Galantní chování

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Regyman
Udělil poděkování: 256 x
Obdržel poděkování: 47 x

Galantní chování

Příspěvek od Regyman »

Než jsem poznal Streetgame.cz , jeste jako čistokrevnej beta co si idealizuje jednu svoji princeznu, jsem chtěl být gentleman.
Snažil jsem se k holkám chovat co nejzdvořileji, div jsem jim nevykal :D Vždycky když jsem mohl jsem za ně nosil tašky,když jim byla zima půjčoval jsem jim svůj svetr (a to jsem se v té době neotužoval)..
A teď k dotazu.. Byl jsem dneska s kamarádkou a mým kámošem venku.
Kamarádka si nesla nejakou tašku, která vypadala od pohledu těžce (plátěná táška ve které bylo pár věci, mělo to tak 5 kg).
Kamarádka: "Nechcete mi s tím někdo pomoct"
Kámoš: "Ne"
já ani neodpovídal, ale nepomohl jsem ji.
Co mě zajímá, jak byste v té situaci reagovali vy? Já si připadal blbě.. Nechci být Až příliš zlý kluk (https://streetgame.cz/az-prilis-zly-kluk/), ale na druhou stranu nechci dělat ani nepřiměřené investice (https://streetgame.cz/jak-zeny-zneuzivaji-beta-samce/).
Samozřejmě, kdyby chtěla tašku jen podržet, nemám s tím problém. Ale tohle mi přišlo moc, nosit tašku za holku, se kterou ani nespím.
Napadlo mě i vyjednávat (https://streetgame.cz/preco-a-ako-vyjednavat-so-zenami/) , ale ani to mi nepřišlo jako ideální řešení.
Hlavně z toho důvodu, že mě nenapadlo, co chtít jako protiinvestici, protože když by mi řekla nějakou informaci (třeba popsala prví sex) nebo mi dala třeba pusu (ale to nechci, líbat mě muze za odmenu, je to její odměna ne moje), je to všechno jen jednorázově. Ona by si to odbyla během pár sekund, kdežto já bych tašku tahal další hodinu..
Když je holce zima, nepůjčím ji svetr, místo toho se může zahřát tím, že mě obejme. Ale v téhle situaci jsem vážně nevěděl..
Jak byste tuhle situaci řešili vy?
A děláte nějaké galantní věci?

:idea:„Hakuna matata“ :idea:
Antihrdina
Udělil poděkování: 96 x
Obdržel poděkování: 168 x
Kontaktovat uživatele:

Be a Dick

Příspěvek od Antihrdina »

Obecně platí že pokud chceš holku do postele, je vždycky menší zlo být na ni kokot než jí sloužit. Já osobně bývám na holky někdy hodně velkej kokot a ještě se u toho usměju a normálně jí řeknu "Ne, já jsem prostě kokot, nařiď to (náhodný beta), on je ten gentleman..."

Každopádně pokud tohle dělat nechceš (mě to baví), nabízí se asi fakt to vyjednávání jako nejlepší řešení. Nemusíš nutně jako odměnu chtít pusu, objetí atd... Tady jde prostě o to ukázat té holce že nejseš nějakej její poskok a že se z ní neposereš, že si to musí nějak "zaplatit." Sice tím nebudeš budovat žádnou sexuálně-romantickou atmosféru, ale když si řekneš třeba o nějakou protislužbu (kurva, napadá mě že kdybys to dobře podal a měl vybudovanej dobrej image, možná by ti za to vyhonila, ale říct jí "Vyhoň mi" před kámošem dobrej nápad asi úplně není) nebo i geld, nic tím neposereš. Je to taková neutrální cesta co tě sice nikam neposouvá, ale nikam nesráží.
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Galantní chování

Příspěvek od Princ »

On ten overthinking je víc beta, než jí tu tašku vzít :)

Můžeš odpovědět třeba i: "Na chvilku" a napumpovat si s tou taškou bicáky.

V otázkách etikety fungují dva protichůdné principy:

1) Etiketa vznikla čistě proto, aby odlišila vysoce postavené (ti zvyky znají) od nízko postavených (ti je neznají). Když nevíš, že na "Děkuju" se odpovídá: "Prosím" a používáš špatnou vidličku, nenaštveš tím Boha nebo něco, neumře kvůli tomu koťátko, ale znalým lidem komunikuješ nižší status.

(To je rozdíl od streetgame, protože pokud nestreetuješ, doopravdy naštveš "Boha", osud, vyšší moc, energii, prostě něco... A ona ti to bolestivě vrátí.)

Různá tajná společenství mají svůj set signálů, kterými se členové nejen poznávají, ale také si komunikují hloubku zasvěcení. Nováčci znají jen část signálů + existují falešné signály, na které by nováček mylně reagoval, pokud by vyšší zasvěcenost chtěl předstírat. Tak funguje také etiketa.

2) Na druhou stranu, pokud se k holce chováš jako velký gentleman, ona ti bude chtít ukázat, že je také velice kultivovaná... A jak ti to ukáže? Tím, že se s tebou nevyspí.

Proto chování na úrovni někdy vytváří asexuální tlak a spoustu sexu často mají úplně zdegenerovaní retardovaní chudáci, kteří nemají práci, bydlí někde v přívěsu a holka před nimi nemá potřebu předstírat kdoví jakou etiketu. V Instruktorském manuálu popsáno u Kluků, kteří se nepočítají.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

Paradox

Pamatuj že "chtít si zamrdat" je základní zvířecí pud, to až my jsme si tu začali na "něco" hrát a ačkoliv si hodně lidí z nějakýho důvodu myslí že to "něco" jim k naplnění toho zvířecího pudu pomůže, je to úplná kravina. Ve skutečnosti tě to desexualizuje když to přeháníš.

Řečeno v kostce: Buď zvíře, zamrdáš si. Buď superslušňáček, nezamrdáš si. Superslušňáčci tohle nechápou a diví se proč ženský spíš s takovýma "kokotama" a "hovadama." Asi protože mrdání je vznešená a velkolepá věc...
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Galantní chování podle Freuda

Příspěvek od Princ »

Jak to říkal Freud? Kultura vznikla z vytěsňování sexuality?
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

I think so

Myslím že to tak nějak bylo.
Majky
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 21 x

Všeho moc škodí

Příspěvek od Majky »

Čau,
Nejsem úplně everyday streetař, holky mi šlo vždycky balit tak nějak samo od sebe a tady spíš jen tak sbíral insipiraci a tipy, takže je otázka jak moc velkou relevanci seš ochoten mýmu skromnýmu názoru přiložit. Docela se ztotožňuju s tím, co napsal Princ - To, že to takhle řešíš a přepínáš je imho víc beta, než kdybys jí tu tašku podržel. Podle mě je celá tahleta záležitost ohledně "být čurák" a "být štěňátko" docela irelevantní a je blbost ji paušalizovat. Měl by sis vybrat to, co je pro tebe přirozenější a to vybalancovat k dokonalosti. Když budeš hrát na sílu "čuráka", tak můžeš stejně o frndu zavadit tak možná doma na netu, stejně tak jako když se k holkám budeš chovat se správnou mírou galance a šarmu, tak můžeš dročit jendu koc za druhou ani nevíš jak. Co tím chci říct -> Neexistuje jen jedna správná cesta. Když se budeš chovat jak čurák, ale nebudeš budovat přitažlivost, tak jsi nahranej. Stejně tak, jako by sis neměl plést "být k ženám galantní" a "být malej bezvýznamnej blbeček, kterej se nechá každou čubkou orat a vláčet". I galantní chování může být přitažlivé. Dělat věci jako podržet holce dveře, nebo jí pomoct do kabátu rozhodně nejsou nepřitažlivý, zvlášť pokud se k tomu přidají správné doteky. Nech za sebe mluvit to jak vypadáš, co z tebe vyzařuje. Pokud z tebe září charisma, máš vlastní názory, za kterejma si stojíš, nebojíš se jí oponovat, nebojíš se jí dotýkat, okolí tě respektuje a uznává, tak si klidně můžeš dovolit galantní gesto, aniž by ses jakkoliv diskvalifikoval, naopak, ukazuješ jí tím, že nejseš buran. Jde jen o to si ty galantní gesta vybírat a využívat jich ve svůj prospěch.
Nicméně, když vezmu tvůj případ s tou taškou - Já bych jí tu tašku asi taky nevzal. Z toho jak jsi to napsal mi to přijde, jako kdyby tím testovala, kterej z vás dvou je větší zoufalec.
The core principle of freedom,
Is the only notion to obey.
The formulae of evolution and sin,
Leading the way.
Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

Be a Reasonable Dick

Pravda je taková že i s tím kokotismem musí člověk opatrně, je rozdíl být "oprsklej a přidrzlej, co se nebojí porvat" a vyloženě hajzl nebo zakomplexovanec, co holky nenávidí.

Ono se dá totiž holce říct správným i špatným tónem a ve správné (i nevhodné) chvíli "Sluší ti to." stejně jako "Naser si."
Hennry
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 48 x

Galantní chování

Příspěvek od Hennry »

S tím co říkáte moc nesouhlasím. Jelikož to, že je někdo hajzl ještě neznamená, že není gentleman. To se navzájem neodporuje. Spousta lidí si myslí, že být gentleman a chovat se k ženám galantně je totéž. Ve skutečnosti lidé pravý význam slova ,,gentleman" už zapomněli.
Jako příklad uvedu bratry Krayovi. Bratři Krayové byli v šedesátých letech největší mafiáni Londýna. Navzdory gangsterský stránce se často vídali s politiky a vysoce postavenými lidmi, kteří uváděli, že nikdy větší gentlemany nepotkali.
To, že dívce nevezmete tašku vás nedělá hajzlem stejně jako to, že jí vezmete vás ještě nedělá slušňákem. Já osobně bych tašku taky nevzal a kdyby ano rozhodně bych to nedělal zadarmo ;)
Rytíř bez jizvy je kokot a ně hrdina :)
MAGIC
Udělil poděkování: 84 x
Obdržel poděkování: 287 x

Galantní chování

Příspěvek od MAGIC »

"Gentlenan je muž, ktorému si ešte nedala"
Niečo ma tom bude ;)
”Kto je tvoj ocko?”
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Galantní chování

Příspěvek od Scissors »

To, že dívce nevezmete tašku vás nedělá hajzlem stejně jako to, že jí vezmete vás ještě nedělá slušňákem. Já osobně bych tašku taky nevzal a kdyby ano rozhodně bych to nedělal zadarmo
Souhlasím. Akorát já bych jí tašku vzal. Možná ne zadarmo. Ale třeba taky jo. Galantním chováním se podle mě chlap automaticky nekvalifikuje jako beta. Nemusí to přece nutně udělat jako vtíravou úsluhu. Může tím totiž taky dát holce najevo, že se o ni dokáže postarat. A to je dle mého názoru alfa chování. Mužnost se dá navíc demonstrovat i jinak.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

A Riddle

Tohle vlákno by se mělo jmenoval "Hádanka o vnucené tašce."
Regyman
Udělil poděkování: 256 x
Obdržel poděkování: 47 x

Galantní chování

Příspěvek od Regyman »

Antihrdina píše: 07 led 2018, 21:52 Tohle vlákno by se mělo jmenoval "Hádanka o vnucené tašce."
Bylo ode mě nezodpovědné takhle podcenit výběr nadpisu, je to moje vina :lol:
:idea:„Hakuna matata“ :idea:
Hennry
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 48 x

A Riddle

Příspěvek od Hennry »

Antihrdina píše: 07 led 2018, 21:52 Tohle vlákno by se mělo jmenoval "Hádanka o vnucené tašce."
Nyní dáváme prostor všem co se ještě nevyjádřili ohledně tašky :) .
,,Vzít či nevzít? To je to oč tu běží!"
Rytíř bez jizvy je kokot a ně hrdina :)
Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

Survey

Vidím to na anketu.
Odpovědět