Budovanie alfy na začiatku tretej tretiny

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Itamar
Poděkoval: 2 krát

Příspěvek od Itamar » 31 pro 2018, 14:45

Pätnásť rokov som bol "zaopatrovatel" a "dobrý chlapec".

Výsledok? V tridsiatich som bol rozvíjajúca sa alfa plná energie, pretekajúca projektami a vášňou. V štyridsiatich piatich frustrovaná beta sediaca na gauči udržiavajúca na pol plynu jediný projekt a čakajúca na zázrak. A ešte jeden - moje 15 ročné manželstvo sa stalo minulosťou (nevidela dôvod ďalej so mnou žiť).

Z domu som odišiel s pocitom, že som pán "Nikto". Presnejšie - pán "Nič". Bez chuti a zápachu. Po dvojtýždňovej pitke som si urobil dajaký "testík" - "nakoľko seba považujete za príťažlivú osobnosť?" a výsledok bol 2,8 z 10,0. Bývalá mi vyšla ako 7,0 z 10,0. Byť na jej mieste opustím sa sám :).

Vynechám tie fňukajúce fázy. Jebať na ne. Za zmienku stoja zmeny, ktoré som potom robil - postavenie si plánu ktorý je naozaj môj (čo fakt ja chcem v poslednej tretine života žiť, uskutočniť), jeho rozplánovanie a postupná realizácia, snaha o zmenu "chybných myšlienkových reflexov" , afirmácie, chudnutie, cvičenie, spolupráca s vizážistkou a štylistkou atď.

Do cieľov som si zaradil aj - mať naplňujúci milostný život, časom zmysluplný vzťah. Začiatky boli divné - koho asi po 15 rokoch zbalím, keď sa sám považujem za nulu, že? Zúfalé "hocičo" bolo v tej chvíli lepšie ako nič. Moja sebadôvera a sebahodnotenie pozvoľna rastie a s tým aj vedomie čo nechcem. Prestal som baliť pre mňa nepríťažlivé ženy. Začal som si uvedomovať, že mám záujem o ženy o ktorých som mal desaťročia predstavu, že sú pre mňa nedostupné (7/10 a viac). Teraz si to nemyslím. Ale to neznamená, že sa v ich prítomnosti cítim sebaisto a uvoľnene (vďaka divadelnej strunke to čiastočne uhrať viem ale cieľ nie je hrať ale...).

Ďalší problém je kde ich stretnúť - v "digilovení" na zoznamke som bol relatívne úspešný ale...nie sú to vlastne ženy o ktoré mám záujem. V mojom pracovnom prostredí som to urobil raz (úspešne) ale už to neurobím, riskujem svoj kredit a to mi za to nestojí, ten je pre mňa dôležitejší. Vychádza mi z toho SG. SG v štyridsiatich piatich?

Moja schopnosť osloviť (a zviesť) tu však naráža na málo skúseností s balením pre mňa príťažlivých žien a limitujúce presvedčenia o sebe a ženách.

Vznikajú otázky ako:

- ako vybudovať svoju game tak aby 45 ročný chlap na SG nezapôsobil ako slizký úchyl
- ako vôbec rozpoznať vek ženy (zistil som, že mám úplný guláš - nedokážem rozlíšiť - ženu ktorú som odhadoval na 33 nemala ani 25 a pre mňa 25ťka mala v skutočnosti 17)
- ako vypracovať zmysluplne úvodnú fázu oslovenia (tu mám hodne slabiny)
- ústup od neistého správania k dominancii
- zišlo by sa mi aj popostrčenie...v pokeci v električke so ženou, ktorú si vyberiem sa už cítim pohodlne ale pokec nie je balenie a tu mám na čom pracovať.

atď...

Čítanie nestačí - najlepšie sa učím odkukávaním ale veľmi nemám od koho.

Vyhrať sa dá aj hokej po dvoch prehratých tretinách. Ak sa na začiatku tej tretej postavíš ako ten čo ju chce vyhrať a dá do toho všetko čo má.

Páni - vaše rady, postrehy, úvahy?

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Příspěvek od Scissors » 31 pro 2018, 15:47

Itamar píše:
31 pro 2018, 14:45
- ako vybudovať svoju game tak aby 45 ročný chlap na SG nezapôsobil ako slizký úchyl
Myslím, že otázka obsahuje odpověď. Lze toho dosáhnout právě vybudováním hry ;)
Pokus se zamyslet nad tím, proč slizcí úchylové působí úchylně.
Působí slizce navenek? - Změň řeč těla!
Mají divný hlas? - Zapracuj na něm!
Mají odpudivé kecy? - Sestav si lepší scénář!

Pokus se vnímat to, jak působí přitažliví muži. Zkus se do nich vžít. Jak bys asi působil jako přitažlivý muž? Jak by ses pohyboval. Jaké bys měl pohledy? Co bys říkal? Atd. Pak to prostě udělej ;)
Pokus se chodit vzpřímeně. Zpomal všechny pohyby. Klidně i mluvu. Než něco řekneš, klidně udělej chvíli prodlevu a nad odpovědí se zamysli. Když se to dobře provede, působí to tajemně a zajímavě.
Jestliže máš pocit, že jsi zralý muž, který balí příliš mladé holky, tak se zaměř klidně na starší. Třeba ženy tvého věku. I tak bych ale řekl, že v 45 nejsi ještě příliš starý ani pro ty mladé holky ;) Dnešní třicátníci si třeba chtějí užívat život, a ne se hned vázat. Naproti tomu jejich vrstevnicím už tikají biologické hodiny a touží se zoufale usadit. Zkušenější muži jsou pro ně tedy náhle v kurzu ;)
- ako vôbec rozpoznať vek ženy (zistil som, že mám úplný guláš - nedokážem rozlíšiť - ženu ktorú som odhadoval na 33 nemala ani 25 a pre mňa 25ťka mala v skutočnosti 17)
To bych taky rád věděl :D Nejlepší způsob je ale prostě tu ženu oslovit, dát se s ní do řeči, a zjistit to. Žádná jiná technika asi neexistuje.
Hlavně pokud holce bylo aspoň 15, tak je věk spíš limitujícím přesvědčením ;)
- ako vypracovať zmysluplne úvodnú fázu oslovenia (tu mám hodne slabiny)
Ve skutečnosti není tak důležité co řekneš. Mnohem víc záleží na tom, JAK to řekneš.
Já míval třeba problémy s tím ženu vůbec zastavit. Občas se mi to nedaří ještě ani teď. Pomáhá ji ale oslovit zepředu a z dostatečné vzdálenosti. Když ji neoslovíš zepředu, tak se lekne a bude vyděšená i dál. Dostatečná vzdálenost znamená třeba i 5 metrů (závisí to na hustotě zalidnění v dané lokalitě). Schválně si zkus někam stoupnout a odměřit si to, abys viděl, jaká je to dálka! Musíš jí totiž dát dostatečnou brzdnou dráhu. Když to bude míň, tak prostě jen projde kolem. Nejdříve navaž oční kontakt a snaž se působit přirozeně. Velmi dobré je se třeba o něco opřít. Budeš působit uvolněně a zbavíš se zbytečných myšlenek o tom, co máš dělat se svým tělem. Dostatečnou vzdálenost (ve střední Evropě tak 120 cm, klidně i víc) udržuj nadále i během konverzace. Nebudeš se na ni tak lepit (což působí děsně needy) a holka bude mít větší pocit bezpečí. Mně se stává, že když ji zaujmu, tak se ke mně pak přiblíží sama od sebe :)
Já obvykle docela úspěšně používám přímé oslovení v podobě hlášky: "Ahoj, vypadáš hezky. Rád bych zkusil zjistit, jestli jsi třeba taky milá a sympatická."
- ústup od neistého správania k dominancii
Jednoduše tak, že se podle toho začneš chovat.
Nikdy se holky třeba neptej, co chce dělat. Vždy vymysli celý program rande sám, a také ho pak sám režíruj (půjdeme tam a tam; budeme dělat to a to; na rozcestí půjdeme tímto směrem).
Jestliže holka řekne, že chce do kina, ale tobě se tam nechce, řekni, že tam nepůjdete. Tady začne často testovat tvoji integritu. Bude třeba až nesmyslně prudit, že do toho kina chce. Klidným hlasem jí musíš dát najevo, že tam opravdu nepůjdete.
Když holka řekne, že si sednete k tomuto stolu, tak řekni, že se ti nelíbí, a že si sednete k tomu vedlejšímu.
Pokud ti holka řekne názor, se kterým nesouhlasíš, tak netvrď, že si to myslíš taky. Klidně jí řekni, že je to pěkná blbost a proč.
A spousta dalších. Toto jsou jen příklady. Hlavní je ale ten princip. Musíš prostě vypadat jako silný a rozhodný jedinec, o kterého se to slabší pohlaví může opřít ;)
- zišlo by sa mi aj popostrčenie...
+
Čítanie nestačí - najlepšie sa učím odkukávaním ale veľmi nemám od koho.
Pokud potřebuješ postrčit nebo něco odkoukávat od jiných, sežeň si parťáka. Po napsání pěti příspěvků tady na fóru se ti otevře tajná sekce srazů. Tam si můžeš najít někoho klidně ze svého města.
v pokeci v električke so ženou, ktorú si vyberiem sa už cítim pohodlne ale pokec nie je balenie a tu mám na čom pracovať.
I nezávazný pokec se ženou v tramvaji se dá přece přehodit na balení. Proč bys nemohl říct třeba: "Víš, dobře se s tebou povídá. Působíš sympaticky. Rád bych v tom někdy pokračoval. Dej mi svoje číslo"? :)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Itamar

Příspěvek od Itamar » 31 pro 2018, 17:34

Ten moj scenár je zatiaľ veľmi biedny. Jedná sa iba o nepriame oslovenie, skôr využitie nejakej situácie atď. V hlase som si naopak sebaistý, pracujem s ním cielene dennodenne, keby sa ženy dali baliť cez telefón tak som kráľ - žene u ktorej je kontakt rozbehnutý, cielene využívam telefonát na prácu s emóciami - viem hlasom rozplakať aj rozplakať aj vzrušiť. :)

Vďaka za rady ohľadom zastavenia..to bude pre mňa najbližšia "tréningová úloha" (okrem budovania scenára).

Čo sa týka dominancie...po rozbehu kontaktu mi dominancia už nerobí problém (aj keď ju dosť musím sledovať) - rande atd. je v mojej réžii... Ale je to o postupnej premene - nemyslím, že by som to dokázal dlhodobo a nevrátil sa do beta koľají...

LoArmistead
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Příspěvek od LoArmistead » 03 led 2019, 10:38

Itamar píše:
31 pro 2018, 14:45

- 1) ako vybudovať svoju game tak aby 45 ročný chlap na SG nezapôsobil ako slizký úchyl
- 2) ako vôbec rozpoznať vek ženy (zistil som, že mám úplný guláš - nedokážem rozlíšiť - ženu ktorú som odhadoval na 33 nemala ani 25 a pre mňa 25ťka mala v skutočnosti 17)
- 3) ako vypracovať zmysluplne úvodnú fázu oslovenia (tu mám hodne slabiny)
- 4) ústup od neistého správania k dominancii
- 5) zišlo by sa mi aj popostrčenie...v pokeci v električke so ženou, ktorú si vyberiem sa už cítim pohodlne ale pokec nie je balenie a tu mám na čom pracovať.
Jsem Ti to v citaci očísloval, aby odpovědi byly přehledný :D

1) Co je vlastně SG? To neni stát před obchoďákem a tvrdit každý hezký holce na potkání, že se Ti zratil jednorožec (jak si bohužel některý lidi, včetně holek, myslí). SG je (podle mě) o tom, že když na ulici vidim holku co se mi líbí, nemám problém jí oslovit. A na tom NENI VUBEC NIC slizkýho ať je Ti 16 nebo 80 let.

2) Hele a proč to chceš vědět? Tobě na tom záleží, jakože máš nějaký morální problém spát třeba s holkou který je 20? Pokud ho máš, tak OK. Ale pokud řešíš věk jenom kvůli nějakým společenským zvyklostem, jakože "jak by koukali lidi na to, kdybych měl ve čtyřiceti dvacítku", tak na to se vykašli. Věk je jenom číslo.

3) Mě se nejvíc osvědčilo jí nevypracovávat, jiným slovy BÝT UPŘÍMNÝ. Nevim, zda úplně přesně chápu co myslíš, možná odpovídám na něco jinýho. Ale mě se osvědčilo holkám prostě říkat, že jsou mi sympatické a chci jejich číslo. Víc o tom píšu zde, třeba Tě to nějak inspiruje - viewtopic.php?f=7&t=3992

4) To asi úzce souvisí s tím, že dominance se dostaví se zvýšeným sebevědomím, který se zas dostaví s úspěchem, takže tomu dej čas ;)

5) Buď na sebe hrdej, drtivá většina chlapů by v Tvojí situaci a na Tvém místě neoslovila ani tu holku v električke, takže tady máš hned něco pozitivního od čeho nabrat inspiraci.

A jedna poznámka závěrem - podle mě Tvoje velký pozitivum je, že začínáš na čisto, dostal jsi šanci na nový začátek a je jen na Tobě, jak s ní naložíš. Plno lidí je uvězněno v nefunkčním vztahu, trápí se a nemají odvahu z něj odejít, takže ty takovou šanci ani nedostanou. A to je MNOHEM horší.
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

whiskyandsoda
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od whiskyandsoda » 03 led 2019, 14:12

kolego, ta třetí třetina zní šíleně depresivně. Něco jako poslední šance. Snad to tak nemyslíš, protože to tak prostě není. Ve čtyřiceti je to akorát v něčem trochu jiné než ve dvaceti. Ne lepší nebo horší, ale trošku jiné. V něčem i lepší.
Tak snad není tvoje mysl naladěna takto pesimisticky.

Itamar

Příspěvek od Itamar » 03 led 2019, 15:51

nie je to pesimistické :) ja tu tretiu tretinu vidím ako skvelú príležitosť dotiahnuť veci ktoré som začal, rozvíjať atď... je to ale o reálnom zvážení síl... ak príde štvrtá tretina bude to bonus navyše ale skôr to je o pevnom vedení tej tretej - nie ja som vo vleku "zápasu" ale ja si ho vediem a hrám svoju hru :)

Odpovědět