Jak na holku s velkým egem ?

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Ian
Obdržel poděkování: 4 krát

Příspěvek od Ian » 28 pro 2018, 11:13

Jak na holku s velkým egem ? Představte si holku, která se tváří hrozně cool a vypadá, že jí nic nechybí. Instagram plnej cool fotek jak cestuje po světě atd. Jak prolomit její ego aby to nevypadalo nuceně ? Zatím jí moc neznám a snaží se vypadat jako, že nemá chyby. Takže předpokládám, že jí musím asi víc poznat a pak zaútočit na slabé místo ? Zase blbí se jí furt na něco vyptávat pak budu vypadat jako nudnej trouba.

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Příspěvek od Princ » 28 pro 2018, 13:01

Proč chceš "prolomit její ego" a "zaútočit na slabé místo"? :) Měj vždy na paměti základní principy, jako je konání dobra, dávání a spolupráce. Ta holka přece není nepřítel, kterého chceš porazit.

Namyšlenost holek se dá využít, například tím, že nastavíš vlastní standart a pak jsi namyšlený s ní vůči ostatním, nebo ji zkrátka necháš chlubit se ti. Vím přesně, jak na to, ale mám ještě problém to verbálně dokonale popsat :) Až se to ve mě kompletně urodí, udělám z toho algoritmus na nějakou přednášku/Výcvik.

Ian

Příspěvek od Ian » 28 pro 2018, 13:14

Zatím se chlubí dost pasivně.Spíš to vypadá tady je nějakej snaživec, tak ho utřu na mě nemá. Takže ji zavést mým "světem" abych v ní vyvolal zvědavost ?

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Příspěvek od shyguy » 28 pro 2018, 20:13

Myslím že s touto to je zabite už len preto, že kvoli nej zakladas vlákno. Skús ju dostať na dejt, keď nebude chcieť tak next. Na ulici je ženských milión, nevidím dôvod vzrušovať sa kvôli jednej konkrétnej.
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

Ian

Příspěvek od Ian » 28 pro 2018, 20:17

Tak zas tak lehce se nevzdavam. Navic uceni dela mistry. Nemam co ztratit. Me jde hlavne umet si s touhle situaci poradit

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Příspěvek od shyguy » 28 pro 2018, 20:34

Uvedom si, že pokiaľ je fakt pekná tak jej píše ďalších 500 borcov čo jej hľadia ego vždy, keď to potrebuje. Pokiaľ nemáš dostatočnú attraction, tak digi to podľa môjho názoru nezachráni. Skôr zapracuj na sebe, na svojich konickoch, social circle a podobne. Pokiaľ uvidí že máš zaujímavý zivot aj bez nej (alebo hociakej inej) bude to pre ňu oveľa príťažlivejšie ako akákoľvek digigame. Každopádne držím palce a určite daj vedieť, ako to dopadlo :)
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Příspěvek od Scissors » 28 pro 2018, 20:45

A jak jsi na tom se streetgame a s balením obecně? Máš už nějaké zkušenosti, nebo jsi spíše začátečník?
Pokud už zkušenosti máš, tak ok, jdi do toho ;) Já bych se třeba snažil mít víc cool život než ona. Holky prostě letí na borce s cool životem.
Pokud ale spíše začínáš, pak:
1) Není dobré fixovat se jen na jednu holku. Akorát se na ni upneš. Tím si pak leda zvýšíš motivaci a budeš vše akorát kazit. Nejlepších výsledků přitom budeš dosahovat, když budeš nad věcí a ke všemu tak trochu lhostejný.
2) Proč mít hned políčeno na velrybu? Když se učíš chytat ryby, není lepší zkoušet raději kapříky? Nemyslím tím šeredky. Vždyť všude je taková spousta krásných, a přitom normálních holek! :) Obecně se klukům nedoporučuje vybírat si ženy s více zkušenostmi/zážitky/rozhledem apod. Ne že by se asi nedaly vůbec sbalit. Ale taková holka je pak oproti tobě prostě ve výhodě.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Ian

Příspěvek od Ian » 30 pro 2018, 13:11

Tak ja to beru spis jako trening. Pro me neni ta jedina, ale vypada zajimave, tak proc to nezkusit. Na ulici holky nebalim. Jsem uz trochu starsi a v mem veku by to vypadalo zoufale. Spis se snazim navazovat kontakt nekde ve spolecnosti.

martin123
Poděkoval: 256 krát
Obdržel poděkování: 111 krát

Příspěvek od martin123 » 30 pro 2018, 14:31

Škoda, že jsi se sg nezačal, mohl bys mít rande s podobnou za chvíli...týdně? Klidně denně po nějaké době?

Azimir
Poděkoval: 46 krát
Obdržel poděkování: 47 krát

Příspěvek od Azimir » 30 pro 2018, 15:01

Ian píše:
30 pro 2018, 13:11
Jsem uz trochu starsi a v mem veku by to vypadalo zoufale.
Tohle si říkej pořád a pořád a budeš mít pravdu. Ženským je skoro úplně jedno jak vypadáš, kolik ti je, nebo jestli máš prachy. Je to neustále dokola tady. :D Měj se rád, najdi svoji hodnotu a pak píchej jak zběsilej
I když o tom ženy nebudou nikdy mluvit a pravděpodobně si to ani uvědomovat, všechny si hluboko uvnitř upřímně přejí patřit nějakému mocnému muži!

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Příspěvek od Princ » 30 pro 2018, 15:48

Mam studenty 50+, 60+, soudce, podnikatele... kteri aktivne streetuji. Zoufale to rozhodne nevypada, pokud to delas dobre.

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Příspěvek od Scissors » 30 pro 2018, 16:27

Princ píše:
30 pro 2018, 15:48
Mam studenty soudce
Tím soudcem jsi myslel mě? :D
Ian píše:
Na ulici holky nebalim. Jsem uz trochu starsi a v mem veku by to vypadalo zoufale.
Nevím, kolik ti je. Já třeba ještě úplně nejstarší nejsem. Ovšem nejmladší už zas taky ne. A holky na ulici balím! Dokonce i v cizích zemích. Jak to navenek vypadá, je mi vcelku jedno. Tohoto limitujícího přesvědčení jsem se už dávno zbavil ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Fedajkin
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Fedajkin » 05 led 2019, 23:13

Nevím jestli Ti to pomůže, chodil jsem s holkou co měla ego podobne velký jako já a nedelalo to dobrotu, ani trochu. Hádky, neústupnost,..

alfasamice
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od alfasamice » 24 led 2019, 20:11

Ian píše:
28 pro 2018, 11:13
Jak na holku s velkým egem ? Představte si holku, která se tváří hrozně cool a vypadá, že jí nic nechybí. Instagram plnej cool fotek jak cestuje po světě atd. Jak prolomit její ego aby to nevypadalo nuceně ? Zatím jí moc neznám a snaží se vypadat jako, že nemá chyby. Takže předpokládám, že jí musím asi víc poznat a pak zaútočit na slabé místo ? Zase blbí se jí furt na něco vyptávat pak budu vypadat jako nudnej trouba.
Jak můžeš vědět jaké má ego dle sociálních sítí? Zaútočit na slabém místě, nedávno jsem takhle potkala jednoho seladona, který tohle zkoušel na mojí nejlepší kamarádku hned vedle mne. Ona má nějaké své velké mindráky, které logicky nebude dávat na odiv protože lidi jsou hajzlíci, a on do ni začne šít a snižovat ji sebevědomí. Od jeho kamarádů jsme zjistily že to dělá neustále. Je to to neblbější jednání a někdo kdo je na to zvyklý si akorát řekne že asi máš vážné problémy s vlastní sebedůvěrou když shazuješ ostatní.

Pokud je někdo spokojený, rád se obklopí lidmi kteří jsou milí, pozitivní, nezkazí zábavu. Buď milý, vstřícký a otevřený (pokud takový jsi) a když budeš zajímavý, chytne se. Když ne, jdi dál, asi už ví co chce a co nechce, a když jeden ví co nechce ten druhý by to měl respektovat a nevnucovat se ;)
Lepší 5 kamarádů, než jeden vysírač :lol:

alfasamice
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od alfasamice » 24 led 2019, 20:16

Ian píše:
Tak ja to beru spis jako trening. Pro me neni ta jedina, ale vypada zajimave, tak proc to nezkusit. Na ulici holky nebalim. Jsem uz trochu starsi a v mem veku by to vypadalo zoufale. Spis se snazim navazovat kontakt nekde ve spolecnosti.
Chyba. Já jsem na starší muže (o hodně, mluvíme tady o věkovém rozdílu 30-40let) a nikde jinde než osobně mě oslovit nelze. Když jasně naznačím zájem, očekávám oslovení. Když má chlap zájem ale z jekéhokoliv důvodu mne neosloví, je to pro mě signál, že nemá osobnost kterou požaduji.
Lepší 5 kamarádů, než jeden vysírač :lol:

Odpovědět