!Důležité hlášení! - na fóru je žena

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Kvjat_RB
Poděkoval: 53 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Příspěvek od Kvjat_RB » 31 pro 2018, 14:17

Diskuse důkladně přečtena a nezajímavá rozhodně není. :mrgreen:
B.G. píše:
29 pro 2018, 09:52
Je úsměvné, jak si tu někteří stále myslí, že HolkaChceRadu, je skutečně holka... :lol:
Já si to upřímně myslím a i kdyby nebyla, tak co z toho. ;) To, že ukázala Tvoji konverzaci, je vlastně ale i dobře. Protože tady jsi v převážně mužské komunitě, kteří Ti můžou dát feedback a Tvé psací nahánění to může zlepšit. Máš účet na Lidéčku či Badoočku? Doporučuji, i tohle může dát rozhled vůči slečnám (jó, taky jsem toho byl odpůrcem :mrgreen: ).

HolkaChceRadu píše:
28 pro 2018, 19:19
Juuu! :D to jako kdyz vam holka zrusi rande, nebo se zacne vykrucovat, tak to musi byt vzdycky test? Jak poznate, jestli vas testuje nebo proste opravdu nema zajem?? (Sama to delam celkem casto, protoze me proste prestane bavit a nevnimam to, ze bych toho typka nejak testovala..)
Já si nepamatuji, kdy jsem měl to štěstí a zrušené rande jsem považoval za test. Je fakt, že to na holku ještě chvíli zkouším (to víš jak, motivace je silná a je to můj zlozvyk :mrgreen: ), ale vždycky to byl spíš ztracený zájem.
HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 10:41
Panove, ale vy prece, paklize jste jiz “vycviceni”, pohled divky nepotrebujete, protoze ho znate! ;)
Nó, nó, nóóóóóóó. Oslovil jsem zhruba stovky, možná tisíce holek, ale... Nóóóóóóóóóóó... Neřekl bych to o sobě! :mrgreen:

A ještě jedna reakce na příspěvek holky, který teď nemůžu najít. Jó, je dobré, že to ti muži uměli s Tebou. Ale zkus zapřemýšlet i tom, kolik kluků Tě marně nahánělo na kávu, na drink, nudilo... No prostě kolik kluků si dokázalo představit něco víc, ale Tebe vůbec nezajímali. A schválně jestli je jich více než těch, které jsi prostřídala.:mrgreen:

PS: Jak to vypadá s tím ženáčem? :mrgreen:

HolkaChceRadu
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od HolkaChceRadu » 03 led 2019, 02:00

LoArmistead píše:
31 pro 2018, 09:24

Jen se asi musíme shodnout na tom, co znamená "líbit se". Většina lidí si to vykládá čistě jako vzhled, takovej ten prvoplánovej, to jest má-li kluk namakanou postavu, zadek jako Brad Pitt, úsměv jak Clooney, známe to. Ale ono je to mnohem složitější. Do "líbit se" spadá i jak ten chlap chodí, držení těla, tón hlasu, gesta, oční kontakt atd. To myslí Scissors tim, když říká že "neni důležitý kdo to říká ale jak to říká". A tyhle věci už se naučit dají.
Pod pojmem libit se si predstavuju uplne totez co ty, akorat mi prislo irelevantni sem psat konkretni nazor, protoze jsem jenom jedna holka a kolem sebe mam spise kluky nez holky. Ale dovedu si predstavit, ze spousta z nich pod “libit se” vidi prave brada pitta. U me by zase takovy velice pravdepodobne nemel sanci, protoze za tim vidim (zkusenosti) egocentrismus a nudu v posteli.
U “neni důležitý kdo to říká ale jak to říká” si pod kdo predstavim prave to libi se mi- tedy celkove charisma, coz je prave pro kazdeho neco jineho, pro me je treba hrozne dulezite, co z toho cloveka vyzaruje, kdyz je mily (pohled, rty), neblby, sebevedomy a aspon stejne vysoky jako ja. :D zbytek z toho vyctu pod jak, ale to uz je spise slovickareni; dekuji za vysvetleni, jak to bylo zamysleno, na me strane chyba v prekladu- asi je to tim, ze tohle “prvoplanove manipulatorstvi” mam automaticky zafixovane jako neco slizkeho, protoze kdyz se o to nekdo snazil, aniz by “takovy opravdu byl”, pusobilo to vzdycky nehorazne slizce a odpudive.

A jak rikam, naucit se to jiste do urcite miry da (i kdyz si myslim, ze empatie a socialni inteligence az tak ne, stejne jako si nekdo proste nedokaze logicky odvodit fyzikalni vzorce nebo vypocet chemicke rovnice), ale rozhodne se to NEDA naucit ctenim o tom na internetu. :) pak je taky otazka slovickareni, jestli treba sebevedome vystupovani je o nauceni, kdyz je v podstate cela pointa v tom, ze si ten clovek uvedomi, ze to vlastne az tak hrozne, jak si myslel, neni a ze ta holka ho nekousne a naopak obcas se na neho usmeje nebo mu da cislo.

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 03 led 2019, 02:22

Kvjat_RB píše:
31 pro 2018, 14:17

1) Já si to upřímně myslím a i kdyby nebyla, tak co z toho. ;) To, že ukázala Tvoji konverzaci, je vlastně ale i dobře. Protože tady jsi v převážně mužské komunitě, kteří Ti můžou dát feedback a Tvé psací nahánění to může zlepšit.

2) A ještě jedna reakce na příspěvek holky, který teď nemůžu najít. Jó, je dobré, že to ti muži uměli s Tebou. Ale zkus zapřemýšlet i tom, kolik kluků Tě marně nahánělo na kávu, na drink, nudilo... No prostě kolik kluků si dokázalo představit něco víc, ale Tebe vůbec nezajímali. A schválně jestli je jich více než těch, které jsi prostřídala.:mrgreen:

PS: Jak to vypadá s tím ženáčem? :mrgreen:
1) diky, Danii! :* A jsem rada, ze nejsem sama, kdo to povazuje trochu za fail. Jinak je celkem joke, ze ta konverzace se pak jeste vyvijela velice podobnym smerem jako tohle vlakno! :D

2) to je pravda, ale ti me prave, jak rikas, az tak nezajimaji. :D navic se snazim s klukama moc nevy..., myslim, ze k nim jsem fer, nekolikrat naznacim, ze nemam zajem a pokud jim to porad nedochazi, tak jim to aspon reknu na plnou pusu... nemate zac. :mrgreen:

P.S.: zatim nic, nebyla jsem tam ted cele svatky a nebudu jeste ani cely leden, tak uvidime, jestli se behem te doby ozve, az se treba pohada s manzelkou, si pak MOZNA vzpomene na tu holku, co ho s ni tizilo svedomi. :D (anebo taky ne)
jsem trpelivy clovek a mam i jine kamarady, takze neni duvod to ted nejak resit. Svoji komfortni zonu jsem jiz dostatecne narusila tim telefonnim cislem, nemuzu se z toho vzpamatovat jeste dodnes. :D

LoArmistead
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 58 krát

Příspěvek od LoArmistead » 03 led 2019, 08:52

HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 02:00
“prvoplanove manipulatorstvi” mam automaticky zafixovane jako neco slizkeho, protoze kdyz se o to nekdo snazil, aniz by “takovy opravdu byl”, pusobilo to vzdycky nehorazne slizce a odpudive.

A jak rikam, naucit se to jiste do urcite miry da (i kdyz si myslim, ze empatie a socialni inteligence az tak ne, stejne jako si nekdo proste nedokaze logicky odvodit fyzikalni vzorce nebo vypocet chemicke rovnice), ale rozhodne se to NEDA naucit ctenim o tom na internetu. :) pak je taky otazka slovickareni, jestli treba sebevedome vystupovani je o nauceni, kdyz je v podstate cela pointa v tom, ze si ten clovek uvedomi, ze to vlastne az tak hrozne, jak si myslel, neni a ze ta holka ho nekousne a naopak obcas se na neho usmeje nebo mu da cislo.
Tohle bych jenom rád podtrhl - jsem rád že to tu zaznělo i od holky, já si taky časem došel k tomu, že bezkonkurenčně nejlepší je prostě upřímnost. Bezprostřední a s úsměvem podaný "přiznání", že se mi ta holka prostě líbí a rád bych to navlík nějak, aby mi dala číslo, mi funguje nejlíp, je to osvobozující a vzhledem k tomu, kolik kluků se snaží hrát nějaký (stejně průhledný a kolikrát i dost blbě zahraný) hry, je to i překvapivě originální ;)

K tomu naučení se - už budem zas slovíčkařit, ale aby si člověk něco uvědomil, tak mu to třeba někdy někdo musí říct, což je vlastně učení se, že jo :D Ono někoho stačí jen postrčit, protože to někde v sobě má, jen o tom nevěděl. Je to ale hlavně o přístupu toho samotnýho člověka, musí si to sám nastavit v hlavě, jinak ho nikdo nenaučí nic, i kdyby za semináře vyházel milion. Nejhorší vůbec pak je, když se člověk utopí ve výmluvách a přesvědčení, že za všechno může někdo jinej.
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 397 krát

Příspěvek od Scissors » 03 led 2019, 10:38

HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 02:00
A jak rikam, naucit se to jiste do urcite miry da (i kdyz si myslim, ze empatie a socialni inteligence az tak ne, stejne jako si nekdo proste nedokaze logicky odvodit fyzikalni vzorce nebo vypocet chemicke rovnice), ale rozhodne se to NEDA naucit ctenim o tom na internetu. :) pak je taky otazka slovickareni, jestli treba sebevedome vystupovani je o nauceni
Nedá naučit? Ani třeba inspirovat? Když si tady přečtu o nějaké technice, kterou potom použiju, nedá se to brát jako proces učení? :)
Na internetu existuje spousta HowToDo stránek. Taky se z nich dá učit. Streetgame.cz je vlastně jednou z nich ;)
Je mi líto, ale mám pocit, že jsi ve svém postoji až moc zatvrzelá. A jestli tu někdo slovíčkaří, pak jsi to spíš ty.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 03 led 2019, 11:29

Scissors píše:
03 led 2019, 10:38
Nedá naučit? Ani třeba inspirovat? Když si tady přečtu o nějaké technice, kterou potom použiju, nedá se to brát jako proces učení? :)
Na internetu existuje spousta HowToDo stránek. Taky se z nich dá učit. Streetgame.cz je vlastně jednou z nich ;)
Je mi líto, ale mám pocit, že jsi ve svém postoji až moc zatvrzelá. A jestli tu někdo slovíčkaří, pak jsi to spíš ty.
Tak ja vidim velky rozdil mezi ucenim a inspiraci, pokud ty ne, neni to muj problem. NAUCIT se muzes sit, INSPIROVAT se muzes kdyz uz to umis a chces jiny strih obleku. Bohuzel me nenapada ted v tychlosti jiny primer tykajici se muzu krom cviceni, ktere se dle meho nazoru ale rovnez NEDA na internetu NAUCIT (good luck s ramena dolu, uchopem pri stahovani kladky, zadech pri mrtvole, kolenama pri drepech, atd.), ale oproti tomu se INSPIROVAT na internetu muzes v sestaveni treninku, protoze tam treba bude cvik, ktery jeste NEZNAS. Je ti to uz jasnejsi?? A presne o tomhle mluvim. Kdybys to cetl poradne (je pravda, ze tu je tuna marastu), tak vis, ze jsem psala, ze mluvit a chovat se s holkou/pri setkani se clovek nenauci z knizek nebo z internetu, ale interakcema. Inspiraci na balici techniky si tu klidne ber, i kdyz proc to delat slozite, kdyz to jde jednoduse, jak pise LoArmistead, ale tvuj boj. :)

Problem vidim v tom, jak si tu 18lety kluk precte neco o shnilem salatu v lednici nebo o jednorozci s dlouhym rohem a mysli si, ze na to nejakou kocenku, nejlepe rovnou na poprve treba kucharovou sbali! (Samozrejme je logicke, ze tihle lide nebudou prispivat do diskusi tak mic jako ti uspesnejsi)

Takze znovu to shrnu, kdyby mel nekdo problem pochopit delsi psany text- se streetgame principielne problem nemam, ale rikam, a za tim si stojim, ze chovani, jednani, vystupovani, sebevedomi, empatie, socialni inteligence, jakakoli inteligence se na internetu nebo z knizek naucit NEDAJI. Hlasky, techniky, rady atd. jsou jiste pro nekoho, kdo uz oplyva zkusenostmi vyse prinosne. Otazka je, jestli nutne. O opaku se rada necham presvedcit.

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 03 led 2019, 11:41

Scissors píše:
03 led 2019, 10:38
Když si tady přečtu o nějaké technice, kterou potom použiju, nedá se to brát jako proces učení? :)

A jestli tu někdo slovíčkaří, pak jsi to spíš ty.
A jenom tak by the way k tomu slovickareni. :D Doufam, ze ti je jasny, proc jsem vypichla tyhlety dve vety.

Mozna by to chtelo vice cist kvalitni literaturu, pak bys treba nemel takovy problem s rozdilnymi vyznamy slov jako inspirovat se/ucit se nebo kdo/jak.

Scissors

Příspěvek od Scissors » 03 led 2019, 14:24

HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 11:41
Mozna by to chtelo vice cist kvalitni literaturu, pak bys treba nemel takovy problem s rozdilnymi vyznamy slov jako inspirovat se/ucit se nebo kdo/jak.
Líbí se mi, jak jsi taková roztomile vztahovačná :) Vsadím se, že tohle děláš už od školky :D
Ujišťuju tě o tom, že význam slov "inspirovat se" a "učit se" i "kdo" a "jak" mi znám je ;) Ale klidně tu zas vyleť jak čertík z krabičky, ať je sranda :)
HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 11:29
chovani, jednani, vystupovani, sebevedomi, empatie, socialni inteligence, jakakoli inteligence se na internetu nebo z knizek naucit NEDAJI.
Ok, vnímám to tak, že nejsi schopná se něco podobného z internetu naučit. Protože jak jinak můžeš takovou věc hodnotit, než z vlastní zkušenosti. Nebo jsi na to dělala nějaký výzkum? :)
Proč ale podle sebe soudíš i ostatní? Já se tu třeba leccos naučil ;)
Zkrátka mi přijde, že jsi zaujatá a jenom generalizuješ.
Abraham Maslow

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 03 led 2019, 15:29

Scissors píše:
03 led 2019, 14:24

Líbí se mi, jak jsi taková roztomile vztahovačná :) Vsadím se, že tohle děláš už od školky :D
Ujišťuju tě o tom, že význam slov "inspirovat se" a "učit se" i "kdo" a "jak" mi znám je ;) Ale klidně tu zas vyleť jak čertík z krabičky, ať je sranda :)
Juu, po slove roztomile jsem prestala cist! ♥ :D
Ne, ted srsly, ze jsem byla ostra jsem si uvedomila hned, jak jsem to odeslala, ale jaksi tu komentare nejdou smazat, takze co se dalo delat. :)
Mimochodem zrovna z tehle vety ta vztahovacnost necisi, ale rozhodne tam je, good point, ja o ni vim a mozna, ze to bude dokonce i od skolky! Jsem proste rozmazelna, cholericka princezna ♥ a ty ses trefil do meho trigger pointu. :)
Scissors píše:
03 led 2019, 14:24

Ok, vnímám to tak, že nejsi schopná se něco podobného z internetu naučit. Protože jak jinak můžeš takovou věc hodnotit, než z vlastní zkušenosti. Nebo jsi na to dělala nějaký výzkum? :)
Proč ale podle sebe soudíš i ostatní? Já se tu třeba leccos naučil ;)
Zkrátka mi přijde, že jsi zaujatá a jenom generalizuješ.
Vic, co je to implicitni pamet? Tu se proste jinak nez zkousenim nenaucis. Az si to vygooglis, zjistis, ze tam patri pohybove aktivity jako kolo, lyze, plavani, ze je nezapominas a podobny blbosti, ale rada bych zduraznila, ze ten pojem zahrnuje SENZOMOTORICKE dovednosti. Ty se vcetne tech sportu uci ctyrmi nebo peti zpusoby, opet snadno dohledatelne. Bohuzel o cteni tam nic neni. Pak je druha pro tohle dulezita, a to epizodicka, tam uz z definice vyplyva, ze spojitost s jakymkoli ucenim z internetu je uplne nonsens.
Proti cemu bych mela byt zaujata? Proti tomu, ze se nenaucis vzorce chovani na netu? No o tom teda presvedcena jsem! Pokud to beres jako zaujatost a generalizaci, tak budiz. A nejenom to, ja jsem dokonce presvedcena, ze nektere z tech vyse uvedenych aspektu se ani nenaucis! To je, co? :D a jak jsem rekla, rada se necham presvedcit o tom, ze to tak neni. Ppmysleni, jak me ubijes argumenty, me nenechava chladnou. :mrgreen:

Scissors

Příspěvek od Scissors » 03 led 2019, 16:12

HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 15:29
Vic, co je to implicitni pamet? Tu se proste jinak nez zkousenim nenaucis. Az si to vygooglis, zjistis, ze tam patri pohybove aktivity jako kolo, lyze, plavani, ze je nezapominas a podobny blbosti, ale rada bych zduraznila, ze ten pojem zahrnuje SENZOMOTORICKE dovednosti. Ty se vcetne tech sportu uci ctyrmi nebo peti zpusoby, opet snadno dohledatelne. Bohuzel o cteni tam nic neni. Pak je druha pro tohle dulezita, a to epizodicka, tam uz z definice vyplyva, ze spojitost s jakymkoli ucenim z internetu je uplne nonsens.
Proti cemu bych mela byt zaujata? Proti tomu, ze se nenaucis vzorce chovani na netu? No o tom teda presvedcena jsem! Pokud to beres jako zaujatost a generalizaci, tak budiz. A nejenom to, ja jsem dokonce presvedcena, ze nektere z tech vyse uvedenych aspektu se ani nenaucis! To je, co? :D a jak jsem rekla, rada se necham presvedcit o tom, ze to tak neni. Ppmysleni, jak me ubijes argumenty, me nenechava chladnou. :mrgreen:
Ty budeš asi hádavá, viď? :)
Abraham Maslow

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 03 led 2019, 16:30

Scissors píše:
03 led 2019, 16:12
Ty budeš asi hádavá, viď? :)
Vlastne uprimne ne, snazim se tomu vyhybat. Ale nemam problem s konstruktivni diskusi a sarkasmem! :D ty budes asi smirlivy, vid? :)
Pokousela jsem se ti nastinit objektivni podklad meho nazoru, akorat jsem jeste porad nevidela zadny protiargument. :)

Scissors

Příspěvek od Scissors » 03 led 2019, 16:52

HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 16:30
ty budes asi smirlivy, vid? :)
To je moje nejlepší vlastnost! :) Hned po skromnosti, přirozeně ;) :)
Pokousela jsem se ti nastinit objektivni podklad meho nazoru, akorat jsem jeste porad nevidela zadny protiargument. :)
Vidím, že tě ta diskuse asi náramně baví... :)
Obávám se, že žádný "objektivní podklad" ve skutečnosti neuvádíš. Vše jsou jen subjektivní pocity. Vlastně nenacházím v ničem z toho ani pořádnou argumentaci. Leda kauzální klamy za argumenty vydávané.
Ale třeba se pletu. Zkus mi sem stručně zopakovat v bodech to, co považuješ za svoje argumenty ;)
Abraham Maslow

Kvjat_RB
Poděkoval: 53 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Příspěvek od Kvjat_RB » 03 led 2019, 21:37

HolkaChceRadu píše:
03 led 2019, 02:22
1) diky, Danii! :* A jsem rada, ze nejsem sama, kdo to povazuje trochu za fail. Jinak je celkem joke, ze ta konverzace se pak jeste vyvijela velice podobnym smerem jako tohle vlakno! :D

2) to je pravda, ale ti me prave, jak rikas, az tak nezajimaji. :D navic se snazim s klukama moc nevy..., myslim, ze k nim jsem fer, nekolikrat naznacim, ze nemam zajem a pokud jim to porad nedochazi, tak jim to aspon reknu na plnou pusu... nemate zac. :mrgreen:
Čekal jsem dost dlouho než někdo pozná, proč jsem si vybral tuto přezdívku. Načekal jsem se dlouho, ale že to bude HOLKA. :mrgreen: To je hrozné, ani jsem Tě neviděl a už jsi mě zaujala (jó, trapná balící hláška :lol: ).

1) Ááá, škoda, že ne trochu lépe. Přeji úspěchy každému, kdo se snaží dělat streetgame a kdo se snaží sám sebe zlepšovat. :)

2) No vidíš, takže Tvé tvrzení, že to neumíš s mužským pohlavím (nebo jak jsi to tehdy naformulovala) je mylné. :mrgreen: A upřímnost na slečnách cením. :)

Odpovědět