co napsat holce

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
kolumbus77
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 5 krát

co napsat holce

Příspěvek od kolumbus77 » 14 led 2019, 19:14

no na to už kašlu

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

co napsat holce

Příspěvek od Scissors » 14 led 2019, 19:49

kolumbus77 píše:
14 led 2019, 19:11
to nevím jak bych to teda udělal ještě víc deep
Proč se pořád tolik upínáš jen na textovou konverzaci? Nemáš fakt šanci vidět ji někde osobně a dobudovat přitažlivost?
Zbytečně bych si tu prodlužováním digi neutahoval smyčku kolem krku. Pokud nevíš, jak si s hokou psát, zkus to trénovat. Můžeš si třeba založit profil na nějaké seznamce a co nejvíc chatovat. Nebo ještě líp - oslovovat naživo ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

kolumbus77
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 5 krát

co napsat holce

Příspěvek od kolumbus77 » 14 led 2019, 19:51

no tak já myslel že než holku pozvu ven tak to chce něco napsat než rovnou psát zajdem někam

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

co napsat holce

Příspěvek od Scissors » 14 led 2019, 19:56

kolumbus77 píše:
14 led 2019, 19:51
no tak já myslel že než holku pozvu ven tak to chce něco napsat než rovnou psát zajdem někam
Sorry spletl jsem si vlákno. Bylo tu podobné téma, ale týpek už tam tu holku trochu znal odjinud. To není tvůj případ.
Určitě ji teď nikam nezvi ;) Tím bys to leda dosral, což nechceš. Ta konverzace působila celkem needy už teď. Takto bys tomu akorát nasadil korunu.
Zkus jinou holku ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

bixi
Poděkoval: 106 krát
Obdržel poděkování: 159 krát

co napsat holce

Příspěvek od bixi » 15 led 2019, 11:57

ted uz asi pass :D
na kolik opilcu potkala se chytila- teda aspon odepsala a snad se nad tim co napise i zamyslela

pak si nemel psat tolik nudnych veci, osobne bych tam klidne rovnou hodil nejak elegantne "pojd ven ve stredu", neni potreba si vypisovat. casem se k ni klidne muzes vratit, takze whatever

Johnnys
Poděkoval: 3 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak reagujete?

Příspěvek od Johnnys » 27 úno 2019, 19:06

Mám teď hodně nových čísel, snažím se dohodnout rande....je krásně vidět, kde jsem vybudoval spojení už při oslovení a kde ne.
Sanžíte se navrhnout rande, dáte jí možnosti, kdy vás může vidět, (protože máte volno, jste v dané lokalitě atd) a ona odepíše až za dlouho, pod nějakou vymyšlenou či realnou výmluvou nemůže a posílá smutné smajlíky :)
Vždycky jsem jim popřál, ať si užijou tu danou aktivitu, že se uvidíme jindy(zkrátka pravdu, jak to citím). Většinou ještě poslaly pusinky nebo zarudlýho fejsa.

S odstupem mi to přijde, že předbíhám a jsem příliš laciný. Jak byste to udělali vy? Můj plán je stroze odpovědět, nebo bez reakce - záleží dle počtu smajlíků a kvality/reálnosti výmluvy.

Odpovědět