Týrané ženy

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Warrior
Poděkoval: 100 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 16 črc 2018, 18:27

Zdravím borci,
mám problém, na kterej jsem sám krátkej a proto se na vás opět obracím.

Mám přítelkyni. Asi 3 měsíce. Nespal jsem s ní. Nevykouřila mi. Nesáhl jsem na kundu (ale na kozy jsem se bohudík dostal).

Než začnete psát ty klasický rady, uvědomte si, že vážně nestojím o to číst " tu už ti prcá někdo jinej". Berte to, co napíšu jako pravdu a nemyslete si, že do problému vidíte víc. Nevidíte.

Takže. Známe se asi 3 měsíce a jelikož jsem tvor nadržený, snažil jsem se nás směřovat k sexu dost od začátku. Nicméně později mi řekla, že sex nechce. V reakci na to jsem ji dal vědět, že když mi nedá ona může mi dát jiná.
Potom mi řekla něco, co údajně neřekla nikdy a nikomu jinému. Řekla mi, že to, že aktuálně nechce sex je výsledek předchozího vztahu, kde byla bitá a děly se i horší věci, o kterých tu nechci psát. Řekněme jen, že se dá pochopit, že jí aktuálně sex nevoní.

S tím jsem se smířil, překousl jsem to a rozhodl jsem se tu holku brát takovou, jaká je a být pro ni lepší než ten pičus předtím.

A teď k problému. Víte jak jsem na začátku psal, že jsem tvor nadržený? No to pořád jsem. A chci s ní spát. A nevím, jak to mám udělat. Nevím, jak postupovat, nevím, jak ji chytit, co ji říkat, párkrát už mě "odmítla", ne že by řekla nech toho, ale prostě se třeba otočila abych nemohl sáhnout kam jsem chtěl sáhnout a tak podobně. Zkrátka je to kurva komplikovaný a já začínám mít pocit, že utápím čas, energii a peníze v něčem, co třeba vůbec nebude dobrý. Já tu holku mám rád, ale co když má sexualitu do konce života v hajzlu?

Potřebuju poradit jak na to. Nějaký zkušenosti se ženami, které si prošly něčím podobným? Ještě jednou prosím, raďte, nerýpejte.

Dík.
W.

Warrior

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 16 črc 2018, 18:32

Ještě doplním, že jsem se s ní o tom po nějaké době bavil, když jsem nikam nepokročil jinak. Brečela, říkala, že to půjde, jen to potřebuje čas. Ale kolik? Jsem zmatenej jak p*ča a taky si tak připadám. Mám ji rád, ale potřebuju ji už opíchat abych ji mohl vážně vnímat jako svoji holku... Podvádět můžu. Nechce se mi do toho.
Nikdy se necítíš tak živý, jako když můžeš každým okamžikem zemřít.

Sorrow
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 92 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Sorrow » 16 črc 2018, 18:49

Nevím, jestli je to rada přímo na míru, ale budeš potřebovat pevné nervy a mnoho trpělivosti! Říkám to jen za sebe: Stojí před tebou těžký úkol. Musíš jí ukázat, že právě Tobě může věřit a nejsi jako ostatní. Jsou to pomalé a krátké kroky dopředu. Ukaž jí, že svět s Tebou je nejlepší, že se o Tebe může opřít a věřit Ti. Dej ji čas. Zřejmě ho opravdu potřebuje. Sám teď zažívám něco podobného. Není v tom sice fyzické násilí, ale i tak je to docela těžké. Pokud můžeš, dej vědět jak se Ti daří a jak postupujete.
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:

Lucas
Poděkoval: 188 krát
Obdržel poděkování: 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Týrané ženy

Příspěvek od Lucas » 16 črc 2018, 18:54

Warrior píše:
16 črc 2018, 18:27
Berte to, co napíšu jako pravdu a nemyslete si, že do problému vidíte víc. Nevidíte.
Jak ti teda potom máme radit?
Nicméně, potřebuješ získat víc emoční inteligence. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Scissors » 16 črc 2018, 20:45

Warrior píše:
16 črc 2018, 18:27
Zkrátka je to kurva komplikovaný a já začínám mít pocit, že utápím čas, energii a peníze v něčem, co třeba vůbec nebude dobrý.
A není teda nejlepším řešením se na to prostě vysrat?
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Warrior

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 16 črc 2018, 20:49

No jenže teď si to vem takhle - já ji mám rád, ona mě taky. Je teď v hovnech a hádám, že je ráda, že mně má. Já bych se asi styděl, kdybych se jí zbavil v téhle její situaci. Potřebuju ji nějak začít masírovat a dotáhnout to do konce, abych věděl, co je ve hře...

Tomáš-Oswald
Obdržel poděkování: 56 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Tomáš-Oswald » 16 črc 2018, 21:56

Je to o důvěře, když slíbíš i úplnou blbost, musíš ji dodržet, tak se buduje důvěra. Snadný a efektivní. Držim palce s nervama...
MOC PRACHY ADRENALIN ŽENSKY

"Když máš velkou hubu plnou velkejch zubů, tak nikoho nezajimá, že máš malý ruce."
by: Tyranosaurus Rex 6kkk BC

Jasito
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 10 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Jasito » 17 črc 2018, 10:18

Treba si odpovedať na základné otázky:

Bolo podané trestné oznámenie z jej strany na jej exfrajera?...všetko sú to trestné činy...

Prečo vzťah nebol ukončený hned po prvom násilí?
... nespomínaš deti, pravdepodobne ani existenčné problémy ktoré by nutili vydržať...

Z hladiska "konania dobra" inými slovami...z hladiska ochoty zamiešať sa na ulici do fyzickej konfrontácie medzi dvoma "partnermi" je to tá najhoršia možná situácia aká môže nastať... V 99,9% sa tá situácia obráti proti "obrancovi" tým, že v následnej výpovedi žena tri krát otočí...pridá sa na stranu partnera...a ten, čo v snahe o nejaké gentlemanstvo pozdvihne na obranu "obete - ženy" mobilný telefón alebo zbraň bude do konca života poučení...od prepichnutých gúm na aute, po zadržaní ZP pre nebezpečné vyhrážanie...

Čo to môže znamenať z hladiska následného vzťahu s takouto ženou?

za a) (10% šanca) dospela, ako sa hovorí, je s minulostou vyrovnaná a už by si ju dávno šukal...
za b) (60% šanca) ešte nie je s minulosťou vyrovnaná... ona trpí lebo s tým bojuje vo svojej hlave...ty trpíš, lebo potrebuješ "vyliať vajcia" ale nemožeš...trpíš, lebo jej chceš pomôcť...ale samozrejme nemožeš ( je treba si uvedomiť, že pomocnú ruku musí každý nájsť na konci svojho predlaktia...môže človek človeku pomôcť...ale to je tak 10-15% ...zanedbatelné...a nestojí to za energiu...
za c) (20% šanca) nebola s ex spokojná, lebo ju mlátil vtedy, kedy sa jej to nepáčilo...to ale nevylučuje možnosť...že jej primárne to násilie vadí...vadilo jej len v zlom čase ... Vela chalanov tu popisuje ako pri sexe dáva ženám facky, nadáva im a podobne...(je teda zrejmé, že isté forma násilia v sexe nevadí)
za d) nevypočitatelné správanie v akomkolvek smere... od rizika toho, že jej prepne a po super sexe sa na miesto umytia tam dole zavolá políciu a nahlási znásilnenie ( 0,1% šanca) (vráti to "jemu" pomocou teba - na to udať jej alfa samca nemala gule, ale udať - záchrancu...žiadny problém) ... až po jemnejšie formy nevypočitatelného správania -- cirkus, výkyvy nálad donekonečna...(9,9% šanca)

Zhrnutie: ak jej chceš uprimne pomôcť, pretože Ti na nej záleží...pomôž jej len ako kamarátke...pomôžeš jej tak daleko viac...

Ak ju chceš pretiahnuť a mať za frajerku, treba si spočítat plusy a mínusy...riziká a zisky...

PS: zem, život a celkovo ludská spoločnosť nie je idealne miesto, je kruté, nespravodlivé a často na neho doplatia najviac tí, ktorý ho chcú zmeniť k lepšiemu...

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Týrané ženy

Příspěvek od TristanPRG » 17 črc 2018, 18:03

"Zkrátka je to kurva komplikovaný a já začínám mít pocit, že utápím čas, energii a peníze v něčem, co třeba vůbec nebude dobrý."

To je a ešte aj dlho bude. Ak nie si pripravený pre to veľa obetovať, tak to rovno vzdaj. Vo vzťahu s holkou ktorá si toto prežila, neexistuje cesta čisto drsného týpka, to jej skôr pripomenie toho ktorý ju bil. Je s ňou treba veľa pracovať, čo zaberie čas, týždne, možno mesiace..pokým sa dostaneš k tomu, že ti tam pustí ruku, na nejaký divoký sex by som rovno na dlhšiu dobu najpravdepodobnejšie zabudol.

Musí ti veriť, cítiť oporu, bezpečie, ale si to najmä dostatočne vyskúšať a overiť, než ti to uverí. Lebo taký mohol byť aj ten jej, než ju neskôr začal mlátiť. Takže dôvera sa buduje časom, nenútene, spontánne.

Čo to pre teba teda znamená? :) To či ti stojí tá holka aj o viac ako len o sex, ak áno a si pripravený nejakú dobu abstinovať (ak by zistila bokovku, všetka tvoja snaha pôjde rovno do kelu), alebo čakáš rovno normálne fungujúci vzťah v tom prípade sa rovno rozíďte, lebo to nezvládneš. ;)

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Princ » 17 črc 2018, 18:09

Jak se ti povedlo dostat do monogamního bezsexuálního vztahu, kde nesmíš spát s jinými? Proč jsi na to přistupoval a nevedl to od začátku polygamně?
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Hennry
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 47 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Hennry » 17 črc 2018, 19:00

Princ píše:
17 črc 2018, 18:09
Jak se ti povedlo dostat do monogamního bezsexuálního vztahu, kde nesmíš spát s jinými? Proč jsi na to přistupoval a nevedl to od začátku polygamně?
Nechtěl?...
Rytíř bez jizvy je kokot a ně hrdina :)

ArcaynFox
Poděkoval: 4 krát

Týrané ženy

Příspěvek od ArcaynFox » 25 črc 2018, 13:11

Princ píše:
17 črc 2018, 18:09
Princi, Warrior v druhém příspěvku jasně píše, že podvádět může, ale nechce.
Vzdát to jen proto, že je to složité asi rytířské není, ale nenech si tím kazit život. Pokud zjistíš, že ti její problémy přerůstají přes hlavu, tak by bylo asi lepší nechat ji, ať se s tím vyrovná sama. Ono se taky může stát že holka čeká jak jí pomůžeš (což třeba ani nejde) a nesnaží se s tím vyrovnat sama. Potom jí svojí pomocí spíš ubližuješ.

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Týrané ženy

Příspěvek od Princ » 25 črc 2018, 14:00

Nepsal jsem, aby ji podváděl. Ptal jsem se, proč to nevedl od začátku polygamně (nevěra kvete hlavně v monogamních společnostech). Mohl jí zkusit pomoct a u toho normálně žít.
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Warrior

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 30 črc 2018, 14:58

Tak světě div se, pokroky se konají.

Byla u mě teď přes víkend. V noci na to došlo a tričko i s podprsenkou šlo hned na začátku dolů, moje péro ven. Cesta k tomu byla trnitá, prvně jsem si dal její ruku jen na trenky, později do trenek a pak už jsem ho vytáhl úplně. Bral jsem to po kouskách, aby se stíhala adaptovat. Několikrat mi vyhonila, ale na kouření se ještě necítila.

Chtěl jsem ji aspoň vyprstit, reakce nebyla úplně dobrá - stáhla se a začala brečet. No po chvíli jsem ji uklidnil a pokračovalo se. Zkoušel jsem ji potom masírovat na stehnech a dělal jsem výpady směrem ke kundičce, tam byl taky znát pokrok, ale bylo to o dost horší a nakonec mě poprosila, ať toho nechám. Řekl jsem jí, že předtím to taky šlo po malých krůčcích a že si myslím, že to pomůže i tady. Řekla mi ať ji věřím, že do večera to nějak zkousne a dáme to večer.
To jsem se ale asi sebe sebesabotoval, protože jsme se zhulili a ji to úplně vyplo, takže večer zabitej. Příště asi trávu i alko vypustím úplně a vrátím to až bude šlapat všechno jak má.

Každopádně, pokrok je a já doufám, že příště už to kurva dotáhnu do konce.
Říkala mi, že má radost, že se jí daří se posouvat dál.
Tak držte palce a až bude něco novýho, dám vám vědět.

Warrior

Týrané ženy

Příspěvek od Warrior » 17 led 2019, 13:36

Long time no see.

Budeme dělat, že vás můj pokrok zajímá 😝.

Nejak ke konci leta jsme spolu zacali spat. Na zacatku ji to dost bolelo a sex si neužívala. Časem to přešlo a teď pichame celkem casto, ale z vetsiny casu na misionare, neni moc akcni. Skrabe me u toho na zadech, hladi po vlasech a liba, nicmene ze by nekdy rekla, ze chce sukat ona sama od sebe, to se snad nestalo. V 99,9% iniciuju sex já. Jestli mi nekdy pri predehre sama sahla na pero, tak to spočítám na jedne ruce. To mame prvni vec co me sere.

Pak tu bylo par incidentu, ktere me nemely rozhodit, nicmene opak byl pravdou a me to rozhodilo😁.

Prvni byl, kdyz jsme byli na vikend mimo, uvarili si obed a sli jsme si ho snist. Nekdo ji zavolal. Nekdo, koho znala, ale on ji skadlil, predstavil se jinym jmenem a delal si z ni prdel. Kdyz ji rekl, kdo je, zacala se usmivat jak zkurvenej měsíček na hnuj, sla vedle do mistnosti a bavila se s nim. Patrně se ji ptal, jestli nekam nezajdou, protoze mu bez prdele zacala vykladat, kdy konci v praci.
No chut na jidlo me rychle presla a byl jsem dost nasranej. Asi ani ne proto, ze ji nekdo volal, ale dle meho ona ma pak přijít a rict mi kdo volal, zvlast kdyz ten podelanej hovor probihal jak probihal. Pozdeji jsme se o tom bavili, rekl jsem ji, ze takhle se chovat nebude a ze me to sere, brecela a prej ze ji volal teplej kamarad.

Jasne, teplej. To ti tak zeru.

Dale jsem zjistil nekdy pred vánocema, ze si mrska pise s byvalym.

Neobyčejně mě to nasralo a dotklo se mě to. Ja chapu, ze v dnesni dobe může kdokoliv napsat kdykoliv a komukoliv, ale to, ze si s nim 3 dny pise (párkrát jsem u ni videl upozorněni na telefonu), nerekne ani hovno a ja jsem si pak teda nasel nasel kdo je ten typek. Kdyz jsem zjistil, ze to je byvalej, docela me to vzalo. Slo to na me vidět, tak se ptala co je, rekl jsem ji to. Pak brecela, prosila, omlouvala se. Večer jsme sli ke kámošovi a jeho holce rikala, ze se boji, ze se s ni rozejdu. Tvrdila mi, ze ji on napsal, jestli nezajdou ven, ona mu rekla, ze ne a zaroven ji prej porad dluzil nejaky prachy, tak je pry jen chtela zpatky.
Dobry. Jsem naivní vul, odpustil jsem.
Tak dva - tri tydny na to jsem byl u ni v byte kdyz byla v praci a hrabal jsem se ji v kompu, protoze cely co mi k tomu tehdy rekla mi nejak nesedelo a neveril jsem tomu.
No a smirovani melo sve vysledky. Nasel jsem screen konverzace prave kdyz si psali s tim byvalym. Nebylo to ani za hovno v duchu "naval penize a jdi do hajzlu zmrde", spis vesela konverzace, hromada smajliku a sladka tecka na zaver, kdy mu napsala "porad stejnej 😂😂". Ok. Byl jsem vytocenej. Kdyby me nekdo zacal srat, rozbil bych mu tehdy z fleku hubu.
Jinak jsem vlezl i na fb, tam nebylo nic extra. Primo na insta jsem se nedostal.

No, nechal jsem si to cely pro sebe. Ale jak me to sralo tak se mi prakticky hnusila a poznala to. Normalne jsem z toho byl tak spatnej, ze mi pak pri sexu prestal treba stat. Po nejaky dobe jsem ji rekl, ze jsem.na.ten screen narazil, zahral jsem to dobre abych nebyl za smiraka, zase brecela, pry si psali malo, odepisovala mu pr 2/3x za den.
Od te doby ji nemuzu verit, protoze to, co mi k tomu rekla bylo dost v rozporu s tim, co jsem videl a ze to byla nahoda ten kousek konverzace a zbytek nebyl tak veselej, tomu neverim.

Musim rict, ze po tom vsem jsem byl fakt nasranej, co to vlastne delam. Zacal jsem ji vic sledovat na fb i insta, dival jsem se co a komu lajkuje atp.
Pak jsem si rekl, ze tohle prece nejde, ze jsem snad chlap a ze zensky bych takhle rozhozenej byt nemel.

Nedokazal jsem to prijmout, nedokazal jsem uverit tomu, co rikala. Mozna je to pravda. Kdo vi. Ja každopádně hledam cestu, jak se od ni odpoutat a jediny k cemu jsem dosel je, ze ji zacnu podvádět.

Na začátku vlákna rytíř, na konci asi zmrd, ale co, budu ji resit porad, kdyz bude jedina, kterou picham.

V pondělí jsem domluvenej na mrdacku v aute s jinou.

Co byste udelali jinak? Co byste mi doporučili? Poplacejte me nekdo virtualne po zadech, potřebuju trosicku lásky 😝😂.

Odpovědět