Seriál Pickupeři

Co se jinam vážně nevejde
fanfunflan
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 49 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od fanfunflan »

Dopozeral som všetky časti a nemôžem sa zbaviť strašného "cringe" pocitu..
Chápem, že to bol presný zámer režiséra a ten mu bohužiaľ aj vďaka nechcenej spoluprácii pick-uperov v seriáli vyšiel..
Najvačšie svinstvá považujem zo strany réžie v 2 veciach:
Terapeutka - neviem, či za svoje tendenčné názory dostala zaplatené alebo sú tieto názory fakt jej, no každopádne to svedčí o jej nespôsobilosti..
popisovať oslovenie na ulici ako druh manipulácie, ktoré môže vyvolať u žien nejakú traumu? akože vážne? :D
bežnú medziľudskú interakciu, ktorá nikomu žiadnym spôsobom neubližuje popisovať ako nejaký typ násilného zločinu je úplne mimo..
samozrejme ten "vibe" vážnosti a akože odbornosti divákovi dáva pocit, že tí pickuperi sú doslova nebezpeční pre spoločnosť.. :D
Pani terapeutke odporúčam vrátiť titul a uplatniť sa skôr niekde vo fabrike, pretože v psychológii je očividne úplne mimo..
"Narušiteľ rande" - čo tým chcel režisér dokázať? aká je podľa neho správna reakcia? veľmi rád by som si pozrel jeho v takej situácii, aký by bol hrdina..venujem sa bojovým športom takmer celý život a reagoval by som úplne rovnako, ako oni.. či akože sa mali začať mlátiť s "bývalým" slečny, ktorú poznajú 5 minút? To je podľa pána režiséra to správne a hrdinské? :lol:

Na druhej strane, cieľu režiséra s veľkou ochotou prispeli aj účinkujúci..Ak by sa odprezentovali, ako skromní mladí chalani, ktorí nie sú spokojní so svojim životom, ale usilovne na sebe pracujú a street im na ich ceste pomáha, všetko by bolo fajn..
Namiesto toho očividne zvolili veľmi čitateľné hry na alfa samcov, ktoré absolútne nezodpovedajú ich spôsobu života, vystupovaniu a výsledkov.. :roll:
Reči o tom, ako dostanú 10tku a potom na rande rozprávať totálne absurdity alebo byť celý čas ticho, dehonestujúce reči o neatraktívnych ženách, verejné hodnotenia žien na číselnej škále, ukazovanie kondómov na kameru a ďalšie veci, ktoré by som tu mohol dlho menovať sú už bohužiaľ súčasťou ich vlastnej prezentácie bez ohľadu na režiséra..
Tito uživatelé poděkovali autorovi fanfunflan za příspěvek (spolu 2):
Professore (01 čer 2024, 17:47) • andrew_d (03 čer 2024, 08:05)
Hodnocení: 5.7%
Odpovědět