Balení specifických "alternativních" holek

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
JardaS

Příspěvek od JardaS » 07 říj 2018, 20:33

Ahoj kluci,

potřeboval bych poradit s jednou asi divnou věcí ale věřim, že mi pomůžete. Příspěvek myslím na prosto vážně a pokud by někdo chtěl mít nějaké poznámky, nechť si je prosim nechá pro sebe. Každej jsme nějakej.

Celý život mám obrovskou slabost pro holky, které chodí venku po městě bosé. Nemyslim někde na koupališti a podobně, ale přímo ty, které nenosí boty ani ve městě v zimě. Vzrušuje mě ta zranitelnost, asi i odvaha, proste mě to strašně rajcuje. Vim, že to není normální, nicméně jsem si to nevybral.

Nikdy jsem ani neuvažoval nad tim, že bych se s takovýma holkama seznamoval, v podstatě jsem vůbec nekalkuloval s tím, že by bylo reálné se na ulici začít bavit s cizím člověkem (místní určitě rozumí). Na jaře jsem ale začal se streetgame a začal jsem dělat obrovský pokroky, nejen vyložene v balení holek, ale i celkově v komunikaci s lidmi a podobně. Dřív mě ani nenapadlo, že bych se mohl s někým začít bavit, teď už jsem se však dostal do stadia, kdy mi to přijde reálné a s trochou snahy se vždy dokážu překonat. K sexu jsem se dostal jednou v baru, na ulici se mi to nedovedlo, ale dotáhnul jsem to alespoň na instatní rande :-)

Ale zpět k věci. Přestěhoval jsem se do nového města a co čert nechtěl, začal jsem po delší době potkávat 2 holky, které chodí i přes nastalé ochlazení stále bez bot a letos poprvé mi docvaklo, že seznámení se vlastně není úplné sci-fi. Rozhodl jsem se tedy, že do toho půjdu. Sami víte, že takových holek je naprostý minimum, takže pokusů v podstatě moc není (taky tomu nedávám velký šance). Můj dotaz zní:

1. Potkáváte ve městě taky nějaké takové holky? Rajcuje Vás to, nebo Vám to je jedno?
2. a důležitější dotaz: Jakým způsobem byste oslovili? Začali byste nějakým klasickým otvírákem, nebo byste využili její extravagance a začali se o ní zajímat? (Tady člověk ale riskuje, že bude za úchyla). Napadají Vás případně nějaký zajímavý, nevlezlý otvíráky?
Předem díky všem, kteří dočetli až sem, budou ochotni poradit a nebudou si z toho dělat prdel :-)

Princ
Poděkoval: 441 krát
Obdržel poděkování: 1068 krát

Příspěvek od Princ » 07 říj 2018, 22:40

1) Mně osobně je to jedno

2) Na slovech moc nezáleží, takže jak přesně je oslovíš je celkem jedno :)

Bosé holky se prostě balí tak jako ty obuté :)
28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

5. 10. - KickStart Bratislavy

Kvjat_RB
Poděkoval: 49 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Příspěvek od Kvjat_RB » 08 říj 2018, 11:46

Ahoj Jardo...

1. Áááno, ale jen v pelíšku. Jinak se mi líbí, když má holčina slušivou obuv (elegantní či sportovní, to je jedno)

2. Mně se stalo, že se taková holka na mě ve vlaku smála, tak mi dala šanci oslovit. :mrgreen: Jinak, moc takové holky nepotkávám/resp. nevšímám si jich.

Čuchoprd
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Čuchoprd » 19 pro 2018, 22:37

Chodím rád bosý takže, když potkám bosou holku ve městě, většinou se na sebe začneme smát. Takových bláznů moc není.
Zkus jít někdy na Rainbow, tam je takových hafo.

Odpovědět