Sexuální obtěžování jako trend

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 81 x

Příspěvek od Woody »

Od té doby, co se začlo psát o Dominikovi Ferim že prej sexuálně obtěžoval nebo znásilňoval holky, mi přijde, že se s touhle problematikou obecně jakoby roztrhl pytel.

A teď:

Já vím, že nechci s holkou nic mít pokud nemá zájem (spíš mě její nezájem znechucuje) a dokážu nezájem poznat. Když dá najevo nezájem, hned se na to vyprdnu, né abych usiloval dál. Věřím, že streetaři sice sex mají rádi a chtějí ho, ale neignorují ženský nezájem a celkově správný streetař mi obecně přijde jako empatická a inteligentní bytost.

Oproti tomu se píše ve zprávách, nebo aspoň holky sdílí příběhy o klucích, kteří:
- nedokážou respektovat odmítnutí a posouvají to i přes to dál
- nedokážou odmítnutí psychicky vstřebat a jsou pak na holky zlí až agresivní
- celkově ignorují jak se holka cítí a prostě jdou po ní ať ona chce nebo ne

Už jsem se setkal s pár lidmi co si mysleli, že tím, že oslovujeme holky a chceme se s nimi vyspat, z nás dělá znásilňovače a sexuální obtěžovače. Přitom my ty holky proboha do ničeho nenutíme!

Nikdo určitě nebude pochybovat, když řeknu, že přijít a říct "Ahoj" je sexuální obtěžování. Dokonce ani nejprimitivnější otvírák, co tu existuje, (Ahoj, vypadáš hezky/krásně/sexy) by tak neměl být klasifikován. Vždyť my těm holkám tímto jen dáváme kompliment a nic od nich proboha nechcem, nic si nenutíme.

Tenhle post je jen taková osvěta, abyste se nenechali řečmi o znásilňovačích a jim podobným zblbnout. Čím více dobrých streetařů, tím méně zlých znásilňovačů.

Jediný co vlastně chcem je cirkulace lasky :)
Peace ❤️

Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1807 x

Příspěvek od Princ »

Streetgame určitě počty znásilnění snižuje a bude snižovat čím dál víc.

Znásilňovat budou hlavně z deprivace lidi, co ženu nesbalí normálně (což snižujeme) + opilci, kteří se špatně ovládají (což snižujeme) + sadisti, co znásilnění nad normálním sexem preferují.
Woody píše: 10 čer 2021, 11:25 Už jsem se setkal s pár lidmi co si mysleli, že tím, že oslovujeme holky a chceme se s nimi vyspat, z nás dělá znásilňovače a sexuální obtěžovače.
To spíš něco vypovídá o daném člověku a jeho představě svádění :) Je to něco jako když si někdo myslí, že svádění=lhaní a proto pro něj velký balič=velký lhář :)
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
aldot
Udělil poděkování: 245 x
Obdržel poděkování: 44 x

Příspěvek od aldot »

woody,
niekedy je to podfu(c)k aj zo strany žien.
- pomsta zo strany ženy za odkopnutie/ublíženie
- vydieranie
- výhovorka aby bola holka čistá pred sebou/priateľom/rodinou...
- žena nechcene otehotnie a akože ju znásilnili a nahnevaný tatko/priateľ podá trestné oznámenie, resp. dotlačia ženu k tomu
-...
takže nie každé znásilnenie je aj skutočným znasilnením.

čítal som jeden príbeh kde jedna VŠ bola uprostred týždňa na diskotéke. Počas nej cielene flirtovala s podnapitým chlapíkom a došlo k bozkavaniu. vraj to chcela vtedy ukončiť ale došlo k sexu a následne otehotnela. Samozrejme,  vinila toho chlapíka,  no osobne si myslím,  že ona urobila viacero chýb. Následne ten sex označila za znásilnenie, hoci si nemyslím ze by to bolo nedobrovoľne.

netvrdím,  že každé znásilnenie je falošné,  ale sú tam aj tieto aspekty.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Odpovědět