Digi dotaz

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Honza25
Obdržel poděkování: 1 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Honza25 » 18 čer 2018, 15:19

Zdravím,

Zaujímal by názor na jednu moju nedávnu konverzáciu z Tindru. Holka na pohľad obyčajná, už podľa fotiek ale temperamentná s jedinou vetou v profilu: Zkus mě sbalit tím nejdivnějším způsobem. https://s33.postimg.cc/4i7h1auan/screenshot_130.png

Chápem, že úvod dosť klasický, no ten neriešim, druhá moja odpoveď šla, ale dosť mimo ňu, od inej by to bola viac-menej opisová správa, od nej nie:)
Z jej odpovede ten sarkazmus nešiel nepostrehnúť aj keby tam nedala uvodzovky, rozhodol som sa jej odpísať podobným sarkazmom, aby vyznelo, že som jej sarkazmus pochopil a vôbec mi nevadí naopak vyhovuje...ale je mi už nejak dnes jasné, že odpovede sa nedočkám :)
Fotky tam mám z výskokov padákom, pár z USA tripu s kamoškami a jednu z kaskadérčiny na koni, takže preto som to formuloval tak:)

Honza25
Obdržel poděkování: 1 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Honza25 » 18 čer 2018, 15:21

Btw, prečo nemôžem upravovať príspevok? :roll:

Tomáš-Oswald
Obdržel poděkování: 56 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Tomáš-Oswald » 18 čer 2018, 15:49

Posledni zprava od tebe byla špatně. Z fotek je jasné, že máš dobrej lajfstajl, netřeba to na beton potvrdit.

"Zkus mě sbalit tím nejdivnějším způsobem"- Když už si to zmínil, tys ji nabaloval jako by to tam nebylo. Ona tím říká : Jsem znuděná prašt mě do obličeje, všimnu si tě."

Jak ses ptal v první zprávě co ráda dělá. To na tindru nikoho nezajímá, měl si to vyčíst z fotek. Vidim na té malinkaté fotečce žlutou tyč, tak přece udělám narážku na tanečnici u tyče. Jak má ty ruce hore, můžeš si udělat srandu jestli neprotahuje pánevní dno. :D
MOC PRACHY ADRENALIN ŽENSKY

"Když máš velkou hubu plnou velkejch zubů, tak nikoho nezajimá, že máš malý ruce."
by: Tyranosaurus Rex 6kkk BC

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Princ » 18 čer 2018, 18:12

Zkracuj ty zprávy, takhle dlouhé je to moc snaživé

Columbo
Obdržel poděkování: 5 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Columbo » 05 črc 2018, 02:35

Poslal bych jí gif vánočního balicího papíru a přikázal, ať válí sudy.
Obrázek

TristanPRG
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Digi dotaz

Příspěvek od TristanPRG » 06 črc 2018, 00:26

Ja osobne válim sudy taky rád, ale WTF? Ten význam nepoberám ani ja..ani po 8x co to vidim😀

KnězPrincBestie
Poděkoval: 1 krát

Digi dotaz

Příspěvek od KnězPrincBestie » 09 črc 2018, 21:25

Chce sbalit nejdivnějším způsobem - tak ji borec přikáže ať válí sudy v balícím papíru - bude dokonale zabalená - jako dáreček :D
Mně se to líbí , hodně dobré :lol:

BaličMichal
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 83 krát

Digi dotaz

Příspěvek od BaličMichal » 10 črc 2018, 13:18

TristanPRG píše:
06 črc 2018, 00:26
Ja osobne válim sudy taky rád, ale WTF? Ten význam nepoberám ani ja..ani po 8x co to vidim😀
Když píšeš digi, zprávy nemusí mít moc smysl.. a celkově když balis holku, tak tvoje slova moc smyslu dávat nemusí, neni to důležitý :)

TristanPRG

Digi dotaz

Příspěvek od TristanPRG » 10 črc 2018, 13:42

Jo, až do momentu než ti na takúto blbosť napíše: nechápem, ako to myslíš?/Čo to znamená?/... To že to dáva význam jemu keď to vymyslel, neznamená, že to rovnako v napísanej forme pochopí aj druhá strana. Naživo by to malo výraz tváre, úsmev, emócie, takto je to len divný text :)

Masseto
Poděkoval: 4 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Masseto » 24 říj 2018, 18:39

Čaute,
prosim vás o radu, jak pokračovat dál. Chtěl jsem napsat, že to je dlouho co jsme se viděli a už si ji nepamataju, tak se mi musí připomenout. Ale je to asi moc chladné.

Hey go out tomorrow?
I can't I work
Hardworking..what do you do?
Working experience
Internship
I saw you last time at Île de Nantes, i was with my friends totally drunk lmfao and you with yours. Why you act like if you don't know me but on Instagram you ask me to see me.
Oh nice..you should stop following me :) I didn't see you..where it was?
Why I did should? It was near le hangar à bananes

Rimmer
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Rimmer » 26 říj 2018, 23:18

Masseto píše:
24 říj 2018, 18:39
Čaute,
prosim vás o radu, jak pokračovat dál. Chtěl jsem napsat, že to je dlouho co jsme se viděli a už si ji nepamataju, tak se mi musí připomenout. Ale je to asi moc chladné.

Hey go out tomorrow?
I can't I work
Hardworking..what do you do?
Working experience
Internship
I saw you last time at Île de Nantes, i was with my friends totally drunk lmfao and you with yours. Why you act like if you don't know me but on Instagram you ask me to see me.
Oh nice..you should stop following me :) I didn't see you..where it was?
Why I did should? It was near le hangar à bananes
Zeptal bych se: ,,Tak proč jsi nepřišla za mnou? To ses tolik styděla?"
Zkrátka bych narazil na to, že i kdybys ji viděl tak tvoje povinost jít za ní a povídat si je stejně důležitá jako ta její ;)
Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

TristanPRG

Digi dotaz

Příspěvek od TristanPRG » 05 led 2019, 23:44

S novým rokom prejsť tým na čo padol prach :)) zhody kde konverzácia skončila niekedy behom Listopadu na 1-2 správy odvtedy nič..zaujímavé, že na túto správu ktorú posielam každej odpovedajú hneď behom hodiny-dvoch :D a ešte urazené, vraj učiť tvl.. napísať normálnu správu tak neodpíšu ani omylom, lebo si to vraj "nevšimli" :)
Obrázek
Je pravda, že v jedinej sa konverzácia znova rozbehla a bolo z toho docela fajn insta rande. Ale zvyšok z nich je fakt doslovne marný..

Bažant
Obdržel poděkování: 2 krát

Digi dotaz

Příspěvek od Bažant » 10 led 2019, 21:28

Tak nepíš starým kontaktom, trochu poswipuj a máš ďalšie. Navyše vyčítavé správy nikam nevedú, akoby si celé dva mesiace čakal, kedy sa ozve. Ešte sa jej chváliš čo robíš... :roll:

adalbe
Obdržel poděkování: 13 krát

Digi dotaz

Příspěvek od adalbe » 11 led 2019, 05:56

Pokud jste s holkou domluveni, že půjdete ven a ona vám to nepotvrdí (zprávu si přečte) před schůzkou tak to necháváte být? Nebo je lepší jí napsat, že takový přístup se mi nelíbí a bude lepší, že už se neuvidíme?

Lucas
Poděkoval: 118 krát
Obdržel poděkování: 87 krát
Kontaktovat uživatele:

Digi dotaz

Příspěvek od Lucas » 11 led 2019, 06:49

adalbe píše:
11 led 2019, 05:56
Pokud jste s holkou domluveni, že půjdete ven a ona vám to nepotvrdí (zprávu si přečte) před schůzkou tak to necháváte být? Nebo je lepší jí napsat, že takový přístup se mi nelíbí a bude lepší, že už se neuvidíme?
Tak pokud chce jít ven, tak přijde. Já holkám raději volám. Slyší tvůj hlas. Takhle přes internet, nedáváš holce nic. Jen slova. To jí dá každý kluk. Ale tvůj hlas je jedinečný.
Takže pokud ste byli domluvení, tak záleží jak si to podal. Když říkáš, že ste domluvení a ona si to jen zobrazí, tak to ještě nejste domluvení. Jak vůbec ta konverzace probíhala?
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Odpovědět