Andrew Tate

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Uživatelský avatar
Woody
Příspěvky: 424
Registrován: 13 říj 2016, 18:38
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 46 x
Obdržel poděkování: 118 x

Andrew Tate

Příspěvek od Woody »

Již několik měsíců se mi ukazují dosti vlivné příspěvky, ve kterých figuruje známý boháč, influencer a kickboxer Andrew Tate. Jelikož některé jeho názory korelují s pilíři streetgame, zajímá mě váš názor na něho. Andrew má bratra, který se jmenuje Tristan, má skvělé názory, koneckonců stejné jako Andrew, akorát působí sympatičtěji a míň agresivně. Takový hodnější Andrew.

Co koreluje se streetgame:
Tvrdá dřina šlechtí
Zanechte po sobě co nejvíc dobra
Umějte vyělávat peníze
Porno je zlo
Pozitivní myšlení
Být nejlepší verzí sebe sama
Ženská schopnost být kamarádkou není ani zdaleka srovnatelná s mužskou schopností být kamarád

Co nekoreluje se streetgame:
Tvá žena by neměla píchat jiné kluky, a vůbec ani bavit se s nimi jeden na jednoho (streetgame to neřeší)
Trávit celé dny oslovováním holek je nesmysl, pokud děláš jen to (streetgame káže dělat vše, takže mírná korelace zde je, viz Být nejlepší verzí sebe sama
Vyšší laycount u ženy je nepřijatelný, alespoň co se týče vztahů (streetgame to neřeší)
Loajalita ženy má obrovský význam (dle streetgame nemá téměř žádný význam)

Tento příspěvek jsem chtěl udělat už dlouho, tak se ptám, jaký názor na něho máte vy? :) Já velmi pozitivní. Hlavně to pozitivní myšlení, lásku k práci a bytí nejlepší verzí sebe sama dokázal vrýt pod kůži.
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5834
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 596 x
Obdržel poděkování: 2674 x

Má člověk hledat ultra loajální ženy?

Příspěvek od Princ »

On sdílí spíš vtipy, provokace a lifestyle. Navíc porovnáváš muslimského konzervativce se mnou libertariánem.

Mě (při mé otevřenosti) nevadí, pokud chce někdo extra věrnou nezkušenou přítelkyni nebo harém takových. Většinou pro to ale budeš potřebovat být opravdu hodně nad tou ženou (nejlíp super-sebejistý milionář v chudé zemi). To ti zas vyřadí některé krásky, které by s tebou jinak byly, kdyby ses ohledně toho hodil do větší pohody (nebo některé země nebo přiměřenou časovou realizaci...), takže je to takový ekvalizér, co si můžeš nastavovat podle sebe, a podle mě ty posedlosti nevěrou pramení spíš z traumat a špatného neuro tónu.

Ve svádění je navíc extrémně praktické naprosto se vyhnout souzení žen. Pokud se ptáte, proč někdy krásné ženy chodí s takovými existencemi, je to právě proto, že ty hrozné existence (různí feťáci a tak) ty ženy nesoudí. Přitom mnoho osmnáctek je sice na vrcholu svého vzhledu a okolím idealizováno, ale samy se ohledně své situace necítí vůbec sebejistě. Zvlášť v dnešní době, kdy extrémně narůstá množství duševních onemocnění, se ty sexy mladé holky cítí hrozně a veškeré kritice se snaží vyhnout. Proto se izolují s nekvalitními chlapy (nebo kvalitními, kteří je nesoudí). Proto se tolik vyplatí nesoudit sexuální minulost ženy, neřešit, když nepřijde na domluvené rande... Ony mnohé jsou samy sobě nejhorším kritikem a víc už toho nesnesou. Ty třeba vidíš, že nepřišla na rande, zatímco ona už měsíc nešla nikam a čumí do stropu s depresí.

Můžeš si je eliminovat jako nekvalitní za co chceš, ale jak si nastavíš podmínky příliš tvrdě, musíš být vážně top top muž, co pak balením a prosíváním stráví hromadu času.
Woody píše: 07 srp 2023, 16:24 Trávit celé dny oslovováním holek je nesmysl, pokud děláš jen to
Streetovat se dá opravdu hodně, ale je třeba u toho holky neřešit. V nové knize co máš předobjednáno ten zdánlivý paradox více vysvětluju. Co se týče mentálního a duchovního růstu, je zakazování masivní SG něco jako zakazovat meditaci a čtení :) Zakázaná je jen zoufalost a snaha se natěsno nacpat do nějakých vztahů, na které nemáš.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d
Příspěvky: 830
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 123 x
Obdržel poděkování: 79 x

Andrew Tate

Příspěvek od andrew_d »

Mám na tohohle člověka celkem negativní názor, není nutné hodně rozvádět, některé jeho názory se mi příčí.

Je zajímavý, že jedna z mála věcí, která mi nedělá problém na streetu je právě pochopení tohohle paradoxu. Pro mě je street hra a nástroj, jak se dostat psychicky do pohody a i když se jakoby odmítnutí nejdřív bojím, tak po chvíli mi ani nevadí a celkově beru jako pozitivní výsledek to, že oslovuju a ne to, že musím dostat tohle číslo nebo tamtu babu na instantko. Momentálně to beru jako proces sebe zdokonalování a odstraňování určitých mentálních bariér a špatných vzorců.
Uživatelský avatar
Woody
Příspěvky: 424
Registrován: 13 říj 2016, 18:38
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 46 x
Obdržel poděkování: 118 x

Má člověk hledat ultra loajální ženy?

Příspěvek od Woody »

Princ píše: 24 říj 2023, 13:21 ...porovnáváš muslimského konzervativce se mnou libertariánem.
I tak jsem našel mnohé jevy které s tvým učením korelují :) Co přesně znamená býti Libertariánem? Působí to jako by ti bylo jedno, s čím se vlastně stýkáš. Stejně jako randíš třeba s medičkama, modelkama, influencerka, zní to jako bys stejně semtam vojel nějakou aktivistku co se ti třeba i protiví, feťačku, hloupou ženu... protože přece nesoudíme a je to jedno. Já bych se styděl někde zandat nějakou divnoženu, když bych měl rotaci zajímavých žen :D Mozek by mi pořád zvonil, že si užívám hliník, když mám "doma" platinu.
Princ píše: 24 říj 2023, 13:21 extrémně praktické naprosto se vyhnout souzení žen
V čem je to praktické? Je skutečně pravda, že při svádění čistě na hraní leccos prominu, ale do vztahů nemůžeš jít s lecčím a těžko se vybírá. Mnohé se mi nelíbí, z těch některých část nemá dobré návyky, z těch dobře navyknutých mě zase pár nechce. Něco můžu ovlivnit nějakou sebeoptimalizací, ale vážně do vztahu třeba nechci ženu která mi odmítá vařit večeři.

Když se seznamuju, občas mi visí nad hlavou otázka: „Představil bych takovou holku rodině?"

Pokud ne, absolutně si nedokážu představit s ní chodit a i prosté stýkání se s ní mi přijde proti srsti, a to i kdyby o to ta holka stála. Pokud si na otázku řeknu ano, jsou i vztahům dveře otevřené.
Princ píše: 24 říj 2023, 13:21 ...jak si nastavíš podmínky příliš tvrdě, musíš být vážně top top muž...
Balím holky z pár důvodů:
1) Pro vlastní potěšení. Mnohé holky jsou pěkné a líbí se mi s nimi trávit čas.
2) Pro jakýsi SWAG :D Když jsem začal oslovovat, začal jsem proto, abych byl frajer, co má holky.

Ani z jednoho důvodu bych nechtěl holku, která se mi z mnohých důvodů nelíbí (kouří, má křivé zuby, není chytrá, nadužívá kosmetiku...) a podle mě neexistuje neurotrik, jak to zlomit. Mnohé holky, které vídám, se mi ani nezdají hezké/sympatické, ani si nedokážu představit žádný swag plynoucí z toho, že bych si o ni navýšil laycount.
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5834
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 596 x
Obdržel poděkování: 2674 x

Ekvalizér nároků

Příspěvek od Princ »

Pozor, říkám nesoudit, ne s každou ženou nutně spát (toto maže většinu tvé reakce a je třeba si můj post výše přečíst znova s tímto pochopením). Žít a nechat žít. Nemoralizovat moc tvrdě a moc hlasitě. Rozvíjet pochopení pro to, že když někdo něco dělá, asi k tomu nějaký důvod má, i když nám zrovna není zřejmý.

Nároky jsou dobré. Jen když chceš nádherně sexy holku, která je zároveň sympatická a umí komunikovat, zároveň splňuje tvé další podmínky, zároveň je z vyspělého západu, zároveň ti toleruje baleni jiných A ZÁROVEŇ je to extrémně loajální panna, to jsou dost náročné podmínky :)

Taky musíme sledovat, kde ty podmínky vznikají. Možná nějakou podmínku má tvé lepší, vyšší já, kterým směřuješ být (třeba ať to není pomlouvačná manipulátorka, co v tobě bude probouzet tvé horší pudy) a možná nějakou podmínku má tvé nejnižší já, kterým už být nechceš (žárlivost vycházející z traumatu tě nutí řešit, jestli spala se třema nebo se čtyřma)
Woody píše: 07 srp 2023, 16:24 Tvá žena by neměla píchat jiné kluky, a vůbec ani bavit se s nimi jeden na jednoho (streetgame to neřeší)
Jak jsem psal: jsem v pohodě s tím, že někdo hledá extrémně loajální ženy, ale obecně bych doporučil spíš hodit se v tom trochu do klídku, než si realizovat vztahové diktatury. Velice dobře bych prozkoumal, odkud tyto tendence vychází.

Může to mít určitý rozměr muslimské nenávisti vůči ženské přirozenosti. Podle mě jakmile člověk ženskou přirozenost nazře a dokáže milovat, nebude ženu nějak extra kontrolovat co do počtu partnerů. Můžeš tu přirozenost i nenávidět a snažit se potlačit, ale to je dost náročný boj.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d
Příspěvky: 830
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 123 x
Obdržel poděkování: 79 x

Andrew Tate

Příspěvek od andrew_d »

Woody: já dřív měl extrémně vysoké nároky jako popisuješ, protože jsem se chtěl do každé zamilovat a pokud tam nebylo na první dobrou úplně vše, nespal jsem s tou holkou. Tím jsem se připravil o docela dost zajímavých holek, na které bych třeba později změnil názor. Později tím, že můj cíl se změnil z "chci se zamilovat a být s ní do konce života" na "chci poznat někoho zajímavého a pokud možno se s ní vyspat" jsem tenhle problém odstranil. Zajímavé zážitky mohou být i s poměrně neatraktivními ženami, mě třeba nejde o ten akt samotný, ale i o to, co tomu předchází. A všechny holky nemusíš nutně představit rodině nebo kamarádům, to jen ty kvalitní :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi andrew_d za příspěvek:
minlo1 (03 lis 2023, 22:07)
Hodnocení: 2.9%
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5834
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 596 x
Obdržel poděkování: 2674 x

Ženskou podstatu nestačí znát, musíš ji milovat

Příspěvek od Princ »

Tenhle e-mail mám nastavený na zítra, ale budu hodný a dám ho i tady, když je tolik k tématu :) Snad to aspoň motivuje ÚPLNÉ ŠÍLENCE, co neodebírají naše e-maily, aby začali.


Na nejnižším spodku potravního řetězce na samozřejmě nacházejí naivní beta samci, kteří věří na romantické filmy, na princezny, na "tu pravou", na to že ženy nemají rády jednorázovky, že sex si musí dlouze zasluhovat, že sex je vzácnost, že je průměrná holka tajně občas nepodvede s atraktivnějším mužem...

Pak tu máš kluky, kteří tohle prohlédli. Buď četli mé knížky, nebo získali pár vlastních zkušeností, kdy třeba na prvním rande byli v ženě a ona najednou řekla: "A nevadí, že mám přítele?" A pak po té jednorázovce pro ni třeba její přítel přijel pod tvůj dům, nic netušil, políbil ji a odvezl domů...

Možná se 8 tvých spolužaček v patnácti vyspalo s tím stejným klukem, tys je všechny měl za panny a dozvěděl ses to od něj až o tři roky později...

Nebo si s holkou spal na prvním rande, přítel jí zavolal, ona ani nepřestala, jen to zvedla a říká: "Ahoj zlato, ještě se zdržím s kamarádkou na tenise..."

Nebo si už měl sex na prvním rande třeba 50x a tak víš, že by byla úplná šílenost měsíc se ženě dvořit a kupovat jí dárky...

Ale tohle pochopení, to je POŘÁD STRAŠNĚ MÁLO. Třináctiletí kluci dneska sjíždí TikToky, kde se tohle všechno dozví. To není žádná tajná červená pilulka a ženy ti to přinese, jen pokud splníš ještě jednu zásadní podmínku.

Když se totiž dozvíš o ženské sexualitě pravdu, můžeš za to ženy nesnášet. "Vím teda, že to nejsou princezny, ale pořád si PŘEJU, aby to byly princezny."

To si pak na tom úplně stejně, jako ty naivní bety.

Tady se nehraje na to, kdo co ví. Důležité je, jestli pravou podstatu žen MILUJEŠ.

Znova to zopakuju: jestli už o ženách víš pravdu, a ta pravda tě štve, přemýšlíš ještě pořád v beta módu.

Že ženy milují sex a masivně si jej dopřávají s alfama za zády bet, na tom není nic zlého. Leda bys chtěl mít fakt širokou definici zla, kam odjakživa spadá běžné chování více než poloviny populace...

K TOBĚ se ženy budou chovat zle, jen pokud budeš beta samec, který je zároveň nutí k monogamii. Tedy jen, když je k tomu takhle kombinovaně dotlačíš. Věř mi, že mě ženy nic zlého nedělají.

Mám je rád takové, jaké jsou. Ani si nezakrývám oči, ani nejsem za pravdu naštvaný. Realitu jsem plně přijal a to taky každému doporučuju.

Pokud by tě ženská sexualita zajímala víc, možná ještě stihneš jedno místa na Výcviku Sexu. Hlavně ale bal s láskou!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
andrew_d (14 lis 2023, 14:47)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Uživatelský avatar
Professore
Příspěvky: 1218
Registrován: 27 dub 2019, 19:04
Udělil poděkování: 452 x
Obdržel poděkování: 225 x

Andrew Tate

Příspěvek od Professore »

Mne je na ženách čudné to, že chlapa presviedčajú o monogamii, ale zoznamky sú plné inzerátov žien, jedno či vydaných alebo vo vzťahu, s tým že im chýba intimita vo vzťahu.
V podstate mne je jedno či som jediný frajer, ale nech ma žena nepresviedča o vernosti, keď viem, že príležitosť robí zlodeja. Jednoducho, ak sexuje žena mimo vzťahu, nevidím dôvod prečo by som ja mal byť jej verný a príležitostne si nemohol vrznut aj ja.
Navyše, ako muž viem vypnúť city, takže môžem spať s desiatimi po sebe a stále môžem mať rovnaké city k tej jednej.
Pritom som zažil vzťah, že žena chcela byť so mnou i napriek tomu, že som spával s inou. A bola by mi to schopná tolerovať naďalej, keby som s inou si vrzol povedzme raz, dva razy a nemal.s.inou city.
Akurát, že ženy chcú mať chlapa iba samé pre seba a hoci majú plné reči o tolerancii, tak to platí iba smerom k nim, ale keby som ju rovnako "podviedol", tak tam zrazu tolerancia neplatí.
Lose your mind and come to your senses.
Odpovědět