!Důležité hlášení! - na fóru je žena

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
B.G.
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 3 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B.G. » 29 pro 2018, 11:03

HolkaChceRadu, hraješ si tu na někoho, kým nejsi, a dovoluješ si mluvit o mé sociální inteligenci?:) To stojí trochu za zamyšlení.

Nemám magickou sílu, činím osobnost magickou silou.

:arrow: FB: B.G.

B.G.
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 3 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B.G. » 29 pro 2018, 11:17

P.S.: Princi, jinak tě zdraví Mára.
Nemám magickou sílu, činím osobnost magickou silou.

:arrow: FB: B.G.

LoArmistead
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Příspěvek od LoArmistead » 29 pro 2018, 12:35

HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 10:41
Diky, nemo! Panove, ale vy prece, paklize jste jiz “vycviceni”, pohled divky nepotrebujete, protoze ho znate! ;)
Nic jako "vycvičeni" neexistuje, každá holka je jiná originální osobnost a tudíž je fajn znát její pohled, pokud si někdo myslí že se tady naučí nějakej univerzální přístup jak na ženy, tak se podle mě hodně plete. Ano, eixstujou nějaký obecně platný pravidla, ale ty Tě (jak vlastně sama naznacujes) učí spíš nějaký sociální inteligenci. Ale hodně kluků co pickup začíná bohužel hledá nějakej "univerzální shazovač kalhotek".
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Příspěvek od Scissors » 29 pro 2018, 13:21

HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 10:41
Neni v podstate cela pointa streetgame v socialni inteligenci?
Z velké části ano. Ale netkví jenom v ní. Snažíme se v podstatě o rozvoj celé osobnosti. Dále také o zdokonalování fyzických aspektů.
LoArmistead píše:
29 pro 2018, 12:35
Nic jako "vycvičeni" neexistuje, každá holka je jiná originální osobnost a tudíž je fajn znát její pohled, pokud si někdo myslí že se tady naučí nějakej univerzální přístup jak na ženy, tak se podle mě hodně plete. ... Ale hodně kluků co pickup začíná bohužel hledá nějakej "univerzální shazovač kalhotek".
.
Nevím, já bych to zas tak skepticky neviděl. Spíš bych se přidržel toho:
Ano, eixstujou nějaký obecně platný pravidla, ale ty Tě (jak vlastně sama naznacujes) učí spíš nějaký sociální inteligenci.
Myslím si, že určité univerzálie se dají vysledovat. Existují vzorce chodání, které zabírají daleko účiněji než jiné. Ty pak mohou fungovat i jako ty "shazovače kalhotek" :)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

LoArmistead

Příspěvek od LoArmistead » 29 pro 2018, 13:32

Scissors píše:
29 pro 2018, 13:21
Z velké části ano. Ale netkví jenom v ní. Snažíme se v podstatě o rozvoj celé osobnosti. Dále také o zdokonalování fyzických aspektů..

Myslím si, že určité univerzálie se dají vysledovat. Existují vzorce chodání, které zabírají daleko účiněji než jiné. Ty pak mohou fungovat i jako ty "shazovače kalhotek" :)
Ano, ale (naštěstí!) tyhle shazovače nikdy nebudou fungovat na 100% :) podle mě učit se naučený postupy je chyba hlavně ze dvou věcí - jednak je to nepřirozený a pokud nejsi dokonalej herec, tak to holka pozná, jelikož má na to prostě radar a za druhý - je to vůči těm holka dle mýho vlastně urážející, jelikož je vlastně tim ten dotyčnej považuje za nějaký stádo sobě velmi podobnejch kusů, kterým lze shodit kalhotky nějakym naučeným postupem.

Souhlasim s Tebou že "existují vzorce chování, které zabírají daleko účiněji než jiné", to bez debat, ale spíš to platí v nějaký obecný rovině :)
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

HolkaChceRadu
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

Příspěvek od HolkaChceRadu » 29 pro 2018, 13:46

Scissors píše:
29 pro 2018, 13:21
[quote=LoArmistead post_id=24571 time=<a href="tel:1546083343">1546083343</a> user_id=1184]
Nic jako "vycvičeni" neexistuje, každá holka je jiná originální osobnost a tudíž je fajn znát její pohled, pokud si někdo myslí že se tady naučí nějakej univerzální přístup jak na ženy, tak se podle mě hodně plete. ... Ale hodně kluků co pickup začíná bohužel hledá nějakej "univerzální shazovač kalhotek".
.
Ano, eixstujou nějaký obecně platný pravidla, ale ty Tě (jak vlastně sama naznacujes) učí spíš nějaký sociální inteligenci.
[/quote]

LoArmistead + scissors, pro oba- no ja si prave nemyslim, ze neco jako univerzalni vycviceni existuje, ze pomuze precist deset knizek a prijit na tri seminare, aby se pak kluk dostal babe do kalhotek- prave proto, ze kazda holka je jina. byla to narazka na prispevek nejakeho typka (a nejsem si jista, zda to nebyl dokonce princ) v tomto foru (myslim, ze to bylo v tom scissorsove foru o divci invazi jako reakce na nejakou holku, ktera tam psala, jak vam chce otevrit oci a ukazat zensky pohled- ano, prokrastinace ted pres svatky vladne memu svetu, dostala jsem se do pulky vlakna :D).

Co si ale myslim, je, ze pokud se clovek snazi, tak se da (v ramci moznosti) natrenovat emocni inteligence, a tim i tedy podle tebe univerzalni vzorce chovani, ktere funguji- co ale uplne bohate postaci, je vnimat jak protistrana reaguje a chovat se v dusledku toho. Akorat ze ty tomu rikas naucene vzorce chovani, ja emocni inteligence, protoze myslim, ze jsou lide, kterym to jde, aniz by museli cist knizky, nebo se ucit hlasky. :) samozrejme to tedy nejsou lide, kteri jsou panicove a s holkou se bavili maximalne tehdy, kdyz po nich chtela opsat domaci ukol (na ktere je dle me cilena tato komunita). :D

Edit- pitome citace! :D

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 29 pro 2018, 13:51

LoArmistead píše:
29 pro 2018, 13:32
Ano, ale (naštěstí!) tyhle shazovače nikdy nebudou fungovat na 100% :) podle mě učit se naučený postupy je chyba hlavně ze dvou věcí - jednak je to nepřirozený a pokud nejsi dokonalej herec, tak to holka pozná, jelikož má na to prostě radar a za druhý - je to vůči těm holka dle mýho vlastně urážející, jelikož je vlastně tim ten dotyčnej považuje za nějaký stádo sobě velmi podobnejch kusů, kterým lze shodit kalhotky nějakym naučeným postupem.

Souhlasim s Tebou že "existují vzorce chování, které zabírají daleko účiněji než jiné", to bez debat, ale spíš to platí v nějaký obecný rovině :)
Tohle se dost ztotoznuje s mym pohledem na vec. :)
Krom toho stada teda, protoze pokud na to nejaka holka zabere (a ja verim, ze se takove najdou), tak ma v podstate ten kluk pravdu. Pokud nezabere, tak si ta holka maximalne rekne, boha, to je ale kret*n, beztak to zkousi na vsechny stejne a vyreseno. Pokud by se ji to dotklo, tak je velka pravdepodobnost, ze je vztahovacna, coz taky neni zadna vyhra, ale mne to urazejici neprijde. Spise ubohe.

LoArmistead

Příspěvek od LoArmistead » 29 pro 2018, 14:04

HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 13:51
Tohle se dost ztotoznuje s mym pohledem na vec. :)
Krom toho stada teda, protoze pokud na to nejaka holka zabere (a ja verim, ze se takove najdou), tak ma v podstate ten kluk pravdu. Pokud nezabere, tak si ta holka maximalne rekne, boha, to je ale kret*n, beztak to zkousi na vsechny stejne a vyreseno. Pokud by se ji to dotklo, tak je velka pravdepodobnost, ze je vztahovacna, coz taky neni zadna vyhra, ale mne to urazejici neprijde. Spise ubohe.
Já s Tebou vlastně souhlasim, jenom drobnost - pokud by ta holka zabrala, nedává to přeci chlapovi za pravdu v tom, že holky jsou stádo stejně myslících kopií :)

Scissors

Příspěvek od Scissors » 29 pro 2018, 14:22

HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 13:46
Co si ale myslim, je, ze pokud se clovek snazi, tak se da (v ramci moznosti) natrenovat emocni inteligence, a tim i tedy podle tebe univerzalni vzorce chovani, ktere funguji- co ale uplne bohate postaci, je vnimat jak protistrana reaguje a chovat se v dusledku toho.
Napsal bych to jinak, ale v podstatě je to to, co jsem myslel ;)
myslim, ze jsou lide, kterym to jde, aniz by museli cist knizky, nebo se ucit hlasky. :) samozrejme to tedy nejsou lide, kteri jsou panicove a s holkou se bavili maximalne tehdy, kdyz po nich chtela opsat domaci ukol (na ktere je dle me cilena tato komunita). :D
Samozřejmě existují muži, kteří jsou se ženami dobří jaksi přirozeně. Těm říkáme "naturálové". Těch ale ve skutečnosti moc není. Realita je spíše taková, že drtivá většina mužů to se ženami moc neumí. Nerozumějí jim a ani nevědí, jak se k nim chovat. Zároveň to ale nefunguje tak, že by tito muži nedokázali ženu vůbec sbalit. Naopak mohou mít se ženou dokonce dlouhodobý vztah! Jenže s nimi pak ta žena mává, z čehož ve skutečnosti není šťastný nikdo.
A pokud jde o skladbu místního fóra - já už před vstupem sem panic nebyl ;) Je tu dokonce spousta kluků, kteří už jsou v balení dobří. Přesto je však tento portál zdrojem rozsáhlé inspirace.
HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 13:51
pokud na to nejaka holka zabere (a ja verim, ze se takove najdou), tak ma v podstate ten kluk pravdu. Pokud nezabere, tak si ta holka maximalne rekne, boha, to je ale kret*n, beztak to zkousi na vsechny stejne a vyreseno. Pokud by se ji to dotklo, tak je velka pravdepodobnost, ze je vztahovacna, coz taky neni zadna vyhra, ale mne to urazejici neprijde. Spise ubohe.

Tohle je docela rozšířený dojem holek na Vinted. Že pokud už to na nějakou zabere, tak to musí být nějaká zakomplexovaná nebo úplně pitomá chudinka. Přesně o takové my ale vůbec nestojíme. Asi by ses divila, že je možné tím balit hlavně normální, nebo dokonce i velmi kvalitní holky.
Abraham Maslow

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 29 pro 2018, 14:23

LoArmistead píše:
29 pro 2018, 14:04
Já s Tebou vlastně souhlasim, jenom drobnost - pokud by ta holka zabrala, nedává to přeci chlapovi za pravdu v tom, že holky jsou stádo stejně myslících kopií :)
To uz je pak slovickareni, ne? :) kdyz dve jsou par, tri jsou skupina, kolik je potreba na stado? :D neber to tak, ze si strilim do vlastnich rad, ale pokud se najde 10 (treba jednodussich) holek, na ktere plati presne jedna a tataz hlaska daneho typka, nejsou pak stado?

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 29 pro 2018, 14:27

Scissors píše:
29 pro 2018, 14:22
Napsal bych to jinak, ale v podstatě je to to, co jsem myslel ;)

Tohle je docela rozšířený dojem holek na Vinted. Že pokud už to na nějakou zabere, tak to musí být nějaká zakomplexovaná nebo úplně pitomá chudinka. Přesně o takové my ale vůbec nestojíme. Asi by ses divila, že je možné tím balit hlavně normální, nebo dokonce i velmi kvalitní holky.
Tak takhle jsem to uplne nemyslela, ze se na to daji sbalit jenom zakomplexovane nebo uplne blbe holky, to v zadnem pripade- naopak si myslim, ze se na to da sbalit i zbytek, holky ktere chteji treba jenom sex, nebo (a to se tady z nejakeho duvodu uplne vypousti) se jim ten kluk proste libi a v tom pripade by mohl rikat i naproste hovadiny a ma cislo (v pripade ze si chce jenom zasukat), nebo by stacilo ukazat, ze je mily, v ramci moznosti chytry a vtipny a cislo by mel taky. Zbytek rozepisu posleze.

Scissors

Příspěvek od Scissors » 29 pro 2018, 14:34

HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 14:23
pokud se najde 10 (treba jednodussich) holek, na ktere plati presne jedna a tataz hlaska daneho typka, nejsou pak stado?
Ne, to už nalezl tu univerzálii :D
Ale teď vážně. Nesmíš to brát tak, že je důležitá nějaká formulka, která zabere úplně na každou. Ono je totiž ve skutečnosti úplně jedno, co bude ten kluk říkat. Daleko důležitější je spíš to, co ten kluk vyzařuje navenek. To je ten "vzorec chování", který je vhodné si osvojit ;)
Před časem bývala v komunitě třeba velmi populární oslovení jako: "Umřelo mi kotě", nebo "Nemám rád salát". Jasně vidíš, že jsou to úplné kraviny. Ale přesto byli ti kluci úspěšní! Proč? Protože z nich ta holka prostě podvědomě vycítila, že na nich "něco je" ;)
Jestliže přijde k holce úchyl/ňouma/exot/whatever, byť se sebelepším oslovením, stejně neuspěje.
Už je tomu líp rozumět? :)
Abraham Maslow

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 29 pro 2018, 22:24

Scissors píše:
29 pro 2018, 14:34

Nesmíš to brát tak, že je důležitá nějaká formulka, která zabere úplně na každou. Ono je totiž ve skutečnosti úplně jedno, co bude ten kluk říkat. Daleko důležitější je spíš to, co ten kluk vyzařuje navenek. To je ten "vzorec chování", který je vhodné si osvojit ;)
Před časem bývala v komunitě třeba velmi populární oslovení jako: "Umřelo mi kotě", nebo "Nemám rád salát". Jasně vidíš, že jsou to úplné kraviny. Ale přesto byli ti kluci úspěšní! Proč? Protože z nich ta holka prostě podvědomě vycítila, že na nich "něco je" ;)
Jestliže přijde k holce úchyl/ňouma/exot/whatever, byť se sebelepším oslovením, stejně neuspěje.
Už je tomu líp rozumět? :)
To je to, co jsem psala v komentari nad tebou- “nebo (a to se tady z nejakeho duvodu uplne vypousti) se jim ten kluk proste libi a v tom pripade by mohl rikat i naproste hovadiny a ma cislo (v pripade ze si chce jenom zasukat), nebo by stacilo ukazat, ze je mily, v ramci moznosti chytry a vtipny a cislo by mel taky.”

Jakoze... asi rikame oba dva totez, ale ja to povazuju za uplne obycejne sympatie, ktere jsou souctem ruznych faktoru- vzhled, chovani, jednani. A to se proste ucit nemusis (tedy ne z internetu; samozrejme se to naucis interakci).

Scissors píše:

Realita je spíše taková, že drtivá většina mužů to se ženami moc neumí. Nerozumějí jim a ani nevědí, jak se k nim chovat. Zároveň to ale nefunguje tak, že by tito muži nedokázali ženu vůbec sbalit. Naopak mohou mít se ženou dokonce dlouhodobý vztah! Jenže s nimi pak ta žena mává, z čehož ve skutečnosti není šťastný nikdo.
A pokud jde o skladbu místního fóra - já už před vstupem sem panic nebyl ;) Je tu dokonce spousta kluků, kteří už jsou v balení dobří. Přesto je však tento portál zdrojem rozsáhlé inspirace.
Tohle je zajimava myslenka, nad kterou se jeste poradne zamyslim; nemyslim si, ze jsem vystridala male mnozstvi chlapu a nerekla bych, ze nektery z nich to se zenami neumel... je pravda, ze nemuzu prilis hodnotit dlouhodobe vztahy, ale spise mi prijde, ze jsem to ja neumela s nima, nez oni se mnou... :D
Scissors píše:

[quote=HolkaChceRadu post_id=24576 time=<a href="tel:1546087900">1546087900</a> user_id=2059]
pokud na to nejaka holka zabere (a ja verim, ze se takove najdou), tak ma v podstate ten kluk pravdu. Pokud nezabere, tak si ta holka maximalne rekne, boha, to je ale kret*n, beztak to zkousi na vsechny stejne a vyreseno. Pokud by se ji to dotklo, tak je velka pravdepodobnost, ze je vztahovacna, coz taky neni zadna vyhra, ale mne to urazejici neprijde. Spise ubohe.
—————————————————————————-
A ted jeste kratce k tomu stadu- cast uz mas vyse a asi jsem se spatne vyjadrila, ale ja rikam, a ted pozor, pouze toto a nic vic, nez ze pokud kluk dvaceti holkam rekne “v lednici mam zvadly salat” a vsechny (nebo drtiva vetsina) s nim skonci v posteli (predpokladam, ze abychom to mohli kvantifikovat, je potreba vetsi vzorek slecen a tedy nemuze byt o vztahu rec- cokoli pod 2-3 mesice proste neni vztah, predpokladam, ze nam neni 18 az treba 22 :D), pak je neco spatne a to pravdepodobne to, ze ten kluk je opravdu wow (a k tomu ty holky... dejme tomu naivni).

Kvjat_RB
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Příspěvek od Kvjat_RB » 31 pro 2018, 01:27

Ještě jsem neměl tu čest přečíst si tuhle diskusi (určitě učiním, vypadá zajímavě :D )a tak nevím, jestli to tu nezaznělo, ale uživatelů ženského pohlaví je tady více. Kromě HolkaChceRadu (líbí se mi na ní její otevřenost a dle stylu psaní i optimismus) si vzpomínám ještě na Jackie. Ta mě úplně dostala svým příspěvkem v tématu "Manželství/Rodina". Před tímto příspěvkem jsem vážně smekl klobouk dolů (teda, klobouky nenosím, ale imaginární :mrgreen: ).

LoArmistead

Příspěvek od LoArmistead » 31 pro 2018, 09:24

HolkaChceRadu píše:
29 pro 2018, 22:24
To je to, co jsem psala v komentari nad tebou- “nebo (a to se tady z nejakeho duvodu uplne vypousti) se jim ten kluk proste libi a v tom pripade by mohl rikat i naproste hovadiny a ma cislo (v pripade ze si chce jenom zasukat), nebo by stacilo ukazat, ze je mily, v ramci moznosti chytry a vtipny a cislo by mel taky.”

Jakoze... asi rikame oba dva totez, ale ja to povazuju za uplne obycejne sympatie, ktere jsou souctem ruznych faktoru- vzhled, chovani, jednani. A to se proste ucit nemusis (tedy ne z internetu; samozrejme se to naucis interakci).
Tady jsi narazila na zajímavou věc - úplně se vypouští to, že se kluk holce prostě líbí. Taky mi to tak dlouho přišlo, že v "pickup komunitách" všichni tvrdí, že to neni o vzhledu. Chvílema jsem je až podezíral že to je proto, aby i oškliví kluci věřili, že můžou mít úspěch a platili si za semináře :D ale ono to vlastně fakt tak je! Jen se asi musíme shodnout na tom, co znamená "líbit se". Většina lidí si to vykládá čistě jako vzhled, takovej ten prvoplánovej, to jest má-li kluk namakanou postavu, zadek jako Brad Pitt, úsměv jak Clooney, známe to. Ale ono je to mnohem složitější. Do "líbit se" spadá i jak ten chlap chodí, držení těla, tón hlasu, gesta, oční kontakt atd. To myslí Scissors tim, když říká že "neni důležitý kdo to říká ale jak to říká". A tyhle věci už se naučit dají.

Kupříkladu já kdysi hodně chodil za holkama s kamarádem, kterej je pravej opak než já - on vypadá hrozně dobře, ale neni vůbec chytrej a neumí s holkama moc mluvit. Já to mam úplně naopak. Čili on většinou udělal dobrej první dojem a dal se s holkou do řeči, ale za deset minut byl zpátky. Já když se nevrátil do deseti minut, tak už jsem se nevrátil vůbec :D Čili jak říkal Volataire "Give me ten minutes to talk away my ugly face, and I’ll fuck the Queen of France" (a to nehledě na to, že ten citát je zřejmě vymyšlenej).

Ty to vlastně píšeš taky, já to jenom chtěl ještě trochu rozepsat na konto toho vzhledu, aby to tady zaznělo, třeba pro lidi co to tady čtou a nad timhle se zamýšlí.

Odpovědět