Stále mluví o příteli :(

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Rimmer
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Příspěvek od Rimmer » 02 led 2019, 23:05

Hrozně super holka se, kterou to musí vyjít! Je tu, ale problém. Mluví o třech věcech:
1)SEX (dobrá věc)
2)Zábava (všeho druhu, dobrá věc)
3) Její přítel (do píči, zkurvený svinstvo :evil: )

Když jsem sní snažím se, aby na něj úplně zapomněla, ale nejde to :evil:. Má ho plnou hlavu a pokaždý když s ní mluvím nebo píšu stočí téma k němu nebo ho alespoň zmíní. Po každým mrdání s ním dá fotku do příběhu na instagram což to jenom komplikuje. Test to není prý ho zmiňuje ať mluví s kýmkoli.

Máte radu jak reagovat na to když se o něm pokusí mluvit? Její zprávy týkající se jeho se pokouším ignorovat, ale taky by to chtělo trefný odpovědi, po kterých bych to téma alespoň na chvíli zabil. :x

Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Příspěvek od shyguy » 02 led 2019, 23:18

Z toho som úplne nepochopil kam až si sa s touto holkou dostal (dejt, MC, FC?). Každopádne pokiaľ začne hovoriť o svojom bf tak by som to ignoroval. Ak si sa s ňou ešte nebozkaval tak by som sa o to pokúsil pri najbližšom stretnutí. Pokiaľ nebude chcieť tak next (samozrejme si ju môžeš nechať v zálohe, zatiaľ čo budeš riešiť iné holky tak sa s ním možno stihne rozísť :D).
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

Rimmer

Příspěvek od Rimmer » 02 led 2019, 23:29

shyguy píše:
02 led 2019, 23:18
Z toho som úplne nepochopil kam až si sa s touto holkou dostal (dejt, MC, FC?). Každopádne pokiaľ začne hovoriť o svojom bf tak by som to ignoroval. Ak si sa s ňou ešte nebozkaval tak by som sa o to pokúsil pri najbližšom stretnutí. Pokiaľ nebude chcieť tak next (samozrejme si ju môžeš nechať v zálohe, zatiaľ čo budeš riešiť iné holky tak sa s ním možno stihne rozísť :D).
Je to spolužačka z vedlejší třídy takže to držím v metagame. Zatím jsme spolu neměli vůbec nic, ale přitažlivost mezi námi je a zdá se mi, že jediný co jí drží zpátky je ten kluk. Kvůli němu jsme stále jen kamarádi. Hodně se bavíme o sexu, není stydlivá, ale chtělo by to vybudovat jěště romanticko-sexuální atmosféru
Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

LoArmistead
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 57 krát

Příspěvek od LoArmistead » 03 led 2019, 09:28

Rimmer píše:
02 led 2019, 23:29
Je to spolužačka z vedlejší třídy takže to držím v metagame. Zatím jsme spolu neměli vůbec nic, ale přitažlivost mezi námi je a zdá se mi, že jediný co jí drží zpátky je ten kluk. Kvůli němu jsme stále jen kamarádi. Hodně se bavíme o sexu, není stydlivá, ale chtělo by to vybudovat jěště romanticko-sexuální atmosféru
Kolik je jí? Nejhorší blbost by byla, kdybys toho kluka začal pomlouvat a přesvědčovat jí, že seš lepší a ať ho kvůli Tobě nechá. To by mělo úplně opačnej efekt. Ona musí poznat sama, že seš pro ní lepší (pokud seš). V první řadě tomu ale musíš věřit Ty (což se imho neděje a proto tady je tenhle příspěvek). Vezmi si to takhle - kdyby chodila s hrbatym, spocenym tlusťochem a byla s nim jenom z lítosti, řešil bys to? Asi bys to sem nepsal, byl by sis jistej že si vybere Tebe a díky tomu by to taky tak (dost pravděpodobně dopadlo). Takže nejdřív uvěř tomu, že jsi lepší.

Obecně řečeno bych pokračoval v tom, že o něm s ní nemluvíš. Hlavně z něj nedělej téma (i když je to těžký, když jí píchá). Jak dlouho jsou spolu? Pokud by třeba přišlo na to, že by se Tě na něj přímo zeptala, například by si na něj stěžovala, vůbec bych se ho naopak nebál zastat. Tim ukážeš že seš skutečně nad věcí a nemáš potřebu toho kluka shodit a podělat, což na tu holku bude (možná paradoxně) působit dobře.
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Rimmer

Příspěvek od Rimmer » 03 led 2019, 11:59

LoArmistead píše:
03 led 2019, 09:28
Kolik je jí?
Nejsem si jistej. 15 - 16, pana není.
LoArmistead píše:
Nejhorší blbost by byla, kdybys toho kluka začal pomlouvat a přesvědčovat jí, že seš lepší a ať ho kvůli Tobě nechá.
Taková blbost by mě ani nenapadla :o.
LoArmistead píše:
V první řadě tomu ale musíš věřit Ty (což se imho neděje a proto tady je tenhle příspěvek). Vezmi si to takhle - kdyby chodila s hrbatym, spocenym tlusťochem a byla s nim jenom z lítosti, řešil bys to? Asi bys to sem nepsal, byl by sis jistej že si vybere Tebe a díky tomu by to taky tak (dost pravděpodobně dopadlo). Takže nejdřív uvěř tomu, že jsi lepší.
Tady se pleteš. S ním se vůbec nesrovnávám. On mě nezajímá. Na něj nemyslím. Mě jde o ní. Konkrétně o reakce na její zmínky o vztahu. Chci aby na vztah úplně zapomněla když je se mnou.

LoArmistead píše:
Pokud by třeba přišlo na to, že by se Tě na něj přímo zeptala, například by si na něj stěžovala, vůbec bych se ho naopak nebál zastat. Tim ukážeš že seš skutečně nad věcí a nemáš potřebu toho kluka shodit a podělat, což na tu holku bude (možná paradoxně) působit dobře.
To je dobrá rada díky. ;)

whiskyandsoda
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od whiskyandsoda » 03 led 2019, 12:59

poslední co chceš je být součástí nějakého trojúhelníku. Pokud jej ona nemůže dostat z hlavy, tak z toho budeš mít ty akorát problémy. Možnosti vidím jednoduše, protože jsem něco podobného sám zažil a povím ti, že to bylo pro mně bolestivé. Ex-post vím, že jsem se prostě měl na ni vykašlat a klidně počkat až si to ona sama vyřeší (nikdo jiný to za ni neudělá), ženských je hodně, budou další. A pokud bych ji chtěl opravdu jenom do postele, tak ji to v podstatě říct rovnou. Taky to nějak dopadne.

BlackSin
Obdržel poděkování: 46 krát

Příspěvek od BlackSin » 03 led 2019, 16:47

Viděl bych to tak, že jsi ve friendzone. Je mi líto, ale je to tak. Teda asi nemůžu soudit, ale viděl bych to tak. Chápu, že to musí být strašný, připadat si jako ten teplý kamarád, který ji vyslechne, chodí s ní ven a pořád poslouchá ty samý sračky dokola. Doporučil bych ti se na ni lehce vykašlat. Z několika důvodů. Je jí 15 možná 16 jak píšeš. Promiň, ale holky v tomhle věku jsou totálně vypatlaný a absolutně netuší co vůbec chcou. Teda většina. Můžeš mi věřit, mám za sebou gympl a strávil jsem mezi babama 4 roky a dokud se nepřehoupne cca 18 let, tak bych o žádném vztahu nepřemýšlel.
To spojení, které cítíš mže být z její straně čistě kamarádské. Proto bych se od ní na nějaký čas stáhl a hledal si jiný, přehodnotit situaci, dáváš si tím víc možností působnosti: 1. rozjede se s ním a máš volno, jenom ji neposlouchat když fňuká
2. Budeš mít jiný a pro ni nedostupný, takže tě bude o to víc chtít vlastnit, ikdyž bude mít kluka
3. třeba zjistíš, že zase taková bomba není a vykašleš se na ni úplně
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Příspěvek od shyguy » 03 led 2019, 16:53

Ja by som ju vytiahol na dejt a eskaloval čo by mi dovolila. To hneď budeš vedieť na čom si.
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

Rimmer

Příspěvek od Rimmer » 03 led 2019, 22:40

BlackSin píše:
03 led 2019, 16:47
Viděl bych to tak, že jsi ve friendzone. Je mi líto, ale je to tak. Teda asi nemůžu soudit, ale viděl bych to tak. Chápu, že to musí být strašný, připadat si jako ten teplý kamarád, který ji vyslechne, chodí s ní ven a pořád poslouchá ty samý sračky dokola. Doporučil bych ti se na ni lehce vykašlat. Z několika důvodů. Je jí 15 možná 16 jak píšeš. Promiň, ale holky v tomhle věku jsou totálně vypatlaný a absolutně netuší co vůbec chcou. Teda většina. Můžeš mi věřit, mám za sebou gympl a strávil jsem mezi babama 4 roky a dokud se nepřehoupne cca 18 let, tak bych o žádném vztahu nepřemýšlel.
To spojení, které cítíš mže být z její straně čistě kamarádské. Proto bych se od ní na nějaký čas stáhl a hledal si jiný, přehodnotit situaci, dáváš si tím víc možností působnosti: 1. rozjede se s ním a máš volno, jenom ji neposlouchat když fňuká
2. Budeš mít jiný a pro ni nedostupný, takže tě bude o to víc chtít vlastnit, ikdyž bude mít kluka
3. třeba zjistíš, že zase taková bomba není a vykašleš se na ni úplně
Není to jak si myslíš. Mame mezi sebou spousty doteků. Sama mě vyhledává aby se mnou mohla mluvit. Kdybys mě znal věděl bys že rozhodně nejsem typ člověka co by se nechal uvrhnout do friendzone :). Krom toho kdyby přišla za mnou jen si vylít srdíčko tak bych jí poslal dobře do hajzlu. Není pro mě jediná a dokonce jsou tu i holky, který jsou pro mě důležitější.
Pokud jde o tvůj názor, že holky v tomhle věku jsou vypatlaný tak prudce nesouhlasým. Vypatlaný jsou jenom panny (z mé zkušenosti). Oškaný holky už do jistý míry vědí co chtěj, nehledě na věk.

BlackSin

Příspěvek od BlackSin » 04 led 2019, 08:59

Ani v nejmenším mě nenapadlo, že by ses tam nechal poslat. Jenom jsem zmínil možná rizika, co by se mohlo stát. Takové memento.
Rovněž nepochybuji, že máš nějaké zkušenosti s holkama, ale tipuju, že ti bude podobně jako jí, když chodíte do stejného ročníku? Ale i já mám nějaké zkušenosti a můžu ti s klidem v srdci říct, že ty holky jsou stejně vypatlaný :D. Po té 18 se to o něco sníží, ale do té doby ...
Neber to jako protichůdný názor, nebo že bych s tebou chtěl jen nesouhlasit, ale jenom jako zkušenost někoho, kdo se motá mezi babama celý život.

Nein!

Rimmer

Příspěvek od Rimmer » 04 led 2019, 12:53

Co já jsem zažil tak vypatlaný byly opravdu především panny. Plný estrogenů, proestrogenů a hromady dalších puberťáckých hormonů. A sníží se to potom co přijdou i panenství. Ale každej má jiný zkušenosti.
Nebo holky co máš na mysli přišli o panenství v 18-ti a pravdu máme oba :D

BlackSin

Příspěvek od BlackSin » 04 led 2019, 13:08

Rimmer píše:
04 led 2019, 12:53
Co já jsem zažil tak vypatlaný byly opravdu především panny. Plný estrogenů, proestrogenů a hromady dalších puberťáckých hormonů. A sníží se to potom co přijdou i panenství. Ale každej má jiný zkušenosti.
Nebo holky co máš na mysli přišli o panenství v 18-ti a pravdu máme oba :D
Ne , spíš bych řekl, že se shodneme na tom, že se neshodneme :D

Nein!

LoArmistead
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 57 krát

Příspěvek od LoArmistead » 04 led 2019, 13:44

Jako vážně se tady na tom fóru vede debata o tom, zda jsou patnáctky vypatlaný? :D Samozřejmě že jsou, protože jim je 15 proboha, taky jsme v patnácti byli vypatlaný, nemůžou za to, ale prostě jsou. Navíc krom toho jsou totálně nevyzpytatelný, šije s nima tisíc věcí, takže hodně štěstí v boji proti hormonům, já bych na to nervy neměl :D
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Rimmer

Příspěvek od Rimmer » 04 led 2019, 14:26

LoArmistead píše:
04 led 2019, 13:44
Jako vážně se tady na tom fóru vede debata o tom, zda jsou patnáctky vypatlaný? :D Samozřejmě že jsou, protože jim je 15 proboha, taky jsme v patnácti byli vypatlaný, nemůžou za to, ale prostě jsou. Navíc krom toho jsou totálně nevyzpytatelný, šije s nima tisíc věcí, takže hodně štěstí v boji proti hormonům, já bych na to nervy neměl :D
Navzdory tomu, že je mi 16 mi lidi většinou tipujou mnohem víc (nejvíc 23). Takže naštěstí mám víc možností než jenom vrstevnice :D

charli
Obdržel poděkování: 50 krát

Příspěvek od charli » 11 led 2019, 13:02

Ahoj,
pokud si myslíš, že ji přes všechny úskalí chceš získat, je třeba ji zaujmout něčím, co ten druhý nenabízí. Zahraj ji na kytaru, přednášej básničky nebo vyhraj turnaj v tenisu. To ber samozřejmě jako příklad. Prostě je třeba, aby tě začala obdivovat. Jakmile míra obdivu k tobě bude vyšší než k němu,
přestane ti o něm vyprávět.
Charli

Odpovědět