Co na streetgame řekli beta kámoši?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Co na streetgame řekli beta kámoši?

Příspěvek od Princ »

Stalo se vám někdy, že jste o oslovování holek řekli kámošovi a on začal tvrdit, že to nemůže fungovat? :)

Napište mi tu, jak to zdůvodnil.

Pracuji na novém článku, kde budou vyvráceny tyhle typické námitky beta samců, feministů, zaopatřovatelů a nerdů.

Meky
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 26 x

Re: Co na streetgame řekli beta kámoši?

Příspěvek od Meky »

Můj (do té doby nejlepší) kámoš se mi začal smát a řekl, že svádět holky není vůbec přirozené. Že je to nenormální a je to to samé, jako bych si měl doma trénovat šukání na nafukovací panně. Seděli u toho mí další kámoši, kteří se projevili jako největší bety, a začali si ze mě dělat legraci. Očividně ale vůbec nepochopili, o čem to je.

Nakonec jsem dotyčného kámoše zarazil, když jsem se zeptal, jak chce jinak poznávat holky a najít si přítelkyni. Zmohl se jen na pouhé "normálně". Pak řekl že to celý neuznává, a že nepotřebuje do svého života tolik holek. Řekl jsem, že to chci dělat už jen kvůli blbému pocitu, že se mi brutálně líbí kolemjdoucí holka, a já předem vím, že s ní nikdy nebudu spát. Odpověděl, že on takto nepřemýšlí, že nechce ojet každou. Na to jsem mu připomněl, jak se otáčí za každou kolemjdoucí a připomíná: "Tak tu bych chtěl jebat každý den." Nevěděl co má říct, zakoktal se, a nakonec jen nejistě poznačil, že to říká jen tak, protože se to tak prostě říká. :D

Hodněkrát jsem ho ke streetgame přemlouval, ale po několika pokusech jsem usoudil, že to nemá cenu.
Princ

Budoucnost už je skoro tady

Příspěvek od Princ »

To je celkem brutální. Zajímalo by mě, co by dělal, kdyby viděl mě, Adama, Gewaina nebo Honzu...

Přijde doba, kdy už nepůjde zavírat oči a žít v iluzích.
Honza
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 24 x

Re: Budoucnost už je skoro tady

Příspěvek od Honza »

Princ píše:To je celkem brutální. Zajímalo by mě, co by dělal, kdyby viděl mě, Adama, Gewaina nebo Honzu...
Díky. :D

Třeba já měl super kamaráda. Seděl se mnou v lavici a pořád jsme si povídali. Zmínil jsem se mu o Streetgame, protože to byl nerd ještě větší než já. A taky proto, že se mu líbilo pár slečen, které by rád v posteli. OK viď, normální konverzace. Pak jsem převedl téma z "Hry" na "Streetgame". Ztuhnul, tvrdil, že to není možné, pak zase když jsem mu nabídl si o tom něco přečíst, tak zase, že má problémy s nimy mluvit, tak jsem mu ukázal článek o mluvení. Ten odstrčil, jelikož já byl na něj až moc připravený :D a už o tom nechce slyšet. Dokonce si odsedl, už spolu moc nemluvíme a zrovna včera jsme hráli vybíjenou. Přísahám, že tak, jak to na mě házel s těmi nenávistnými pohledy, bylo mrazicí. Jeho řeč těla dokonce vyzařovala, jak svítící billboard, že mě nenávidí.

No nic, jeden beta odpadl, další uvidím jak to snesou.
Pokud ti život zavře dveře k čemukoliv, co rád děláš. Otevři si je. Jsou to dveře, tak byly stvořeny, aby fungovaly.
Obdry
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Obdry »

Ono asi není úplně nejštastnější přijít ke svým beta kamarádům a začít jim vykládat, že balení je věc, která se dá normálně trénovat a že i oni můžou jednoho dne dostávat ty nejlepší holky. To je jako byste před dětmi v Somálsku mluvili o čokoládovém dortu :D - nikdy to neviděli, tak tomu neuvěří. Nejlepší je s těma kámošema prostě někam vyjít a pak, když uvidíte nějakou pěknou holku, jenom řeknete:,,Počkejte tu na mě borci, jen si rychle něco vyřídím." Oni stojí, čumí, co se děje a vy zatím holku zastavíte, během pár minut jí políbíte, vezmete si číslo a vrátíte se ke kámošům, kteří teď koukají, jako kdyby viděli přistávat UFO. I když ani to nemusí fungovat. Některé beta kámoše to nadchne a začnou vyzvídat, jak to děláte. Čekají ale, že jim poradíte nějaké zaklínadlo, nebo speciální balicí hlášku. Když se ale dozví, jak velká dřina a změny v životním stylu za tím stojí, tak od toho často radši dají ruce pryč, nebo řeknou, že to prostě nedokážou. Ti druzí se o pochopení Streetgamu ani nesnaží a nezajímají. Někteří mí kamarádí tvrdí, že Streetaři jsou jen hajzlové, že jim o ty holky vůbec nejde, že je chtějí jen využít, že je to pro ně jen sport a holky jenom trofeje a že ty,které Streetařům podlehnou, jsou kurvy, o které by si oni, hrdé bety, ani kolo neopřeli. Tudíž jsem své kámoše vyměnil. Navazuju vztahy s těma, kteří se neštítí mluvit o sexualitě a kteří berou balení holek jako přirozenou věc. Z mých beta kámošů zbyl jen jeden, který má snahu se změnit. Tak se mu to snad povede.
Bis vincit, qui se vincit in victoria
Meky
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 26 x

Příspěvek od Meky »

Petr píše: Někteří mí kamarádí tvrdí, že Streetaři jsou jen hajzlové, že jim o ty holky vůbec nejde, že je chtějí jen využít, že je to pro ně jen sport a holky jenom trofeje a že ty,které Streetařům podlehnou, jsou kurvy, o které by si oni, hrdé bety, ani kolo neopřeli.
Tak přesně takhle se do mě opřel ten můj kámoš. A když jsem mu vykládal o princovi, tak jen obracel oči a řekl že takové lidi neuznává, že to nechápe. Když jsem mu řekl že jsem si zaplatil kurz, začal se smát, že jsem magor.

Můj kámoš není úplně beta. Je to chlap, který má své názory a za nimi si stojí. Jen ohledně holek se projevuje jako typický beta. Holku by oslovit nedokázal, ale bavit se s holkama (kamarádsky) problém nemá. Trochu mu závidím jeho vzhled, protože mu píšou holky samy od sebe, aniž by ho někdy viděli někde jinde než na fotce.

Už ho ke streetgame ale přemlouvat nebudu. Nemá to cenu.
jihlavak
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od jihlavak »

Mě viděli dokonce i při akci a hecovali mě :D a chtěli, abych se ukázal. Tak jsem přeběhl asi 3 proudovou silnici a šel jsem si pro ní. Dostal jsem číslo a pak bylo rande. Ten jeden se mě ptal, co si s nima říkám. Jeden to fakt zvažoval, že pujdem na SG, ale nakoc zůstal radši doma hrát hry :D
Kvjat_RB
Udělil poděkování: 55 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od Kvjat_RB »

Od té doby, co jsem se svěřil rodičům, mi můj taťka, abych si založil e-darling nebo abych šel na speed dating (mimochodem, doporučil mi jeden, který je oficiálně pro lidi 35+). :mrgreen:

A reakce dalších lidí? Jednomu se do toho nechce, i když mu říkám, že je to lepší, než seznamování se na badoo. Další, co neměl nikdy holku, začíná měnit názor a prý by do toho se mnou šel. Další mi řekl, že mě chce vidět v akci, ale sám by se neodvážil (ačkoliv tohle není úplný beta). Atd.
Honza
Obdržel poděkování: 24 x

Příspěvek od Honza »

Tak alespoň vás nenávidí. :D
Pokud ti život zavře dveře k čemukoliv, co rád děláš. Otevři si je. Jsou to dveře, tak byly stvořeny, aby fungovaly.
jihlavak
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od jihlavak »

Někteří lidé nejsou bety ani k holkám jen prostě to nikdy nezkusí jako i ten můj kámoš, co nakonec radši hrál hry. Není vůbec needy a je docela i alfa a vtipnej, teď se začal i dobře oblékat. Jenže stále čeká, že bolka udělá 1. krok :D jako jednou, když byl někde v klubu a jedna se mu svěřila, že to neměla už půl roku a přijde si jako jeptiška a on nadával proč si to s ním teda nerozdá :D
Princ

Příspěvek od Princ »

Tak tohle téma je poklad :)

Člověk by čekal, že muži budou rádi, když jim ukážete cestu. Ale mnohé takhle opravdová realita urazí, zraní... Nechtějí si připustit, že by to mohlo jít, protože by to znamenalo přiznat, že vše, co doteď dělali, vše čemu věřili, bylo špatně.

Chtějí zpět své iluze. Chtějí zpátky do matrixu, zapomenout na to všechno.
Princ

Příspěvek od Princ »

Jinak samozřejmě o všech zmíněných námitkách (morálka, šíření dobra, přirozenost, nutnost nečekat na náhodu, srovnání s digi...) už vyšly články.

Vždy byste přeargumentovali každého, máme totiž pravdu. Jenže často to není o logice, ale o emocích...
KapitánLáska
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 19 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KapitánLáska »

V semináři programováni jsem potkal jednoho totálního betu. Na jeho fb se často objevují sebevražedné tendence a statusy tipu..

WHY MEEE???
po druhe je to na posledy po treti to uz nezvladnu...
protoze i pulky srdce jsou jen dve...
THERE IS NOTHINK IN THIS WORLD THAT IS CALLED LOVE...

Další smůla pro něj byla že o tom věděla celá škola a VŠICHNI si z toho dělali strašnou prdel. Pomyslel jsem si že kdyby začal dělat streetgame, jeho život by chytil úplně jiný směr. Jeho odpověď ale zněla takto:

dekuji ale proc mi to posilas nekdo ti rekl ze mi to mas poslat?
a z kama vis ze mam s tim problem
nerikam ze mam
jak to vis?
prosim odpovez

...blabla

ja jsem mel holku ale ja nic nepokazil
... aspon si to myslim ted uz to jen zahazuju
a myslim ze ani moc nepotrebuju holku...
a taky myslim ze by si na to mel kazdy prijit sam a ne poslouchat to co nejaky sociolog zjistil nebo nejaky clovek to uz je jedno no ja jdu mej se
"Do you have a lot of possessions? Lot of money in the bank?"
"Possessions making rich? I dont have that type of richness. My richness is life." Bob Marley
Princ

Je čas to změnit!

Příspěvek od Princ »

Díky vám všem, nový článek jsme napsali společně: Tohle pošlete beta kamarádovi, který nevěří

Mohl bych tu k více článkům rozběhnout takový research
KapitánLáska
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 19 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KapitánLáska »

Princi díky za článek!
Můj nejlepší kámoš se kdysi dojebával kvůli jedné holce. Chtěl jsem mu pomoct, tak jsem mu ukázal streetgame. Se všemi principy SG souhlasil, ale do samotné praxe měl strach se pustit... do té doby než jsem mu poslal poslední článek. Dnes byl se mnou poprvé v akci a myslím že v tom bude chtít pokračovat. :)
"Do you have a lot of possessions? Lot of money in the bank?"
"Possessions making rich? I dont have that type of richness. My richness is life." Bob Marley
Odpovědět