Týrané ženy

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Regyman
Poděkoval: 179 krát
Obdržel poděkování: 46 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Regyman » 17 led 2019, 14:26

Warrior píše:
17 led 2019, 13:36
Long time no see.
Co byste udelali jinak? Co byste mi doporučili? Poplacejte me nekdo virtualne po zadech, potřebuju trosicku lásky 😝😂.
Výborně, tešil jsem se na pokračování. Ale to, co jsem si právě přečetl...Dost si mě zklamal kámo, držel jsem ti palce..
Za co tě máme plácat po zádech, za to, že nezvládáš vztah?
Warrior píše:
Budeme dělat, že vás můj pokrok zajímá 😝.
Zajímá, příběh to byl tehdy dost zajímavej. Ale to, co si ted popsal bych pokrokem nenazval.
Warrior píše:
Prvni byl, kdyz jsme byli na vikend mimo, uvarili si obed a sli jsme si ho snist. Nekdo ji zavolal. Nekdo, koho znala, ale on ji skadlil, predstavil se jinym jmenem a delal si z ni prdel. Kdyz ji rekl, kdo je, zacala se usmivat jak zkurvenej měsíček na hnuj, sla vedle do mistnosti a bavila se s nim. Patrně se ji ptal, jestli nekam nezajdou, protoze mu bez prdele zacala vykladat, kdy konci v praci.
Nechci znít moc naivně, ale nejakou takovou reakci bych ocekával, kdyz ji zavolá dobrej kamarád. Snad ty máš kamarádky a ona kamarády, se kterýma si vídáte.. Proč být hned paranoidní?
Hlavně z toho cítím nedostatek sebevědomí..
Warrior píše:
Dale jsem zjistil nekdy pred vánocema, ze si mrska pise s byvalym.
Nedokazal jsem to prijmout, nedokazal jsem uverit tomu, co rikala. Mozna je to pravda. Kdo vi. Ja každopádně hledam cestu, jak se od ni odpoutat a jediny k cemu jsem dosel je, ze ji zacnu podvádět.
Na začátku vlákna rytíř, na konci asi zmrd, ale co, budu ji resit porad, kdyz bude jedina, kterou picham.
V pondělí jsem domluvenej na mrdacku v aute s jinou.
Asi nemá cenu rozebírat bývalýho, k nicemu plodnýmu se tím nedostaneme. Jenom abych si to ujasnil. Jsi ve vztahu, kde sexuálně moc spokojený nejsi (tak jak si výše popsal), máš pocit, že tě holka podvádí a jsi z toho celkove dost psychicky v hajzlu. Takže to všechno vyřešíš tím, že ji začneš prostě podvádet taky? Co tím vyřešíš.. Proč chceš v takovým vztahu dál zůstávat, kde si navzájem nevěříte, podvádíte se, kontrolujete se, žárlíte na sebe a ani jedna strana vlastne není spokojená?
Spoiler: Ten vztah sis vybral z nedostatku a teď na to jenom logicky doplácíš.
Každopádne ti držím palce a doufám, že brzo přijdou tvoje zápisy o skutečným pokroku, a budeme tě moct doopravdy virtuálně poplácat po zádech.. Al

:idea:„Hakuna matata“ :idea:

martin123
Poděkoval: 346 krát
Obdržel poděkování: 187 krát

Týrané ženy

Příspěvek od martin123 » 17 led 2019, 14:29

Holka ti má lézt do kompu, jestli si nepises s jinými :D Za špatné chování (byla na mobilu, když s tebou byla) "trestat". Máme na tvou situaci lepší technológiju, než slidit, jestli si s někým nepíše, přeci.

martin123
Poděkoval: 346 krát
Obdržel poděkování: 187 krát

Týrané ženy

Příspěvek od martin123 » 17 led 2019, 14:39

(sry zase za dvojtej příspěvek) Souhlasím s tím, že takhle streetařskej vztah vypadat právě nemá, promiň. Buď je ta holka hodně super a tak prostě přirozeně víc emocionálně "investuješ" a pokud ho tedy chceš zachránit, postaral bych se, abych já táhl za delší provaz, teď je to spíš naopak (možná se mi to zdá). Pokud není ta holka hodně spešl, tudíž vycházís z nedostatku, mně by to za to nestalo. Tímhle stylem ani jeden šťastný nebude.

TristanPRG
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Týrané ženy

Příspěvek od TristanPRG » 17 led 2019, 14:41

"Ja každopádně hledam cestu, jak se od ni odpoutat a jediny k cemu jsem dosel je, ze ji zacnu podvádět. "
Prebehol som úvod a celé to očami, ale keď mi padli na poslednú vetu.. tak to poviem rovno, takúto vetu a ešte navyše to myslieť a realizovať, to si maximálny úboźiak, chlap ktorý toto realizuje je pre mňa posledné hovno.. Nemáš gule na to nebrať tie jej rozmary s nadhľadom to eśte OK, nemáš gule riešiť problémy vôbec, budiž OK, ale nemáš gule na to ani sa rozísť a ísť vlastnou cestou?
Takýmto prajem len to, aby si s každou zažival rovnaké sračky ako si dostal od tejto, podvádzaj a budeš podvádzaný..na viac nemáš sorry.

TristanPRG

Týrané ženy

Příspěvek od TristanPRG » 17 led 2019, 14:44

A P.S: vieś ako sa dostala do blbého psychického stavu aký si popisoval v úvode tohto vlákna? Presne tak, že natrafila na takého "chlapa" ako si ty, ktorý jej dal nádej a potom sa k nej zachoval ako k poslednej handre.. tľapkám ťa po pleci, poplač si... si predsa král...;-)

Warrior
Poděkoval: 100 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 17 led 2019, 15:31

Díky kluci :D
Nikdy se necítíš tak živý, jako když můžeš každým okamžikem zemřít.

Warrior

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 17 led 2019, 16:40

Tak aby bylo jasno:

Já jsem si vědom toho, že je chyba na mé straně.
Nemyslím si, že by mě podváděla, to bych s ní nebyl. A mám ji rád.

Důvod proč jsem sem zase napsal je prostý - mám problém.
A to sám se sebou. Vždyť jsem sám vcelku jasně napsal, že vím, že mě to celý bere víc, než by mě brát mělo. Dělá mi problém zůstat dostatečně nad věcí. Nevadí mi, že si psala s tím bývalým, vadí mi způsob, jakým jsem se to dozvěděl a dělá mi problém akceptovat její verzi, když jsem viděl něco jiného.

O to ale nejde. Jde pořád o mě. Napsal jsem sem svůj problém a řešení, ke kterému jsem došel. Ono podvádění zní hnusně, klidně piště, že jsem bezpáteřní nula, jsme na netu, to se mě dotknout nemůže :D ... každopádně každá druhá rada tady zní: "víc streetuj". Street má vést k sexu, ne číslu - tudíž, pokud nejsem úplně mimo, když jdeš na street, jdeš prcat. A když máš u toho holku, tak se to = nevěře. A když si jdeš jen pro číslo, tak je to zase street o hovně. No a tak jsem si vydedukoval, že když oprcám jinou, pomůže mi to být nad věcí s tou mojí a všichni budeme happy.

Mimo to jsem si začal všímat, že jí dělám občas "zle" zbytečně, jen aby pak přišla a řekla mi, že mě má ráda. Já kurva vim, že to dělám úplně naopak, a proto jsem tady, doufám v nějakou radu. Dělat to tak nechci. A občas mi přijde, že začínám být čurák jako ti přede mnou. A nevím, kde se to ve mě bere. Dělám to proto, že to jinak neumím. Zkušenosti se vztahy mám v prdeli úplně, nikdy jsem se pořádně nevázal.

Ve své podstatě ji nechci podvádět, nechtěl jsem od začátku, ale když jsem si to promyslel, vyšlo mi to jako řešení mého problému.
Že ho řeším špatně vím sám, že nezvládám sám sebe ve vztahu vím taky, to mi opakovat je zbytečné.

Zbytečné by nebylo mi zkusit nastínit jinou možnost a tím mě třeba popostrčit lepším směrem.

Jinak "poplácat po zádech" jsem nechtěl ve stylu "jsi borec". To fakt ne, minimálně po vztahové stránce selhávám.

Úplně na rovinu jsem se vám tady kluci otevřel, i kdyby mezi 100 hate zprávama byla jedna, která mi pomůže, budu rád.

Ale úplně nevím, proč jsem takovej hate schytal, když jediný co chci je můj problém vyřešit. Pokud se nepletu, většina lidí tady řeší problémy.

Každopádně díky všem.

BlackSin
Obdržel poděkování: 23 krát

Týrané ženy

Příspěvek od BlackSin » 17 led 2019, 17:01

Rozhodně tě nechci soudit, rozhodně ti nechci říkat, že jsi ubožák, jako někteří zde, protože tě vůbec neznám a nesoudím. Chci se jen podělit o názor a zkušenost.
V první řadě musím říct, že projíždět jí Facebook, nebo Instagram je hodně pod úroveň. Promiň, ale je to tak. Do toho co si s kym píše ti absolutně nic není (sám jsem to zažil, teda ne, že bych to někdy udělal, ale napadlo mě to). Tím žárlením to akorát zhoršuješ. ONA NENÍ TVOJE ŠTĚSTÍ. Nebyla, není a nikdy nebude.
Až 80% žen , které partner mlátil a podobné věci se k němu stejně vrátí (promiň). Ale příjde mi, že jsi v tu dobu měl komplex zachránce, o čemž Princ napsal fakt dobrej článek (doporučuju přečíst). Cítil jsem už v prvních řádcích tvého vyprávění, že asi budeš takovej ten "hodnej" kluk, kterej všechno uhladí a připraví jí na návrat k bývalému. Ale je to jen moje domněnka a zkušenost, kterou jsem si sám prožil a dokážu si dost dobře představit, jak ti je.
Nevěra je běžná věc, taky o ní máme skvělé články, ale spíš bych ti poradil se nad tím zkusit zamyslet jako nad celkem, sepsat si plusy a mínusu vztahu, jak se v něm cítíš. Dostat to touto cestou ze sebe ven, potom bude všechno komplexnější. Rozhodnout se jestli je čas zůstat nebo odejít. Ale jestli by tě to mělo takhle dál bolet a srát, tak odejdi. Šuk máš domluvenej, ulice jsou plný.
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Warrior

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 17 led 2019, 17:17

Ano, máš pravdu.

S tím PC jsem na sebe vážně hrdej nebyl a následkem toho, když si to sedlo a já jsem začal přemýšlet, jak se to se mnou dostalo do takový prdele, jsem začal hledat řešení. Protože se do stejných sraček dostat nechci, ať s ní, nebo s jinou.

Jak jsem řekl, rád ji mám, na rozchod koule mám, nerozcházíme se jenom proto, že nechci. Ale zároveň se od ní musím nějakým způsobem odprostit, abych měl vztah v rukou a svoji hlavu taky.

O hodným klukovi.... tyvole, nevim no. Neřekl bych o sobě, že to je můj problém. Dřív býval, teď už snad ne. Ale s tou návratností ex k debilům máš zajímavej názor, budu o tom přemýšlet.

TristanPRG

Týrané ženy

Příspěvek od TristanPRG » 17 led 2019, 17:41

Ospravedlňovať sa ti nebudem, stojím si za svojim čo som napísal a ak už mal vyznieť ten názor, źe hľadáš pomoc tak srdcervúco ako tieto príspevky asi si tam nemal dávať toĺko slzyplačúcich smajlov ako si s tým v chille a je ti ona jedno ;) Potom sa nediv, že to tak bolo pochopené.

Bol som v podobnej situácii a je to sakra ťažke rozhodnutie, ono podobne zažívam i ja dnes a nie je ľahké povedať koniec, lebo áno sakra ju mám rád, ale myslieť si, že ak budeš šukať-odreagovávať sa inde tomu vzťahu nejako prospeje tak to sa nestane, nijak mu to neprospeje ani keď ty budeš akoźe odreagovaný. Tak cesta nevedie :) Jej to ublíži ešte viac a skôr či neskôr to nejako praskne a potom ťa bude nejspíš nenávidieť ako toho čo jej to spôsobil po prvé.

Takže ak ju naozaj rád máš a nedokážeš to s jej pomocou zvládnuť/prekonať a pokračovať v budovaní, tak naber tie gule a ukonči to. Ak to spraviš je vysoká šanca, že ju budeš mať ešte aspoň ako známu.

TristanPRG

Týrané ženy

Příspěvek od TristanPRG » 17 led 2019, 17:44

"jsem si vydedukoval, že když oprcám jinou, pomůže mi to být nad věcí s tou mojí a všichni budeme happy." Nehovorím že u niektorých holek to tak nebude, áno bude. Ale ty pozeráś len na seba, naozaj sa skús zamyslieť či tak veľmi happy z toho bude aj tá holka ktorú si popisoval v tých dlhých postoch... bude?

Sorrow
Poděkoval: 36 krát
Obdržel poděkování: 63 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Sorrow » 17 led 2019, 19:35

Tohle je trochu brutální sebetýrání. Sebesabotáž jako víno. Test své vlastní psychiky. Vlezl jsi ji na PC. Něco jsi zjistil a co z toho? Nemyslím, že by to bylo ku prospěchu věci a že by ti to v něčem pomohlo. Holky tohle dělají běžně, že si s někým píšou. Dokonce i s bývalým partnerem. Na tobě bylo vybudovat větší přitažlivost a ukázat, že jsi lepší, než ostatní. Na mě by to působilo dost majetnickým dojmem a cítil bych se dost omezován, což je věc, kterou nikdo nemá moc v lásce. Zkus se na to podívat z jejího pohledu a představ si, že by tohle udělala ona tobě. Neber to jako kárání, ale jako názor nestrannýho člověka, který si přečetl tvůj příspěvek. Dej jí prostor, netlač zbytečně na pilu. Měj ji trochu na háku. Nezájem buduje zájem. Pokud ti mohu doporučit, pročti si fórum. Určitě najdeš plno dobrých rad, které ti pomohou :) Zkus na tom zapracovat, určitě to jde i jinak :) Držím ti palce :)
Some are bigger, some are small.
I don't care, I catch them all!

Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší!

Kdo popírá zákony Streetgame, ten popírá i zákony gravitace. Ovšem nikde jsem neviděl, aby lidi volně lezli po budovách.

Odpovědět