Známá mi dala lajk na Tinderu. Jak dál?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
LoArmistead
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 57 krát

Příspěvek od LoArmistead » 24 bře 2018, 20:48

čau ve spolek,

mam na vás dotaz - asi tak 14 dní zpátky mi zahoukal telefon, koukam a prej mam "nové propojení na Tinderu". K mýmu překvapení to bylo holka od nás z města, od vidění jí znam, dělávala v hospodě kam chodíme, ale nikdy jsme se nebavili víc než na úrovni servírka - zákazník. Vždycky se mi ale dost líbila, jenže já byl tehdy zadanej. Teď nejsem a tak jsem zavětřil příležitost. Druhej den jsem jí napsal "Čau, Tebe znam, víš to?:)". Odpověď žádná. Pak koukam že si z Tinderu smazala všechny fotky, dala tam místo toho kočku. Já si nevšim jestli ty fotky už byly smazaný když jsem jí poprvý psal. No a teď proč sem vlastně píšu - rád bych to k něčemu dotáh, nicméně nevim jak dál. Napsat jí něco dalšího na Tinderu (popř. CO?), i když už má tu appku možná smazanou a vlastni nevim, jestli vůbec četla tu první zprávu? Nebo jí napsat na FB třeba (opět. CO?)? FB znam, ale v přátelích jí nemam. V hospodě už nedělá a zas tak malý že bych jí tu potkal náhodou to tady taky neni. Fakt budu rád za rady, protože jakmile vždycky narazim na tyhle "speciální případy", na který si myslim delší dobu, tak všechno zapomenu a jsem jak svázanej.. :D

thx, Lo

-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

BaličMichal
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 85 krát

Příspěvek od BaličMichal » 25 bře 2018, 18:36

Určitě bych jí napsal to samé na fb. Nejdřív bych si ji přidal do přátel. Pak i uvidíš, jestli si to zobrazila nebo ne. (Ona si to může přečíst i bez zobrazení a tak bych tam napsal tečku nebo emotikon, aby to musela rozkliknout)..

MaximusDecimus
Obdržel poděkování: 10 krát

Příspěvek od MaximusDecimus » 26 bře 2018, 12:06

takže holce co jí nevyhovovaly chlapi okolo ní a proto si naivně založila "anonymní tinder" aby se mohla seznámit hned na úvod napálíš, že jí znáš :) super strategie. Se nediv, že se lekla. Jestli jí chceš balit, tak spíš Tinder moc nezmiňuj, nic tím nezískáš. A na FB ji taky nestalkuj, tam to dle mého taky nikam nepovede. Spíš jí zkus potkat normálně a "balit" jako každou jinou. Jediná výhoda toho co píšeš/znáš je v tom, že víš že je nezadaná a někoho chce. Což je stejné jako u každé :) ale u této má tvůj mozek jistotu. Energii ale spíš věnuj dalším holkám a tuhle ber jen jako bonus od života/osudu když se někde potkáte
De Oppresso Liber

LoArmistead
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 57 krát

Příspěvek od LoArmistead » 26 bře 2018, 13:43

Včera večer jsem si jí přidal na FB, do teď nepotvrdila, čili bych si celkem myslel že už nepotvrdí :D na ulici jí tu těžko potkam, navíc jak už jsem psal v hospodě už nedělá, čili je to podle mě zabitý. Je mi to celkem jedno, líbí se mi hodně ale neni to žádná vysněná tajná láská, čili to vidim na jasnej next, takovejch ještě bude plno.
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

LoneWolf

Příspěvek od LoneWolf » 05 led 2019, 23:51

Trochu to oživím, taky mě docela dost dělá problém, když na badoo najdu holku kterou znám jako prodavačku z obchodu, nebo z něčeho menšího kde 20 minut řešíme nějakej obchod a vykáme si u toho. Když dám že se mě líbí tak samozřejmě dělá že nic, že tam ani nechodí nebo že mě nezná, ale co když mě dá taky že se jí líbím? Přinde mě docela blbý jí napsat Ahoj XXX, nebo jí další den když se potkáme říct najednou Ahoj lajkli sme si profil. Co s tím?

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Příspěvek od Princ » 06 led 2019, 10:06

Řešíš podružnosti. Uvědom si, co je v životě opravdu důležité, za čím opravdu stojí stát. Nevyplýtvej život zamýšlením, co si myslí prodavačka. Kdyžtak IM pomůže.
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Odpovědět