Pomoc - pozval jsem jí ven, ale ona odmítla, že se prý neznáme

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Milanko
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 4 x

Příspěvek od Milanko »

Zdravím,

mám dotaz, co dělat, když jsem holku pozval ven (píšeme si asi 2 dny jen po instagramu, je z vedlejšího města), ale ona odmítla s tím, že je to blbý, že se neznáme? Díky všem za odpověď.

Chameleon
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od Chameleon »

Teď mě nic konkrétního nenapadá, ale v nějakém článku nebo tady na fóru bylo něco podobného. Piš si s ní dál a když bude něco souviset s vzájemným poznáním se, tak to přeruš a řekni ji, že ji vlastně neznáš a že to je moc brzo atd.. Pak to bude chtít sama.
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Příspěvek od Princ »

Vybuduj více přitažlivosti a spojení - dobrým profilem a konverzačními skripty.

Pro hlubší analýzu sem dej celý chat.
Milanko

Příspěvek od Milanko »

Díky za odpověď. Přesně to jsem udělal, že jsem to nechal být a píšu si s ní dál, ignoroval jsem jí půl dne a pak napsala sama. Ještě otázka, mám si s ní psát každý den? Je jasné, že jednou musí povolit a ven půjdeme, jen to nějaký čas asi bude trvat, jelikož prý nikdy takhle s cizím klukem venku nebyla (je jí 16, mě 17).
Princ

Příspěvek od Princ »

No můžeš, ale fakt se soustřeď na budování přitažlivosti a spojení, ne na samoúčelné chatování. Protože ty se můžeš stát kamarádem na psaní (= dát jí vše bez snahy) a pak jí opíchá někdo jiný.
Milanko

Příspěvek od Milanko »

Jasný, jen pro info, projel jsem si snad všechny články o psaní na facebooku apod. a pročítám si všechny příspěvky ohledně digi, jen mi není jasný, co myslíš tím, abych se soustředil na budování přitažlivosti a spojení. Ano, chápu tě, ale nevím, čím bych měl své zprávy změnit. Spíš si prostě píšeme o denní situaci, a hodně zkouším ji různě škádlit, popichovat. Například když mi napsala, že se jde učit, napsal jsem, jestli to má vůbec cenu, když je na takové a takové škole (trochu shodit sebevědomí :D ). Prostě nejsem tak zkušený, ale myslím že je to na dobré cestě, jen nedokážu odhadnout tu dobu, kdy mi napíše že už ven chce.
Princ

Příspěvek od Princ »

A jdeš na tu přednášku?

Škádlení je jedna z technik. Je dobrá, jen je třeba nemít ji jako jedinou zbraň. Druhou techniku budu zítra posílat všem v mailu - a ta ti pomůže i nejlépe jistit, jestli už je připravená jít ven. A dalších 7 v sobotu na přednášce.
charli
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 55 x

Příspěvek od charli »

Ahoj,
pokud víš odkud je a kam chodí do školy, vyraž za ní. Předpokládám, že jsi ji na fotce viděl a že ji poznáš. Prostě neváhej a obětuj trochu času.
Charli
Mantelchen
Udělil poděkování: 38 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Mantelchen »

charli píše: 21 bře 2018, 09:53 Ahoj,
pokud víš odkud je a kam chodí do školy, vyraž za ní. Předpokládám, že jsi ji na fotce viděl a že ji poznáš. Prostě neváhej a obětuj trochu času.
Charli
Ahoj,
to bych nedělal. Jedná se o nepřiměřenou investici, navíc ona ukazuje nezájem. Spíš než jako romantické gesto bude působit jako creepy stalker. Vybuduj si skvělý profil - fotky, kde je adrenalinový sport, nějaký tvůj zajímavý koníček, v přítomnosti holek či známé osobnosti (ale pozor na to aby jsi vypadal přirozeně, není nic divnějšího než když vidíš na fb fotku týpka s holkama, které jsou očividně např. pracovnice v baru a za normálních okolností by se s tebou nevyfotili). Obecně je lepší dávat fotky, které jsou jakoby náhodně zachyceny, ne že sis chystal předtím půl hodinu vlasy, světlo, kulisy... Proto je dobré se ne vždy koukat do objektivu, ale záleží na situaci. S touto si ještě holkou můžeš zkusit psát, když to nevyjde, tak se nic neděje, vždyť ji ani neznáš. Mezitím buduj profil, streetuj a třeba se ozve sama. Ale myslím, že si na ni po pár týdnech ani nevzpomeneš.
Mantelchen
Milanko

Příspěvek od Milanko »

Menší update:

Napadlo mě si s ní zavolat (nic to nestojí a nevadilo jí to). Tak nějak padla otázka ať jí řeknu něco o sobě, tak jsme si vyměnili pár informací o sobě a pak jen povídali. Smála se, a hodně :D . Volali jsme přes hodinu a půl, a to ještě odpoledne říkala že to asi nestihne, že se musí učit. Nakonec se mnou volala a neučila se :D . Podle hovoru jsem usoudil, že se situace hnula a říkala, že se mnou ven půjde, ale ještě chce počkat. Dnes si s ní budu volat znovu. Nějaké rady na co se zaměřit, aby se situace urchlila, nebo jen čekat a povídat si s ní o všem možným?

Jinak všem díky za rady, tohle forum je k nezaplacení, když radíte i takovýmu nováčkovi jako jsem já :lol: . Ale klidně raďte dál. Myslím, že tahle holka stojí za to, dělá sport a má nějaký cíl, když s ní budu, tak vám klidně všem koupim pivo :lol: :lol: .
petrpan

Příspěvek od petrpan »

Ahoj kluci, mám dotaz :D
Jde o to, ze si píšu s jednou holkou a viděli jsme se jednou, nějaké doteky byly, ale nic extra. Nechtěl jsem pospíchat. Psali jsme si furt dost, což zpětné vidím jako chybu. Klidně několik hodin denně. Postupem času to utichlo. Dřív we ozývala často sama několikrát denně, pak už ne w musel jsem já, ale vždycky odpoví řekneme do 20 minut
Nechci byt kamarád na psaní a tak jsem ji pozval ven- tu první schůzku navrhla dřív sama od sebe, tuhle já. Řekl jsem den a ona souhlasila, ze v pohodě. Den předem ale napsala, ze ji není úplně dobře a chce to odložit a navrhla sama neděli co teď bude - původně jsme se měli setkat tenhle víkend co byl.

Poslední ukončila komunikaci ona a já už nereagoval. Mám ji psát něco do te doby nebo v sobotu napsat jestli zítřek teda platí?

Úplně nevím na čem jsem. Protože když napisu odpoví v podstatě hned, lajkuje fotky, chválí mi je...
A navíc mi minuly týden napsala, ze jsem se trochu změnil od doby poznání :D Nevím jestli to na to nemělo vliv na zrušení schůzky. Každopádně jsem dost studoval, přestal se chovat jako beta a vubec jsem si vzal dostupné rady z digi game k srdci . Proste jsem se přestal chovat jako obyčejný beta. Nejsem si jistý jestli během 2 týdnu co jsem se do studovani zazral muže pocítit přes chat nějakou změnu.
Začal jsem víc přes chat flirtovat, používat méně smajliku, psát strohé odpovědi a ne slohy :D Víceméně jsem ji začal mít na háku. Když se nechce videt´ její smůla, budou jiné - dokonce jsou domluvené.
surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Příspěvek od surfernamare »

No pockat, tak idete v tu nedelu vonku ci nie? :D
petrpan

Příspěvek od petrpan »

Jsme donluveni na tu neděli :mrgreen: takže bych ji už asi nepsal a v sobotu jen jestli neděle teda platí :ugeek:
Vito
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 27 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vito »

Ale ať to má šťávu to “ověření”, ať nepřicházíš zbytečně o pritazlivost 😁
Odpovědět