za slovo." :D :lol:
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Scissors

Jak na nepřímé oslovení

Příspěvek od Scissors » 10 led 2019, 19:17

HolkaChceRadu píše:
10 led 2019, 16:02
Fakt by me zajimalo, uz te s tim nejaka holka poslala do kopru?
Upřímně, ano, i to se stalo. Ale záleží fakt na podání. Většinou ale zrovna Barbie docela funguje :)
Abraham Maslow

Odpovědět